وکیل

لیست10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد را به شما معرفی کنیم؛ مشهد جزو شهرهای پرجمعیت کشور ایران است و یک شهر کاملا مذهبی می باشد، از این رو افراد ساکن این شهر ممکن است به مشکلات متعدد حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و غیره برخورد کنند و به دنبال یک وکیل خبره و حاذق برای حل مشکلاتشان باشند؛ وکلایی که در شهر مشهد فعالیت می کنند، تخصص ویژه ای در حیطه وکالت دارند و می توانند پرونده های مختلف بسیار سخت و سنگین را با موفقیت پایان دهند؛ اگر شما در این شهر ساکن اید و به دنبال یافتن یک وکیل زن مجرب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

وکالت در مشهد

همان طور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، شهر مشهد جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده و جزو کلانشهرهای کشور عزیزمان است؛ شغل وکالت در شهر بزرگ مشهد، بسیار پرطرفدار است و به دلیل جمعیت زیاد این شهر، تعداد وکلای فعال مرد و زن نیز بسیار زیاد است؛ این وکلا هر یک تمام تلاش خود را به کار می گیرند که بهترین نتایج را برای موکلینشان حاصل کنند؛ وکلای زن در این شهر به خوبی می توانند فعالیت داشته باشند و هم پای آقایان به مردم شهر مشهد کمک کنند؛ بهترین وکیل زن در مشهد می تواند با تکیه بر علم و دانش خود، جزئیات پرونده های موکلین را بررسی نماید.

شما باید زمان انتخاب وکیل زن در شهر مشهد دقت بسیار زیادی به خرج دهید زیرا تعداد آن ها زیاد است و ممکن است کمی سردرگم شوید؛ شما به عنوان موکل باید به تجربیات، سوابق، مدارک تحصیلی و … وکیل توجه کنید و پس از آن، پرونده تان را به او بسپارید؛ وکیل خانمی که تمام ویژگی های یک وکیل خوب را داشته باشد، با لقب بهترین وکیل زن در مشهد شناخته می شود.

وکالت در مشهد

ویژگی های بهترین وکیل زن در مشهد

بهترین وکیل زن در مشهد باید علاوه بر دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد شغلی، از ویژگی های اخلاقی بسیار خوبی نیز برخوردار باشد؛ این ویژگی های شغلی و اخلاقی متعدد اند اما هر یک از آن ها می توانند تاثیر مستقیمی بر روی نتایج حاصل از وکالت بگذارند؛ بهترین وکیل زن در مشهد باید امانت دار و رازدار موکل خود باشد، یعنی باید تمام مشکلات و اسرار موکل خود را بداند ما برای کسی بازگو نکند.

ویژگی های مهم دیگر بهترین وکیل در مشهد، صبور بودن، خوش رفتار بودن، مجرب و متعهد بودن وکیل است؛ وکیل باید در طول جریان پرونده صبور باشد و همه مسائل مربوط به پرونده را با حوصله بررسی نماید تا به نتایج خوبی برسد، در ضمن باید در این حیطه تعهد و تجربه بسیار زیاد داشته باشد زیرا تجربه بالا در وکالت، موجب می شود وکیل بهتر ایفای نقش کند.

10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد را بشناسید!

الهام سادات میرعاقل

الهام سادات میرعاقل

الهام سادات میرعاقل وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی است و به کلیه فعالیت های حقوقی در شهر مشهد می پردازد. وی با لقب بهترین وکیل زن در مشهد مشغول به انجام فعالیت است و تسلط بسیار زیادی به تمامی دعاوی های حقوقی نیز دارد؛ سرکار خانم الهام سادات میر عاقل یک وکیل صادق و متخصص است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه تخصص وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153033828

آدرس: مشهد، آب و برق، بین فکوری 6 و 8، ساختمان پزشکان ایلیا، طبقه دوم، پلاک 377

وجیهه قریشی

وجیهه قریشی

وجیهه قریشی وکیل پایه یک دادگستری است که در استان خراسان رضوی و در شهر بزرگ مشهد به همه فعالیت های حقوقی می پردازد. وی یک وکیل موفق در امور وکالتی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در مشهد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155117760

آدرس:مشهد، بلوار سجاد.بهارستان2

کیمیا وهاب زاده موسوی

 کیمیا وهاب زاده موسوی

کیمیا وهاب زاده موسوی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ مشهد است که به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان گواهینامه های دوره های آموزشی داوری و بنگاه های اقتصادی را دارا می باشد و دعاوی های متعدد را برعهده گرفته است. سرکار خانم کیمیا وهاب زاده تسلط بسیار زیادی به امور حقوقی و دعاوی ها دارد و در حوزه های مختلف از جمله ملکی، ارث، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره به کار و فعالیت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه فردوسی مشهد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09105146717

آدرس: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

 سحر دشتی

 سحر دشتی

سحردشتی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ و زیبا خراسان رضوی در شهر مشهد می باشد و با لقب بهترین وکیل زن در مشهد به فعالیت مشغول است. وی وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های بسیار معتبر از جمله کاشی فیروزه مشهد، گچ خراسان، سیمان جوین و غیره است و تسلط کافی به امور حقوقی دارد. سرکار خانم سحر دشتی مشاوره های بسیار خوبی به مردم شهر مشهد ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09150605155

آدرس: مشهد، شیروان

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی وکیل پایه یک دادگستری در خراسان رضوی است که سابقه کاری بسیار درخشانی دارد و مردم شهر مشهد به او اعتماد بسیار زیادی دارند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در مشهد به کار تخصصی می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سوابق کار در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151181735

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار مدرس، ساختمان 14، طبقه پنجم، واحد 26

زهرا قنادی زاد

زهرا قنادی

زهرا قنادی زاده وکیل پایه یک دادگستری است و بهترین وکیل زن در مشهد می باشد که به کار تخصصی وکالت مشغول است. وی به همه دعاوی های متنوع حقوقی تسلط بسیار زیادی دارد و تا به امروز پرونده های بسیار زیادی را به موفقیت کامل رسانده است.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • تخصص در دعاوی های ملکی، بانکی، بازرگانی، خانواده، ارث، امور محجورین در امور کیفری هم قتل،کلاهبرداری، مواد مخدر،جعل و غیره
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153588230

آدرس: مشهد، چهار طبقه داخل مدرس۸، ساختمان۱۲۱، نیم طبقه دوم

هانیه گیلانی

هانیه گیلانی

هانیه گیلانی جزو وکلای پایه یک دادگستری شهر مشهد است که سوابق بسیار خوب و درخشان کاری دارا می باشد و در حیطه دعاوی های متنوع خانواده، کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره فعالیت می کند. وی بهترین و تخصصی ترین مشاوره های حقوقی را به هر یک از مراجعین خود ارائه می دهد و در تلاش می باشد تا در بازه زمانی کوتاه و با سرعت بالا، مشکلات حقوقی مردم را حل نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155002417

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بین فرامرز عباسی19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه1، واحد1

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا و بزرگ مشهد است و یکی از بهترین وکیل زن در مشهد می باشد؛ ایشان در این شهر مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی است و رضایت هر یک از موکلین خود را جلب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد

فاطمه حسنی تبار

فاطمه حسنی تبار

فاطمه حسنی تبار وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا و بزرگ مشهد می باشد که در حوزه های متنوع حقوقی از جمله کیفری، ملکی، مالی، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره تخصص دارد و با لقب بهترین وکیل زن در مشهد شناخته می شود؛ ایشان در حرفه وکالتی اش، صادق می باشد و تلاش خود را کرده است تا بهترین و تاثیرگذارترین راهکارهای حقوقی را به موکلینش ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09190744958

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، احمد آباد، مجتمع تجاری 21، طبقه 4، واحد 21

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز وکیل پایه یک دادگستری در استان بزگر و زیبا خراسان رضوی در شهر مذهبی مشهد است که چندین سال است مشغول به فعالیت حقوقی می باشد. وی شرایط موکلین خود را به خوبی درک می کند و مشاوره های کاملا تخصصی را در اختیار هر یک از آنان قرار می دهد و تمام تلاشش بر موفقیت پرونده ای است که بر عهده گرفته است. خانم مهناز دلاویز به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در مشهد مشغول به کار  وکالت می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد7

وظایف بهترین وکیل زن در مشهد

بهترین وکیل زن در مشهد باید وظایفی که برعهده دارد را انجام دهد و در جایگاه خود ایفای نقش کند؛ وظایف متعددی که بر عهده وکیل زن در شهر بزرگ مشهد می باشد را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • وکیل باید قراردادهای مورد نیاز برای پرونده موکل خود را تنظیم کند.
 • وکیل وظیفه دارد ابتدا صلح و سازش بین موکلین خود برقرار کند تا مشکل پرونده سریعا حل شود.
 • وکیل باید حق الوکاله مقرون به صرفه از موکل خود دریافت کند تا موکل بتواند مطابق با درآمدی که دارد، هزینه وکالت را بپردازد.
 • بهترین وکیل خانواده در مشهد می بایست احترام هر یک از بیماران خود را حفظ کند و کاملا مودبانه با آن ها برخورد کند.
 • وکیل وظیفه دارد اسرار موکلین خود را برای کسی بازگو نکند و کاملا رازدار آن ها باشد.
وظایف بهترین وکیل زن در مشهد

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری به کسی گفته می شود که توانسته رشته حقوق یا رشته های مرتبط را با موفقیت بگذارند و پس از قبولی در آزمون وکالت، جواز مورد نیاز را کسب کند؛ اگر دانشجوی حقوق، بتواند به صورت مستقیم در آزمون کانون وکلای دادگستری شرکت نماید و موفق شود، وکیل پایه یک دادگستری می شود؛ در صورتی که این دانشجو بتواند در آزمون مرکز مشاوران قوه قضائیه شرکت کند، همان ابتدا به وکیل پایه دو و در ادامه وکیل پایه یک می شوند.

در واقع وکیل پایه یک با وکیل پایه دو تفاوت هایی دارد که برخی از این تفاوت ها کاملا مشهود اند، به عنوان مثال وکیل پایه یک از نظر تخصص بر وکیل پایه دو تقدم دارد؛ وکیل پایه یک دادگستری می تواند هر پرونده ای که بخواهد را تقبل کند اما وکیل پایه دو تنها پرونده های خاص را می تواند بپذیرد و برای آن ها تلاش کند.

کلام آخر

در شهر بزرگ مشهد، وکلای خانم و آقا بسیار زیادی در حال فعالیت اند و می توانند به مردم عزیز این شهر کمک کنند تا پرونده هایشان را با موفقیت به پایان برسانند؛ وکلای زن در شهر مشهد بهترین خدمات را به مردم ارائه می دهند و سعی می کنند از حقوق موکلین خانم بهتر دفاع کنند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد را به شما معرفی کرد.

نفقه زن شامل چه مواردیست؟

مرد وظیفه دارد نفقه زن که شامل هزینه مسکن، خوراک، پوشاک، درمان و … است را بپردازد.

در چه صورتی موجر می تواند تقاضای تعدیل اجاره بها را کند؟

اگر سه سال از تاریخ انقضا یا از تاریخ مقرر در حکم قطعی بر تعیین یا تعدیل کردن اجاره بها سپری شده باشد، موجر با اثبات مسائل مرتبط با افزایش هزینه ها، درخواست تجدید نظر کند.

آیا جهت اخذ مهریه عندالاستطاعه، زن می تواند حکم جلب مرد را بگیرد؟

خیر چون باید توانایی مالی مرد را ابتدا به دادگاه ثابت کند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا