وکیل

10 تا از بهترین وکیل بابل ⭐【آپدیت1402】⚖️ 

وکالت یکی از مشاغل پر طرفدار در شهر بابل به شمار می رود. وکالت توسط وکیل دادگستری که دارای مجوزهای لازم است، انجام می شود. این مجوز یا همان پروانه وکالت اختیارات و وظایفی را متوجه وکیل می کند. وکلا برای برقراری عدالت میان جوامع مختلف باید بر قوانین و مقررات حقوقی کشور تسلط کافی داشته باشند. بهترین وکیل بابل ویژگی هایی دارد که سبب معرفی او با عنوان بهترین شده است. این ویژگی ها اخلاق نیکو، شکیبایی، علم ورزی، ممارست، سخنوری، تفکر و تحلیل را در بر می گیرد.

بهترین وکیل بابل کیست؟

بهترین وکیل بابل به واسطه تبحر و مهارتی که در دفاع و مطالبه حق و حقوق موکل خود دارد با عنوان بهترین وکیل بابل مشهور می شود. هر وکیلی باید در مسیر کاری خود صداقت و راستگویی را پیشه کند. با آگاهی به همه امور حقوقی با صداقت ادله خود را تسلیم دادگاه کرده و با بهره گیری از فن بیان و دفاع خود بی گناهی موکل خود را به اثبات برساند. شخصی که با عنوان بهترین وکیل شناخته شده است باید مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد. در پیگیری پرونده استقامت ورزد؛ گویی در حال انجام امور شخصی خود می باشد.

از دیگر خصوصیات وکیل موفق می توان به تحصیلات، مهارت تحلیل امور حقوقی،  شجاعت بیان درخواست، مورد اعتماد موکل، ارتباط یابی مسائل، امانت داری، قضاوت درست و ریز بینی اشاره کرد. همه این ویژگی ها در کنار اعتماد به نفس، استقلال فکری، قاطعیت و مهارت های رهبری یک وکیل حرفه ای می سازد. در پرونده های زیادی با بی تدبیری وکیل و همچنین نداشتن دانش و خلاقیت رای دادگاه تغییر کرده و حق موکل پایمال شده است. بنابراین واگذاری وکالت به وکیل منتخب در نتایج حاصل تاثیر دارد.

بهترین وکیل ساری باید با قواعد و امور حقوقی آشنا باشد. برخی از این قواعد برای یک وکیل پایه یک دادگستری نحوه تنظیم قرارداد ها، شکوائیه ها، دادخواست،در خواست ها و لوایح است. از دیگر مشخصات یک وکیل حرفه ای این است که با همدلی به همراه موکل تا اعلام رای قطعی دادگاه تلاش کند. از روش های اقناع و فنون مذاکره در جلسات دادگاه استفاده کند و با دقت و اعتماد به نفس داده های خود را تحلیل کند. ارتباط خود با سایر رشته های علوم مانند روان شناسی را حفظ کرده و از اصول آن در جهت برملا کردن حقیقت کمک بگیرد.  

بهترین وکیل در بابل کیست؟

مراحل ورود به حوزه وکالت به عنوان وکیل

برای رسیدن به شغل وکالت باید فرآیند خاصی پشت سر گذاشته شود. با برگزیدن رشته علوم انسانی در دبیرستان و قبولی در آزمون سراسری می توان به حوزه وکالت ورود کرد. با تحصیل در هر یک از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق و اخذ مدرک کارشناسی و لیسانس خود به وکیل شدن نزدیک شوید. لازم به ذکر است، کسی که دروس فقه را در حوزه پشت سر گذاشته باشد، با شرایط خاصی می تواند مشغول به کار شود. پس از  دریافت مدرک لیسانس با حضور یافتن در آزمون های ورودی وکالت و قبولی وارد دوره کارآموزی می شوید.

 با ثبت پروانه وکالت، بهترین وکیل بابل می تواند در دفاتر شخصی، شرکت ها و یا سازمان های متعددی اشتغال یابد. وکلا از دو طریق کانون وکلا دادگستری و مرکز مشاوران جذب می شوند. شغل وکالت آسان نبوده و دشواری های خاص خود را دارد. داوطلبین این رشته با علاقه وارد این حرفه می شوند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

10 تا از بهترین وکیل بابل را بشناسید!

سجاد رزاقی موسوی

سجاد رزاقی موسوی

آقای سجاد رزاقی موسوی بهترین وکیل بابل، فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران است. ایشان با سابقه چند ساله در حوزه وکالت و تجربه عملی در پرونده های دشوار متعددی درصد بالایی از رضایت مراجعین را کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، مالیاتی و شهرداری
 • تالیف و ارائه مقاله های علمی پژوهشی حقوقی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • تنظیم قرارداد های تجاری

آدرس: بابل، چهار راه شهاب نیا، توحید 9، ساختمان آرین، طبقه 2، واحد 7

تلفن تماس: 09119104966- 0114420762

حمیده اسبکیان

حمیده اسبکیان

وکیل حمیده اسبکیان وکیل پایه یک دادگستری از بهترین وکیل بابل شمرده می شوند. شماره پروانه وکالت خانم اسبکیان 2332 ثبت شده است. ایشان با سابقه وکالت بیش از 5 سال عضو کانون وکلا هستند. حمیده اسبکیان با مدرک کارشناسی حقوق خصوصی وکالت می کنند. پشتکار، مهارت و دانش ایشان موفقیت های زیادی در پرونده ها را به ارمغان آورده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی و کیفری
 • وکالت در زمینه دعاوی خانواده
 • وکالت در دعاوی ملکی

آدرس: بابل، خیابان مدرس، مدرس 23 جنب مخابرات، ساختمان رویال

تلفن تماس: 091121189784

سید معصومه پورحسینی

سیده معصومه پورحسینی

وکیل پایه یک دادگستری، خانم پورحسینی به شماره پروانه وکالت 6817 می باشند. از تاریخ صدور پروانه ایشان حدود 14 سال می گذرد.  تخصص وکالت این وکیل در اختلافات و مشکلات حقوقی، خانم سید معصومه پور حسینی را به یکی از بهترین وکیل بابل تبدیل کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده
 • تنظیم شکایت و قرارداد های تجاری- بازرگانی

آدرس: بابل، خیابان مدرس، کوچه عدالت 2

تلفن تماس: 09112136625- 01132337413

غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دکترای تخصصی حقوق کیفری آقای دکتر میرزایی نژاد هستند. پروانه وکالت ایشان به شماره 570 درج گردیده است. دکتر غلام رضا میرزایی نژاد 11 سال سابقه در حوزه حقوقی را در رزومه خود دارند. اکثر پرونده های این وکیل با موفقیت مختومه شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت جرایم کیفری
 • وکالت دعاوی حقوقی و خانواده
 • وکالت تخصصی پرونده های جنایی و مالی

آدرس: بابل، عدالت5، پاساژ آپادانا، طبقه 3، پلاک 12 تلفن تماس: 09113775684- 09198550820

آزاده آقاجانی دلاور

آزاده آقاجانی دلاور

آزاده آقاجانی دلاور فارغ التحصیل مقطع کارشناسی حقوق وکیل پایه یک دادگستری می باشد. شماره پروانه وکالت ایشان 8202 است. خانم آقاجانی 14 سال در زمینه حل اختلافات و پیگیری پرونده های حقوقی فعالیت داشته اند. موکلین این وکیل از خدمات و نتایج پرونده هایشان راضی بوده و خانم آقاجانی را از وکلای خبره می شناسند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده

آدرس: بابل، میدان کارگر، کوی دانشجو 8، ساختمان نیایش، طبقه 2 شرقی تلفن تماس: 09111163167

احمد رمضانی فوکلایی

احمد رمضانی فوکلائی

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. مهارت و تجربه آقای فوکلایی سبب شهرت شان با عنوان بهترین وکیل بابل شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، سرقت، اختلافات و نزاع

آدرس: بابلسر، خیابان امام، ساختمان دهقان، طبقه 1، واحد 5

تلفن تماس: 09111119035

مینا پاشنا

مینا پاشنا

 خانم مینا پاشنا وکیل پایه یک دادگستری بیش از 7 سال سابقه، از بهترین وکیل بابل هستند. پروانه وکالت ایشان به شماره 1499 ثبت شده است. آخرین مدرک تحصیلی خانم پاشنا کارشناسی حقوق است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، حقوق عمومی و دعاوی خانواده

آدرس: بابلسر، بلوار شریفی، مقابل سازمان تبلیغات اسلامی، ساختمان رزقی، طبقه 1، واحد 5 غربی

تلفن تماس: 09398896462

ابراهیم نصیری آهنگر

ابراهیم نصیری آهنگر

ایشان وکیل پایه یک دادگستری از بهترین وکیل بابل محسوب می شوند. از صدور پروانه وکالت آقای نصیری آهنگر به شماره 1053 حدود 12 سال می گذرد. از مهارت های بارز این وکیل می توان به فن بیان، نفوذ کلام، مشاوره خوب و تسلط به موارد و تبصره های قانونی اشاره داشت.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص وکالت موسسه های مالی و اعتباری
 • متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی

آدرس: بابل، خیابان مدرس، ساختمان آویشن، طبقه 3

تلفن تماس: 09113152847

مسلم جال

مسلم جال

ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و از وکلای مطرح شهر بابل هستند. سابقه کاری آقای مسلم جال به 14 سال می رسد. پروانه وکالت وکیل مسلم جال به شماره 6255 ثبت شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده های کیفری نظیر کلاهبرداری
 • وکالت پرونده ها حقوقی و خانواده مانند جعل اسناد و طلاق

آدرس: بابل، چهار راه شهربانی، جنب جهاد دانشگاهی، طبقه 3

تلفن تماس: 09111140668

احسان پویافر

احسان پویا فر

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در کلیه پرونده های حقوقی هستند. شماره پروانه آقای پویافر 9256 درج شده است. آقای احسان پویا فر عضو کانون وکلا دادگستری بابل می باشند.13 سال سابقه وکالت  آقای پویا فر سبب شناخته شدن ایشان به عنوان بهترین وکیل بابل شده است. از خصوصیات اخلاقی این وکیل حرفه ای می توان به حسن اخلاق، بردباری، توانایی تفکر، تحلیل مسائل، شجاعت و دادخواهی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده
 • وکالت پرونده های کیفری
 • وکالت دعاوی حقوقی نظیر جعل
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی مالکیت و امور مالی- تجاری
 • تنظیم قرارداد های شرکتی، سازمان ها و مراکز خصوصی

آدرس: بابل، کمربندی غربی، چهار راه شهاب نیا، ساختمان آرین، طبقه 2، واحد 7

تلفن تماس: 09119104966

ویژگی های شغل وکالت

وکالت از مشاغل پر درآمد و پر طرفدار در دنیای امروز می باشد. کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند علاوه بر علاقه مندی به اجرای عدالت و وکیل شدن باید برخی ویژگی ها را دارا باشند. وکالت هم مانند سایر مشاغل مزایا و معایبی دارد. اغلب افراد برای برخورداری از موقعیت اجتماعی مناسب وکیل شدن را می پذیرند. بهترین وکیل بابل معمولا با شآن و منزلت بالایی شناخته می شوند.

متقاضیان رشته حقوق و کارآموزان بدون نیاز به هیچگونه سرمایه اولیه می توانند با بهره گیری از مهارت و حرفه خود به درآمدزایی برسند. یکی دیگر از مزیت های وکالت امنیت شغلی آن است. افراد اختیارات مناسب و جایگاه شغلی خوبی دارند. اجرای عدالت و دریافت حقوق سایرین مزید بر پاداش مالی و دستمزد، پاداش معنوی را هم در بر می گیرد. بازار کار خوبی داشته و وکلا با تاسیس دفتر وکالت شخصی و یا همکاری با موسسه های حقوقی می توانند به درآمد مطلوبی دست یابند.

ویژگی های شغل وکالت

تفاوت میان وکیل و مشاور حقوقی

برخی بر این باورند که مشاوران حقوقی همان وکلایی هستند، که در کنار پیگیری پرونده ها مشاوره هم انجام می دهند در صورتی که این چنین نیست. مشاوران حقوقی، فارغ التحصیلان رشته حقوق هستند که اجازه فعالیت در موسسات حقوقی، دفاتر و شرکت های خصوصی را دارند. این افراد پروانه وکالت نداشته و نمی توانند با عنوان بهترین وکیل بابل مشتغل به کار شوند. در واقع وکلا با فارغ التحصیلی در رشته حقوق و پس از آن شرکت و قبولی در آزمون وکالت قدمی به عنوان شغلی وکیل نزدیک شده اند. با گذراندن دوره کارآموزی و پذیرش در مصاحبه های مختلف پروانه وکالت کسب کرده و آغاز به کار می کنند.

کلام آخر

بهتر است در جلسه ای با وکیل خود وارد مذاکره شده و او را ارزیابی کنید. در صورتی که در کلیه موارد تا حدودی مورد تایید واقع شد پیگیری پرونده خود را به او واگذار کنید. موکلین چالش هایی برای افزایش استعداد و توانمندی وکلا هستند. چه بسا نتایج این چالش ها زندگی بسیاری از افراد را دستخوش تغییر می کند. وکیل چی با معرفی 10 تا از بهترین وکیل بابل در تلاش برای کمک به شما برای انتخاب وکیل تان بود. امیدواریم این محتوا برای شما مفید واقع شده باشد. چنانچه انتقادات و پیشنهاداتی داشتید، از طریق سایت وکیل چی با ما درمیان بگذارید.

دادخواست توسط چه کسی تنظیم می شود؟

توسط شخص یا وکیل به عنوان نماینده او

دادخواست و درخواست چه تفاوت هایی دارند؟

در خواست، رسیدگی به پرونده ها در دادسر به صورت انفرادی و غیر علنی می باشد. در صورتی که داد خواست در رسیدگی به دعاوی مربوط به یک مرافعه است.

دعاوی خانواده در چه مراجعی پیگیری می شوند؟

 غالبا موضوعات و اختلافات خانوادگی در دادگاه های خانواده و دادسرا ها رسیدگی می شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 9 =

دکمه بازگشت به بالا