وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تهرانسر ⭐【آپدیت1402】⚖️

هدف از نوشتن این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در تهرانسر است. اگر به اطلاعاتی در مورد وکیل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. مشکلات و مسائل حقوقی از جمله مواردی هستند که در هر زمان ممکن است برای افراد ایجاد شوند. از زمان تولد تا مرگ در مورد ازدواج، تحصیلات و بسیاری از مسائل دیگر زندگی امکان ایجاد مشکلات حقوقی وجود دارد. برای این که بتوانیم راحت تر این مشکلات را پشت سر بگذاریم باید به یک وکیل خوب مراجعه کنیم. در این مسیر نیاز داریم اطلاعاتی در مورد چگونگی شناخت و انتخاب وکیل داشته باشیم.

بهترین وکیل در تهرانسر کیست؟

قوانین حقوقی طیف بسیار گسترده ای دارند، به همین دلیل یک فرد نمی تواند در تمام زمینه ها متخصص باشد. هر وکیل با توجه به سابقه پرونده های تحت وکالت خود در یک یا چند حوزه تخصص بیش تری پیدا کرده است. پس اولین نکته در انتخاب بهترین وکیل در تهرانسر این است که به یک وکیل که در زمینه دعاوی شما متخصص است مراجعه کنید.

قبل از انتخاب وکیل می توانید از طریق سایت وکیل چی و یا سایر سایت های مربوط به وکلا اطلاعاتی را در مورد وکلا کسب کنید. هر چه موفقیت یک وکیل در پرونده های قبلی او بیش تر باشد، وکیل دارای تجربه و دانش بیش تری است. مورد دیگری که در انتخاب بهترین وکیل در غرب تهران اهمیت دارد توجه به میزان حق الوکاله وکیل است. باید دقت کنید که دست مزد وکیل منطقی و منصفانه باشد، همچنین برای شما و با توجه به میزان بودجه شما قابل پرداخت باشد.

بهترین وکیل در تهرانسر کیست؟

مسئولیت های بهترین وکیل در تهرانسر

با عقد قرارداد وکالت، دیگر وکیل نسبت به موکل دارای مسئولیت هایی است. مهم ترین مسئولیت هایی که بهترین وکیل در تهران نسبت به موکل خود دارد در زیر بیان می شود.

تعهد به انجام موضوع وکالت: اولین تعهد وکیل این است که درباره موضوعی که وکالت آن را بر عهده گرفته مسئولیت خود را انجام دهد. دامنه وظایف وکلا با توجه به نوع وکالت متفاوت است.

رازدار بودن: طبق ماده 30 قانون، وکیل باید اسرار موکل خود را حفظ نماید خصوصا اسراری که مربوط به حیثیت و شرف موکل باشد. در صورتی که وکیل به این وظیفه خود عمل نکند تحت تعقیب و مجازات کیفری و مدنی قرار می گیرد.

تعهد به در نظر گرفتن مصلحت موکل: وکیل موظف است در طول مسیر وکالت خود، مصلحت موکل خود را همواره در نظر داشته باشد. وی نباید هیچ گونه عملی را در خلاف جهت مصلحت موکل انجام دهد. در صورتی که ثابت شود وکیل به موکل خود خیانت کرده است، وکیل به محرویت ابدی از وکالت محکوم شده و موکل می تواند از وی خسارت بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در تهرانسر را بشناسید!

نرگس پیری

نرگس پیری

خانم پیری از وکلای پایه یک دادگستری تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت و عضو کانون وکلا می باشند. تخصص خانم پیری در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری است. وکیل نرگس پیری همواره در تلاش هستند که به موکلین خود کمک کرده و از حق آن ها دفاع کنند. میزان موفقیت ایشان در طول سال ها وکالت نشانی از تجربه و دانش این وکیل خبره است. اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل باعث شناخته شدن این وکیل در استان تهران است.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حقوقی
  • تنظیم انواع قرارداها و لوایح

آدرس : تهران، تهرانسر شرقی، خیابان نفت جنوبی، کوچه 46، پلاک 18، طبقه2، واحد4

شماره تماس: 09124181438

بهاره کریمی

بهاره کریمی

ایشان جزو وکلای خوب و پایه یک تهران هستند که در حال حاضر در منطقه تهرانسر فعالیت دارند. خانم بهاره کریمی پس از شرکت در آزمون وکلا و گذراندن دوره کار آموزی پروانه وکالت خود را دریافت کرده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی مانند کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، طلاق و بسیاری از دعاوی دیگر توسط ایشان پذیرفته می شود. امکان مراجعه حضوری و غیر حضوری هم در دفتر وکالت ایشان فراهم است.

تخصص و مهارت:

  • تنظیم و تدوین اوراق قضایی
  • قبول وکالت دعاوی کیفری و حقوقی

آدرس: تهران، تهرانسر، چهار راه صدف، ساختمان اردیبهشت

شماره تماس: 09381009555

اکبر کلانتری

اکبر کلانتری

آقای اکبر کلانتری جزو وکیلان پرسابقه شهر تهران هستند.ایشان وکیل پایه یک دارای پروانه وکالت هستند. فعالیت ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و خانوادگی است. ایشان با دانش و مهارت خود در دفاع از موکل و همچنین حسن خلق و رفتار محترمانه توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند. مراجعه کنندگان می توانند هم به صورت حضوری به آدرس دفتر ایشان مراجعه کنند و هم به صورت تلفنی از ایشان مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره آنلاین
  • وکالت دعاوی مختلف

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، نبش خیابان 18، ساختمان مهرگان، پلاک 12، طبقه 4، واحد 14

شماره تماس: 09123834989

اشرف نظری

اشرف نظری

خانم اشرف نظری از وکلای با تجربه تهران در محله تهرانسر هستند. ایشان سال ها است که وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری، طلاق، دعاوی ثبتی و ملکی را انجام می دهند. خانم نظری، به صورت تلفنی و آنلاین هم به مراجعین خود مشاوره های بسیار کاربردی و موفقیت آمیزی را ارائه می دهد. وکیل اشرف نظری دارای سابقه درخشان و پرونده های موفق بسیاری در طول سالیان وکالت خود هستند. ایشان معتقد هستند باید تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار گرفت.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره تلفنی و آنلاین
  • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: تهران، تهرانسر، چهار راه صدف، ساختمان بانک تجارت، طبقه 2، واحد 9

شماره تماس: 09124240104

مهتاب مولایی

مهتاب مولایی

از دیگر وکلای منطقه تهرانسر می توان از خانم مهتاب مولایی نام برد که دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. ایشان در زمینه دعاوی مالی و خدمات مهاجرت فعالیت کرده و خدمات مورد نیاز در این زمینه را به موکلین خود ارائه می دهند. تلاش و پیگیری صادقانه ایشان در پرونده ها سبب موفقیت ایشان و همچنین جلب رضایت موکلین گردیده است. خانم مولایی دارای روحیه حرفه ای بالایی هستند، ایشان همچنین عضوکانون وکلای مرکز هستند.

تخصص و مهارت:

  • ثبت و تنظیم قراردادها
  • پذیرش وکالت در خصوص مهاجرت

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، بین دوازده و چهارده شرقی، پلاک 14

نحوه فسخ قرارداد وکالت وکیل توسط موکل

برای اعطای وکالت به شخص دیگر معمولا یک قرارداد تنظیم می شود که ممکن است به صورت شفاهی و یا کتبی باشد. در مورد قرارداد وکالت دادگستری حتما باید قرارداد به صورت کتبی باشد. اکنون این سوال مطرح می شود که آیا موکل می تواند وکالت خود را از وکیل پس بگیرد؟

بله، موکل می تواند هر زمانی که بخواهد وکیل خود را از وکالت عزل نماید، مگر این که وکالت بلاعزل به وی داده باشد. به دلیل این که قرارداد وکالت یک عقد جایز است، یعنی در هر زمان موکل می تواند وکیل را عزل نماید و یا وکیل می تواند استعفا دهد. اما برای این منظور، موکل موظف است که عزل وکیل را به وی اطلاع دهد تا وکیل هم در جریان امر قرار بگیرد. در مرحله بعد موکل باید به دادگاه هم اعلام نماید که این شخص دیگر وکیل وی نبوده و ایشان اقدام به عزل وکیل خود نموده اند. بعد از اطلاع دادگاه وکیل دیگر اجازه وکالت پرونده را نخواهد داشت. اما روند دادرسی متوقف نخواهد شد و طبق روال سابق ادامه می یابد.

نحوه فسخ قرارداد وکالت وکیل توسط موکل

هزینه فسخ قرارداد وکالت

میزان هزینه ای که برای فسخ قرارداد وکالت باید پرداخت شود به شرایط و قرارداد بستگی دارد. اگر در قرارداد در مورد فسخ قرارداد نکات لازم ذکر شده باشد با توجه به همان توافق بین وکیل و موکل هزینه پرداخت می شود.

از طرفی میزان این هزینه بستگی به مرحله ای است که پرونده در آن قرار دارد. اگر در ابتدای قرارداد، فسخ صورت بگیرد هزینه زیادی به وکیل تعلق نمی گیرد. اما اگر برخی از مراحل طی شده باشد و وکیل متحمل زحماتی شده باشد با توجه به کارهای انجام شده هزینه وکیل باید پرداخت شود. از نظر اخلاقی هم درست و منطقی نیست که زحمات وکیل نادیده گرفته شود و هزینه ای به وی پرداخت نگردد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در تهرانسر را به شما معرفی نمودیم. لازم است بدانید که وکیل موظف است به تعهدات خود در مقابل شما عمل نماید. در غیر این صورت شما می توانید قرارداد را فسخ کرده و حتی به شکل قانونی موضوع را پیگیری نمایید. موکل می تواند حتی بدون دلیل هم وکیل خود را عزل نماید. امید داریم که این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار سپاسگزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در مورد این مطالب دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

در چه شرایطی می توان قرارداد وکالت را فسخ کرد؟

بنا به خواست یکی از طرفین قرارداد وکالت فسخ می شود.

وکالت بلاعزل را چگونه می توان فسخ کرد؟

این وکالت فسخ نمی شود مگر این که شرایط خاص فسخ فراهم شود.

وکالت بلاعزل در مورد حضانت فرزندان چگونه است؟

این وکالت تا سن حضانت فرزندان اعتبار دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − ده =

دکمه بازگشت به بالا