وکیل

10 تا از بهترین وکیل در نیاوران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در نیاوران را به شما معرفی کنیم. پس اگر به دنبال شناخت یک وکیل خوب و خبره هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در موارد قانونی که به محاکم قضایی رفت و آمد پیدا می کنیم، متوجه می شویم که به حضور یک وکیل خوب و با تجربه در کنار خود نیازمندیم. زیرا وکیل می تواند با تخصص خود دعوای ما را در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برساند و همچنین سبب آرامش ما شود. اما آن چه در این مسیراهمیت دارد شناخت وکیل متخصص و ماهر است.

بهترین وکیل در نیاوران چه کسی است؟

برای انتخاب وکیل ابتدا باید تحقیق کرد و وکیلی که در حوزه دعوای مربوطه دارای تخصص کافی باشد را شناخت. بهترین وکیل در نیاوران باید حسن شهرت داشته باشد. خوش نامی یک وکیل نشانه متبحر و با تجربه بودن وکیل است پس می توانید با خیال راحت وکالت خود را به او بسپارید. وکیل خوب وجدان کاری دارد و تمام توان خود را برای حل پرونده به کار می گیرد. دقت و ریزبینی بهترین وکیل تهران در کار او بسیار موثر است. این ویژگی سبب یافتن نکات بسیار ریز در پرونده می شود که خود می تواند کلید حل آن باشد.

یک وکیل خوب حق الوکاله منصفانه ای دارد تا وکلای وی از بابت پرداخت دستمزد نگرانی نداشته باشند. صداقت و رازداری یک وکیل هم بسیار اهمیت دارد،زیرا یک وکیل باید محرم موکل خود بوده تا موکل تمام رازهای خود را برای او بازگو کند و نکته ای از وکیل مخفی نماند. در چنین شرایطی وکیل هم می تواند کاملا آگاهانه و با آسودگی به وکالت وی بپردازد.

بهترین وکیل در نیاوران چه کسی است؟

انواع تخصص وکلا

وکالت دارای شاخه های مختلفی می باشد که هر یک از وکلا در یکی از این شاخه ها تجربه بیش تری کسب کرده و تخصص بیشتری دارند. تخصص های وکالت به شرح زیر می باشد:

 • وکیل خانواده: این وکیل شخصی است که در امور مربوط به دعاوی خانوادگی دانش و تخصص دارد، و در واقع به قوانین این بخش کاملا مسلط است.
 • وکیل چک و سفته: در شرایطی که مشکلات قانونی در زمینه چک و سفته و وصول نشدن آن ها ایجاد شود باید به وکیل چک و سفته مراجعه کرد. این وکیل با استناد به دانش خود نسبت به قوانین مالی و چک، به وکالت چنین پرونده های می پردازد.
 • وکیل ملکی: وکیل ملکی، در مشکلات مربوط به ملک و املاک و همچنین مشاوره قبل از عقد قرارداد چنین معاملاتی تجربه دارد.
 • وکیل مهاجرت: در زمینه مهاجرت به کشورهای دیگر قواعد و قوانینی وجود دارد. افرادی که قصد مهاجرت دارند بهتر است از وکیلان مهاجرت که در خصوص قوانین مهاجرت دانش بالایی دارند کمک و مشورت دریافت کنند.

نحوه برخورد بهترین وکیل در نیاوران با مراجعه کنندگان

یک وکیل خوب همواره با تمام افراد با احترام و تواضع برخورد می نماید. مراجعه کنندگان به وکلا، طبیعتا درگیر دهاوی قانونی شده و تحت فشار عصبی قرار دارند. وکیل باید با آن ها با آرامش صحبت نموده و سعی بر ایجاد حس آرامش در آن ها داشته باشد. وی باید با صبر و حوصله به سخنان مراجعه کننده گوش دهد تا بتواند نکات مهم را از لا به لای سخنان او کشف کند.

در صورتی که موکل پرخاش کند و یا برخورد مناسبی نداشته باشد، وکیل باید ان ها را درک کرده و آن ها را آرام نماید. وی باید تلاش کند راه حل مناسبی را برای مشکل موکل یافته و به این ترتیب به او امید دهد. البته بهترین وکیل در نیاوران، هیچ گاه امید واهی و دروغین به موکل نمی دهد. او باید همیشه در دسترس موکل باشد تا در صورت نیاز بتواند با وی ارتباط برقرار کند.

10 تا از بهترین وکیل در نیاوران را بشناسید!

داوود چشمی

داوود چشمی

آقای چشمی از وکلای خوب و موفق هستند که در حال حاضر در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، خانوادگی و مالی تخصص و مهارت دارند. وکیل داوود چشمی جزو وکلای پایه یک و عضو کانون وکلا می باشند. ایشان همچنین مدرس فن بیان و فن مذاکره، نویسنده کتاب های حقوقی مختلف از جمله سرقفلی، مبایعه نامه و مشارکت در ساخت نیز هستند. سابقه درخشان ایشان نشانه تجربه و دانش بالای این وکیل است. ایشان امکان استفاده از مشاوره های آنلاین را برای موکلین خود فراهم کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و استرداد جهیزیه
 • تخصص در دعاوی اختلاف در مالکیت، الزام به تنظیم سند، چک و سفته، سرقفلی و شهرداری

آدرس: تهران، نیاوران، بعد از چها راه یاسر، بعد از پمپ بنزین، نبش کوچه رفیعی، ساختمان رویال، پلاک 30، طبقه 2، واحد 3

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی

خانم محمد آبادی از وکلای خوب پایه یک دادگستری استان تهران هستند که در حال حاضر در منطقه نیاوران فعالیت دارند. ایشان فارغ التحصیل رشته ارشد خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند که با رتبه 33 در این رشته پذیرش شده اند.

خانم زهره محمد آبادی در دعاوی خانواده و طلاق، کیفری، ملکی و ثبتی تخصص ویژه دارند. این وکیل خوب تهران مقالات علمی بسیاری را نوشته و درنویسندگی در خصوص قوانین اسلامی نیز دستی دارند. ایشان همچنین عضو کانون وکلا و مدرس حقوق جزا و کیفری در دانشگاه علم و فرهنگ تهران هستند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی از جمله مبایعه نامه
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

الهام قاسمی

الهام قاسمی

خانم الهام قاسمی از وکلای برجسته و شناخته شده در نیاوران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت می باشند. تخصص خانم قاسمی در زمینه دعاوی کیفری، قاچاق دارو، جرایم پزشکی و سرقت است. ایشان در طول 16 سال وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند. تلاش ایشان همواره بر احقاق حق بوده است و به همین دلیل کارنامه کاری قابل قبولی دارند. خوش خلقی و حسن اخلاق ایشان سبب رضایت موکلین از ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • تنظیم مبایعه نامه
 • وکالت پرونده های کیفری و حقوقی

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

محمد مهدی آتش پیکر

محمد مهدی آتش پیکر

ایشان وکیل پایه یک دادگستری استان تهران و عضو کانون وکلا هستند. تخصص وکیل محمد مهدی آتش پیکر، دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی و بانکی است. آقای آتش پیکر سعی دارند با تلاش هر چه تمام از موکل خود دفاع کرده و پرونده را با پیروزی به اتمام برسانند. ایشان همچنین امکان ارائه خدمات مشاوره ای را به صورت آنلاین برای موکلین خود فراهم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • پذیرش پرونده های مختلف

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان عمار، پلاک 24، واحد 305

مصطفی شکری

مصطفی شکری

آقای مصطفی شکری، از وکلای پایه یک دادگستری تهران و عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان در دعاوی ورزشی و بین المللی تخصص و تجربه ویژه دارند. همچنین در خصوص دعاوی داخلی و بانکی هم فعالیت می کنند. عزیزانی که قصد مراجعه به این وکیل را دارند می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره های آقای مصطفی شکری بهره مند گردند. آقای شکری در تلاش است که به سوگند خود جهت احقاق حق پایبند بوده و با تمام توان از موکلین خود دفاع کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع قرارداد

آدرس: تهران، نیاوران، تقاطع مژده، ساختمان بانک پارسیان، طبقه 6، واحد 19

کامران میرزایی

کامران میرزایی

آقای کامران میرزایی از وکلای معروف استان تهران هستند که به عنوان بهترین وکیل در نیاوران شناخته شده اند. ایشان به واسطه توان وکالتی بالا و تخصص خود بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. سابقه درخشان آقای میرزایی به دلیل درصد بالای موفقیت ایشان در وکالت دعاوی مختلف می باشد. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین با ایشان در ارتباط باشند.  

تخصص و مهارت: 

 • نگارش دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 
 • قبول وکالت دعاوی خانواده مانند اعسار، استرداد جهیزیه و نفقه 
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مانند شهرداری، عقود قراردادها و امور بین المللی 

آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد9

علی رمضان زاده

علی رمضان زاده

آقای رمضان زاده دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان تهران هستند. ایشان به دلیل داشتن تعداد قابل توجهی پرونده موفق در کارنامه کاری خود جزو بهترین وکیل در نیاوران شناخته شده اند. آقای علی رمضان زاده به صورت تخصصی وکالت دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری مختلف را به عهده می گیرند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری و آنلاین
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مختلف 

آدرس: تهران، نیاوران

نکات مهم جهت یافتن بهترین وکیل در نیاوران

در انتخاب وکیل، نکته مهم شناخت بهترین وکیل در نیاوران است. برای پیدا کردن این وکیل خوب باید به نکات زیر توجه کنیم:

 • باید با افراد با تجربه در این زمینه مشورت نمود. افراد مختلف می توانند وکلای خوب و شناخته شده در منطقه را به شما معرفی کنند.
 • باید با توجه به میزان بودجه ای که برای گرفتن وکیل در نظر گرفته ایم اقدام به انتخاب وکیل نماییم.
 • باید به سابقه و تجربه وکیل دقت کنیم، یک وکیل خوب پرونده درخشانی در وکالت دارد.
 • قبل از اقدام به عقد قرارداد با وکیل، باید یک جلسه معارفه با ایشان برقرار شود. در مورد موضوع وکالت، حق الزحمه و حیطه اختیارات ایشان صحبت نمود تا بتوان تصمیم نهایی را اخذ نمود.
 • درصد موفقیت پرونده های سابق وکیل اهمیت ویژه دارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در اقدسیه

نکات مهم جهت یافتن بهترین وکیل در نیاوران

آیا می توان هزینه وکیل را به صورت اقساطی پرداخت نمود؟

تمام مواردی که بین وکیل و موکل باید مشخص گردد به صورت توافقی خواهد بود. حق الوکاله وکیل هم پیرو همین قاعده است. هر گونه تصمیمی در خصوص مبلغ و نحوه پرداخت دستمزد وکیل باید مورد توافق و رضایت طرفین باشد. برای مثال ممکن است یک وکیل، وکالت پرونده ای را به صورت رایگان به عهده بگیرد. فارغ از این که دلیل او برای انجام این کار چه بوده است، مهم است که با رضایت خود اقدام به این کار نموده است.

در صورتی که وکیل رضایت داشته باشد، موکل می تواند هزینه وی را به صورت اقساطی پرداخت نماید. تعداد اقساط و مبلغ هر قسط هم با رضایت وکیل تعیین می گردد. حتی ممکن است وکیل بپذیرد که بخشی از این اقساط پس از پایان پرونده پرداخت گردد. اما ممکن است وکیل در چنین شرایطی درخواست چک و یا سفته داشته باشد. به طور کلی هر شرایطی که مورد توافق وکیل و موکل قرار بگیرد قابل قبول و قانونی است. اما نکته مهم این است که تمام توافقات و چگونگی آن ها باید در قرارداد وکالت قید شود.

حق الزحمه بهترین وکیل در نیاوران

خدمتی که یک وکیل به موکل خود ارائه می دهد قطعا در قبال دریافت دست مزد است. میزان حق الوکاله هر وکیل متفاوت است و به میزان تخصص وکیل، موضوع پرونده و شهر بستگی دارد. در کنار این موارد این مبلغ، به توافق طرفین بستگی دارد، که در متن قرارداد ذکر می شود.

از نظر قانونی، یک تعرفه برای دست مزد وکیل تعیین شده است. در صورتی که در قرارداد وکالت عددی قید نشده باشد، میزان حق الوکاله بر حسب این تعرفه مشخص و پرداخت می شود. این تعرفه برای پرونده های خانوادگی، امور حسبی و سایر دعاوی متفاوت است. ناگفته نماند مبلغ تعرفه تعیین شده بسیار کم بوده و مورد رضایت بسیاری از وکلا قرار ندارد.

حق الزحمه بهترین وکیل در نیاوران

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در نیاوران را به شما معرفی نمودیم. سعی بر این بود که تمام نکاتی که در انتخاب بهترین وکیل لازم و کاربردی است را برای شما بیان کنیم. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از همراهی شما برای مطالعه این مقاله بسیار سپاس گزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در رابطه با موارد ذکر شده در این مقاله دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

کار آموز وکالت به چه کسی گفته می شود؟

یک فارغ التحصیل رشته حقوق پس از قبولی در آزمون وکالت باید 18 ماه دوران کار آموزی را تحت نظر یک وکیل پشت سر بگذارد تا با پرونده های حقوقی آشنا شود.

چه کسانی نمی توانند دوره کار آموزی را طی کنند؟

مطابق با قانون اتباع غیر ایرانی، قضات، محجورین، افراد زیر 25 سال، کارکنان دولت، افراد با سابقه محکومیت کیفری و اشخاص ممنوع از وکالت به حکم دادگاه نمی توانند کار آموز وکالت باشند.

کمیسیون کار آموزی متشکل از چه افرادی است؟

این کمیسیون دارای 7 عضو است که شامل رییس، نایب رییس، دبیر و 4 عضو دیگر است.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا