وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد را به شما معرفی کنیم؛ مشهد جزو شهرهای پرجمعیت کشور ایران است و یک شهر کاملا مذهبی می باشد، از این رو افراد ساکن این شهر ممکن است به مشکلات متعدد حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و غیره برخورد کنند و به دنبال یک وکیل خبره و حاذق برای حل مشکلاتشان باشند؛ وکلایی که در شهر مشهد فعالیت می کنند، تخصص ویژه ای در حیطه وکالت دارند و می توانند پرونده های مختلف بسیار سخت و سنگین را با موفقیت پایان دهند؛ اگر شما در این شهر ساکن اید و به دنبال یافتن یک وکیل زن مجرب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

وکالت در مشهد

همان طور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، شهر مشهد جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده و جزو کلانشهرهای کشور عزیزمان است؛ شغل وکالت در شهر بزرگ مشهد، بسیار پرطرفدار است و به دلیل جمعیت زیاد این شهر، تعداد وکلای فعال مرد و زن نیز بسیار زیاد است؛ این وکلا هر یک تمام تلاش خود را به کار می گیرند که بهترین نتایج را برای موکلینشان حاصل کنند؛ وکلای زن در این شهر به خوبی می توانند فعالیت داشته باشند و هم پای آقایان به مردم شهر مشهد کمک کنند؛ بهترین وکیل زن در مشهد می تواند با تکیه بر علم و دانش خود، جزئیات پرونده های موکلین را بررسی نماید.

شما باید زمان انتخاب وکیل زن در شهر مشهد دقت بسیار زیادی به خرج دهید زیرا تعداد آن ها زیاد است و ممکن است کمی سردرگم شوید؛ شما به عنوان موکل باید به تجربیات، سوابق، مدارک تحصیلی و … وکیل توجه کنید و پس از آن، پرونده تان را به او بسپارید؛ وکیل خانمی که تمام ویژگی های یک وکیل خوب را داشته باشد، با لقب بهترین وکیل زن در مشهد شناخته می شود.

وکالت در مشهد

ویژگی های بهترین وکیل زن در مشهد

بهترین وکیل زن در مشهد باید علاوه بر دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد شغلی، از ویژگی های اخلاقی بسیار خوبی نیز برخوردار باشد؛ این ویژگی های شغلی و اخلاقی متعدد اند اما هر یک از آن ها می توانند تاثیر مستقیمی بر روی نتایج حاصل از وکالت بگذارند؛ بهترین وکیل زن در مشهد باید امانت دار و رازدار موکل خود باشد، یعنی باید تمام مشکلات و اسرار موکل خود را بداند ما برای کسی بازگو نکند.

ویژگی های مهم دیگر بهترین وکیل در مشهد، صبور بودن، خوش رفتار بودن، مجرب و متعهد بودن وکیل است؛ وکیل باید در طول جریان پرونده صبور باشد و همه مسائل مربوط به پرونده را با حوصله بررسی نماید تا به نتایج خوبی برسد، در ضمن باید در این حیطه تعهد و تجربه بسیار زیاد داشته باشد زیرا تجربه بالا در وکالت، موجب می شود وکیل بهتر ایفای نقش کند.

10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد را بشناسید!

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز یکی از بهترین وکیل زن در مشهد هستند؛ ایشان تجربه و مهارت بسیار زیادی در زمینه وکالت دارند و می توانند مشکلات مردم این شهر را به خوبی برطرف کنند؛ وی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پروانه وکالت شان را با شماره 2890 از کانون وکلا اخذ نمایند؛ ایشان می توانند پرونده های متعدد در زمینه امور خانواده، کیفری، ملکی و … تقبل کنند و آن ها را با موفقیت به پایان رسانند؛ وی جزو وکلای برتر شهر بزرگ مشهد هستند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن پرونده هایی با دعاوی مختلف
 • چندین سال تجربه و سابقه درخشان
 • اخذ مدرک کارشناسی حقوق

آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد7

تلفن تماس: 09151026897

شادی همتا

شادی همتا

شادی همتا به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در مشهد شناخته می شوند؛ ایشان جزو وکلای برتر این شهر بزرگ هستند و می توانند بهترین خدمات را به مردم عزیز این شهر ارائه دهند؛ سرکار خانم همتا وکیل پایه یک دادگستری هستند و به عنوان مشاور حقوقی در این شهر فعالیت می کنند؛ شادی همتا پروانه وکالت خود را با شماره 25670 دریافت نموده اند و پس از اخذ آن، در این شهر وکالت را آغاز کردند و با همت خود ادامه دادند؛ ایشان تمام تلاش خود را به کار می گیرند که موکلین رضایت کامل از وکالت شان داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 4 و 6، پلاک60، طبقه2

تلفن تماس: 09151095136

عاطفه مجیدی طهران

عاطفه مجیدی طهران

عاطفه مجیدی طهران یکی دیگر از وکلای برتر شهر بزرگ مشهد است؛ ایشان می توانند بهترین خدمات را در اختیار هر یک از موکلین شان قرار دهند؛ وی می توانند در جلسات دادگاه از قوانین و تبصره های مختلف استفاده کنند تا از موکل خود دفاع کنند؛ ایشان سعی می کنند پرونده های بسیار سنگین مربوط به طلاق و حضانت فرزند را بپذیرند و در تمام جلسات دادگاه حاضر شوند؛ وی فن بیان بسیار قوی دارند و از هیچ تلاشی برای موفقیت پرونده موکل خود دریغ نمی کنند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل زن در مشهد هستند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک کارشناسی حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی
 • پذیرفتن پرونده های ملکی، کیفری، خانوادگی
 • جزو دانشجویان نخبه با کسب رتبه برتر

آدرس: مشهد، بلوار احمدآباد، بلوار ابوذر غفاری، نبش بلوار ابوذر غفاری16، پلاک 160، طبقه سوم، واحد10

تلفن تماس: 09153787748

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی یکی از بهترین وکیل زن در مشهد هستند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند؛ وی تبحر و مهارت فوق العاده ای در زمینه وکالت دارند و می توانند به موکلین خود در زمینه حل مشکلات پرونده شان کمک شایانی کنند؛ مشاوره هایی که وی به مردم ارائه می دهند کاملا تخصصی و حرفه ای هستند؛ تمامی مسائل موجب شده که مردم رضایت کافی از نحوه عملکرد ایشان داشته باشند و پرونده هایشان را به وی بسپارند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دعاوی مختلف از جمله ملکی، حقوقی
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه دولتی اصفهان

آدرس: مشهد، انتهای فلسطین 19، نبش کوچه شهیدان قادری4، پلاک48، واحد2

تلفن تماس: 09153187422

حانیه گیلانی

حانیه گیلانی

حانیه گیلانی یکی از بهترین وکیل زن در مشهد هستند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور امور خانواده و طلاق اند؛ وی می توانند مشاوره های تخصصی به مردم عزیز این شهر ارائه دهند و رضایت موکلین خود را جلب کنند؛ ایشان می توانند ارتباط بسیار قوی و خوب با موکلین خانم خود برقرار کنند و به پرونده هایشان به خوبی رسیدگی کنند تا به نتایج بسیار بهتری دست یابند.

تخصص و مهارت:

 • تجربه و سابقه درخشان
 • پذیرفتن پرونده هایی با دعاوی خانواده

آدرس: مشهد، بین فرامرز عباسی19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه1، واحد1

تلفن تماس: 09155002417

وظایف بهترین وکیل زن در مشهد

بهترین وکیل زن در مشهد باید وظایفی که برعهده دارد را انجام دهد و در جایگاه خود ایفای نقش کند؛ وظایف متعددی که بر عهده وکیل زن در شهر بزرگ مشهد می باشد را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • وکیل باید قراردادهای مورد نیاز برای پرونده موکل خود را تنظیم کند.
 • وکیل وظیفه دارد ابتدا صلح و سازش بین موکلین خود برقرار کند تا مشکل پرونده سریعا حل شود.
 • وکیل باید حق الوکاله مقرون به صرفه از موکل خود دریافت کند تا موکل بتواند مطابق با درآمدی که دارد، هزینه وکالت را بپردازد.
 • وکیل می بایست احترام هر یک از بیماران خود را حفظ کند و کاملا مودبانه با آن ها برخورد کند.
 • وکیل وظیفه دارد اسرار موکلین خود را برای کسی بازگو نکند و کاملا رازدار آن ها باشد.
وظایف بهترین وکیل زن در مشهد

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری به کسی گفته می شود که توانسته رشته حقوق یا رشته های مرتبط را با موفقیت بگذارند و پس از قبولی در آزمون وکالت، جواز مورد نیاز را کسب کند؛ اگر دانشجوی حقوق، بتواند به صورت مستقیم در آزمون کانون وکلای دادگستری شرکت نماید و موفق شود، وکیل پایه یک دادگستری می شود؛ در صورتی که این دانشجو بتواند در آزمون مرکز مشاوران قوه قضائیه شرکت کند، همان ابتدا به وکیل پایه دو و در ادامه وکیل پایه یک می شوند.

در واقع وکیل پایه یک با وکیل پایه دو تفاوت هایی دارد که برخی از این تفاوت ها کاملا مشهود اند، به عنوان مثال وکیل پایه یک از نظر تخصص بر وکیل پایه دو تقدم دارد؛ وکیل پایه یک دادگستری می تواند هر پرونده ای که بخواهد را تقبل کند اما وکیل پایه دو تنها پرونده های خاص را می تواند بپذیرد و برای آن ها تلاش کند.

در سایر شهرهای ایران، وکلای بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به موکلین خود کمک شایانی کنند؛ اگر شما در شهرهای دیگر زندگی می کنید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در ایران مراجعه نمایید.

کلام آخر

در شهر بزرگ مشهد، وکلای خانم و آقا بسیار زیادی در حال فعالیت اند و می توانند به مردم عزیز این شهر کمک کنند تا پرونده هایشان را با موفقیت به پایان برسانند؛ وکلای زن در شهر مشهد بهترین خدمات را به مردم ارائه می دهند و سعی می کنند از حقوق موکلین خانم بهتر دفاع کنند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد را به شما معرفی کرد.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکر هستیم، در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در میان بگذارید.

نفقه زن شامل چه مواردیست؟

مرد وظیفه دارد نفقه زن که شامل هزینه مسکن، خوراک، پوشاک، درمان و … است را بپردازد.

در چه صورتی موجر می تواند تقاضای تعدیل اجاره بها را کند؟

اگر سه سال از تاریخ انقضا یا از تاریخ مقرر در حکم قطعی بر تعیین یا تعدیل کردن اجاره بها سپری شده باشد، موجر با اثبات مسائل مرتبط با افزایش هزینه ها، درخواست تجدید نظر کند.

آیا جهت اخذ مهریه عندالاستطاعه، زن می تواند حکم جلب مرد را بگیرد؟

خیر چون باید توانایی مالی مرد را ابتدا به دادگاه ثابت کند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا