وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در میرداماد⭐【سال1403】⚖️

هدف از نگارش این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در میرداماد می باشد. دعاوی کیفری نسبت به دعاوی حقوقی حساس تر و چالش‌ برانگیزتر هستند. معمولا افراد درگیر با آن، به دلیل عدم تسلط به قوانین و بندهای موجود در آن نمی توانند از خودشان در برابر اتهامات وارده به درستی دفاع کنند، از این رو به همراهی یک وکیل متخصص در امور کیفری نیازمندند. اگر ساکن شهر تهران هستید و در منطقه میرداماد به دنبال یک وکیل حرفه ای هستید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

منظور از جرایم کیفری چیست؟

اختلافات پیش آمده بین افراد که باعث اقامه دعوا و باز شدن پرونده در دادگاه های قضایی می شود به دو دسته دعاوی حقوقی و کیفری تقسیم بندی می گردد. موضوعات کیفری قوانین و شعب مخصوص به خود را دارد. در این دعاوی قانون همراهی وکیل را در کنار طرفین دعوا اجباری نموده است، چرا که در این موضوع فرد متهم ممکن است به مجازاتی مانند زندان، اعدام، شلاق و غیره محکوم شود. بهترین وکیل کیفری در میرداماد تمام تلاش خود را برای تعلیق مجازات و کاهش آن ها به کار می گیرد.

از جمله دعاوی کیفری رایج در مراجع قضایی سرقت، کلاهبرداری، جعل و در مقیاس بزرگ تر دعاوی مربوط به پولشویی، اختلاس، قتل و اقدام علیه امنیت ملی می باشد. دربرخی از این جرایم قانون به موکلین اجازه انتخاب وکیل نمی دهند و از وکلای تسخیری برای آن ها وکیلی اختیار می کنند.

منظور از جرایم کیفری چیست؟

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در میرداماد

همان طور که گفتیم، دعاوی کیفری از حساسیت بالایی برخوردارند. افراد درگیر با این موضوعات نباید بی گدار به آب بزنند و بدون تحقیق و بررسی وکیلی را برای خود اختیار کنند. برای انتخاب یک وکیل خبره مانند بهترین وکیل کیفری در میرداماد باید ویژگی هایی مورد بررسی قرار گیرند که عبارتند از:

 • داشتن مدرک تحصیلی معتبر و پروانه وکالت، در ضمن برای پرونده های کیفری وکیل مورد نظر باید وکیل پایه یک دادگستری باشد.
 • بهترین وکیل کیفری در تهران باید در مجموعه ای از پرونده های وکالتی خود تعداد قابل توجهی از دعاوی با موضوعات کیفری داشته باشد و تعداد موفقیت های او نیز قابل توجه باشد.
 • از ویژگی های دیگر یک وکیل خبره، داشتن اخلاق حرفه ای و و اختصاص وقت کافی برای هرکدام از موکلین خود برای کسب نتیجه مطلوب می باشد.
 • یک وکیل ماهر و حرفه ای باید قدرت تجزیه تحلیل و آنالیز قوانین و تبصره‌ها را داشته باشد تا بتواند با تمرکز بهترین راه حل برای دفاع از موکل خود انتخاب کند.
 • موضوعات کیفری بسیار حساس هستند و وکیل انتخابی باید در حفظ رازها و اسرار موکل خود کوشا باشد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در میرداماد را بشناسید!

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در انواع دعاوی کیفری دارای تخصص و تجربه بوده و با توجه به قرارگیری دفتر وکالت ایشان در محدوده ظفر، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در میرداماد محسوب می شود. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد رشته حقوق است و سابقه ایشان به عنوان مشاور حقوقی و وکیل به بیش از 10 سال می رسد. ایشان در دعاوی گوناگون حقوقی همچون ورشکستگی، امور بانکی، ملکی و غیره و پرونده های خانواده نیز دارای تجربه و مهارت می باشد. آقای حاجیلو با یافتن راه حل های مناسب پرونده های خود را در کم ترین زمان ممکن حل می‌کند که از نظر موکلین از بهترین ویژگی های هر وکیل خبره ای است.

تخصص و مهارت:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و 10 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم شکایت نامه و لایحه های دفاعی

آدرس: میرداماد، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان یازدهم، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121275588 – 02128425688

بابک خوانساری

بابک خوانساری

آقای بابک خوانساری با شماره پروانه وکالت 32790 از وکلای برجسته و کارکشته در تهران است. دفتر وکالت ایشان در منطقه میرداماد بوده در بین رقبا به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در میرداماد شناخته می شود. آقای خوانساری با تمرکز و ممارستی که دارد همواره در تلاش است که اتهامات وارده به موکل خود را رد کرده و در مجازات او تخفیف قائل شود. از جمله ویژگی‌های ایشان حفظ اسرار موکلین خود و صبوری و ارائه راه حل های مناسب می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز
 • متخصص در دعاوی گوناگون کیفری مانند کلاهبرداری، جعل، سرقت، اختلاس و غیره
 • نوشتن شکایت نامه و لایحه های اعتراضی

آدرس: میرداماد، خیابان جردن، بلوار شهید ستاری، پلاک 3، واحد 18

محمد خلیل دوست فاطمه

محمد خلیل دوست فاطمه

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در میرداماد محسوب می شود، آقای محمد خلیل دوست فاطمه می باشد. ایشان با شماره پروانه وکالت 45549، از وکلای برجسته و پایه یک دادگستری است که به ارائه خدمات وکالتی مشغول می باشد. از جمله ویژگی هایی که ایشان را از سایر وکلا متمایز می کند این است که آقای خلیل دوست، قاضی بازنشسته می باشد و از این رو به چگونگی پیگیری پرونده و قوانین مسلط بوده به خوبی می داند که در مراجع قضایی چگونه می تواند موکل خود را پیروز دادگاه کند.

تخصص و مهارت:

 • قاضی بازنشسته قوه قضاییه
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • دارای 7 سال سابقه وکالت به صورت حرفه‌ ای
 • ارائه مشاوره در زمینه موضوعات کیفری و حقوقی

آدرس: میرداماد، تقاطع مدرس، ضلع شمال غربی، ساختمان 283، طبقه دوم غربی، واحد 3

سروش سلامیان

سروش سلامیان

سروش سلامیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل است که به صورت حرفه ای در انواع دعاوی مالی، حقوقی، تجاری و کیفری فعالیت می کند. ایشان در طول سال های فعالیت خود، موفقیت های قابل توجهی را از خود به جای گذاشته است و به خوبی در پرونده هایی با موضوعات اختلاس و پولشویی که جزو جرایم کیفری هستند به نتایج دلخواه رسیده است. از این نظر ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در میرداماد محسوب می شود. همچنین ایشان با تسلطی که به زبان انگلیسی دارند در تنظیم قراردادها در سطح داخلی و بین المللی مهارت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز
 • ارائه دهنده مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری به افراد و در سطح بین المللی

آدرس: میرداماد، خیابان ظفر شرقی، پلاک 218، واحد 1

پندار ساغری

پندار ساغری

پندار ساغری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل کیفری در میرداماد است. وی در دعاوی مختلف مانند کمیسیون ماده 100 شهرداری، انواع دعاوی ثبتی، دعاوی مربوط به امور خانواده مثل طلاق، مهریه، نفقه ودعاوی کیفری مانند آنچه که به دادگاه انقلاب و دادگاه عمومی مربوط است مسلط می باشد. همچنین ایشان از استراتژی های قانونی و روش های خلاقانه برای حل پرونده های موکلین خود استفاده می کند. حق الوکاله دریافتی توسط آقای ساغری متناسب با پیشرفت پرونده و بسیار منصفانه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مسلط در تنظیم قراردادهای تجاری در سطح داخلی و بین المللی
 • قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • داوری برای حل و فصل انواع اختلافات
 • قبول وکالت پرونده های مربوط به دیوان عدالت اداری و اداره کار

آدرس: میرداماد، خیابان گلفام، پلاک 68، طبقه همکف، واحد 4

دادگاه های کیفری به چند نوع تقسیم بندی می شود؟

پرونده های کیفری در دادگاه های مخصوص خود که مجزا از دادگاه های حقوقی می باشد، رسیدگی می شود و معمولا پرونده های بسیاری را در مراجع قضایی به خود اختصاص می دهد. این دادگاه ها در پنج دسته بنابر نوع جرم صورت گرفته اقامه می شود.

دادگاه کیفری نوع اول: برای جرایم سنگینی که حکم آن ها حبس و یا اعدام می تواند باشد برپا می شود. جرایمی همچون قتل، تجاوز و زنا در این دادگاه مورد بررسی قرار می گیرد.

دادگاه کیفری نوع دوم: مربوط به جرایم عمومی مثل سرقت، کلاهبرداری و غیره می باشد.

دادگاه انقلاب: اگر شخصی به اتهاماتی همچون فساد فی الارض، اقدام علیه امنیت و توهین به نظام مرتکب شود به دادگاه انقلاب انتقال داده می شود.

دادگاه نظامی و روحانیت: اگر نظامیان و روحانیون دچار خطا شوند و با این کار به لباس خود توهین کرده باشند، در این دادگاه ها به جرم آن ها رسیدگی می شود.

دادگاه اطفال: اگر مجرم زیر 18 سال داشته باشد در دادگاه بزرگسالان به پرونده او رسیدگی نمی شود و به دادگاه مخصوص ارجاع داده می شود.

در تمامی این مراحل بهترین وکیل کیفری در میرداماد می تواند همراه موکل خود باشد و برای تبرئه و تخفیف در مجازات او تمام تلاش خود را به کار گیرد.

دادگاه های کیفری به چند نوع تقسیم بندی می شود؟

منظور از جرایم حدی چیست؟

جرایم حدی به جرایمی گفته می شود که در دسته های کیفری بوده و برای آن در شرع قوانین و مجازات تعیین شده است. جرایمی هم چون شرب خمر، زنا با محارم و… در قرآن به صراحت بیان شده است. طبق ماده 15 قانون مجازات اسلامی، مجازاتی که علت نوع مقدار و شدت انجام آن در شرع تعیین شده باشد، به عنوان جرایم حدی شناخته می شود.

قانون گذار و قاضی با توجه به قرآن و قوانین آن و هر آنچه که درخصوص جرم صورت گرفته ذکر شده است، برای فرد مجرم مجازات تعیین می‌کنند که در آن تخفیفی وجود ندارد. مجازاتی که برای جرایم حدی در نظر گرفته می شود: اعدام، شلاق، قطع دست و پا و تبعید می باشد.

کلام آخر

جرایم کیفری با توجه به سختی و پیچیدگی که دارند نیاز به داشتن تخصص برای تجزیه و تحلیل مواد و تبصره های موجود در قانون دارد. از این رو بهره بردن از یک وکیل در این دعاوی الزامی است. در این مقاله ما در مورد دعاوی کیفری و و معرفی 5 تا از بهترین وکیل کیفری در میرداماد صحبت کردیم. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم منتظر دریافت انتقادات و نظرات شما در سایت وکیل چی هستیم. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در میرداماد کلیک کنید.

هزینه هایی که یک پرونده ممکن است داشته باشد چیست؟

هزینه دفتر خدمات قضایی، دادرسی هر مرحله، کارشناسی، سفر وکیل، خسارات احتمالی، تمبر و مالیات وکیل و حق الوکاله وکیل برای هر مرحله

آیا کودکان می توانند در محاکم قضایی طرح دعوا کنند؟

بله، کودکان در جرایمی همچون کودک آزاری، تعرض جنسی و …. از طریق دادستانی می توانند طرح دعوا داشته باشند.

رای غیابی به چه معنا است؟

اگر شخصی که در رای محکوم شده است نه ابلاغ وقت رسیدگی به دست وی رسیده باشد و نه در جلسه حاضر شود و نه لایحه دفاعیه بدهد اصطلاحا می گویند رای غیابی است .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 6 =

دکمه بازگشت به بالا