وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد آشنا کنیم. امروز با توجه به افزایش مشغله های کاری برای بسیاری از افراد، گروه های خدماتی در قالب افراد و موسسات برای انواع مسائل شکل گرفته است. شهر تهران نیز با توجه به شلوغی و چالش های بسیاری که برای افراد به وجود می آید در این امر پیشتاز می باشد. یکی از این مسائل موضوع وکالت است که ممکن است افراد بسیاری با مسائل مربوط به آن دست و پنجه نرم کنند و نیاز به همراهی و مشاوره و سپردن آن به یک وکیل زبده باشند. برای شناخت این وکلا و آشنایی با این مبحث در ادامه همراه ما باشید.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

وکالت، خود به معنی واگذاری امور به شخص دیگری است که ممکن است در انواع مسائل خرید و فروش، امور اداری و انواع دعاوی که بین افراد و یا سازمان ها شکل می گیرد انجام شود. فردی که نایب شخص دیگری برای انجام کاری می شود وکیل نام می گیرد و به قرارداد تنظیم شده بین فرد واگذار کننده و فرد نایب وکالتنامه می گویند. همچنین به طرف مقابل وکیل نیز موکل گفته می شود.

به طور کلی بهترین وکیل مهریه در سعادت آباد به شخصی گفته می شود که تحصیلات آکادمیک و تخصصی خود را در زمینه حقوق و رشته های مرتبط با آن که مورد قبول کانون وکلا و قوه قضاییه باشد، طی کرده باشد. اما شروع کار وکالت، تنها به فارغ التحصیلی از دانشگاه خلاصه نمی شود و زمانی یک فرد می تواند قبول پرونده کند که در آزمون وکالت نیز پذیرفته شده و پروانه وکالت خود را دریافت کرده باشد. بهترین وکیل در سعادت آباد نیز می تواند به دلیل داشتن پروانه وکالت و داشتن سطح پایه یک، در دعاوی مختلف حاضر شود.

یک وکیل به دلیل تخصص در موضوعات مربوط به املاک و اراضی ممکن است به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران شناخته شود و یا مراجعین و موکلین تنها به دلیل این که وکیل مورد نظر در انواع دعاوی کیفری دارای تخصص است، به او عنوان بهترین وکیل کیفری در ایران را بدهند. وکلا ممکن است در دفاتر و موسسات حقوقی خود مشغول به فعالیت شوند و یا این که محل مشخصی برای ارائه خدمات وکالتی نداشته باشند و این از مزایای این حرفه است.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

معیارهای انتخاب بهترین وکیل در سعادت آباد

برای انتخاب یک وکیل در بین تعداد زیادی از وکلای فعال در این حوزه باید معیارهایی را در نظر داشت تا بتوان با سنجش گزینه های پیش رو، بهترین آن ها را انتخاب کرد. خصوصیات و ویژگی های مورد نیاز برای در اولویت قرار گرفتن یک وکیل عبارتند از:

 • داشتن پروانه وکالت و به پایان رساندن دوره کارآموزی
 • فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه موضوع مورد نظر
 • تسلط به تمامی قوانین و اساسنامه های مندرج در قوه قضاییه
 • به روز کردن مطالعه و سطح علمی در مورد تمامی مباحث قانونی و تغییرات آن
 • مسئولیت پذیری و پرهیز از کوتاهی در رسیدگی به پرونده
 • رازداری و حفظ تمامی اسناد و مدارک موکل و عدم افشای آن ها

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های شخصیتی بهترین وکیل در سعادت آباد

افرادی که به عنوان وکیل در جامعه خدمت می کنند باید همانند سایر شغل های دیگر از ویژگی های شخصیتی مناسب با شغل خود برخوردار باشند. برخی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی وکیل به قرار ذیل است:

 • علاقه مندی به شغل وکالت: یک وکیل برای این که بتواند در حرفه و تخصص وکالتی خود موفق باشد باید در وهله اول باعلاقه وارد شغل وکالت شده باشد. زیرا وکالت  در زمره یکی از شغل های پر استرس و پرفشار قرار دارد و در صورتی که علاقه ای در آن وجود نداشته باشد به طور قطع نمی توانید در این شغل موفقیت کسب کنید.
 • مهارت ارتباطی: یکی از مهم ترین ویژگی که بهترین وکیل در سعادت آباد باید از آن برخوردار باشد مهارت در برقراری ارتباط است و بایستی با قاضی و اعضای دادگاه به منظور پیگیری هر چه بهتر پرونده در دست اقدام ارتباط برقرار کند. همچنین وکلا باید از دانش علمی و عملی در انجام مکاتبات رسمی و دریافت و رسال ایمیل نیز برخوردار باشند.
 • آشنایی و تسلط بر قوانین: وکلا بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک، در یکی از حوزه های حقوقی و کیفری به صورت تخصصی شروع به فعالیت می کنند که لازم است که هر کدام از آن ها بر قوانین و مقررات مربوط به حیطه تخصصی خود تسلط و اشراف کاملی داشته باشند که البته این امر تنها از طریق مطالعه و تجربه امکان پذیر خواهد بود.
 • خلاقیت: بهترین وکیل در سعادت آباد باید دارای ذهنی خلاق باشد زیرا موکل پرونده های مختلف هر کدام دارای مشکلات و نگرانی های خاص براساس شرایط زندگی خود هستند در نتیجه وکیل باید بتواند با در نظر گرفتن شرایط موکل خود راهکارهای مناسبی را برای رسیدگی به پرونده ارائه دهد.
ویژگی های شخصیتی بهترین وکیل در سعادت آباد

10 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد را بشناسید!

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری میباشند. دفتر وکالت روزبهانی با سابقه ۱۰ سال کار صادقانه در امور حقوقی ملکی کیفری و خانواده در تهران در خدمت شماست. قبول پرونده در سایر شهرهای کشور نیز پذیرش میگردد .مشاوره حقوقی تلفنی با آقای سجاد روزبهانی رایگان می باشد .

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ضلع جنوب غربی چهارراه پاکنژاد پلاک ۱۹۲ طبقه چهارم

شماره تماس09126870023

بهزاد گروسی

بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری میباشند. دفتر وکالت گروسی با سابقه ۱۰ سال کار تخصصی در امور حقوقی و ملکی و ارث خانواده در تهران در خدمت شماست. برای تنظیم قراردادهای ملکی و همراهی در جهت خرید ملک در تهران و شمال کشور و تنظیم قرارداد مشارکت و کلیه موضوعات ملکی . پرونده در سایر شهرهای کشور نیز پذیرش میگردد .مشاوره حقوقی تلفنی با آقای بهزاد گروسی رایگان می باشد .

تخصص و مهارت:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ضلع جنوب غربی چهارراه پاکنژاد پلاک ۱۹۲ طبقه چهارم

شماره تماس: 09124710597

خانم سمیه حسینی

خانم وکیل سمیه حسینی دخت عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، کارشناس ارشد حقوق ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در امور ملکی، کیفری، خانواده یکی از وکلای متبحر در تهران هستند. قبول تخصصی دعاوی ملکی در شهر تهران و اطراف توسط ایشان پذیرفته می شود. شناسایی نزدیک ترین راه جهت رسیدن موکل به حق در پیچ و تاب دادگاه ها تخصص ایشان است.

آدرس: سعادت آباد، بلوار مديريت به سمت ميدان فرهنگ، نبش كوچه قوام شهيدی، جنب برج آبی، پلاك ٢٩ طبقه ٤ واحد 25

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم حسینی با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09123965729

فرهنگ فقیه لاریجانی

فرهنگ فقیه لاریجانی

دکترای حقوق عمومی و عضو هیات علمی دانشگاه
متخصص در پرونده های اداری و شهرداریها: کمیسیون ماده صد، کمیسیون ماده ۷۷ و عوارض، کاربری، تملک و طرح های شهری، حقوق ساختمانی و ساخت و ساز شهری و روستایی.

نشانی: سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان صرافهای جنوبی، خیابان ۳۷، پلاک ۲۴، ط۳.

شماره تماس:

09121865982

02188564788

سیمین یزدانی

سیمین یزدانی

سیمین یزدانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
دارای ده سال سابقه وکالت
قبول وکالت در دعاوی ملکی کیفری خانواده وصول مطالبات

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ابتدای صرافهای جنوبی پلاک ۱۰ واحد۵

تلفن: ۰۹۱۲۳۲۶۳۶۷۲

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

علی فلاح

وکیل علی فالح

وکیل علی فلاح
وکیل پایه یک دادگستری
رتبه2 اختیارکانون (وکلای مرکز) تهران
رتبه 10 آزمون (کانون وکلای تهران)
عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
وکیل علی فلاح ضمن حفظ اسرار شما، با بهره گیری از دانش کاربردی، درنهایت در ایت با تعهد به حسن انجام امور و پایبندی به سوگندنامه وکالت، آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و پذیرش وکالت در موضوعات کیفری و حقوقی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد و سعی ایشان بر این است که دراین مسیر همراه و راهنمای امن شما باشد و بر این نکته نیز تاکید دارد که خود را بهترین وکیل نمی داند و صرفا در تلاش است که با ارائه خدمات حقوقی مناسب، موفق به کسب رضایت شما گردد.

خدمات حقوقی قابل ارائه:

 • درخواست و پیگیری اجرای رای دادگاه خارجی در ایران
 • وکالت دردعاوی خانواده : طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اثبات نکاح، ملاقات با فرزند، حضانت و …
 • تنظیم قراردادهای داخلی، بین المللی و وکالت در دعاوی مرتبط با قراردادها نظیر فسخ، بطلان، مطالبه خسارت، الزام به ایفای تعهدات و …
 • وکالت در دعاوی تجاری: اسناد تجاری، حمل و نقل داخلی و بین المللی، دموراژ، گمرک، ثبت و ابطال علامت تجاری، رفع تعهد ارزی و …
 • وکالت در دعاوی و امور شرکت ها: ثبت شرکت، ثبت صورت جلسات، ابطال صورت جلسه مجامع، انحلال و ورشکستگی شرکت، مسئولیت مدیران
 • وکالت دردعاوی کیفری: کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، سرقت، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، مواد مخدر،مطالبه دیه، جرائم پزشکی
 • وکالت در دعاوی املاک و اراضی: تنظیم سند رسمی، خلع ید، رفع تصرف، تغییر کاربری، اصالحات ارضی، اراضی ملی، اراضی موقوفه، سرقفلی و …

برخی از دوره های اختصاصی مرتبط با با دعاوی:

 • وکیل حرفه ای در دعاوی ملکی: (دعاوی پرکاربرد ملکی ، تغییر کاربری اراضی، -حقوق ثبت املاک، حقوق اراضی،حقوق شهرداری و مالیات املاک)
 • فن دفاع در دعاوی خانواده همایش بین المللی استانداردهای حرفه وکالت
 • فن دفاع در دعاوی مدنی همایش بین المللی استانداردهای حرفه وکالت
 • دعاوی ناظر بر شرکت های تجاری پژوهشگاه قوه قضائیه
 • دعاوی ناظر بر ورشکستگی پژوهشگاه قوه قضائیه
 • دعاوی قراردادهای مشارکت در ساخت
 • حقوق اسناد تجاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
 • قراردادهای تجاری بین المللی اتاق بازرگانی تهران
 • lay time و دموراژ کشتی ها انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران
 • توقیف کشتی، اجاره کشتی انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران
 • اینکوترمز 2020 با تمرکز بر لجستیک کالا انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته

جهت دریافت خدمات از شنبه تا پنج شنبه ازساعت 9 الی 18 با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

آدرس: تهران، بلوار سعادت آباد ، خیابان 32 غربی(قیصری)، پلاک ،116 ط،2 واحد،4 دفتر وکالت علی فلاح

شماره تماس وکیل علی فلاح جهت دریافت خدمات تلفنی:

09122263683

شماره تماس دفتر جهت دریافت خدمات حضوری:

021-88684868

09365767116

لینک اطلاعات وکیل در سایت کانون وکلا دادگستری مرکز:

https://search.icbar.org/

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در چیست؟

مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری هر دو فارغ التحصیلان رشته حقوق، فقه و حقوق و یا رشته های مربوط به امور قضایی می باشند. ممکن است مسیر این فارغ التحصیلان بعد از پایان تحصیل از یکدیگر جدا شود. برخی از این افراد در آزمون های سردفتری اسناد رسمی، برخی دیگر در آزمون وکالت و برخی دیگر نیز وارد دنیای قضاوت می شوند. اما در این میان بعضی از افراد تنها با اتکا به مدرک تحصیلی خود به فعالیت ادامه می دهند که به این افراد مشاورین حقوقی گفته می شود.

تمامی وکلا این امکان را دارند که در جایگاه مشاور حقوقی به راهنمایی و ارائه خدمات به افراد مختلف و سازمان ها بپردازند. بهترین وکیل نیز می تواند آماده پذیرش مراجعین و ارائه راهنمایی های تخصصی به آن ها گردد. مشاورین حقوقی در آزمون وکالت شرکت نکرده و در نتیجه مجوز اخذ پرونده را نخواهند داشت.

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در چیست؟

دسته بندی انواع وکالت

همان طور که گفته شد به قراردادی که بر اساس آن، فردی اختیار اموری را به دیگری می‌سپارد وکالتنامه می‌گویند. وکالت داده شده به فرد دیگر در سه دسته طبقه بندی می شود که عبارتند از:

وکالت قضایی: بر اساس وکالت قضایی که از طرف موکل به بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد داده می شود و تنها وکلای مورد تایید قوه قضاییه و کانون وکلا این امکان را دارند، می توانند در انواع پرونده های حقوقی و کیفری وارد شوند و وکالت افراد حقیقی و حقوقی در انواع دعاوی را برعهده بگیرند.

وکالت با واسطه: وکالت با واسطه یا همان وکالت مع الواسطه به وکالتی اطلاق می شود که بر اساس آن فردی به فرد دیگر مجوز انتخاب وکیل برای او را می دهد.

وکالت مدنی: این مورد به صورت روزمره بین افراد انجام می شود و طبق آن فرد موکل برای انجام امور اداری و یا خرید و فروش املاک و دارایی ها به دیگری وکالت انجام کار می دهد.

کلام آخر

در این مقاله در مورد وکالت و شناخت ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری صحبت کردیم و همچنین برای ساکنین تهران که در محدوده شمال شهر به دنبال یک وکیل زبده هستند، 5 تا از بهترین وکیل سعادت آباد را معرفی نمودیم. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در سایت وکیل چی هستیم.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

آیا وکیل دادگستری می تواند در دو شهر دفتر وکالت داشته باشد ؟

وکیل دادگستری صرفا حق دارد در شهری که پروانه فعالیت آن صادر گردیده دفتر وکالت داشته و تابلو وکالت نصب نماید .

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

می توان به اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری در خیابان سعدی شمالی در تهران مراجعه کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا