وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ونک⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله سعی داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل در ونک آشنا کنیم. وکلا، متخصصان حقوقی هستند که به افراد درگیر در دعاوی مختلف با انواع موضوعات خانواده، ملکی، کیفری و دیگر دعاوی حقوقی کمک می کنند. این همکاری با موکلین و افراد دیگر، ممکن است به صورت حضور در تمامی جلسات دادگاه و یا تنها ارائه مشاوره باشد. در ادامه این مقاله مطالب بیش تری را در این خصوص عنوان خواهیم کرد. پس در ادامه همراه ما باشید.

آیا مشاور حقوقی همان وکیل است؟

مشاور حقوقی تا حدودی در راستای عملکردهای یک وکیل فعالیت می‌کند. اما نمی‌توان گفت که مشاور حقوقی همان وکیل است‌، چرا که حوزه اختیاراتی که دارد با وکیل کاملا متفاوت است. یک مشاور حقوقی دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه رشته حقوق و رشته های دیگر مرتبط با آن است. اما برای این که بتواند به عنوان یک وکیل نیز فعالیت داشته باشد، باید در آزمون های ورودی این حرفه پذیرفته شود. تمامی وکلا من جمله بهترین وکیل در ونک، پس از پایان تحصیلات در آزمون وکالت شرکت کرده و با دریافت پروانه وکالت و شرکت در آزمون اختبار و همچنین گذراندن دوره کارآموزی، از درجه وکیل پایه دو به وکیل پایه یک ارتقا می یابند.

پس می‌توان روند پیشرفت وکلا را این گونه طبقه بندی کرد؛ تمامی پذیرفته شدگان در رشته های حقوق پس از پایان تحصیلات به درجه مشاور حقوقی، بعد از قبولی در آزمون وکالت به عنوان وکیل پایه دو و پس از پایان دوره کارآموزی و قبولی در آزمون اختبار به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت خود را به صورت حرفه ای در موسسات حقوقی و یا به صورت مستقل آغاز می‌ کنند. تمامی وکلا این امکان را دارند که به مراجعین و موکلین مشاوره حقوقی ارائه دهند، ولی تمامی مشاورین حقوقی نمی توانند به عنوان وکیل فعالیت کنند. برای انتخاب یک وکیل زبده در تهران می توان با تحقیق و‌ پرس و جو به موسسه حقوقی مراجعه کرد و متناسب با موضوع پرونده و داشتن جلسه مشاوره ای یک وکیل مناسب را انتخاب نمود.

دسته بندی وکلا بر اساس تخصص

وکلای فعال در هر شهر می توانند در تمامی دعاوی قبول پرونده نمایند. اما همه وکلا قادر به داشتن توانایی و تخصص در زمینه همه موضوعات نیستند. علت این که وکیلی به عنوان متخصص در زمینه خاصی انتخاب می شود، به خاطر داشتن تبحر و تجربه کافی و تعداد موفقیت در آن زمینه است. حوزه فعالیت وکلا بر اساس دسته بندی دعاوی مختلف تعیین می شوند که این گروه‌ ها به طور کلی تر عبارتند از: دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری

دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی از جمله دعاوی هستند که بین افراد حقیقی و حقوقی شکل می گیرد و موضوع دعوا منافع مالی و شکایت های خصوصی است. از این رو با رضایت طرف دعوا پرونده مختومه اعلام می شود و سوء پیشینه نیز برای آن ها به ثبت نمی رسد. دعاوی حقوقی نیز بر اساس گستردگی موضوعات و طبق نظر قوه قضاییه به دسته های مختلفی تقسیم بندی شده اند مانند: دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و دعاوی ثبتی

دعاوی خانواده بر اساس قانون حمایت از خانواده به صورت جداگانه دارای دادگاه های مجزا هستند که می توان در مقاله لیست دادگاه های تهران اطلاعات لازم را کسب کرد. اما دعاوی دیگر، غالبا در شعب حقوقی دادگاه ها مورد بررسی قرار می گیرند. بهترین وکیل در ونک در زمینه انواع دعاوی حقوقی باید تجربه لازم را داشته باشد و حقوق موکل خود را تحقق بخشد.

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری با دعاوی حقوقی از این نظر متفاوت اند که علاوه بر جلب رضایت شاکی، فرد متهم باید جنبه عمومی جرم را نیز بگذراند‌. در دعاوی کیفری طبق قانون، حضور وکیل الزامی است. در صورت عدم انتخاب آن توسط فرد، دادگاه از وکلای تسخیری وکیلی را برای فرد در نظر می‌گیرد. بسیاری از وکلا با توجه به تخصصی که در این زمینه دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در ونک شناخته می شوند و موکلین آن ها را برای دفاع از خود انتخاب می نمایند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

 10 تا از بهترین وکیل در ونک را بشناسید!

داوود کریمی

داوود کریمی

داوود کریمی با مدرک تحصیلی دکترای رشته حقوق، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین مدرس دانشگاه از جمله بهترین وکیل در ونک محسوب می شود. وی عضو هیئت علمی دانشگاه نیز بوده و از این رو از سطح علمی بالایی برخوردار است و با تسلطی که به تمامی قوانین و تبصره و مواد موجود دارد، ارائه دهنده راه حل های موثر برای موکلین خود می باشد. آقای کرمی عضو کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشد. شماره پروانه وکالت ایشان نیز 17127 است که از کانون وکلای دادگستری به ایشان اعطا گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مدیر حقوقی شرکت های بیمه ای
 • تدریس در دانشگاه
 • دارای تخصص در دعاوی مختلف حقوقی به خصوص دعاوی بیمه و باربری

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، گرمسار شرقی، کوچه کفایی، پلاک 7، واحد 3

افشین بهروزیان

افشین بهروزیان

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل در ونک محسوب می گردد، آقای دکتر افشین بهروزیان با مدرک تحصیلی دکترای رشته حقوق می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده و در دعاوی گوناگون دارای تجربه و موفقیت در پرونده های اخذ شده است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای رشته حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی به افراد و سازمان های مختلف متخصص دعاوی گوناگون

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، قبل از بزرگراه کردستان، خیابان پردیس، پلاک 30، طبقه 2

سید مهدی محمدیان

سید مهدی محمدیان

آقای سید مهدی محمدیان ارائه دهنده مشاوره حقوقی و خدمات وکالتی در موسسه حقوقی تهران است توجه به رزومه خوبی که برای خود تنظیم نموده است، به عنوان یکی از بهترین وکیل در ونک محسوب می گردد. ایشان با دلسوزی و صبوری، به تمامی صحبت های موکلین خود گوش داده و با ارائه گزارش های گام به گام، آن ها را از چگونگی پیشرفت پرونده آگاه می کند. آقای محمدیان در تمامی جلسات دادگاه حضور می یابد و با حمایت کامل از موکل خود دفاع می کند.

متخصصان و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • اخذ وکالت پرونده های مخالف حقوقی و کیفری

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 183، واحد 1

حامد شاکری نیا

حامد شاکری نیا

آقای حامد شاکری نیا با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، در اخذ انواع پرونده های حقوقی و کیفری موفق بوده و می تواند می تواند آن ها را با بهترین نتایج به پایان برساند. آقای شاکری نیا یکی از بهترین وکیل در ونک به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • تنظیم انواع قراردادها و نظارت بر آن ها و نگارش اوراق قضایی

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، قبل از پل کردستان، روبروی سازمان بورس، پلاک 36، طبقه 1، واحد 3

ویژگی های بهترین وکیل در ونک

برای انتخاب یک وکیل زبده باید به خصوصیات و ویژگی های آن توجه داشت و بر اساس معیارهای آن را انتخاب کرد. ویژگی های بهترین وکیل در میرداماد شامل موارد زیر می شود:

 • داشتن پروانه وکالت و سطح علمی و سواد حقوقی بالا و فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • دارای موفقیت در زمینه موضوع مورد نظر در تعداد پرونده های اخذ شده
 • دریافت حق الوکاله منصفانه و پرهیز از هزینه تراشی برای موکل
 • حضور در جلسات دادگاه، توجه به جزئیات پرونده و ارائه گزارش به موکل
ویژگی های بهترین وکیل در ونک

حق الزحمه وکلا چقدر است؟

مبلغی که وکلا، من جمله بهترین وکیل در ونک، برای وکالت پرونده های خود تعیین می نمایند، بر اساس تعرفه ارسالی از کانون وکلای دادگستری به صورت سالانه می باشد. البته این تعرفه تعیین کننده اصلی حق الوکاله نیست. وکلا بر اساس سختی و پیچیدگی پرونده، مدت زمانی که به پایان رسیدن آن طول خواهد کشید، منطقه ای دفتر وکالت در آن دایر است و میزان منفعت در میان در پرونده های حقوقی حق الوکاله دریافتی را تعیین می کنند. سازمان بودجه و برنامه ریزی کشور و کانون وکلای دادگستری نیز طبق قرارداد الکترونیکی بر میزان دریافتی وکلا نظارت دارند و آن ها نمی توانند از حد مجاز فراتر روند.

حق الزحمه وکلا چقدر است؟

کلام آخر

ما در این مقاله در مورد وکلا و وظایف آن ها، حق الوکاله دریافتی شان و تفاوتی که با مشاورین حقوقی دارند صحبت کردیم و 5 تا از بهترین وکیل در ونک را برای ساکنین منطقه معرفی نمودیم. از همراهی شما تا پایان مقاله بی نهایت سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما در سایت وکیل چی هستیم.

درچه صورتی قرارداد به داوری ارجاع می شود؟

مطابق قانون طرفین می توانند در قرارداد داور تعیین کنید و در صورت اختلاف رفع مشکل را به داور ارجاع دهند.

آیا حیطه اختیارات وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری یکسان است؟

وکیل پایه یک دادگستری امکان حضور در کلیه محاکم حقوقی و کیفری را دارد، اما وکلای پایه دو دادگستری حیطه وظایف محدودتری دارند.

آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت می گیرد ؟‌

خیر وکلا شماره قرارداد مخصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا