وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در مرزداران❤️【سال1403】⭐

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در مرزداران را برای افرادی که به عنوان شاکی یا متشاکی درگیر این پرونده ها هستند معرفی نماییم. در چنین دعاوی جرم انگاری رخ داده است و برای مجرم متناسب با جرم مرتکب شده مجازات هایی تعیین می شود. به دلیل پیچیدگی هایی که در این دسته از دعاوی وجود دارد بهتر است که از یک وکیل مجرب و با تجربه در خصوص پرونده های کیفری کمک بگیریم تا نتیجه مناسب را کسب نماییم. برای کسب اطلاعات در خصوص دعاوی کیفری و وکیل متخصص این حوزه تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل کیفری در مرزداران کیست؟ 

وکیل کیفری وکیلی دارای پروانه وکالت پایه یک می باشد که در خصوص قوانین کیفری و مجازات اسلامی تخصص دارد. این وکیل همچنین باید نسبت به آیین دادرسی و قوانین دادرسی در دادگاه های انقلاب  و عمومی آگاهی کامل داشته باشد. در واقع می توان گفت که وکیل کیفری نسبت به تمام جوانب رسیدگی به پرونده های کیفری اشراف کامل دارد.  

دعاوی کیفری به آن دسته از دعاوی گفته می شود که در آن ها جرم هایی انجام شده که در قانون مجازات اسلامی به عنوان جرم تعریف شده و برای آن ها مجازات در نظر گرفته شده است. بهترین وکیل کیفری در مرزداران باید بسیار کوشا باشد تا بتواند در پیگیری چنین پرونده های به موفقیت برسد. زیرا دعاوی کیفری به دلیل وجود جرم و مجازات دشوارتر هستند و نیاز به پیگیری بیشتر و جدی تری دارند. 

بهترین وکیل کیفری در تهران با توجه به دانش و تجربه خود می داند که چه جرایمی در دسته جرایم کیفری قرار دارند. وی باید بتواند در چارچوب قانون و مقررات از فرد متضرر حمایت نموده و او را به حقوق قانونی خود برساند. در صورتی که وکیل کیفری وکالت متهم را به عهده داشته باشد نیز باید توانایی کافی برای دریافت تخفیف در مجازات و بهره مندی موکل خود از حقوق قانونی خود را داشته باشد. 

بهترین وکیل کیفری در مرزداران

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در مرزداران 

از آن جا پرونده های کیفری پیچیده و همراه با مجازات هستند، پیدا کردن وکیل مجرب و متخصص در این دعاوی کار دشواری خواهد بود. می دانیم که برای پیروزی در چنین پرونده هایی نیاز به داشتن وکیل است، اما تنها حضور وکیل کافی نیست، شرط لازم برای موفقیت این است که وکیل در حوزه دعاوی کیفری دارای تجربه و سابقه قابل قبولی باشد. به همین دلیل باید در انتخاب وکیل دقت بسیاری داشت و به ویژگی های مهم و ضروری وکلا توجه کرد. بخشی از ویژگی های لازم برای وکیل کیفری عبارتند از: 

 • تسلط به قوانین: مهم ترین ویژگی برای یک وکیل کیفری تسلط کامل به قوانین کیفری، ماده ها و تبصره های آن است. لازم است که این وکیل نسبت به دعاوی مختلف کیفری دارای این تسلط باشد. همچنین ضروری است که وکیل کیفری نسبت به تغییر قوانین هم آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشد. 
 • دقت: دقت و ریز بینی از جمله ویژگی های تمام وکلا از جمله بهترین وکیل کیفری در مرزداران است. وکلا با دقت در جزئیات پرونده می توانند به نکات مهم و کلیدی بسیاری در پرونده دست یابند. با انجام صحبت های اولیه می توانید به دقت و همچنین تبحر وکیل پی ببرید. 
 • وقت شناسی و سرعت عمل: وکیل باید بداند که موقع درست انجام امور چه زمانی است. چه بسا بتوان با ارائه دادخواست ها و اسناد در زمان درست، سریع تر به نتیجه دست یافت. بدیهی است که داشتن سرعت عمل در انجام امور هم در تسریع روند دارسی و کسب نتیجه دلخواه موثر خواهد بود. بهترین وکیل در مرزداران دارای این ویژگی ها بوده و به شما کمک خواهد کرد در کمترین زمان بهترین نتیجه را به دست آورید.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در مرزداران را بشناسید! 

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل 2-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) 3- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز 4- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) 5- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران 6- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالش ها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

13_ وکیل جعل ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت، چک کیفری

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

تلفن تماس:
02144969001
02144969002

وب سایت: iranvakeel.com

امیر مهدی زند 

امیر مهدی زند

آقای امیر مهدی زند از وکلای خوب و شناخته شده استان تهران هستند که در زمینه خدمات حقوقی به مردم خدمت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و عضور رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. آقای زند وکالت تمامی دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند و همچنین در خصوص پرونده های کلاهبرداری، جعل سند، تحصیل مال از راه نامشروع و قتل تخصص دارند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل و فصل مشکلات تعداد زیادی از مردم شده است.  

تخصص و مهارت: 

 • پذیرش دعاوی کیفری 
 • نگارش دادخواست و شکوائیه 
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 

آدرس: تهران، نرسیده به مرزداران، برج نگین رضا، طبقه 4، واحد 411

راضیه اسلامی نسب 

راضیه اسلامی نسب

خانم اسلامی نسب وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که به عنوان بهترین بهترین وکیل کیفری در مرزداران شناخته شده اند. ایشان با تکیه بر علم و دانش خود موفق به کسب پیروزی در بیش از 90 درصد پرونده های خود شده اند. راضیه اسلامی نسب وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی را می پذیرد.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح و دفاعیه ها 
 • تنظیم انواع اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • پذیرش وکالت دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، قتل و پول شویی 

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، بعد از پل یادگار امام، پلاک 184، ساختمان ایمان، واحد 4 شرقی

علی حق گو 

علی حق گو

از آقای حق گو می توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره نام برد. ایشان سال های زیادی است که در استان تهران به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند. تخصص ایشان وکالت پرونده های جرایم رایانه ای، کلاهبرداری، خانواده، طلاق، مهریه، الزام به تنظیم سند، اختلافات مالی و چک و سفته است. سابقه درخشان ایشان با درصد بالای پیروزی در دعاوی مختلف حاکی از تخصص و اطلاعات حقوقی بالای آقای حق گو می باشد.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • نوشتن اوراق قضایی مختلف مانند دفاعیه و شکوائیه 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، ملکی و کیفری مختلف 

آدرس: تهران، ابتدای مرزداران، پلاک 247، طبقه 3 غربی

ابوذر نصرالهی 

ابوذر نصرالهی

آقای نصرالهی وکیل پایه یک دادگستری و جزو بهترین وکیل کیفری در مرزداران هستند. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات دانشگاهی و دریافت پروانه وکالت پایه یک در تهران به وکالت مشغول شدند. آقای نصرالهی با توجه به موفقیت هایی که در پرونده های حقوقی و کیفری کسب نموده اند، بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. ایشان امکان برقراری ارتباط و مشاوره آنلاین وتلفنی را هم برای مراجعین خود فراهم نموده اند. ابوذر نصرالهی در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم توانمند است و بسیاری از پرونده ها را تنها با مشاوره حل و فصل کرده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف 

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، بعد از چهار راه ناهید، پلاک 178، مجتمع نگین آسمان، بلوک سی، طبقه 3، واحد 10

حمیدرضا نیک بخت

حمیدرضا نیک بخت

پروفسور حمیدرضا نیک بخت از دانشگاه ملی سابق و دانشگاه شهید بهشتی کنونی در مقطع کارشناسی حقوق فارغ التحصیل شدند. ایشان سپس تحصیلات خود را در کشور انگلستان ادامه داده و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه اکستر این کشور دریافت نمودند.

آقای نیک بخت مدرک دکترای خود را در رشته داوری تجاری بین الملل دریافت کردند. پس از آن ایشان به تحصیل دروس حقوق در دانشگاه شهید بهشتی پرداخته و کلاس هایی را در سطح کارشناسی ارشد و دکترا بنیان نهادند. دکتر نیک بخت به عنوان مشاور، وکیل و مدرس با موسسات، آموزشگاه ها، شرکت ها و ادارات مختلف همکاری داشته اند. عضویت در انجمن های مختلف و تالیف کتاب ها و مقالات بسیاری هم در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم اوراق قضایی مختلف مانند اظهارنامه و دادخواست 
 • پذیرش وکالت دعاوی کیفری مختلف مانند تحصیل مال از طریق نامشروع، کلاهبرداری و سرقت 

آدرس: تهران، مرزداران، نرسیده به بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان ناهید، کوچه ناصر شرقی، پلاک 16 

دادگاه کیفری چیست و چه صلاحیت هایی دارد؟ 

در قانون آیین دادرسی کیفری و مدنی، قانون گذار مراجع صالح برای رسیدگی دعاوی مختلف را تعیین نموده است. لازم است که دعاوی در مراجع مربوطه طرح و مورد بررسی قرار بگیرند. مراجع قضایی صالح مراجع قضایی هستند که می توانند در خصوص پرونده هایی که در صلاحیت آن ها است حکم صادر نمایند. این مراجع در مورد پرونده هایی که صلاحیت ندارند اجازه صدور حکم نیز ندارند. 

دادگاه های کیفری همان طور که از نامشان پیدا است، صلاحیت رسیدگی به دعاوی و جرایم کیفری را دارند. این دادگاه ها به چند دسته دادگاه کیفری یک و دو، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجوانان و همچنین دادگاه های نظامی تقسیم بندی می شوند که هر یک صلاحیت رسیدگی به برخی از جرایم را دارند. 

دادگاه کیفری یک، به جرایمی که مجازات آن ها قطع عضو، سلب حیات حبس ابد و یا جرم عمدی بر علیه جسم دیگری با مجازات نصف دیه کامل یا بیشتر است صلاحیت رسیدگی دارد. نوع دیگر دادگاه کیفری یعنی دادگاه کیفری دو، صلاحیت رسیدگی به تمام جرایم را دارد وگر جرایمی که در صلاحیت سایر دادگاه ها باشد. دادگاه های اطفال هم به جرایم مربوط به اطفال و نوجوانان رسیدگی می نماید. دادگاه انقلاب هم صلاحیت رسیدگی به جرایمی مانند توهین به ریاست جمهوری، رهبری، جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی و مواد مخدر را دارد.

دادگاه کیفری چیست و چه صلاحیت هایی دارد؟

انواع جرایم کیفری 

جرایم کیفری بسیار گسترده بوده و تعداد زیادی از جرم ها در این دسته قرار می گیرند. برخی از جرایم این بخش عبارتند از: 

 • رشاء و ارتشاء: این جرم زمانی مطرح می شود که یکی از کارکنان قوه سه گانه، مامورین خدمات عمومی و یا نیروهای مسلح به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم اقدام به دریافت پول و یا سایر اسناد نمایند. 
 • تحصیل مال از طریق نامشروع: هر مالی که از طریق غیر قانونی مانند سوء استفاده از امتیازات،تقلب در توزیع کالا و غیره به دست آید جزو اموال نامشروع است. متهمان این جرایم باید علاوه بر رد مال به 3 ماه تا 2 سال حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم می شوند.  
 • خیانت در امانت: هر مالی که به صورت امانت به فردی دیگر واگذار گردیده، در صورت که امانت دار از طرق غیر قانونی باعث تصاحب، از بین رفتن و مفقود شدن آن گردد متهم شناخته شده و باید مجازات شود. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل کیفری در مرزداران را به شما معرفی نمودیم. وکیل کیفری باید در زمینه دعاوی کیفری تخصص و مهارت داشته باشد و بتواند از حقوق موکل خود دفاع نماید. در دادگاه های مختلف کیفری به جرایم کیفری مربوطه رسیدگی می شود. هر دادگاهی صلاحیت رسیدگی به برخی پرونده ها را دارد و در خصوص آن ها می تواند حکم صادر نماید.

جرایم قتل، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و بسیاری از جرم های دیگر جزو جرایم کیفری محسوب می شوند. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.     

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا