وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد❤️【سال1402】✅

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. طلاق توافقی به نوعی از طلاق گفته می شود که زن و شوهر هر دو تمایل به جدایی و پایان زندگی مشترکشان دارند و در مورد تمامی مسائل، تعهدات و تکالیف با هم به توافق رسیده و درخواست طلاق را به همراه توافقات به دادگاه ارائه می دهند لذا می توان گفت که طلاق توافقی به آنچه طرفین به توافق هم اعلام کرده اند بستگی دارد که البته توصیه می شود برای کوتاه تر شدن روند دادرسی، پیگیری و رسیدگی پرونده را به بهترین وکیل طلاق توافقی بسپارند.

شرایط طلاق توافقی چگونه است؟

همانطور که از نام این نوع طلاق نیز پیدا است زوجین هر دو برای انجام طلاق رضایت دارند که می توانند با کمک وکیل و یا حتی بدون وکیل کار طلاق خود را در دادگاه پیگیری کنند و انجام دهند اما چه در حالتی که به بهترین وکیل طلاق در مشهد برای پیگیری پرونده مراجعه کنند و چه بدون مراجعه به وکیل، در هر صورت بایستی بر سر موضوعاتی مانند مهریه، حضانت فرزندان بعد از طلاق، نفقه و غیره با هم به توافق رسیده باشند.

با توجه به این که توافق بر سر تمامی این موارد و رفع تکلیف اموالی که زوجین بعد از ازدواج به کمک هم خریداری کرده اند، ممکن است کمی دشوار بوده و زوجین در مواردی به تفاهم نرسند؛ لذا توصیه می شود که برای جلوگیری از ضایع شدن حق هرکدام از زوجین و همچنین جلوگیری از پیچیدگی پرونده حتما با بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد مشورت کنید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد می تواند به موکلین خود در این زمینه کمک شایانی کند و راه حل های بسیار آسان و مناسب برای طلاق توافقی در اختیارشان قرار دهد. در این نوع طلاق، دادگاه توافقات و خواسته های زوجین را مبنای کار خود قرار می دهد و بر اساس آن ها تصمیمات مختلف می گیرد. به همین دلیل، وظایف وکیل در چنین پرونده هایی دشواری زیادی نخواهد داشت.

شرایط طلاق توافقی چگونه است؟

چرا به بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد نیاز داریم؟

طلاق در هر نوعی که باشد پرونده حقوقی محسوب می شود که بایستی از طریق محاکم قضایی و دادگاه پیگیری و رسیدگی گردد و با توجه به این که پرونده طلاق توافقی برای هر کدام از زوجین ممکن است شرایط ویژه ای داشته باشد از این رو بایستی جزئیات آن به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان آن را بهترین نحو ممکن حل و فصل نمود که برای این منظور بهترین وکیل خانواده در مشهد می تواند با توجه به تخصص و دانشی که در امور حقوقی خانواده دارد در این زمینه بسیار تاثیرگذار عمل کند و از سوی دیگر زوجین می توانند با خیالی آسوده پرونده طلاق توافقی خود را به او بسپارند و مطمئن باشند که گواهی عدم سازش و حکم طلاق را برای آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت می کند.

پیگیری پرونده طلاق توافقی، وقت زوجین را می گیرد و باید برای هر جلسه دادگاه در آن جا حضور داشته باشند. با داشتن وکیل، دیگر نیازی به مراجعه دادگاه توسط زوج یا زوجه نیست و وکیل از طرف شما این جلسات را پیگیری می نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
✔️میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مهریه و نفقه زن در طلاق توافقی

مهریه حق زن است و تحت هر شرایطی به زن تعلق دارد و مزد موظف به پرداخت آن می باشد. اما نفقه تحت شرایط خاصی به زن تعلق می گیرد، یعنی اگر مرد برای طلاق دلایل محکمه پسندی داشته باشد، نفقه به زن تعلق نمی گیرد. اما در شرایطی که زوجین اقدام به طلاق توافقی نمایند، هر یک از حقوقی که به زن تعلق می گیرد، باید تعیین تکلیف گردد.

در طلاق توافقی در مورد مهریه و نفقه هم میان زوجین توافق برقرار می شود. اما آن چه اهمیت دارد، رضایت زن نسبت به توافقات است و تا زمانی که آن چه میان زوجین توافق شده پرداخت نگردد، امکان صدور حکم طلاق وجود ندارد. البته ممکن است زن تمام و یا بخشی از حقوق خود را به همسرش ببخشد، کلیه این موارد به توافق و تراضی طرفین بستگی دارد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد را بشناسید!

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل مشهد

آقای رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • طلاق توافقی 3 روزه
 • مهریه 3 روزه
 • چک 3 روزه
 • ملکی: اثبات مالکیت، تصرف و …
 • کیفری: سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، رابطه نامشروع
 • دیه: تصادفات، فوت
 • خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، جهیزیه
 • اجاره: تخلیه، سرقفلی و …
 • شرکت ها: سهامی، بیمه
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور، اتباع، مهاجرت، اقامت

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
 خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

علیرضا امامی روشناوند

علیرضا امامی روشناوند

علیرضا امامی روشناوند وکیل پایه یک دادگستری با سابقه 16 سال وکالت در مشهد می باشند که در دعاوی خانواده فعالیت دارند و پرونده های زیادی را در حوزه طلاق توافقی به موفقیت رسانده اند و می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد معرفی کرد. ایشان امکان مراجعه غیر حضوری و آنلاین را برای مراجعه کنندگان خود فراهم نموده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی بسیار توانمند هستند و موفق به ایجاد صلح و سازش میان بسیاری از زوجین شده اند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مشهد
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: مشهد، بلوار خیام جنوبی، نبش خیام 30، طبقه همکف

مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشند که بیش از 18 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف خانواده، کیفری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و غیره دارند و در حوزه دعاوی مربوط به طلاق توافقی نیز فعالیت می کنند و با توجه به تجربه و مهارتی که در این زمینه دارند پرونده های طلاق توافقی را در کمترین زمان پیگیری و به نتیجه می رسانند. حسن خلق، تلاش بی شائبه برای دفاع از موکل، صداقت و حق الوکاله منصفانه ایشان، سبب جلب رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • مشاور و وکیل شرکت صنایع کاغذری خراسان گلریز
 • مشاور و وکیل شرکت الکترواستیل

آدرس: مشهد احمد آباد، ابتدای بلوار ملاصدراف، ساختمان صدراف، طبقه 4، واحد 40

رضا نصیری تبریزی

رضا نصیری تبریزی

رضا نصیری تبریزی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشند که 14 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف خانواده، ملکی و کیفری رادارند که بیشترین حوزه فعالیت ایشان در دعاوی خانواده می باشد و با توجه به این تاکنون درصد بالایی از پرونده های طلاق توافقی را به نتیجه مثبت رسانده اند می توان ایشان را جزو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد معرفی کرد. ایشان در خصوص دعاوی خانواده، طلا توافقی، مهریه، حضانت فرزندان، مطالبه وجه، چک و سفته، تملک آپارتمان ها و تخلیه تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف از جمله طلاق توافقی

آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 43 و 45، پلاک 634

حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف خانواده، کیفری، ملکی و غیره فعالیت دارند و در زمینه دعاوی مربوط به طلاق توافقی باتوجه به تسلطی که بر قوانین آن دارد در زمان اندکی پرونده را به نتیجه مثبت و دلخواه موکل می رساند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد شناخته می شوند. آقای حذیفی در طول سال های وکالت خود تنها به دنبال احقاق حق موکل خود بوده اند و در این مسیر از هیج تلاشی فروگذار نبوده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی
 • مدرس دانشگاه علمی فناوری
 • رییس اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان
 • وکیل اداره راه و شهرسازی استان خراسان رضوی

آدرس: مشهد، مدرس 8، ساختمان 121، طبقه سوم

علیرضا دوستی

علیرضا دوستی

علیرضا دوستی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشند ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی نظیر دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و غیره را دارند و در زمینه پرونده های طلاق توافقی از تجربه و تبحر بالایی برخوردارند. ایشان با به کارگیری سواد حقوقی و تجربه ای که در سال ها وکالت کسب کرده اند، موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت و نتیجه مثبت به سرانجام برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، بلوار کوثر، کوثر 15، پلاک 108، مقابل شورای حل اختلاف

فرشید سخایی

فرشید سخایی

فرشید سخایی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در مشهد می باشند ایشان 8 سال سابقه وکالت در پیگیری پروندهای طلاق و طلاق توافقی را دارند و با توجه به تجربه و تبحری که در این زمینه کسب نموده اند پرونده های طلاق توافقی را کوتاه ترین زمان به نتیجه می رسانند. ایشان بسیاری از پرونده های طلاق را با مشاوره های حقوقی کارساز خود به بدون مراجعه به دادگاه به آشتی ختم نموده اند. درصد بالای موفقیت آقای سخایی حکم تاییدی بر دانش و تبحر این وکیل کار آزموده است.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت
 • نماینده حقوقی دانشگاه فن آوری های نوین سبزوار
 • وکیل شرکت تعاونی اعتبار دانشگاه حکیم سبزواری

آدرس: مشهد، سبزوار، حاشیه میدان صاحب الزمان، کوچه انقلاب 6، پلاک 5، طبقه 1

مهدی نیازی گرو

مهدی نیازی گرو

مهدی نیازی گرو وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد فعالیت می کنند ایشان عضو مرکز وکلا قوه قضایی می باشند و 4 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می پذیرند اما در زمینه دعاوی خانواده و به خصوص انواع طلاق تخصص بیشتری دارند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل بانک تجارت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، کلات، خیابان امام خمینی، جنب دادگستری

الهام السادات میرعاقل

الهام السادات میرعاقل

الهام السادات میر عاقل وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلا قوه قضایی می باشند ایشان 15 سال سابقه فعالیت در حوزه های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده و غیره را دارند و در زمینه پیگیری پرونده های طلاق توافقی به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل سازمان بازرسین مشاوران حقوقی مشهد

آدرس: مشهد، بلوار شهید فکوری، بین 6 و 8، پلاک 377

یاسر برزنونی

یاسر برزنونی

یاسر برزنونی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشند و با 10 سال سابقه وکالت در زمینه پرونده های خانواده و طلاق به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد معرفی می شوند. ایشان دانش و تخصص کافی برای وکالت پرونده ها را دارا می باشند اما به شکل تخصصی در دعاوی خانواده، ارث و میراث، الزام به تنظیم سند، قراردادها، داوری و اختلافات مالی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک سینا وصندوق انصار القائم

آدرس: مشهد، نیشابور، خیابان دارایی، نبش دارایی 7، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 9

مراحل طلاق توافقی به چه صورت است؟

مراحل طلاق توافقی طبق بخشنامه جدید طلاق توافقی به ترتیب زمان و به صورت ریز جزئیات به قرار ذیل است:

 • در مرحله نخست دادگاه زوجین را به مراکز مشاوره خانواده ارجاع می دهد تا به مشکل آن ها رسیدگی شده و در صورت امکان سازش میان آن ها برقرار گردد و از طلاق منصرف شوند و در صورت تشخیص مرکز مشاوره با عدم امکان سازش میان زوجین، مجددا به دادگاه مراجعه خواهند کرد.
 • در مرحله بعدی دادگاه خانواده گواهی امکان سازش را برای زوجین صادر می کند.
 • زوجین با در دست داشتن گواهی عدم سازش باید به دفتر رسمی ثبت ازدواج و طلاق مراجعه کنند.
 • زوجین به مدت 3 ماه وقت دارند گواهی را به دفترخانه ارائه دهند در غیر این صورت گواهی آن ها باطل می شود.
 • در آخرین مرحله دفتردار ضمن رعایت قوانین حمایت از خانواده صیغه طلاق را اجرا خواهد کرد.
مراحل طلاق توافقی به چه صورت است؟

ویژگی های وکیل طلاق توافقی

به دلیل بالا رفتن آمار طلاق در سال های اخیر، سیاست دولت جهت پرونده های مربوط به طلاق، ایجاد صلح و سازش میان زوجین است. یک وکیل طلاق توافقی باید در ابتدا سعی کند میان زوجین آشتی برقرار نماید تا کانون خانواده حفظ گردد. طلاق سبب تک والدی شده فرزندان شده و طبیعتا تاثیرات منفی زیادی در آینده فرزندان طلاق و به طبع آن بر آینده کشور خواهد داشت.

اما در صورت عدم سازش و تاکید بر طلاق، وکیل باید بر تمامی موارد موجود در پرونده طلاق تسلط داشته باشد. از آن جا که در روال طلاق توافقی همه چیز بر حسب توافق پیش می رود، در دادگاه نیازی به پیگیری مواردی چون نفقه، مهری و حضانت فرزندان نخواهد بود. اما در خصوص این موارد باید توافق حاصل گردد که کمک به ایجاد توافق، جزو توانایی های یک وکیل خبره است.

قدرت بیان و استدلال وکیل موضوعی است که در ایجاد سازگاری و توافق طرفین بسیار تاثیر گذار است. تجربه وکیل در چنین پرونده هایی حرف اول را می زند. وکیل با به کار گیری تجارب خود از سایر پرونده های طلاق می تواند به بهترین نحو زوجین را راهنمایی کرده و راه حل های مختلف را به آن ها پیشنهاد نماید.

هزینه بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

در حالت کلی برای طلاق توافقی هزینه مواردی نظیر ثبت دادخواست، مشاوره خانواده، آزمایش بارداری و هزینه حضور در محضر را برای زوجین در پی دارد اما علاوه بر موارد فوق الذکر هر کدام از زوجین که انجام مراحل پیگیری و رسیدگی پرونده را به بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد سپرده اند بایستی هزینه حق الوکاله را نیز پرداخت کنند. بهره مندی از وکیل طلاق توافقی اگرچه ممکن است هزینه بر باشد اما از هرگونه ضرر و زیان در پیگیری پرونده طلاق برای موکل جلوگیری می شود و هزینه پرداخت شده به وکیل با احقاق حق جبران خواهد شد.

هزینه بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل طلاق توافقی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص طلاق توافقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نه =

دکمه بازگشت به بالا