وکیل

10 تا از بهترین وکیل بابل❤️【سال1403】✅

وکالت یکی از مشاغل پر طرفدار در شهر بابل به شمار می رود. وکالت توسط وکیل دادگستری که دارای مجوزهای لازم است، انجام می شود. این مجوز یا همان پروانه وکالت اختیارات و وظایفی را متوجه وکیل می کند. وکلا برای برقراری عدالت میان جوامع مختلف باید بر قوانین و مقررات حقوقی کشور تسلط کافی داشته باشند. بهترین وکیل بابل ویژگی هایی دارد که سبب معرفی او با عنوان بهترین شده است. این ویژگی ها اخلاق نیکو، شکیبایی، علم ورزی، ممارست، سخنوری، تفکر و تحلیل را در بر می گیرد. مردم از وکلا انتظار دارند تا تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق آن ها به کار بگیرند.

بهترین وکیل بابل کیست؟

بهترین وکیل بابل به واسطه تبحر و مهارتی که در دفاع و مطالبه حق و حقوق موکل خود دارد با عنوان بهترین وکیل بابل مشهور می شود. هر وکیلی باید در مسیر کاری خود صداقت و راستگویی را پیشه کند. با آگاهی به همه امور حقوقی با صداقت ادله خود را تسلیم دادگاه کرده و با بهره گیری از فن بیان و دفاع خود بی گناهی موکل خود را به اثبات برساند. شخصی که با عنوان بهترین وکیل شناخته شده است باید مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد. در پیگیری پرونده استقامت ورزد؛ گویی در حال انجام امور شخصی خود می باشد.

از دیگر خصوصیات وکیل موفق می توان به تحصیلات، مهارت تحلیل امور حقوقی،  شجاعت بیان درخواست، مورد اعتماد موکل، ارتباط یابی مسائل، امانت داری، قضاوت درست و ریز بینی اشاره کرد. همه این ویژگی ها در کنار اعتماد به نفس، استقلال فکری، قاطعیت و مهارت های رهبری یک وکیل حرفه ای می سازد. در پرونده های زیادی با بی تدبیری وکیل و همچنین نداشتن دانش و خلاقیت رای دادگاه تغییر کرده و حق موکل پایمال شده است. بنابراین واگذاری وکالت به وکیل منتخب در نتایج حاصل تاثیر دارد.

بهترین وکیل ساری باید با قواعد و امور حقوقی آشنا باشد. برخی از این قواعد برای یک وکیل پایه یک دادگستری نحوه تنظیم قرارداد ها، شکوائیه ها، دادخواست،در خواست ها و لوایح است. از دیگر مشخصات یک وکیل حرفه ای این است که با همدلی به همراه موکل تا اعلام رای قطعی دادگاه تلاش کند. از روش های اقناع و فنون مذاکره در جلسات دادگاه استفاده کند و با دقت و اعتماد به نفس داده های خود را تحلیل کند. ارتباط خود با سایر رشته های علوم مانند روان شناسی را حفظ کرده و از اصول آن در جهت برملا کردن حقیقت کمک بگیرد.  

بهترین وکیل در بابل کیست؟

مراحل ورود به حوزه وکالت به عنوان وکیل

برای رسیدن به شغل وکالت باید فرآیند خاصی پشت سر گذاشته شود. با برگزیدن رشته علوم انسانی در دبیرستان و قبولی در آزمون سراسری می توان به حوزه وکالت ورود کرد. با تحصیل در هر یک از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق و اخذ مدرک کارشناسی و لیسانس خود به وکیل شدن نزدیک شوید. برخی از وکلا می توانند تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر کارشناسی ارشد و دکترا ادامه دهند و معلومات و دانش خود را افزایش دهند. لازم به ذکر است، کسی که دروس فقه را در حوزه پشت سر گذاشته باشد، با شرایط خاصی می تواند مشغول به کار شود. پس از  دریافت مدرک تحصیلی با حضور یافتن در آزمون های ورودی وکالت و قبولی وارد دوره کارآموزی می شوید.

 با ثبت پروانه وکالت، بهترین وکیل بابل می تواند در دفاتر شخصی، شرکت ها و یا سازمان های متعددی اشتغال یابد. وکلا از دو طریق کانون وکلا دادگستری و مرکز مشاوران جذب می شوند. شغل وکالت آسان نبوده و دشواری های خاص خود را دارد. داوطلبین این رشته با علاقه وارد این حرفه می شوند و بهتر است قبل از ورود به این حرفه، با مزایا و معایب این شغل آشنا شوند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

10 تا از بهترین وکیل بابل را بشناسید!

آقای محسن قربانی افروزی

آقای محسن قربانی افروزی

جناب آقای محسن قربانی افروزی یکی از بهترین وکلای استان مازندران می‌باشند. نامبرده فارق التحصیل دانشکده حقوق و قبولی کانون وکلا دادگستری ایران است. عمده تمرکز کاری ایشان در شهر های ساحلی مازندران است که قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی ، خانواده و …. می‌نمایند.

آنچه برای وکیل وظیفه است پيگيري های مستمر پرونده های ارجاعی و کنکاش جهت رسیدن به نتیجه است که این توانمندی ها در جناب وکیل محسن قربانی می‌درخشد.

اقداماتی که توسط ایشان انجام می‌گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی
 • وکالت در پرونده‌های خانواده
 • وکالت در پرونده حقوقی
 • وکالت در پرونده‌های الزام به تنظیم سند رسمی
 • وکالت در پرونده‌های فسخ مبایعه نامه و ابطال سند
 • وکالت در شکواییه  های کیفری
 • وکالت در شکواییه انتقال مال غیر 
 • وکیل در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت
 • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • مشاوره حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09119060021

وکیل سجاد موسوی

سجاد موسوی

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی و قضایی در عرصه وکالت و دانش پژوه دوره دکتری حقوق از دانشگاه تهران می باشد.
ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

۱.وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
۲. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
۳. وکالت در دیوان عالی کشور
۴. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
۵. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
۶. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

آدرس: بابل – چهارراه شهاب نیا- توحید 9- ساختمان آرین – طبقه2- واحد 7

برای اعطای وکالت به آقای سجاد موسوی، میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: ۰۹۱۱۹۱۰۴۹۶۶

شماره تماس دفتر وکالت: ۰۱۱۴۴۴۲۰۷۶۲

وب سایت: www.sajjadmousavi.com

آدرس ایمیل: [email protected]

آزاده آقاجانی دلاور

آزاده آقاجانی دلاور

آزاده آقاجانی دلاور فارغ التحصیل مقطع کارشناسی حقوق وکیل پایه یک دادگستری می باشد. شماره پروانه وکالت ایشان 8202 است. خانم آقاجانی 14 سال در زمینه حل اختلافات و پیگیری پرونده های حقوقی فعالیت داشته اند. موکلین این وکیل از خدمات و نتایج پرونده هایشان راضی بوده و خانم آقاجانی را از وکلای خبره می شناسند. ایشان با کسب موفقیت های بسیار توانسته اند عنوان بهترین وکیل در بابل را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده

آدرس: بابل، میدان کارگر، کوی دانشجو 8، ساختمان نیایش، طبقه 2 شرقی

احمد رمضانی فوکلایی

احمد رمضانی فوکلائی

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. مهارت و تجربه آقای فوکلایی سبب شهرت شان با عنوان بهترین وکیل بابل شده است. جناب آقای احمد رمضانی فوکلایی سال ها است در عرصه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی فعال هستند. صداقت، دکاوت، تجربه و پشتکار ایشان از عوامل موفقیت ایشان هستند که منجر به کسب اعتماد و رضایت موکلین نیز گشته اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، سرقت، اختلافات و نزاع

آدرس: بابلسر، خیابان امام، ساختمان دهقان، طبقه 1، واحد 5

مینا پاشنا

مینا پاشنا

 خانم مینا پاشنا وکیل پایه یک دادگستری بیش از 7 سال سابقه، از بهترین وکیل بابل هستند. پروانه وکالت ایشان به شماره 1499 ثبت شده است. آخرین مدرک تحصیلی خانم پاشنا کارشناسی حقوق است. خانم پاشا با به کار گیری سواد و مهارت خود توانسته اند تعداد قابل توجهی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه دلخواه موکل برسانند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در سابقه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، حقوق عمومی و دعاوی خانواده

آدرس: بابلسر، بلوار شریفی، مقابل سازمان تبلیغات اسلامی، ساختمان رزقی، طبقه 1، واحد 5 غربی

ابراهیم نصیری آهنگر

ابراهیم نصیری آهنگر

ایشان وکیل پایه یک دادگستری از بهترین وکیل بابل محسوب می شوند. از صدور پروانه وکالت آقای نصیری آهنگر به شماره 1053 حدود 12 سال می گذرد. از مهارت های بارز این وکیل می توان به فن بیان، نفوذ کلام، مشاوره خوب و تسلط به موارد و تبصره های قانونی اشاره داشت. ایشان در وکالت دعاوی مختلف خانواده، مهریه، طلاق، کلاهبرداری، خیانت در امانت، املاک، شهرداری، اختلاف موجر و مستاجر و بسیاری از دعاوی دیگر تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص وکالت موسسه های مالی و اعتباری
 • متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی

آدرس: بابل، خیابان مدرس، ساختمان آویشن، طبقه 3

مسلم جال

مسلم جال

ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و از وکلای مطرح شهر بابل هستند. سابقه کاری آقای مسلم جال به 14 سال می رسد. پروانه وکالت وکیل مسلم جال به شماره 6255 ثبت شده است. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند و موفقیت های بسیاری را در کارنامه کاری خود دارند. انصاف در دریافت حق الوکاله و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکل توسط ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده های کیفری نظیر کلاهبرداری
 • وکالت پرونده ها حقوقی و خانواده مانند جعل اسناد و طلاق

آدرس: بابل، چهار راه شهربانی، جنب جهاد دانشگاهی، طبقه 3

احسان پویافر

احسان پویا فر

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در کلیه پرونده های حقوقی هستند. شماره پروانه آقای پویافر 9256 درج شده است. آقای احسان پویا فر عضو کانون وکلا دادگستری بابل می باشند.13 سال سابقه وکالت  آقای پویا فر سبب شناخته شدن ایشان به عنوان بهترین وکیل بابل شده است. از خصوصیات اخلاقی این وکیل حرفه ای می توان به حسن اخلاق، بردباری، توانایی تفکر، تحلیل مسائل، شجاعت و دادخواهی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده
 • وکالت پرونده های کیفری
 • وکالت دعاوی حقوقی نظیر جعل
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی مالکیت و امور مالی- تجاری
 • تنظیم قرارداد های شرکتی، سازمان ها و مراکز خصوصی

آدرس: بابل، کمربندی غربی، چهار راه شهاب نیا، ساختمان آرین، طبقه 2، واحد 7

فاطمه حسن تبار

فاطمه حسن تبار

سرکار خانم فاطمه حسنی تبار از وکلای دادگستری هستند که در بابل به فعالیت می پردازند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی حقوق هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت شماره 2230 از کانون وکلا شدند. خانم حسنی تبار چندین سال است که به وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می پردازند. وکالت پرونده های کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، فروش و انتقال مال غیر، دعاوی مالی و تجاری، چک، اختلافات مالی، ثبت اسناد و املاک، شهرداری و تخلیه تخصص دارند. وکیل فاطمه حسن تبار تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند و سابقه درخشانی نیز دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نگارش و تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: مازندران، بابل

ویژگی های شغل وکالت

وکالت از مشاغل پر درآمد و پر طرفدار در دنیای امروز می باشد. کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند علاوه بر علاقه مندی به اجرای عدالت و وکیل شدن باید برخی ویژگی ها را دارا باشند. وکالت هم مانند سایر مشاغل مزایا و معایبی دارد. اغلب افراد برای برخورداری از موقعیت اجتماعی مناسب وکیل شدن را می پذیرند. بهترین وکیل بابل معمولا با شآن و منزلت بالایی شناخته می شوند.

متقاضیان رشته حقوق و کارآموزان بدون نیاز به هیچگونه سرمایه اولیه می توانند با بهره گیری از مهارت و حرفه خود به درآمدزایی برسند. یکی دیگر از مزیت های وکالت امنیت شغلی آن است. افراد اختیارات مناسب و جایگاه شغلی خوبی دارند. اجرای عدالت و دریافت حقوق سایرین مزید بر پاداش مالی و دستمزد، پاداش معنوی را هم در بر می گیرد. بازار کار خوبی داشته و وکلا با تاسیس دفتر وکالت شخصی و یا همکاری با موسسه های حقوقی می توانند به درآمد مطلوبی دست یابند.

ویژگی های شغل وکالت

تفاوت میان وکیل و مشاور حقوقی

برخی بر این باورند که مشاوران حقوقی همان وکلایی هستند، که در کنار پیگیری پرونده ها مشاوره هم انجام می دهند در صورتی که این چنین نیست. مشاوران حقوقی، فارغ التحصیلان رشته حقوق هستند که اجازه فعالیت در موسسات حقوقی، دفاتر و شرکت های خصوصی را دارند.

این افراد پروانه وکالت نداشته و نمی توانند با عنوان بهترین وکیل بابل مشتغل به کار شوند. در واقع وکلا با فارغ التحصیلی در رشته حقوق و پس از آن شرکت و قبولی در آزمون وکالت قدمی به عنوان شغلی وکیل نزدیک شده اند. با گذراندن دوره کارآموزی و پذیرش در مصاحبه های مختلف پروانه وکالت کسب کرده و آغاز به کار می کنند.

کلام آخر

بهتر است در جلسه ای با وکیل خود وارد مذاکره شده و او را ارزیابی کنید. در صورتی که در کلیه موارد تا حدودی مورد تایید واقع شد پیگیری پرونده خود را به او واگذار کنید. موکلین چالش هایی برای افزایش استعداد و توانمندی وکلا هستند. چه بسا نتایج این چالش ها زندگی بسیاری از افراد را دستخوش تغییر می کند. وکیل چی با معرفی 10 تا از بهترین وکیل بابل در تلاش برای کمک به شما برای انتخاب وکیل تان بود. امیدواریم این محتوا برای شما مفید واقع شده باشد. چنانچه انتقادات و پیشنهاداتی داشتید، از طریق سایت وکیل چی با ما درمیان بگذارید.

دادخواست توسط چه کسی تنظیم می شود؟

توسط شخص یا وکیل به عنوان نماینده او

دادخواست و درخواست چه تفاوت هایی دارند؟

در خواست، رسیدگی به پرونده ها در دادسر به صورت انفرادی و غیر علنی می باشد. در صورتی که داد خواست در رسیدگی به دعاوی مربوط به یک مرافعه است.

دعاوی خانواده در چه مراجعی پیگیری می شوند؟

 غالبا موضوعات و اختلافات خانوادگی در دادگاه های خانواده و دادسرا ها رسیدگی می شوند.

3/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا