وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در پیروزی⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در پیروزی را به شما معرفی کنیم، پس ادامه این مقاله را از دست ندهید و همراه ما باشید. رسیدگی به دعاوی کیفری در مراجع قضایی منحصر به فردی انجام می‌ شود و قطعا به دلیل پیچیدگی های پرونده و حساسیت آن نیاز به فردی که با تخصص و بدون استرس بتواند شرایط موجود را بررسی کرده و از او دفاع کند، ضروری می باشد. از این رو در دعاوی کیفری افراد چه در جایگاه شاکی و چه در جایگاه متهم در وهله اول سعی می کنند که با یک وکیل زبده مشورت کرده و در صورت توافق وکالت خود را به او بسپارند.

بهترین وکیل کیفری در پیروزی چه کسی است؟

بهترین وکیل کیفری در پیروزی از جمله وکلایی است که دارای تخصص و مهارت کافی در زمینه انواع دعاوی کیفری است و به خوبی می داند که هر موضوعی به چه نوع دفاعی نیاز دارد و چگونه می تواند موکل خود را تبرئه کرده و یا با استفاده از قوانین، در مجازات او تخفیف قائل شود. وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل تهران شناخته می شود، به خوبی می‌ تواند پرونده های مربوط به دعاوی کیفری را قبول وکالت کند. چرا که چنین وکیلی دارای پروانه وکالت بوده و با درجه وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کند.

اما تفاوتی که بهترین وکیل کیفری در پیروزی با وکلای دیگر دارد این است که تمرکز اصلی او بر روی موضوعات کیفری بوده و بر این اساس با توجه به محدود کردن گستره موضوعات مورد وکالت خود، به خوبی می تواند از تمام زیر و بم دعاوی کیفری اطلاعات کسب کند. بهترین وکیل علم و دانش خود را به روز کرده و از تمامی تغییراتی که در قوانین و تبصره‌ها به وجود می آید با خبر می شود تا بتواند موکلین خود را با رعایت عدالت نجات دهد و با اثبات بی گناهی شان، آن ها را تبرئه کرده و یا مجازات شان را به حداقل برساند.

بهترین وکیل کیفری در پیروزی چه کسی است؟

مراجع قضایی برای دعاوی کیفری

حتما تا به حال نام دادگاه های کیفری، حقوقی و یا خانواده را شنیده اید. مراجع قضایی با توجه به صلاحیت ذاتی که قوه قضاییه به آن ها اختصاص می‌دهد، هر یک به موضوعات خاصی رسیدگی می کنند. موضوعات کیفری، مراجع قضایی مجزا داشته که نحوه رسیدگی به پرونده ها، مجازات مجرمین متصدیان دادگاه های آن و همچنین وکلای رسیدگی‌کننده به چنین پرونده‌هایی با دعاوی حقوقی و خانواده متفاوت است. در دعاوی کیفری که بهترین وکیل کیفری در پیروزی می تواند به آن رسیدگی کند، با توجه به درجه جرم صورت گرفته دادگاه مخصوصی وظیفه بررسی آن را بر عهده دارد که مجموعه ای از آن ها را در مقاله لیست دادگاه های تهران می توانید مشاهده کنید. انواع دادگاه های کیفری عبارتند از:

دادگاه نوع اول: در این نوع دادگاه جرایم کیفری همچون سلب حیات و یا جرایمی که مجازات آن حبس ابد است، مورد بررسی قرار گرفته می گیرد.

دعاوی کیفری نوع دو: بسیاری از جرایم کیفری قابلیت بررسی در در دادگاه کیفری نوع دو را دارند‌ اما به طور کلی باید گفت که جرایم کیفری که مجازات آن ها سنگین نباشد، در دادگاه کیفری نوع دو رسیدگی می شود.

دادگاه انقلاب: جرایمی که علیه نظام و امنیت ملی صورت بگیرد به دادگاه کیفری انقلاب ارجاع داده می‌شود. از جمله دعاوی مورد بررسی در این مراجع قضایی، فساد فی الارض، اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی کشور، محاربه، توهین به مقدسات و بنیان گذار کشور و غیره در دادگاه انقلاب مورد قضاوت قرار می گیرد.

دادگاه ویژه روحانیت و نظامیان: این دادگاه مخصوص پرسنل نظامی و روحانیونی است که دچار خطا شده باشند.

دادگاه اطفال: در صورتی که مجرم در دعاوی کیفری، کودک زیر 18 سال باشد به پرونده او در دادگاه مخصوص اطفال رسیدگی می شود.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در پیروزی را بشناسید!

شهناز نصیری

شهناز نصیری

خانم شهناز نصیری وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 7201 سابقه 14 ساله در عرصه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی دارد. ایشان با توجه به پرونده های موفقی که در زمینه انواع دعاوی حقوقی و کیفری کسب کرده است، یکی از بهترین وکیل کیفری در پیروزی محسوب می شود. روزانه مراجعین بسیاری ایشان را برای دفاع از خود در انواع دعاوی حقوقی و کیفری انتخاب می کنند.

تخصص و مهارت:

 • دارای 14 سال سابقه وکالت
 • متخصص در دعاوی کیفری و تنظیم شکواییه ها
 • ارائه مشاوره

آدرس: پیروزی، روبروی پمپ بنزین سلیمانیه، پلاک 760، طبقه سوم، واحد هفتم

مهدی محمدزاده

مهدی محمدزاده

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در پیروزی به ارائه خدمات وکالتی می پردازد، آقای مهدی محمدزاده می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی قبول وکالت می نماید. آقای محمدزاده تمام ویژگی هایی که یک وکیل زبده دارد را داشته و به تمامی قوانین و وظایف خود به خوبی عمل می نماید‌.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی ثبتی، کیفری و حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا
 • تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: پیروزی، بین خیابان سوم و چهارم نیروی هوایی، پلاک 109، طبقه 3، واحد 5

عزیز زهدی

عزیز زهدی

آقای عزیز زهدی یکی از بهترین وکیل کیفری در پیروزی می باشد و دارای شماره پروانه وکالت 18455 از کانون وکلای دادگستری است اعتبار پروانه وکالت آقای زاهدی تا سال 1404 تمدید شده است و جزو وکلای فعال در تهران محسوب می‌شود. آقای زهدی علاوه بر دعاوی کیفری در انواع دعاوی حقوقی نیز تجربه وکالت و سابقه فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، سلب حیات، شرب خمر و دیگر جرایم کیفری
 • دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: پیروزی، روبروی خیابان چهارم نیروی هوایی، پس از پمپ بنزین، نبش قنادی، پلاک 158 طبقه یک

محمد شعبانی

محمد شعبانی

آقای محمد شعبانی متخصص انواع دعاوی حقوقی و کیفری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق، سال هاست که به صورت حرفه ای به امر وکالت مشغول می باشد. علاوه بر وکالت، ایشان به ارائه خدمات مشاوره ای به افراد و سازمان ها نیز می پردازند. آقای محمد شعبانی مدیر موسسه حقوقی معین حق در منطقه پیروزی است و با توجه به رزومه ای که دارند، یکی از بهترین وکیل کیفری در پیروزی محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد رشته حقوق و وکیل پایه یک دادگستری
 • مشاوره و تهیه انواع لوایح دفاعی
 • قبول وکالت و انجام وکالت غیر حضوری

آدرس: پیروزی، خیابان سی متری نیروی هوایی، پلاک 102

بهزاد محمدی نسب

بهزاد محمدی نصب

آقای بهزاد محمدی نسب ارائه دهنده خدمات وکالتی، مهاجرت و خروج از کشور، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل کیفری در پیروزی محسوب می شود. ایشان در یک موسسه حقوقی معتبر در محدوده نبرد و جنب مجتمع قضایی شهید محلاتی مراجعین را به صورت حضوری و غیرحضوری راهنمایی می نماید.

تخصص و مهارت:

 • ارائه خدمات وکالتی به ایرانیان خارج از کشور
 • متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی
 • ارائه مشاوره

آدرس: پیروزی، محله آهنگ، تقاطع خیابان ده حقی، نبش نبرد جنوبی، پلاک 246

نشر اکاذیب چیست و چه مجازاتی دارد؟

نشر در لغت به معنای گخش کردن است و کذب نیز به معنی مجموعه ای از دروغ هاست. بر این اساس نشر اکاذیب به معنای انتشار اخبار کذب در خصوص شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که قانونگذار با استناد اصل 698 قانون جمهوری اسلامی ایران آن را جرم دانسته است. شخصی که به چنین جرمی متهم می شود، از آن جا که موضوع کیفری می باشد باید مجازات آن را بر اساس قانون و نظر دادگاه تحمل کند. همراهی وکیلی مانند بهترین وکیل کیفری در پیروزی می تواند مجازات تعیین شده را کاهش دهد و یا بی گناهی فرد را ثابت نماید. مجازات تعیین شده برای چنین جرمی به شرح زیر می باشد:

 • طبق ماده 286 قانون مجازات اسلامی مصوب در سال 1392، در صورتی که نشر اکاذیب مخل نظم عمومی جامعه و امنیت کشور باشد، فرد مرتکب جرم افساد فی الارض شده و محکوم به اعدام می شود که در دادگاه انقلاب به چنین جرمی رسیدگی می شود.
 • مطابق با ماده 698 در خصوص مجازات نشر دهنده اکاذیب تعزیرات، فرد به حبس از 2 ماه تا 2 سال محکوم می شود،
 • اگر مجرم از طریق فضای مجازی اکاذیب را منتشر کند، به تحمل حبس از 91 روز تا 2 سال محکوم می گردد.
نشر اکاذیب چیست و چه مجازاتی دارد؟

علت ضرورت بهره مندی از وکیل کیفری

مردم اغلب زمانی که با مشکل حقوقی مواجه می شوند با وکیل مشورت می کنند. گاهی مشکلات حقوقی باعث جرم و جنایت و مجرم شدن فرد می شوند. جرایم کیفری نسبت به دعاوی حقوقی پیچیده تر بوده و خلاصی از آن دشوارتر از پرونده‌های قضایی است. پرونده های کیفری علاوه بر درگیری با مسائل مالی، می تواند در آبرو و زندگی افراد نیز نقش داشته باشد و متهم را در زندان گرفتار کند.

در این موارد اقدامات فردی به دلیل پیچیدگی موضوع مناسب نیست و باید از بهترین وکیل کیفری در پیروزی کمک گرفت. مشاوره با یک وکیل حرفه ای می تواند استرس و فشار را از بین ببرد. وکلای کیفری می توانند هم از متهم و هم از شاکی دفاع کنند. آن ها با تسلط بر موضوع و روند قانونی، پرونده را در مسیر درستی هدایت می کنند و در برقراری عدالت می توانند نقش به سزایی داشته باشند.

کلام آخر

در این مقاله به توضیح آنچه که در جرایم کیفری اتفاق می افتد، پرداختیم. جرایم کیفری نیاز به همراهی یک وکیل برای دفاع و پیگیری پرونده دارد. از این رو ما 5 تا از بهترین وکیل کیفری در پیروزی را برای کسانی که ساکن این منطقه از تهران هستند معرفی نمودیم. از توجه و همراهی شما سپاس گزاریم. شما می توانید وکلای برجسته مناطق دیگر تهران را در سایت وکیل چی بیابید.

آیا مجازات جرم ادم ربایی قابل تعلیق می باشد؟

جرم آدم ربایی جز جرایم غیر قابل گذشت بوده و با توجه به صراحت ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی قابل تعلیق نمی باشد.

حق الوکاله وکیل کیفری چقدر است؟

با توجه به موضوع پرونده این مقدار متفاوت است و بستگی به سختی پرونده دارد.

 آیا اسامی و نشانی شهود در شکوائیه لازم است قید گردد؟

خیر، زیرا در بند ت ماده ۶۸ آمده است که در صورت امکان قید گردد ممکن است به خاطر حفظ جان شهود و مصالح دیگر ذکر نشانی شهود و… لازم نباشد

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا