کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد آشنا کنیم. امروز با توجه به افزایش مشغله های کاری برای بسیاری از افراد، گروه های خدماتی در قالب افراد و موسسات برای انواع مسائل شکل گرفته است. شهر تهران نیز با توجه به شلوغی و چالش های بسیاری که برای افراد به وجود می آید در این امر پیشتاز می باشد. یکی از این مسائل موضوع وکالت است که ممکن است افراد بسیاری با مسائل مربوط به آن دست و پنجه نرم کنند و نیاز به همراهی و مشاوره و سپردن آن به یک وکیل زبده باشند. برای شناخت این وکلا و آشنایی با این مبحث در ادامه همراه ما باشید.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

وکالت، خود به معنی واگذاری امور به شخص دیگری است که ممکن است در انواع مسائل خرید و فروش، امور اداری و انواع دعاوی که بین افراد و یا سازمان ها شکل می گیرد انجام شود. فردی که نایب شخص دیگری برای انجام کاری می شود وکیل نام می گیرد و به قرارداد تنظیم شده بین فرد واگذار کننده و فرد نایب وکالتنامه می گویند. همچنین به طرف مقابل وکیل نیز موکل گفته می شود.

به طور کلی بهترین وکیل مهریه در سعادت آباد به شخصی گفته می شود که تحصیلات آکادمیک و تخصصی خود را در زمینه حقوق و رشته های مرتبط با آن که مورد قبول کانون وکلا و قوه قضاییه باشد، طی کرده باشد. اما شروع کار وکالت، تنها به فارغ التحصیلی از دانشگاه خلاصه نمی شود و زمانی یک فرد می تواند قبول پرونده کند که در آزمون وکالت نیز پذیرفته شده و پروانه وکالت خود را دریافت کرده باشد. بهترین وکیل در سعادت آباد نیز می تواند به دلیل داشتن پروانه وکالت و داشتن سطح پایه یک، در دعاوی مختلف حاضر شود.

یک وکیل به دلیل تخصص در موضوعات مربوط به املاک و اراضی ممکن است به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران شناخته شود و یا مراجعین و موکلین تنها به دلیل این که وکیل مورد نظر در انواع دعاوی کیفری دارای تخصص است، به او عنوان بهترین وکیل کیفری در ایران را بدهند. وکلا ممکن است در دفاتر و موسسات حقوقی خود مشغول به فعالیت شوند و یا این که محل مشخصی برای ارائه خدمات وکالتی نداشته باشند و این از مزایای این حرفه است.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

معیارهای انتخاب بهترین وکیل در سعادت آباد

برای انتخاب یک وکیل در بین تعداد زیادی از وکلای فعال در این حوزه باید معیارهایی را در نظر داشت تا بتوان با سنجش گزینه های پیش رو، بهترین آن ها را انتخاب کرد. خصوصیات و ویژگی های مورد نیاز برای در اولویت قرار گرفتن یک وکیل عبارتند از:

 • داشتن پروانه وکالت و به پایان رساندن دوره کارآموزی
 • فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه موضوع مورد نظر
 • تسلط به تمامی قوانین و اساسنامه های مندرج در قوه قضاییه
 • به روز کردن مطالعه و سطح علمی در مورد تمامی مباحث قانونی و تغییرات آن
 • مسئولیت پذیری و پرهیز از کوتاهی در رسیدگی به پرونده
 • رازداری و حفظ تمامی اسناد و مدارک موکل و عدم افشای آن ها

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های شخصیتی بهترین وکیل در سعادت آباد

افرادی که به عنوان وکیل در جامعه خدمت می کنند باید همانند سایر شغل های دیگر از ویژگی های شخصیتی مناسب با شغل خود برخوردار باشند. برخی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی وکیل به قرار ذیل است:

 • علاقه مندی به شغل وکالت: یک وکیل برای این که بتواند در حرفه و تخصص وکالتی خود موفق باشد باید در وهله اول باعلاقه وارد شغل وکالت شده باشد. زیرا وکالت  در زمره یکی از شغل های پر استرس و پرفشار قرار دارد و در صورتی که علاقه ای در آن وجود نداشته باشد به طور قطع نمی توانید در این شغل موفقیت کسب کنید.
 • مهارت ارتباطی: یکی از مهم ترین ویژگی که بهترین وکیل در سعادت آباد باید از آن برخوردار باشد مهارت در برقراری ارتباط است و بایستی با قاضی و اعضای دادگاه به منظور پیگیری هر چه بهتر پرونده در دست اقدام ارتباط برقرار کند. همچنین وکلا باید از دانش علمی و عملی در انجام مکاتبات رسمی و دریافت و رسال ایمیل نیز برخوردار باشند.
 • آشنایی و تسلط بر قوانین: وکلا بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک، در یکی از حوزه های حقوقی و کیفری به صورت تخصصی شروع به فعالیت می کنند که لازم است که هر کدام از آن ها بر قوانین و مقررات مربوط به حیطه تخصصی خود تسلط و اشراف کاملی داشته باشند که البته این امر تنها از طریق مطالعه و تجربه امکان پذیر خواهد بود.
 • خلاقیت: بهترین وکیل در سعادت آباد باید دارای ذهنی خلاق باشد زیرا موکل پرونده های مختلف هر کدام دارای مشکلات و نگرانی های خاص براساس شرایط زندگی خود هستند در نتیجه وکیل باید بتواند با در نظر گرفتن شرایط موکل خود راهکارهای مناسبی را برای رسیدگی به پرونده ارائه دهد.
ویژگی های شخصیتی بهترین وکیل در سعادت آباد

10 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد را بشناسید!

روزبه داودی

روزبه داودی

از خصوصيات ايشان صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگويي و دقت نظر در اظهارات مراجعين و ارائه راه حل مطلوب و پيگيری درپرونده های موکلین است که همین امر سبب گرديده تا ايشان در زمره وكلای خوش نام تهران قرار گيرد که منجر به اخذ پرونده هاي موفقيت آميز بسياري در كارنامه ايشان و رضایت مندی موکلین گرديده است .
یکی از مهارت هایی که در زمان انتخاب‌ وکیل مناسب باید به آن دقت شود فن بیان شخص مورد نظر است ، ایشان با کلامی شیوا و تسلط کامل به مباحث حقوقی در جهت احقاق حق موکل خود در محاکم قضایی تمام سعی و تلاش خود را انجام می دهد همچنین لزوم ستاندن حق موکل این امر را برای ایشان ایجاب می کند تا در توافق بر میزان حق الوکاله با درک شرایط موکلین به نحوی توافق مورد نظر را حاصل کنند .

خدمات وکیل :

 • طرح كليه دعاوي خانواده(طلاق ، طلاق توافقي ، حضانت ، مهريه و … )
 • طرح کلیه دعاوی کیفری (سرقت ، كلاهبرداري ، جعل
 • ، ضرب و جرح و … )
 • طرح كليه دعاوی حقوقی( ملكي و ثبتي ، چك و سفته ، خلع يد ، تخليه فوری و … )
 •  طرح كليه دعاوي بين كارگر و كارفرما و دعاوي مربوط به تصادفات
 • متخصص در تنظيم انواع قراردادها
 • متخصص در طرح و پيگيري انواع دعاوي تجاري
 • تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح تخصصی
 • ارائه خدمات مشاوره تلفني و حضوري

دفتر : سعادت آباد – بلوار پاکنژاد – تقاطع بلوار دریا – پلاک ۱۹۰ – طبقه سوم ( نزدیک مترو دادمان )

شماره تماس : ۰۹۱۹۹۳۶۳۹۶۳
اینستاگرام : roozbeh.davoodii

دکتر ساره ملی‌ بختیاری

دکتر ساره ملی‌ بختیاری

دفتر وکالت دکتر ساره ملی‌ بختیاری با تیمی مجرب و بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی وکالت تخصصی در کلیه‌ی پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری و پرونده‌های جنجالی و کلان اقتصادی اقدام به ارائه خدمات حقوقی به اشخاص، شرکت‌های معتبر و کسب و کارها نموده‌اند.
ایشان فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران می‌باشند.
و در کلیه‌ی پرونده‌ها با تیمی حاذق، منظم و پیگیر بهترین راه‌حل‌ها را در پرونده‌ها ارائه داده‌اند.
صبر، صداقت و پاسخگویی و بهره‌گیری از حداکثر توان علمی و فردی سبب موفقیت ایشان در پرونده‌ها و رضایت موکلین گردیده
شما با هر توان مالی می‌توانید با کسب مشاوره یا مراجعه به دفتر وکالت ایشان، مشکل حقوقی خود را حل نمایید.

بخشی از رزومه‌ی ایشان:
کسب رتبه ۸۰ در آزمون سراسری فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی
کسب رتبه ۸ در آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد و فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران
دکترای تخصصی حقوق عمومی
کسب رتبه ۳ در آزمون اختبار کانون وکلا
۱۰ سال سابقه وکالت تخصصی و ارائه خدمات حقوقی به اشخاص داخل و خارج از کشور، شرکت‌های معتبر و  و کسب و کارها

آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به بلوار پاکنژاد، خیابان شکوفه، نبش جوی‌پا، ساختمان صنوبر، واحد ۱۱

شماره تماس:

02126618849

09124265634

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

آقای دکتر مجتبی محمدی از وکلای برجسته و یکی از برترین حقوقدانانی است که با سطح علمی و سواد بالای خود، یکی از گزینه‌های پیشنهادی برای هر کسی است که با پرچالش ترین دعاوی ممکن روبرو است. آقای محمدی دارای سوابق درخشان و متعدد به عنوان مشاور حقوقی در انواع سازمان های دولتی همچون لیگ فوتبال ایران، سندیکای بیمه گران ایران، بنادر و دریانوردی، کمیسیون حقوق بشر و غیره است. همچنین آقای محمدی مدیر حقوقی در شرکت های نامداری هم چون پترو امید آسیا، سیمان شمال و هرمزگان و هلدینگ سرمایه گذاری امید نیز بوده است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای رشته حقوق بین الملل
 • عضو کانون وکلای مرکز تهران و کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز
 • دارای گواهی وکالت بین المللی
 • دارای مهارت در انجام مذاکرات در سطح بین المللی
 • مسلط به تنظیم و رسیدگی به قراردادهای داخلی و خارجی

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12، پلاک 41، واحد 4

شماره تماس: 09126095750 – 02144969001

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در چیست؟

مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری هر دو فارغ التحصیلان رشته حقوق، فقه و حقوق و یا رشته های مربوط به امور قضایی می باشند. ممکن است مسیر این فارغ التحصیلان بعد از پایان تحصیل از یکدیگر جدا شود. برخی از این افراد در آزمون های سردفتری اسناد رسمی، برخی دیگر در آزمون وکالت و برخی دیگر نیز وارد دنیای قضاوت می شوند. اما در این میان بعضی از افراد تنها با اتکا به مدرک تحصیلی خود به فعالیت ادامه می دهند که به این افراد مشاورین حقوقی گفته می شود.

تمامی وکلا این امکان را دارند که در جایگاه مشاور حقوقی به راهنمایی و ارائه خدمات به افراد مختلف و سازمان ها بپردازند. بهترین وکیل نیز می تواند آماده پذیرش مراجعین و ارائه راهنمایی های تخصصی به آن ها گردد. مشاورین حقوقی در آزمون وکالت شرکت نکرده و در نتیجه مجوز اخذ پرونده را نخواهند داشت.

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در چیست؟

دسته بندی انواع وکالت

همان طور که گفته شد به قراردادی که بر اساس آن، فردی اختیار اموری را به دیگری می‌سپارد وکالتنامه می‌گویند. وکالت داده شده به فرد دیگر در سه دسته طبقه بندی می شود که عبارتند از:

وکالت قضایی: بر اساس وکالت قضایی که از طرف موکل به بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد داده می شود و تنها وکلای مورد تایید قوه قضاییه و کانون وکلا این امکان را دارند، می توانند در انواع پرونده های حقوقی و کیفری وارد شوند و وکالت افراد حقیقی و حقوقی در انواع دعاوی را برعهده بگیرند.

وکالت با واسطه: وکالت با واسطه یا همان وکالت مع الواسطه به وکالتی اطلاق می شود که بر اساس آن فردی به فرد دیگر مجوز انتخاب وکیل برای او را می دهد.

وکالت مدنی: این مورد به صورت روزمره بین افراد انجام می شود و طبق آن فرد موکل برای انجام امور اداری و یا خرید و فروش املاک و دارایی ها به دیگری وکالت انجام کار می دهد.

کلام آخر

در این مقاله در مورد وکالت و شناخت ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری صحبت کردیم و همچنین برای ساکنین تهران که در محدوده شمال شهر به دنبال یک وکیل زبده هستند، 5 تا از بهترین وکیل سعادت آباد را معرفی نمودیم. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در سایت وکیل چی هستیم.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

آیا وکیل دادگستری می تواند در دو شهر دفتر وکالت داشته باشد ؟

وکیل دادگستری صرفا حق دارد در شهری که پروانه فعالیت آن صادر گردیده دفتر وکالت داشته و تابلو وکالت نصب نماید .

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

می توان به اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری در خیابان سعدی شمالی در تهران مراجعه کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + بیست =

دکمه بازگشت به بالا