وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در جردن⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم شما را با 10 تا از بهترین وکیل کیفری در جردن آشنا کنیم. وکلای کیفری در مقایسه با دیگر وکیلان، حساسیت کاری بیش تری دارند و باید با وجدان بیدارتر و تلاش مضاعف تری به دفاع از موکلین خود بپردازند تا با ناحقی و دفاع بی جا باعث تغییر سرنوشت یک انسان نشوند. برای کسب اطلاعات بیش تر در حوزه شناخت وکلای کیفری در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در جردن کیست؟

مطابق با ماده 35 قانون آیین دادرسی کیفری کشور، هر شخصی می تواند برای حضور در مراجع قضایی و دفاع از خود از وکلا کمک بگیرد و به جای خود او را به عنوان نایب و وکیل مدافع معرفی کند. بهترین وکیل کیفری در جردن کسی است که تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل خود و کاهش مجازات او و تخفیف در آن ها به کار می گیرد. دعاوی کیفری از جمله دعاوی ای هستند که جرم محسوب شده و فرد متهم از طرف مراجع قضایی نیز به دلیل عدم رعایت قوانین به مجازات محکوم می شود.

دعاوی کیفری ممکن است بین افراد جامعه پیش آید و فرد شاکی خصوصی داشته باشد و یا به دلیل تخلفات یک فرد در جامعه و انجام عملی خلاف قوانین و ضوابط رخ دهد. وظیفه بهترین وکیل کیفری کمی دشوار است و باید بتواند با دفاع تمام عیار از موکلش، بی گناهی او را در صورت عدم انجام جرم ثابت نماید و یا برای کاهش مجازات تعیین شده تلاش کند‌. جمع آوری ادله و شواهد رکن اساسی عملکرد یک وکیل است. بهترین وکیل کیفری در تهران تجربه کافی و تخصص لازم در زمینه انواع موضوعات و جرایم کیفری را دارد و با تمامی قوانین و مواد آن آشنا بوده و قدرت تجزیه تحلیل آن ها را دارد؛ در نتیجه با استناد به آن ها می تواند موکل خود را از مشکلات نجات دهد.

بهترین وکیل کیفری در جردن کیست؟

انواع دادگاه ها و دعاوی کیفری

دعاوی کیفری از جمله مسائل حقوقی هستند که قانونگذار برای آن ها مراجع قضایی مختلفی را در نظر گرفته است و تمامی موارد رسیدگی به آن با دعاوی حقوقی متفاوت است. در دادگاه های کیفری که از یک قاضی و دو مستشار تشکیل می شود، دفاعیات فرد متهم و شاکی آن و وکلای آن ها شنیده می شود و بر اساس مدارک و شواهد تصمیم گیری می شود. در این میان وظیفه وکلای این افراد بسیار حساس و سرنوشت است. آن ها باید بتوانند از موکلین خود به درستی دفاع کنند و دادگاه را از گمراهی نجات دهند. دادگاه های کیفری که در لیست دادگاه های تهران به طور کامل معرفی شده اند، بر حسب نوع جرایم پیش آمده انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

دادگاه کیفری نوع اول: دادگاه کیفری نوع اول وظیفه رسیدگی به دعاوی کیفری که مجازات سنگینی دارند را بر عهده دارد. دعاوی همچون سلب حیات و یا همان قتل، قاچاق و یا اقدام علیه تمامیت جسمانی یک فرد در این گونه دادگاه ها مورد بررسی قرار می گیرد که داشتن وکیلی مثل بهترین وکیل در جردن برای افراد درگیر با این موضوعات الزامی است.

دادگاه کیفری نوع دو: در دادگاه کیفری نوع دو به دعاوی کیفری همچون سرقت، افترا و تهمت، ضرب و جرح و غیره رسیدگی می گردد.

دادگاه انقلاب: اگر فردی به جرایمی همچون اقدام علیه امنیت، بغی، فساد فی الارض، محاربه، توهین به بنیانگذار و رهبر فعلی جمهوری اسلامی مرتکب شده باشد، در دادگاه انقلاب به آن رسیدگی می گردد.

دادگاه ویژه روحانیت و نظامیان: این دادگاه مختص نظامیان و روحانیونی است که دچار قصور در انجام وظایف خود شده باشند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

انواع جرایم کیفری کدام است؟

براساس بیان بهترین وکیل کیفری در جردن، جرایم کیفری در یک تقسیم بندی کلی شامل موارد ذیل می شود:

 • جرایم کیفری شخصی: این نوع جرایم موجب وارد آمدن صدمه و آسیب جسمی به افراد دیگر خواهد شد. جرایم شخصی کیفری به دو دسته قتل و جرایم خشونت آمیز از قبیل آدم ربایی، تجاوز جنسی، ضرب و شتم، آتش سوزی عمدی و کودک آزادی تقسیم می شود. وکلای کیفری در رسیدگی به این پروانده ها می توانند وکالت متهم و یا شاکی را بر عهده بگیرد و از حقوق موکل خود به بهترین نحو ممکن دفاع کند و مانع از ضایع شدن حقوق او شود.
 • جرایم کیفری علیه اموال: خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال و یا فروش مال غیر نمونه هایی از جرایم کیفری علیه اموال محسوب می شوند که به موجب آن فرد صاحب مال نمی تواند از مال خود استفاده و یا بهره برد. در این نوع از پرونده ها وکیل کیفری به تحقیق و بررسی پرداخته و به منظور دفاع از حقوق موکل خود سعی در جمع آوری مدارک و اسناد قابل اثبات جهت ارائه به دادگاه دارد.
 • جرایم کیفری مالی: این نوع جرایم که نوعی کلاهبرداری بوده و افراد فریب خورده اموال خود را از دست می دهند که برای این منظور می توان به جرایم یقه سفید، پول شویی، باج گیری، اختلاس و غیره اشاره کرد. بهترین وکیل کیفری در جردن با توجه به تجربه ای که در پیگیری پرونده های مشابه کسب نموده با استناد به قوانین و ارائه مدارک و اسناد قابل اثبات می تواند از حقوق موکل خود دفاع کند.
 • جرایم کیفری رایانه ای: این نوع جرایم که از طریق کامپیوتر صورت می گیرد و مجرم از طریق دسترسی غیر قانونی اطلاعات فرد را از رایانه او به سرقت می برد. جرایم علیه عفت و اخلاق، کلاهبرداری رایانه ای، جعل کامپیوتری، جاسوسی رایانه ای نمونه هایی از این جرایم کیفری محسوب می شوند.
انواع جرایم کیفری کدام است؟

 10 تا از بهترین وکیل کیفری در جردن را بشناسید!

پندار ساغری

پندار ساغری

پندار ساغری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و از جمله وکلای برجسته و مطرح در محدوده جردن است که به ارائه خدمات وکالتی و مشاوره ای مشغول می باشد. ایشان در انواع دعاوی کیفری، ملکی و دیگر دعاوی حقوقی قبول وکالت نموده و تمام تلاش خود را برای موفقیت در پرونده های اخذ شده به کار می‌گیرد‌ از این رو آقای ساغری یکی از بهترین وکیل کیفری در جردن محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری، جعل و کلاهبرداری، اختلاس و پولشویی
 • دعاوی ملکی، پیش فروش ساختمان و تملک آپارتمان ها، قراردادهای مشارکت، دعاوی سرقفلی و اجاره املاک
 • تنظیم انواع قراردادهای تجاری و پیمانکاری

آدرس: جردن، خیابان گلفام، شماره 68، طبقه همکف، واحد چهارم

شماره تماس: 09121062279 – 02122018660

مجید علیمردانی

مجید علیمردانی

آقای مجید علیمردانی دیگر وکیلی است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در زمره وکلای خبره و کارکشته در امور کیفری قرار می گیرد و با توجه به حوزه فعالیتی شان، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در جردن شناخته می شود. ایشان با فن بیان قوی و قدرت نفوذ پذیری بالا، همواره بهترین دفاعیات را از موکلین خود به عمل می آورد.

تخصص و مهارت:

 • دادیار انتظامی دوره نهم هیات مدیره در دادسرای انتظامی وکلا
 • عضویت در اداره معاضدت در دوره هشتم هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان
 • متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی

آدرس: جردن، خیابان عاطفی غربی، پلاک 106، طبقه 6، واحد21

محمدرضا اسلامیان

محمدرضا اسلامیان

آقای محمدرضا اسلامیان دیگر وکیل فعال در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری در محدوده جردن و میرداماد می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری است که علاوه بر وکالت، به ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعین و موکلین می پردازد. با توجه به تعداد موفقیت های بدست آمده توسط ایشان در پرونده های اخذ شده، می توان آقای اسلامی را نیز یکی از بهترین وکیل کیفری در جردن محسوب کرد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت لیزینگ ایران
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت توسعه ملی
 • قبول وکالت در انواع دعاوی کیفری، قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری و غیره
 • تنظیم انواع قراردادهای تجاری و ملکی و رفع اختلافات آن ها از طریق داوری

آدرس: جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1

حمیدرضا هادی

حمیدرضا هادی

حمیدرضا هادی وکیل پایه یک دادگستری با 15 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالتی، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در جردن معرفی می گردد. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی است و در طول سال‌های فعالیت خود در انواع دعاوی حقوقی و کیفری قبول وکالت کرده و با قدرت نفوذ پذیری بالا و فن بیان و قدرت تجزیه و تحلیل قوانین و مسائل به موفقیت دست یافته است.

تخصص و مهارت:

 • عضو موسسه حقوقی بین المللی قلم و قانون
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • تخصص در دعاوی کیفری و جرایم تعزیراتی، پزشکی و رایانه‌ای

آدرس: جردن، بالاتر از اسفندیار، کوچه سعیدی، پلاک 10، ساختمان آپادانا، طبقه یک، واحد 4

مهرناز حاجی جعفر

مهرناز حاجی جعفر

خانم مهرناز حاجی جعفر با مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و سال ها فعالیت در زمینه وکالت، تجربیات مناسبی در زمینه انواع دعاوی حقوقی و کیفری به دست آورده است. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده و همواره برای پیشرفت خود و حل مشکلات مراجعین خود در تلاش است. خانم حاجی جعفر در اکثر پرونده های کیفری، خانواده، ملکی و دولتی تجربه داشته و در آن ها به تخصص رسیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای مرکز
 • متخصص در دعاوی مربوط به سازمان های دولتی مثل دیوان عدالت اداری
 • تنظیم انواع قراردادها و اوراق فضایی
 • متخصص در دعاوی کیفری و ملکی

آدرس: جردن، خیابان سعیدی، پلاک 10، مجتمع آپادانا

اهمیت بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در جردن

برای دعاوی کیفری توصیه می شود حتما از آغاز پرونده با یک وکیل مشورت شود تا از اقدامات و صحبت های نادرست و نابجا که ممکن است تاثیر منفی داشته باشد جلوگیری شود. در دعاوی کیفری که فرد علاوه بر پرداخت خسارات مادی، حیثیت و آبرویش نیز در خطر است باید حساسیت بیش تری نسبت به دعاوی حقوقی داشته باشد و خود سرانه عمل نکند. مزایای بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در جردن به شرح زیر می باشد:

 • داشتن یک وکیل مدافع مسلط به قوانین در تمامی جلسات دادگاه و پیشبرد پرونده در مسیر درست
 • آشنایی وکیل با اصطلاحات حقوقی و قوانین و آنالیز آن ها و استفاده از هر یک برای تغییر روند پرونده به نفع موکل
 • آشنایی با قوانین پزشکی قانونی در صورت نیاز
 • تخفیف در مجازات قائل شده برای فرد متهم و تغییرات آن
اهمیت بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در جردن

تفاوت دادخواست حقوقی و شرکت نامه کیفری

در دعاوی حقوقی برای اقامه دعوا باید دادخواستی توسط خود فرد و یا وکیل او تنظیم گردد. این دادخواست باید در فرمت خاص و در برگه های مشخصی نوشته شود. از این رو دادخواست های حقوقی غالبا توسط وکیل فرد نگارش می شود. پس از آن این دادخواست به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تحویل داده می شود. اما در دعاوی کیفری باید به جای دادخواست، شکایت نامه یا همان شکواییه تنظیم گردد که فرد شاکی می تواند آن را به صورت حضوری و حتی شفاهی به ثبت برساند. شکایت نامه های کیفری نیازی به تنظیم در برگه مخصوص ندارند و سختی های ارائه دادخواست برای این‌ مورد لحاظ نمی شود.

کلام آخر

در این مقاله در خصوص انواع دعاوی کیفری و دادگاه های مربوط به آن صحبت کردیم و تعدادی از بهترین وکیل کیفری در جردن را معرفی نمودیم. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم. امیدواریم با ارائه نظرات و پیشنهادات تان در سایت وکیل چی ما را به در بهبود ارائه مطالب یاری بفرمایید.

آیا اسامی و نشانی شهود در شکوائیه لازم است قید گردد؟

خیر، زیرا در بند ت ماده ۶۸ آمده است که در صورت امکان قید گردد ممکن است به خاطر حفظ جان شهود و مصالح دیگر ذکر نشانی شهود و… لازم نباشد.

آیا دیه تصادف در رانندگی، با دیه قتل عمد فرق دارد؟

بله، مجازات قتل عمد اعدام است اما در تصادف و در صورت فوت شخص، قتل شبه عمد است و به آن دیه تعلق می گیرد.

هزینه هایی که یک پرونده ممکن است داشته باشد چیست؟

هزینه دفتر خدمات قضایی، دادرسی هر مرحله، کارشناسی، سفر وکیل، خسارات احتمالی، تمبر و مالیات وکیل و حق الوکاله وکیل برای هر مرحله

5/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + بیست =

دکمه بازگشت به بالا