وکیل

5 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم شما را با 5 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد آشنا کنیم. امروز با توجه به افزایش مشغله های کاری برای بسیاری از افراد، گروه های خدماتی در قالب افراد و موسسات برای انواع مسائل شکل گرفته است. شهر تهران نیز با توجه به شلوغی و چالش های بسیاری که برای افراد به وجود می آید در این امر پیشتاز می باشد. یکی از این مسائل موضوع وکالت است که ممکن است افراد بسیاری با مسائل مربوط به آن دست و پنجه نرم کنند و نیاز به همراهی و مشاوره و سپردن آن به یک وکیل زبده باشند. برای شناخت این وکلا و آشنایی با این مبحث در ادامه همراه ما باشید.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

وکالت، خود به معنی واگذاری امور به شخص دیگری است که ممکن است در انواع مسائل خرید و فروش، امور اداری و انواع دعاوی که بین افراد و یا سازمان ها شکل می گیرد انجام شود. فردی که نایب شخص دیگری برای انجام کاری می شود وکیل نام می گیرد و به قرارداد تنظیم شده بین فرد واگذار کننده و فرد نایب وکالتنامه می گویند. همچنین به طرف مقابل وکیل نیز موکل گفته می شود.

به طور کلی بهترین وکیل مهریه در سعادت آباد به شخصی گفته می شود که تحصیلات آکادمیک و تخصصی خود را در زمینه حقوق و رشته های مرتبط با آن که مورد قبول کانون وکلا و قوه قضاییه باشد، طی کرده باشد. اما شروع کار وکالت، تنها به فارغ التحصیلی از دانشگاه خلاصه نمی شود و زمانی یک فرد می تواند قبول پرونده کند که در آزمون وکالت نیز پذیرفته شده و پروانه وکالت خود را دریافت کرده باشد. بهترین وکیل در سعادت آباد نیز می تواند به دلیل داشتن پروانه وکالت و داشتن سطح پایه یک، در دعاوی مختلف حاضر شود.

یک وکیل به دلیل تخصص در موضوعات مربوط به املاک و اراضی ممکن است به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران شناخته شود و یا مراجعین و موکلین تنها به دلیل این که وکیل مورد نظر در انواع دعاوی کیفری دارای تخصص است، به او عنوان بهترین وکیل کیفری در ایران را بدهند. وکلا ممکن است در دفاتر و موسسات حقوقی خود مشغول به فعالیت شوند و یا این که محل مشخصی برای ارائه خدمات وکالتی نداشته باشند و این از مزایای این حرفه است.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

معیارهای انتخاب بهترین وکیل در سعادت آباد

برای انتخاب یک وکیل در بین تعداد زیادی از وکلای فعال در این حوزه باید معیارهایی را در نظر داشت تا بتوان با سنجش گزینه های پیش رو، بهترین آن ها را انتخاب کرد. خصوصیات و ویژگی های مورد نیاز برای در اولویت قرار گرفتن یک وکیل عبارتند از:

 • داشتن پروانه وکالت و به پایان رساندن دوره کارآموزی
 • فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه موضوع مورد نظر
 • تسلط به تمامی قوانین و اساسنامه های مندرج در قوه قضاییه
 • به روز کردن مطالعه و سطح علمی در مورد تمامی مباحث قانونی و تغییرات آن
 • مسئولیت پذیری و پرهیز از کوتاهی در رسیدگی به پرونده
 • رازداری و حفظ تمامی اسناد و مدارک موکل و عدم افشای آن ها

5 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد را بشناسید!

مونا ترابی

مونا ترابی

مونا ترابی با شماره پروانه وکالت 21235، از وکلای برجسته و حاذق است که به عنوان یکی از بهترین وکیل در سعادت آباد محسوب می شود. وی در انواع دعاوی کیفری و حقوقی مانند کلاهبرداری‌، قاچاق، پولشویی و اختلاس دارای تجربه وکالت می باشد. دفتر وکالت مستقل خانم ترابی به نام موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی آماده پذیرش مراجعین و موکلین و ارائه خدمات وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق
 • داور در انواع قراردادهای داخلی

آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده یکی از وکلایی است که به عنوان بهترین وکیل در سعادت آباد مشغول به فعالیت می باشند. ایشان ارائه دهنده مشاوره حقوقی بوده و قبول وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری را می نمایند. همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز هستند. تحصیلات آقای تقی زاده در مقطع دکترا و در دانشگاه علامه طباطبایی است. از جمله ویژگی های بارزی که باعث محبوبیت و معروفیت ایشان شده است، داشتن تجربه و سابقه مفید، موفقیت های متعدد و چشمگیر، تخصیص وقت کافی به مراجعین و موکلین و پاسخگویی به سوالات آن ها است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای رشته حقوق
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیرحضوری و تنظیم انواع اوراق قضایی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • انجام انواع پژوهش‌ها و تحقیقات و ارائه مقاله های علمی در انواع همایش های ملی
 • ارائه راهکارهای نتیجه بخش در زمان کوتاه

آدرس: سعادت آباد، جنب خیابان 32، پلاک 116، ساختمان خانه سبز، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09121722464 – 02186127228 

الهام صادقی تجریشی

الهام صادقی تجریشی

خانم الهام صادقی تجریشی دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل در سعادت آباد از ایشان نام برده می شود. وی وکیل پایه یک دادگستری بوده و سوابق درخشانی در زمینه انواع دعاوی در رزومه خود دارد. با توجه به موفقیت ها و پیروزی های کسب شده توسط ایشان در پرونده های اخذ شده، می توان گفت که بسیاری از مراجعین و موکلین به ایشان اعتماد کافی دارند. لازم به ذکر است که خانم تجریشی عضو جامعه جرم شناسی نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • ارائه دهنده مشاوره حقوقی در زمینه انواع موضوعات حقوقی
 • متخصص در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری

آدرس: سعادت اباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، طبقه 4، واحد 9

شماره تماس: 09122572461

مهدی جلالیان

مهدی جلالیان

مهدی جلالیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل در سعادت آباد معرف حضور شما می گردد. ایشان با شماره پروانه وکالت 31416 که در سال 1399 صادر گردیده است و مرجع صدور آن کانون وکلای دادگستری می باشد، به ارائه خدماتی وکالتی در شهر تهران مشغول می باشد. مدرک تحصیلی آقای جلالیان نیز کارشناسی رشته حقوق است. مراجعین عزیز می‌توانند برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص انواع دعاوی حقوقی و کیفری به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی ملکی، ثبت شرکت و برند، تملک آپارتمان ها و غیره
 • حقوق مالکیت فکری، دعاوی کارشناسی، پزشکی و حمل و نقل
 • دارای تجربه در پرونده های مربوط به میراث فرهنگی، عقود و معاملات و انواع امور حسبی و ثبت احوال

آدرس: سعادت آباد، جنوب غربی چهارراه سرو، نبش بانک سپه، برج سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 22 شمالی

شماره تماس: 09123955608

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی، وکیلی است که در شهر تهران و محدوده سعادت آباد مشغول به فعالیت های وکالتی و حقوقی می باشد و با توجه به تخصص و مهارت در دعاوی گوناگون، میزان سخنوری و تبحر در ارائه راهکارهای مفید به عنوان یکی از بهترین وکیل در سعادت آباد می تواند محسوب شود. شماره پروانه وکالت آقای قاضی 26673 صادره از کانون وکلای دادگستری است و در مدت فعالیتی که داشته در بسیاری از زمینه های حقوقی استارتاپ و شرکت های دانش بنیان و همچنین انواع دعاوی مربوط به امور تجاری و شهرداری به تخصص رسیده است. تحصیلات آقای قاضی، کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه قم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 5 سال سابقه وکالت
 • متخصص در مسائل حقوقی مربوط به استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان
 • انواع دعاوی ملکی و مطالبه خسارات
 • جرایم علیه عفت عمومی، انواع تعزیرات و مجازات های بازدارنده

آدرس: سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، پلاک 8، طبقه 9

شماره تماس: 09122531888

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

آقای دکتر مجتبی محمدی از وکلای برجسته و یکی از برترین حقوقدانانی است که با سطح علمی و سواد بالای خود، یکی از گزینه‌های پیشنهادی برای هر کسی است که با پرچالش ترین دعاوی ممکن روبرو است. آقای محمدی دارای سوابق درخشان و متعدد به عنوان مشاور حقوقی در انواع سازمان های دولتی همچون لیگ فوتبال ایران، سندیکای بیمه گران ایران، بنادر و دریانوردی، کمیسیون حقوق بشر و غیره است. همچنین آقای محمدی مدیر حقوقی در شرکت های نامداری هم چون پترو امید آسیا، سیمان شمال و هرمزگان و هلدینگ سرمایه گذاری امید نیز بوده است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای رشته حقوق بین الملل
 • عضو کانون وکلای مرکز تهران و کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز
 • دارای گواهی وکالت بین المللی
 • دارای مهارت در انجام مذاکرات در سطح بین المللی
 • مسلط به تنظیم و رسیدگی به قراردادهای داخلی و خارجی

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12، پلاک 41، واحد 4

شماره تماس: 09126095750 – 02144969001

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در چیست؟

مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری هر دو فارغ التحصیلان رشته حقوق، فقه و حقوق و یا رشته های مربوط به امور قضایی می باشند. ممکن است مسیر این فارغ التحصیلان بعد از پایان تحصیل از یکدیگر جدا شود. برخی از این افراد در آزمون های سردفتری اسناد رسمی، برخی دیگر در آزمون وکالت و برخی دیگر نیز وارد دنیای قضاوت می شوند. اما در این میان بعضی از افراد تنها با اتکا به مدرک تحصیلی خود به فعالیت ادامه می دهند که به این افراد مشاورین حقوقی گفته می شود.

تمامی وکلا این امکان را دارند که در جایگاه مشاور حقوقی به راهنمایی و ارائه خدمات به افراد مختلف و سازمان ها بپردازند. بهترین وکیل اراضی ملی در تهران نیزمی تواند آماده پذیرش مراجعین و ارائه راهنمایی های تخصصی به آن ها گردد. مشاورین حقوقی در آزمون وکالت شرکت نکرده و در نتیجه مجوز اخذ پرونده را نخواهند داشت.

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در چیست؟

دسته بندی انواع وکالت

همان طور که گفته شد به قراردادی که بر اساس آن، فردی اختیار اموری را به دیگری می‌سپارد وکالتنامه می‌گویند. وکالت داده شده به فرد دیگر در سه دسته طبقه بندی می شود که عبارتند از:

وکالت قضایی: بر اساس وکالت قضایی که از طرف موکل به بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد داده می شود و تنها وکلای مورد تایید قوه قضاییه و کانون وکلا این امکان را دارند، می توانند در انواع پرونده های حقوقی و کیفری وارد شوند و وکالت افراد حقیقی و حقوقی در انواع دعاوی را برعهده بگیرند.

وکالت با واسطه: وکالت با واسطه یا همان وکالت مع الواسطه به وکالتی اطلاق می شود که بر اساس آن فردی به فرد دیگر مجوز انتخاب وکیل برای او را می دهد.

وکالت مدنی: این مورد به صورت روزمره بین افراد انجام می شود و طبق آن فرد موکل برای انجام امور اداری و یا خرید و فروش املاک و دارایی ها به دیگری وکالت انجام کار می دهد.

کلام آخر

در این مقاله در مورد وکالت و شناخت ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری صحبت کردیم و همچنین برای ساکنین تهران که در محدوده شمال شهر به دنبال یک وکیل زبده هستند، 5 تا از بهترین وکیل سعادت آباد را معرفی نمودیم. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در سایت وکیل چی هستیم. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد کلیک کنید.

اگر فردی مقیم خارج باشد به چه شکلی از دعوی مطرح شده در دادگستری مطلع می شود؟

مطابق ماده ۷۱ قانون آیین دادرسی مدنی، ابلاغ دادخواست و ضمائم آن به افراد مقیم خارج از کشور باید به وسیله ماموران کنسولی یا سیاسی ایران به عمل آید.

آیا وکیل دادگستری می تواند در دو شهر دفتر وکالت داشته باشد ؟

وکیل دادگستری صرفا حق دارد در شهری که پروانه فعالیت آن صادر گردیده دفتر وکالت داشته و تابلو وکالت نصب نماید .

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

می توان به اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری در خیابان سعدی شمالی در تهران مراجعه کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا