وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تهرانسر⭐【سال1403】⚖️

هدف از نوشتن این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در تهرانسر است. اگر به اطلاعاتی در مورد وکیل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. مشکلات و مسائل حقوقی از جمله مواردی هستند که در هر زمان ممکن است برای افراد ایجاد شوند. از زمان تولد تا مرگ در مورد ازدواج، تحصیلات و بسیاری از مسائل دیگر زندگی امکان ایجاد مشکلات حقوقی وجود دارد. برای این که بتوانیم راحت تر این مشکلات را پشت سر بگذاریم باید به یک وکیل خوب مراجعه کنیم. در این مسیر نیاز داریم اطلاعاتی در مورد چگونگی شناخت و انتخاب وکیل داشته باشیم.

بهترین وکیل در تهرانسر کیست؟

قوانین حقوقی طیف بسیار گسترده ای دارند، به همین دلیل یک فرد نمی تواند در تمام زمینه ها متخصص باشد. هر وکیل با توجه به سابقه پرونده های تحت وکالت خود در یک یا چند حوزه تخصص بیش تری پیدا کرده است. پس اولین نکته در انتخاب بهترین وکیل در تهرانسر این است که به یک وکیل که در زمینه دعاوی شما متخصص است مراجعه کنید.

قبل از انتخاب وکیل می توانید از طریق سایت وکیل چی و یا سایر سایت های مربوط به وکلا اطلاعاتی را در مورد وکلا کسب کنید. هر چه موفقیت یک وکیل در پرونده های قبلی او بیش تر باشد، وکیل دارای تجربه و دانش بیش تری است. مورد دیگری که در انتخاب بهترین وکیل در غرب تهران اهمیت دارد توجه به میزان حق الوکاله وکیل است. باید دقت کنید که دست مزد وکیل منطقی و منصفانه باشد، همچنین برای شما و با توجه به میزان بودجه شما قابل پرداخت باشد.

بهترین وکیل در تهرانسر کیست؟

مسئولیت های بهترین وکیل در تهرانسر

با عقد قرارداد وکالت، دیگر وکیل نسبت به موکل دارای مسئولیت هایی است. مهم ترین مسئولیت هایی که بهترین وکیل تهران نسبت به موکل خود دارد در زیر بیان می شود.

تعهد به انجام موضوع وکالت: اولین تعهد وکیل این است که درباره موضوعی که وکالت آن را بر عهده گرفته مسئولیت خود را انجام دهد. دامنه وظایف وکلا با توجه به نوع وکالت متفاوت است.

رازدار بودن: طبق ماده 30 قانون، وکیل باید اسرار موکل خود را حفظ نماید خصوصا اسراری که مربوط به حیثیت و شرف موکل باشد. در صورتی که وکیل به این وظیفه خود عمل نکند تحت تعقیب و مجازات کیفری و مدنی قرار می گیرد.

تعهد به در نظر گرفتن مصلحت موکل: وکیل موظف است در طول مسیر وکالت خود، مصلحت موکل خود را همواره در نظر داشته باشد. وی نباید هیچ گونه عملی را در خلاف جهت مصلحت موکل انجام دهد. در صورتی که ثابت شود وکیل به موکل خود خیانت کرده است، وکیل به محرویت ابدی از وکالت محکوم شده و موکل می تواند از وی خسارت بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

نحوه پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل در تهرانسر

وکیل می بایست در بدو امر پرونده موکل را به طور کامل و با دقت به جرئیات مورد بررسی قرار دهد. وی پس از این که با فراز و نشیب پرونده آشنا شد، در صورتی که پرونده در حوزه تخصصی او باشد، می تواند وکالت پرونده را بپذیرد. پس از آن طرفین باید در خصوص تمامی نکات مربوط به پرونده به توافق رسیده و قرارداد وکالت را تنظیم و امضا نمایند. از این مرحله پیگیری پرونده با توجه به اختیاراتی که موکل به وکیل داده است بر عهده وکیل می باشد. بهترین وکیل در تهرانسر دادخواست ها و دفاعیه های لازم را تنظیم نموده و به دادگاه ارائه می دهد.

وکیل تا زمان تشکیل جلسه دادگاه باید سعی بر جمع آوری مدارک و تنظیم دفاعیه قوی و پر محتوا برای دفاع از موکل خود داشته باشد. وی همچنین می تواند پرونده های مشابه را مورد بررسی قرار داده تا راه حل های مناسبی را برای حمایت از موکل خود بیابد.

وکیل باید از تمام راه های قانونی برای صدور حکم مورد نظر موکل استفاده نماید. اما اگر رای صادر شده بر خلاف خواسته موکل باشد، وکیل می تواند درخواست تجدید نظر را به دادگاه تقدیم نماید تا پرونده بار دیگر توسط گروه دیگری از قضات مورد بررسی قرار بگیرد. در صورت صدور مجازات برای موکل، وکیل باید اطلاعات و توانایی لازم برای گرفتن عفو و یا تخفیف در مجازات موکل خود را داشته باشد.

10 تا از بهترین وکیل در تهرانسر را بشناسید!

نرگس پیری

نرگس پیری

خانم پیری از وکلای پایه یک دادگستری تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت و عضو کانون وکلا می باشند. تخصص خانم پیری در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری است. وکیل نرگس پیری همواره در تلاش هستند که به موکلین خود کمک کرده و از حق آن ها دفاع کنند. میزان موفقیت ایشان در طول سال ها وکالت نشانی از تجربه و دانش این وکیل خبره است. اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل باعث شناخته شدن این وکیل در استان تهران است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قرارداها و لوایح
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس : تهران، تهرانسر شرقی، خیابان نفت جنوبی، کوچه 46، پلاک 18، طبقه2، واحد4

خانم بهاره کریمی

ایشان یکی از بانوان مجرب و مسلط در حیطه کاری وکالت خصوصا موضوعات حقوقی و خانوادگی هستند که فعالیت شغلی خویش را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشند .
از نظر ایشان تنها کسانی که مشکل حقوقی و قضایی دارند به وکیل مراجعه می کنند و به پاس حسن اعتماد آنها در وهله اول صداقت در مشاوره و سپس پیگیری مداوم در صورت قبول پرونده را باید ارجحیت داد.

 • مشاور :حقوقی تخصصی
 • تنظیم تخصصی کلیه اوراق و لوایح قضایی از قبیل اظهارنامه ، دادخواست ، شکوائیه ، لایحه دفاعیه ، تجدیدنظر خواهی ، فرجام خواهی و….
 • قبول وکالت در کلیه پرونده های حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی و….

آدرس: تهرانسر، چهارراه صدف، ساختمان اردیبهشت، طبقه هم کف، واحد۲

شماره تماس:

09381009555

09124059509

وب سایت: baharekarimi

اکبر کلانتری

اکبر کلانتری

آقای اکبر کلانتری جزو وکیلان پرسابقه شهر تهران هستند.ایشان وکیل پایه یک دارای پروانه وکالت هستند. فعالیت ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و خانوادگی است. ایشان با دانش و مهارت خود در دفاع از موکل و همچنین حسن خلق و رفتار محترمانه توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند. مراجعه کنندگان می توانند هم به صورت حضوری به آدرس دفتر ایشان مراجعه کنند و هم به صورت تلفنی از ایشان مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • مشاوره حضوری
 • وکالت دعاوی مختلف

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، نبش خیابان 18، ساختمان مهرگان، پلاک 12، طبقه 4، واحد 14

اشرف نظری

اشرف نظری

خانم اشرف نظری از وکلای با تجربه تهران در محله تهرانسر هستند. ایشان سال ها است که وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری، طلاق، دعاوی ثبتی و ملکی را انجام می دهند. خانم نظری، به صورت تلفنی و آنلاین هم به مراجعین خود مشاوره های بسیار کاربردی و موفقیت آمیزی را ارائه می دهد. وکیل اشرف نظری دارای سابقه درخشان و پرونده های موفق بسیاری در طول سالیان وکالت خود هستند. ایشان معتقد هستند باید تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار گرفت.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی و آنلاین
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: تهران، تهرانسر، چهار راه صدف، ساختمان بانک تجارت، طبقه 2، واحد 9

مهتاب مولایی

مهتاب مولایی

از دیگر وکلای منطقه تهرانسر می توان از خانم مهتاب مولایی نام برد که دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. ایشان در زمینه دعاوی مالی و خدمات مهاجرت فعالیت کرده و خدمات مورد نیاز در این زمینه را به موکلین خود ارائه می دهند. تلاش و پیگیری صادقانه ایشان در پرونده ها سبب موفقیت ایشان و همچنین جلب رضایت موکلین گردیده است. خانم مولایی دارای روحیه حرفه ای بالایی هستند، ایشان همچنین عضوکانون وکلای مرکز هستند.

تخصص و مهارت:

 • ثبت و تنظیم قراردادها
 • پذیرش وکالت در خصوص مهاجرت

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، بین دوازده و چهارده شرقی، پلاک

محمد علی اکبراف

محمد علی اکبراف

آقای محمد علی اکبراف از وکلای پایه یک دادگستری استان تهران هستند که در حال حاضر در تهرانسر مشغول فعالیت می باشند. پروانه وکالت شماره 18812متعلق به ایشان است. وکیل اکبراف با تکیه بر دانش و تخصص خود بسیاری از پرونده های مختلف را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. تلاش ایشان برای احقاق حق موکل و پایبندی به اصول اخلاقی باعث شده است که ایشان مورد اعتماد مردم قرار بگیرند. مشاوره های حقوقی نیز که ایشان به موکلین خود ارائه می دهند سبب جلب رضایت آنان شده است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده اعم از طلاق توافقی، مهریه و نفقه 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی مانند الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و تخلیه

 آدرس: تهران، پاسداران، بین سروستان 3 و 4، طبقه 4، واحد 13

میلاد ذوالفقاری

میلاد ذوالفقاری

از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان تهران می توان از آقای میلاد ذوالفقاری نام برد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلای مرکز می باشند. آقای ذوالفقاری به دلیل تعهد، دلسوزی و تلاش برای حمایت از حقوق موکلین مورد اعتماد مردم هستند. ایشان دو دهه فعالیت پر ثمر در عرصه وکالت را در سابقه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم دارای سابقه خوبی می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، برات و فاکتور عادی 
 • تخصص در وکالت پرونده های کیفری و دیوان عدالت اداری مختلف 

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار نیلوفر غربی، رو به روی مرکز تجاری تهرانسر

لیلا کنانی مالک کار

لیلا کنانی مالک کار

خانم کنانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان تهران می باشند. ایشان پس از پایان تحصیلات دانشگاهی و دریافت پروانه وکالت خود حدود یک دهه است که به کار وکالت می پردازند. سابقه درخشان ایشان با تعداد زیادی پرونده موفق سبب شناخته شدن ایشان به عنوان بهترین وکیل درتهرانسر گردیده است. مشاوره های حقوقی خانم کنانی همواره باعث کسب نتیجه مطلوب و رضایت موکلین ایشان شده است. ایشان امکان دریافت مشاوره غیر حضوری را هم برای موکلین خود فراهم نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و اعسار 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، الزام به تنظیم سند، تخلیه و شهرداری 

آدرس: تهران، محله باشگاه نفت، تهرانسر، بلوار لاله، خیابان نفت شمالی، نبش بیستم، پلاک 68، طبقه 8

نحوه فسخ قرارداد وکالت وکیل توسط موکل

برای اعطای وکالت به شخص دیگر معمولا یک قرارداد تنظیم می شود که ممکن است به صورت شفاهی و یا کتبی باشد. در مورد قرارداد وکالت دادگستری حتما باید قرارداد به صورت کتبی باشد. اکنون این سوال مطرح می شود که آیا موکل می تواند وکالت خود را از وکیل پس بگیرد؟

بله، موکل می تواند هر زمانی که بخواهد وکیل خود را از وکالت عزل نماید، مگر این که وکالت بلاعزل به وی داده باشد. به دلیل این که قرارداد وکالت یک عقد جایز است، یعنی در هر زمان موکل می تواند وکیل را عزل نماید و یا وکیل می تواند استعفا دهد. اما برای این منظور، موکل موظف است که عزل وکیل را به وی اطلاع دهد تا وکیل هم در جریان امر قرار بگیرد. در مرحله بعد موکل باید به دادگاه هم اعلام نماید که این شخص دیگر وکیل وی نبوده و ایشان اقدام به عزل وکیل خود نموده اند. بعد از اطلاع دادگاه وکیل دیگر اجازه وکالت پرونده را نخواهد داشت. اما روند دادرسی متوقف نخواهد شد و طبق روال سابق ادامه می یابد.

نحوه فسخ قرارداد وکالت وکیل توسط موکل

در صورت تخلف وکیل چه کاری باید انجام دهیم؟

در برخی موارد مشاهده می شود که وکلا به درستی به تعهدات خود نسبت به موکل عمل نمی نمایند. برای مثال ممکن است در جلسات دادگاه حاضر نشوند و یا حتی در موارد پیچیده تر حتی ممکن است برای کسب سود بیشتر بر علیه موکل خود با طرف دیگر دعوا همکاری نمایند. در چنین مواقعی موکل می تواند از وکیل شکایت کرده و حتی از وی خسارت دریافت نماید.

برای شکایت از وکیل ابتدا باید تخلف وکیل به صورت کتبی به داسرای انتظامی وکلا ارسال شود. این شکایت در این دادسرا مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید تخلف وکیل، برای وی کیفرخواست صادر می گردد. در صورتی که تخلف وکیل سبب صدور حکم اشتباه گردیده باشد، موکل می تواند درخواست بررسی مجدد پرونده و ابطال رای قبلی را داشته باشد. ضمن این که وکیل موظف به جبران خسارات موکل می باشد.

وکیل در صورت مقصر شناخته شدن به مجازات هایی از قبیل اخطار کتبی، توبیخ وی و درج در پرونده و حتی به تنزل در درجه محکوم می شود. بسیاری از افراد نمی دانند که در صورت ضایع شدن حق آن ها توسط وکیل امکان شکایت از وی وجود دارد.

هزینه فسخ قرارداد وکالت

میزان هزینه ای که برای فسخ قرارداد وکالت باید پرداخت شود به شرایط و قرارداد بستگی دارد. اگر در قرارداد در مورد فسخ قرارداد نکات لازم ذکر شده باشد با توجه به همان توافق بین وکیل و موکل هزینه پرداخت می شود.

از طرفی میزان این هزینه بستگی به مرحله ای است که پرونده در آن قرار دارد. اگر در ابتدای قرارداد، فسخ صورت بگیرد هزینه زیادی به وکیل تعلق نمی گیرد. اما اگر برخی از مراحل طی شده باشد و وکیل متحمل زحماتی شده باشد با توجه به کارهای انجام شده هزینه وکیل باید پرداخت شود. از نظر اخلاقی هم درست و منطقی نیست که زحمات وکیل نادیده گرفته شود و هزینه ای به وی پرداخت نگردد.

هزینه فسخ قرارداد وکالت

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در تهرانسر را به شما معرفی نمودیم. لازم است بدانید که وکیل موظف است به تعهدات خود در مقابل شما عمل نماید. در غیر این صورت شما می توانید قرارداد را فسخ کرده و حتی به شکل قانونی موضوع را پیگیری نمایید. موکل می تواند حتی بدون دلیل هم وکیل خود را عزل نماید. امید داریم که این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار سپاسگزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در مورد این مطالب دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا