وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد را به کسانی که در این منطقه از تهران در جستجوی یک وکیل برای جرایم کیفری هستند، معرفی کنیم. پرونده های کیفری بسیار حساس هستند و از آنجایی که چنین اتهامی می تواند خسارات جبران ناپذیری به طرفین وارد کند، نظارت و رسیدگی به این موضوع نیازمند یک وکیل کیفری مجرب است. طبق اصل 35 قانون اساسی، طرفین دعوا در پرونده های کیفری می توانند خودشان از وکلای تعیینی کمک بگیرند و در صورت عدم امکان انتخاب وکیل، دادگاه این امکان را به آن ها می دهد. برای کسب اطلاعات بیش تر در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد کیست؟

وکیل کیفری فردی است که در حوزه انواع جرایم کیفری فعالیت می نماید. همان طور که می دانید این گونه دعاوی در ابتدا در دادسرا مورد بررسی قرار می گیرد و پس از انجام تحقیق در خصوص صحت جرم صورت گرفته، قرار مجرمیت صادر می شود. بعد از تایید جرم، دادگاه بدوی با حضور قاضی، دو مستشار و طرفین دعوا تشکیل می شود. غالبا در دعاوی کیفری از همان جلسات ابتدایی طرفین با وکیل خود حاضر می شوند. با توجه به حساسیت موضوع مورد بحث، افراد سعی در همراه نمودن بهترین وکیل کیفری در ایران در دادگاه می نمایند.

بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد به طور مستقیم در تمامی مراحل رسیدگی و تحقیق در مورد جرم شرکت دارد. عملکرد وکلای فعال در موضوعات کیفری بسیار مهم است و هرگونه عدم دقت و کوتاهی از سوی آن ها ممکن است موجب خسارت جانی و مالی برای متهم گردد. بنابراین بهترین وکیل در یوسف آباد باید از تخصص و دانش حقوقی بالایی در این حوزه برخوردار باشد و با تسلط به قوانین و مفاد آن بتواند موکل خود را از گرفتاری نجات دهد.

بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد کیست؟

متداول ترین دعاوی کیفری

جرایم کیفری انواع گوناگونی دارد که معمولا مربوط به ارتکاب انواع جرم و اقدامات غیر قانونی است. برخی از این جرایم بسیار متداول است و بیش تر پرونده های کیفری در دادگاه های کیفری به این موضوعات اختصاص دارند و وکلایی مثل بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد نیز در آن ها تخصص بیش تری دارند . در ادامه برخی از رایج ترین دعاوی کیفری را عنوان خواهیم کرد:

سرقت: با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و مشکلات مالی بعضی از افراد، سرقت تبدیل به یکی از جرایم رایج در دادگاه های کیفری گردیده است. در حال حاضر، دعاوی مربوط به سرقت را می توان رایج ترین جرایم کیفری دانست. بهترین وکیل به این موضوعات و روند دادرسی آن مسلط است و می تواند برای حل این پرونده ها قابل اعتماد باشد.

کلاهبرداری: بسیاری از افراد دانش کافی در مورد جرم کلاهبرداری ندارند و بسیاری از اختلافات مالی خود را کلاهبرداری تلقی می کنند. ممکن است مشکل پیش آمده تنها یک دعوای حقوقی باشد و نیاز به طی مراحل دیگری داشته باشد. اما با این شرایط نیز کلاهبرداری جزو دعاوی رایج کیفری است که بهتر است برای انتخاب راه درست پیگیری، با بهترین وکیل در یوسف آباد مشورت شود.

ضرب و جرح: ضرب و جرح عمدی نیز جرمی است که در آن شخصی به دیگری صدمه بدنی وارد می کند و غالبا در نزاع های خیابانی بیش تر اتفاق می افتد. این مورد از دعاوی کیفری نیز بسیار رایج است.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد را بشناسید!

حمید فیوضاتی حق

حمید فیوضاتی حق

یکی دیگر از وکلایی که در گروه بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد قرار می گیرد، آقای حمید فیوضاتی حق می باشد. ایشان وکیل و مشاور حقوقی بوده و در خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی دارای دفتر حقوقی می باشند. آقای فیوضاتی در انواع دعاوی کیفری، ملکی، انواع دعاوی خانواده و… تجربه وکالت دارند و با توجه به تسلطی که به قوانین مدنی و کیفری دارند، در بسیاری از پرونده های خود پیروز دادگاه می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • اخذ وکالت مربوط به دعاوی کیفری، حقوقی و ثبتی

آدرس: یوسف آباد، کوچه 42، پلاک 4

سید ولی الله نجل حسینی

سید ولی الله نجل حسینی

شماره پروانه وکالت آقای سید ولی الله نجل حسینی که مجوزی برای ورود ایشان در حرفه وکالت گردیده است، 3232 صادره از کانون وکلا می باشد. لازم به ذکر است که آقای نجل حسینی متخصص در انواع دعاوی کیفری است و به همین دلیل یکی از بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری، سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح عمدی و غیرعمدی
 • دعاوی خانواده، انواع طلاق و مطالبه مهریه
 • دعاوی ملکی و بانکی

آدرس: یوسف آباد، خیابان عظیمی اشک شهر، خیابان 21، پلاک 66، طبقه 2، واحد 3

رسول ملکی

رسول ملکی

آقای رسول مالکی با پروانه وکالت به شماره 8414، یکی دیگر از بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد است. وی سال هاست که به عنوان وکیلی برجسته و کاربلد در دفتر وکالت خود در منطقه 6 خدمات وکالتی خود را ارائه می کند و به دلیل موفقیت و رضایت موکلین خود، جزو معتبرترین وکلا در این زمینه محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضویت در کانون وکلای مرکز
 • وکالت دعاوی کیفری و حقوقی و ارائه مشاوره

آدرس: یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، نبش کوچه 50، پلاک 402

آرش نجفی

 آرش نجفی

آقای آرش نجفی یکی از بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد می باشد. وی با شماره پروانه وکالت 13671 صادره از کانون وکلا، یکی دیگر از وکلایی است که در گروه وکلای پایه یک دادگستری خدمات وکالتی در سطح حرفه ای ارائه می دهد. آقای نحفی تجربه چندین ساله در انواع دعاوی دارد و همچنین با تسلط کامل به زبان انگلیسی به خوبی می تواند در تنظیم قراردادها و بررسی آن ها در سطح داخلی و بین المللی آگاهانه عمل کند. تحصیلات آقای نجفی در سطح فوق لیسانس رشته حقوق تجارت بین الملل می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی باشگاه های پرسپولیس و دوب آهن اصفهان
 • دارای سال سابقه وکالت و مشاوره
 • مشاور حقوقی شرکت های بزرگی چون دلپذیر و اندیشه شفا طب

آدرس: یوسف آباد، خیابان بیستم،کوچه سهیل، پلاک 2، واحد 2

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد عبارتند از:

برقراری عدالت: بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد در حوزه انتظامی باید با رعایت موازین قانونی و عدالت رفتار کند تا از تضییع حقوق هر یک از طرفین دعوی جلوگیری شود.

وقت شناسی: زمان در تمامی پرونده های حقوقی مهم است، به همین دلیل یکی از ویژگی های یک وکیل کیفری ایده آل، وقت شناس بودن برای اتخاذ بهترین تصمیم و اجرای آن در زمان لازم است. وقت شناسی وکیل می تواند در تسریع روند رسیدگی و نتیجه نهایی آن تاثیر بسزایی داشته باشد.

آشنایی با پزشکی قانونی: بیش تر پرونده های جنایی شامل مرحله بررسی پزشکی قانونی است، بنابراین بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد باید اطلاعات و دانش لازم را در مورد آسیب شناسی داشته باشد تا از اشتباهات و خطاهای ممکن جلوگیری کند.

به روز نمودن اطلاعات: یکی دیگر از مواردی که باید یک وکیل کیفری به آن توجه ویژه داشته باشد، به روز نمودن اطلاعات است تا از همه اتفاقات و مشکلات جامعه آگاه باشد و بداند که قوانین و شرایط چه تغییراتی را در پیش دارند.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد

نحوه تنظیم شکوائیه

افراد هم به صورت انفرادی و هم به کمک بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد می توانند شکایت نامه تنظیم کنند. به فرد شکایت کننده شاکی و به کسی که از او شکایت شده است مشتکی عنه می گویند. برای ثبت شکایت باید نکات زیر رعایت شود:

 • تمام اطلاعات شخصی و محل سکونت شخص شکایت کننده باید یادداشت شود.
 • ثبت مشخصات مظنونین یا متهمانی که با هم مرتکب جرم شده اند و ذکر آدرس آن ها در صورت امکان
 • ذکر این که جنایت چگونه و دقیقا در چه زمانی و در کجا رخ داده است.
 • نظرات و اطلاعات شخصی شاهدان در خصوص اتفاق پیش آمده
 • برآورد میزان خسارت و ضرر وارده بر اثر جرم صورت گرفته

کلام آخر

دادرسی جرایم کیفری بسیار دشوارتر از پرونده های حقوقی است. به همین دلیل باید برای انتخاب وکیلی مطمئن برای این گونه دعاوی آگاهانه تر عمل شود. در این مقاله ما 5 تا از بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد را برای مواقع لزوم با ذکر مشخصات معرفی نمودیم. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات تان در سایت وکیل چی هستیم.

حق الوکاله وکیل کیفری چقدر است؟

با توجه به موضوع پرونده این مقدار متفاوت است و بستگی به سختی پرونده دارد.

تبدیل حکم حبس به جزای نقدی در سرقت امکان پذیر است؟

تبدیل مجازات صرفا به دستور قاضی است؛ لذا شما باید در صورتی که سوء پیشینه نداشته اید، از قاضی تقاضای تبدیل مجازات به جزای نقدی کنید.

از نظر قانونی توهین به چه اعمالی اطلاق می شود؟

هر زمانی که هتک حرمت نسبت به فردی صورت گیرد، حتی اگر این هتک حرمت فعل مجرمانه نباشد، توهین اتفاق افتاده است.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا