وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شمال تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

هدف از این مقاله معرفی بهترین وکیل در شمال تهران است. همه افراد در طول زندگی با مشکلات مختلف از قبیل مشکلات خانوادگی، طلاق، مهریه، ملکی و… مواجه می شوند و در چنین شرایطی به کمک یک وکیل نیاز پیدا می کنند، شناسایی و انتخاب یک وکیل خبره و کاربلد در این شرایط اهمیت ویژه ای دارد. از این رو در سایت وکیل چی سعی داریم تمام اطلاعات مورد نیاز را به شما عزیزان ارائه دهیم.

بهترین وکیل در شمال تهران کیست؟

بهترین وکیل در تهران کسی است که  پس از  فارغ التحصیل شدن در رشته حقوق و کسب مدرک کارشناسی این رشته در آزمون وکلای دادگستری و یا قوه قضاییه پذیرفته شود. این شخص پس از گذراندن یک دوره کارآموزی می تواند به وکالت پرونده های حقوقی بپردازد.

بهترین وکیل در شمال تهران در طول دوران تحصیل با تمام قوانین حقوقی کشور آشنا شده است. هر وکیل با توجه به علایق و توانایی خود در یکی از حوزه های مختلف وکالت بیش تر فعالیت می کند. با کسب تجربیات بیش تر در این شاخه تخصص و تبحر او در این زمینه افزایش یافته و در حوزه فعالیت خود تخصص کافی را به دست می آورد. یک وکیل خوب با تکیه بر دانش و تجربه خویش از حقوق موکل خود دفاع می کند تا او را به حق خود برساند.

بهترین وکیل در شمال تهران کیست

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در شمال تهران را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

تلفن تماس:
02144969001
02144969002

وب سایت: iranvakeel.com

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس یکی از بهترین گروه وکلای تهران می‌باشد این گروه چند سال فعالیت تخصصی در حوزه مختلف وکالت مشاوره حقوقی
انجام می‌دهد این مرکز چندین سال تجربه تخصصی دارد و همین مسئله موجب شده که بین مردم شهرت بسیار زیادی داشته باشد افراد زیادی این گروه را به خوبی میشناسند و پرونده‌های سخت خود را به این مرکز میسپارند دعاوی مختلف کیفری ملکی خانواده و … در همه شهرها تهران و خارج تهران توسط این گروه پذیرفته می‌شود.

آدرس: کنار میدان هروی

شماره تماس: 09128350793

اینستاگرام: Vokalasprloous

مهدی جعفرزاده مزاری

علی جعفرزاده مزاری

آقای جعفرزاده مزاری حدود 18 سال است که در منطقه شمال تهران به وکالت مشغول هستند. ایشان در زمینه های اعسار، تعزیرات ، تملک آپارتمان ها و جرایم اخلاقی تخصص و تجربه دارند. آقای مزاری خدمات وکالت خود را به صورت حضوری و غیرحضوری به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، خیابان سهروردی، خیابان ابن یمین، نبش کوچه 22 پلاک 56 طبقه 5 واحد 9

شماره تماس: 09123099078- 02188500721

شکوفه عیوضی زاده

شکوفه عیوضی زاده

وکیل شکوفه عیوض زاده از وکلای خوب شمال تهران است. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 19695 می باشند. خانم عیوض زاده در تمامی امور دعاوی قادر به وکالت بوده اما تخصص ایشان در خصوص پرونده های ملکی و خانوادگی است. ایشان به صورت حضوری و آنلاین پاسخگوی مراجعه کنندگان خود هستند. تعداد زیادی از موکلان ایشان از انتخاب خود رضایت دارند و ایشان را جزو بهترین وکیل در شمال تهران به حساب می آورند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • دعاوی حقوقی و کیفری
 • مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، حسین آباد، خیابان وفا منش، بین امید شرقی و میدان هروی، پلاک 2

شماره تماس:09122018033

علی رضایی

علی رضایی

یکی دیگر از وکیلان زبده شمال تهران آقای علی رضایی هستند. ایشان 18 سال سابقه وکالت دارند. آقای رضایی حدود 2 سال وکیل و مشاوره حقوقی و قضایی ایثارگران را بر عهده داشتند. تخصص ایشان در زمینه قراردادها، اسناد تجاری و… است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شریعتی، بالاتر از ایستگاه مترو شریعتی، روبروی پمپ بنزین، داودیه، ساختمان مینا، بلوک غربی، واحد 4

انواع وکیل حقوقی

همانطور که گفتیم وکالت دارای شاخه های مختلفی است که هر یک از وکلا در یکی از این شاخه ها تخصص بیش تری دارند. بهترین وکیل در شمال تهران انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی و توضیح آن می پردازیم.

وکیل انتخابی: وکیل انتخابی وکیلی است که برای دفاع از موکل در دادگاه و  محاکم قانونی انتخاب می شود. همان طور که از نام این نوع وکیل پیدا است توسط موکل انتخاب می شود و به وکالت وی می پردازد.

وکیل تسخیری: گاهی ممکن است فرد متهم به دلایل مختلف مثلا به دلایل مالی نتواند برای خود وکیل انتخاب نماید. در این شرایط دادگاه به انتخاب خود یک وکیل را برای این فرد انتخاب کرده تا وکالت او را به عهده بگیرد. به چنین وکیلی، وکیل تسخیری می گویند.

وکیل اتفاقی: برخی از وکلا دارای تحصیلات مربوطه هستند اما به دلیل شرکت نکردن در آزمون وکالت پروانه وکالت ندارند. این افراد می توانند برای به عهده گرفتن وکالت خود و یا یکی از خویشاوندان خود به محاکم قضایی مراجعه کرده و پروانه وکالت موردی برای خود بگیرند. به این معنی که فقط برای آن مورد خاص اجازه وکالت دارند. این نوع وکیل را وکیل اتفاقی می گویند.

وکیل اداری: یک فرد ممکن است به دلایل مختلف مانند عدم توانایی و … وکالت اداری به فرد دیگری بدهد. به این معنی که آن شخص از طرف وی وکیل است که کارهای اداری او را انجام دهد. این نوع وکالت فقط برای انجام یک سری کارهای مشخص است و کاربرد دیگری ندارد. قابل توجه است که برای دریافت این گونه وکالت نیازی به تحصیل و یا مدرک وکالت و یا آزمون خاصی نمی باشد.

انواع وکیل حقوقی

ویژگی های بهترین وکیل در شمال تهران

بهترین وکیل در شمال تهران بر اساس تجربه خود با بررسی اولیه پرونده شکایت تشخیص می دهد که آیا طرح دعوا درست و منطقی و یا بی اساس و بی پایه است. یک وکیل خوب از پذیرفتن وکالت پرونده های بی مبنا خودداری می کند.

به همین منظور یک جلسه اولیه را با موکل خود ترتیب داده و شرح کامل پرونده و مدارک را از وی جویا می شود. سپس بر اساس همه شواهد و تجربه خود میزان موفقیت پرونده را تخمین زده و به مراجعه کننده اعلام می کند. همچنین وکیل باید زمان حدودی و میزان دستمزد خود را صادقانه و منصفانه به مراجعه کننده اعلام کند تا وی بتواند با توجه به شرایط خود تصمیم گیری نماید. سایر ویژگی های یک وکیل خوب به شرح زیر است:

 • یک وکیل خوب همواره تلاش می کند رازدار موکل خود باشد. این یک تعهد اخلاقی است.
 • واقع بینی از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب و موفق است. وکالت برمبنای موفقیت وکیل نیست و مبنای کار وی تلاش برای رسیدن به نتیجه مطلوب است. پس وکیل نه تنها باید خود واقع بین باشد بلکه باید احتمال موفقیت واقعی پرونده را به موکل خود اعلام کند.
 • وکیل موفق کسی است که در راستای پیشبرد پرونده به قاضی کمک کند تا پرونده به صورت منطقی پیش رفته و در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برسد. در بسیاری از پرونده ها وکلا راهنمایان بسیار خوبی برای قضات هستند.
 • طرز بیان و سخن وری یک وکیل هم در کار او بسیار موثر است. یک وکیل باید بتواند با استفاده از قدرت بیان خود نتایج مد نظر را به دست آورد.
 • قدرت تحلیل بهترین وکیل در شمال تهران جزو ویژگی های اصلی یک وکیل است. بسیار پیش می آید که با استفاده از تحلیل درست مدارک و شواهد روند پرونده تغییر کرده و نتیجه مطلوب کسب شود.
 • یک وکیل خوب باید شجاعت داشته باشد تا بتواند تمام موارد لازم را ذکر کرده و به بهترین نحو از موکل خود دفاع کند.

کلام آخر

به طور کلی باید بگوییم در هنگام مراجعه با دادگاه و یا طرح شکایت و حتی دفاع از خود حضور وکیل الزامی است. زیرا یک وکیل به قوانین حقوقی کشور تسلط دارد و بهتر می تواند به پیشبرد روند پرونده کمک کند. از اتلاف وقت جلوگیری می شود و زودتر نتیجه حاصل می شود. اما نکته مهم در مورد وکیل انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه و متخصص در زمینه کار شما است. زیرا انتخاب نادرست سبب نتیجه عکس خواهد شد. در این مقاله سعی کردیم نکات لازم در مورد بهترین وکیل در شمال تهران را شرح دهیم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. در پایان از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید.

در صورت داشتن هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و یا نیاز به مشاوره می توانید با شماره وکیلان معرفی شده تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید و یا این که از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا