وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در رباط کریم ❤️【سال1403】⭐

دسته ای از دعاوی موجود در دادگاه ها پرونده های کیفری هستند. این دعاوی حساسیت بیشتری دارند، به این دلیل که با جرایم در ارتباط هستند. برخی از این پرونده ها شامل جرایمی مانند قتل و سایر جرایم سنگین هستند که مجازات های سنگینی را نیز به دنبال دارند. بهترین گزینه برای به نتیجه رساندن چنین پرونده هایی کمک گرفتن از یک وکیل فعال در زمینه کیفری است. مردم رباط کریم هم مانند هر شهر دیگری درگیر چنین مشکلات و مسائلی خواهند شد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در رباط کریم را به شما معرفی نماییم. اگر شما هم به دنبال شناسایی وکلای کیفری خوب در این شهر هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم کیست؟

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم با تحصیل در رشته حقوق و رشته های مرتبط با آن، با قوانین حقوقی و مدنی کشور آشنا شده است. اما پس از پایان تحصیلات باید در آزمون وکالت هم موفق شده  و دوران کارآموزی را نیز برای کسب تجربه سپری نماید. این وکیل بر مقررات کیفری و مجازات اسلامی، تسلط بالایی دارد و با وکالت پرونده های مختلف در این حوزه، تجربیات فراوانی را نیز کسب کرده است.

بهترین وکیل کیفری در مرزداران باید هر تلاشی که سبب کسب منافعی برای موکل می شود را انجام دهد. در برخی از موارد هم که موکل مجرم می باشد، وی در تلاش است تا مجازات کمتری برای او در نظر گرفته شود. یک وکیل کیفری با تجربه می تواند قبل از قاضی قضاوت نموده و تا حدودی فرد گناه کار و یا بی گناه را شناسایی نماید.

از دیگر مواردی که در پرونده های کیفری مطرح می شود و باید وکیل در این زمینه متخصص باشد، موضوع تخفیف در مجازات است. وکیل باید توانایی دریافت تخفیف و در برخی موارد عفو موکل خود را داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم کیست؟

توانایی بهترین وکیل در رباط کریم

وکیل متخصص در پرونده های کیفری باید تعداد زیادی پرونده این چنینی را بررسی کرده و تجربه کافی در زمینه این دعاوی را داشته باشد. دعاوی کیفری شامل موضوعات مختلف و طیف وسیعی از دعاوی هستند که هر یک از این موارد نیاز به تخصص و تجربه خاص در همان حوزه دارند. برای مثال پرونده های مربوط به قتل و یا کلاهبرداری هر دو در دسته دعاوی کیفری قرار دارند که نیاز به تخصص و مهارت های متفاوتی دارند.

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم باید شجاعانه پیگیری پرونده ها را به عهده بگیرد. در دعاوی کیفری ممکن است مشکلات بسیاری از جمله تهدید برای وکیل به وجود آید که وی باید بتواند از عهده این مشکلات برآید. سخنوری و قدرت بیان بالا هم از دیگر توانایی های یک وکیل کیفری است که به موفقیت او کمک ویژه می کند.

توانایی برقراری ارتباط مفید و موثر با موکل و اعضای دادگاه از دیگر توانمندی های مهم یک وکیل حرفه ای و با تجربه است. مجموعه این توانایی ها شانس موفقیت موکل را افزایش داده و سبب تسریع در روند دادرسی خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در رباط کریم را بشناسید!

اصغر اسکندری

اصغر اسکندری

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در رباط کریم هستند. پروانه وکالت شماره 27030 صادر شده از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب آقای اصغر اسکندری با تکیه بر سواد حقوقی، تجربه و مهارت خود پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. ایشان مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه آزاد واحد مرکزی تهران دریافت کرده اند. در صد بالایی از پرونده های تحت وکالت ایشان با نتایج مطلوب به پایان رسیده است و رضایت موکلین را به دنبال داشته است. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان هم موفقیت آمیز بوده و سبب ایجاد صلح و سازش میان طرفین دعوا شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی
 • تخصص در پرونده های جعل، تقلب، تزویر و سرقت
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: رباط کریم، بلوار امام خمینی، خیابان سعادت

وفا بیگ زاده

وفا بیگ زاده

جناب آقای وفا بیگ زاده وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان تهران هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و وکالت دعاوی حقوقی و کیفری را آغاز نمودند. انصاف ایشان در دریافت حق الوکاله، علم و آگاهی بالا، تمرکز و تعهد ایشان منجر به کسب موفقیت و نتایج دلخواه در پرونده های مختلف شده است. آقای بیگ زاده امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم نموده اند. ایشان موفق شده اند عنوان بهترین وکیل کیفری در رباط کریم را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث
 • وکالت پرونده های کیفری از جمله کلاهبرداری، سرقت، قتل، اختلاس و جعل

آدرس: تهران، رباط کریم

محمدرضا حسینیان قطبه

محمدرضا حسینیان قطبه

آقای حسینیان جزو وکلای توانمند و معروف استان تهران هستند که در حال حاضر به مردم رباط کریم خدمات حقوقی ارائه می نمایند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که پس از اتمام آن پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند. جناب آقای محمدرضا حسینیان قطبه بسیار تلاش گر و با سواد هستند و با تکیه بر همین ویژگی ها پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان بسیار با اخلاق بوده و در زمینه دریافت حق الوکاله هم منصف می باشند، به همین دلیل توانسته اند رضایت موکلین و مراجعین خود را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه دادخواست، شکوائیه و لایحه
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون

آدرس: رباط کریم، خیابان شهید ملکی، پاساژ درخشان، واحد 5

لیلا کریمی

لیلا کریمی

سرکار خانم لیلا کریمی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فعال در تهران هستند. ایشان چندین سال است که به وکالت و ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. خانم کریمی پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را وکالت نموده اند که درصد بالایی از پرونده های ایشان به نتیجه مطلوب رسیده است . همکاری با موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. خدمات مختلف حقوقی توسط وکیل لیلا کریمی انجام می شود و امکان بهره گیری از مشاوره های ایشان به صورت غیر حضوری هم فراهم است. ایشان بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در رباط کریم شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی ملکی مانند شهرداری و موجر و مستاجر
 • تخصص در پرونده های خانواده اعم از حضانت فرزندان و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا، خیانت در امانت و تقلب

آدرس: رباط کریم، خیابان شهید ملکی، پاساژ درخشان، طبقه 3، واحد 5

عیسی فرجی

عیسی فرجی

جناب آقای عیسی فرجی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت خدمات حقوقی ارائه نمودند. آقای خجسته عضو کانون وکلای دادگستری استان تهران می باشند و در رباط کریم به وکالت می پردازند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان با استناد به قوانین و به کار گیری دانش و تجربه خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مثبت و مطلوب به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی آقای فرجی هم در بیشتر موارد چاره گر بوده و منجر به حل برخی پرونده ها شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم لوایح، قراردادها و دادخواست ها
 • قبول وکالت پرونده در بخش های مختلف    
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: رباط کریم، بلوار امام، نرسیده به میدان فرمانداری، مجتمع فتوحی، طبقه 2

اصول پیگیری پرونده های کیفری

در خصوص پرونده های کیفری باید ابتدا یک شکوائیه در خصوص جرم رخ داده شده تهیه گردد و از طریق دفاتر خدمات قضایی به مراجع قضایی ارسال گردد. در این شکوائیه باید نوع جرم، محل دقیق، زمان وقوع جرم و مشخصات کامل شاکی و متشاکی قید شود. دادسرا وظیفه بررسی اولیه شکوائیه را به عهده دارد. این مجموعه به ریاست دادستان می تواند وقوع جرم و اتهام متشاکی را تایید و یا تکذیب نماید.

در صورت تایید جرم، مدارک مختلفی برای اثبات آن تهیه شده که به دادگاه ارسال می شود. قاضی دادگاه هم پرونده را به همراه مدارک موجود بررسی نموده و حکم لازم برای مجازات متهم را صادر می کند. در غیر این صورت پرونده مختومه خواهد شد. در این مسیر بهترین وکیل کیفری در رباط کریم می تواند پیگیری پرونده را به عهده گرفته و آن را به سرانجام برساند. حضور این وکیل منجر به سرعت گرفتن امور، انجام به موقع اقدامات لازم و کسب نتایج مطلوب می گردد.

اصول پیگیری پرونده های کیفری

پروانه وکالت وکیل کیفری

پروانه وکالت مدرکی است که به وکیل اجازه می دهد در دادگاه حضور یافته و به عنوان وکیل ایفای نقش نماید. برای دریافت این پروانه باید در آزمون وکالت شرکت نموده و در آن حد نصاب نمره را کسب کرد. پروانه وکالت وکیل کیفری نیز مانند سایر وکلا است و تفاوتی با آن ها ندارد. اما بهتر است که این وکیل پروانه پایه یک داشته باشد تا بتواند در تمامی موضوعات به وکالت بپردازد.

وکیل کیفری پایه دو برای قبول وکالت برخی دعاوی حقوقی و کیفری محدودیت دارد. این افراد تنها در خصوص وکالت برخی پرونده ها، اجازه فعالیت دارد. پس در هنگام انتخاب وکیل کیفری با توجه به موضوع پرونده به درجه پروانه وکالت وکیل دقت نمایید.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در رباط کریم را به شما معرفی نمودیم. در صورت نیاز می توانید به این وکلا مراجعه نمایید. وکیل کیفری با تجارب ارزشمند، سواد حقوقی و مهارت خود در امر وکالت، می تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. این وکیل وظیفه دارد از ابتدای طرح شکایت تا خاتمه یافتن پرونده، هر گونه اقدامی که به حمایت حقوق موکل شود را در زمان مناسب خود انجام دهد. این وکلا باید پروانه وکالت پایه یک داشته باشند تا بتوانند در پرونده های مختلف وکالت کنند و محدودیتی در این زمینه نداشته باشند. امیدواریم از اطلاعات این مقاله، بهره کافی برده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بوید از شما کمال تشکر را داریم و در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا