وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تهرانپارس⭐【آپدیت1402】⚖️

در سر تا سر دنیا مردم برای این که از حق و حقوق خود دفاع کنند، از خدمات یک وکیل خوب بهره می جویند. تفاوتی ندارد که گستردگی مشکلات حقوقی شما به چه اندازه است، هنگامی که وکیل منتخب شما خبره و کاربلد باشد پیگیری پرونده نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت. به علت این که قوانین و مطالب علم حقوق پراکندگی دارد، وکلا نمی توانند به تمام امور حقوقی تسلط داشته باشند. از این رو باید به تخصص وکیل خود و سابقه وکالتی آن توجه داشته باشید. در این مقاله لیست 10 تا از بهترین وکیل در تهرانپارس را برای شما تهیه کرده ایم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل در تهرانپارس کیست؟

وکیل شخصی است که در جایگاه دفاع، از تامینات و اختیارات قضایی برخوردار است. بهترین وکیل در تهرانپارس باید علم حقوق را به خوبی فرا گرفته و مدام در حال به روز رسانی و افزایش اطلاعات حقوقی خود باشد. عموم وکلا در یکی از زیر مجموعه های امور حقوقی صاحب تبحر هستند به این جهت بهترین نوع خدمات را در حوزه خود ارائه می دهند. وکالت تجارت نیست؛ زیرا یک وکیل خوب به عنوان یک مجری عدالت وارد عمل می شود.

یک وکیل خوب به واسطه تجربیات و سوابق کاری اش صاحب شهرت است. برای این که سابقه وکالت درخشانی برای وکیل ثبت گردد، باید بر اصول و قواعد قضایی مسلط باشد. از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکیل در تهرانپارس، داشتن توانایی تفسیر و استدلال است. با به کار گیری روش صحیح ارائه مدارک و استدلالات خود تاثیر پذیری بر روی قضات تا حدودی افزایش می یابد. از جهات دیگر یک وکیل خوب باید بتواند مشاوره های حقوقی کارآمد و رهنمودی را به موکلینش ارائه دهد.

بهترین وکیل در تهرانپارس کیست؟

وظایف بهترین وکیل در تهرانپارس

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی، کسب اطلاعات در خصوص وظایف و ویژگی های یک وکیل موفق کار دشواری نیست. شخصی که دارای پروانه وکالت بوده و در حوزه های مختلف حقوقی فعال است باید وظایف خود را شناخته و مسئولانه در پی احقاق اهداف شغلش باشد. در گام اول بهترین وکیل در تهرانپارس باید با ارائه مشاوره و راهنمایی درست طرفین را به سازگاری دعوت کند. در صورت عدم توافق با یک قرارداد وکالتی به اختیارات موکلش در جهت پیگیری پرونده دسترسی یابد.

روال قانونی پرونده را که شامل تنظیم شکایت، دادخواست و یا درخواست می شود را طی کند. یک وکیل خوب بدون در نظر گرفتن عایدات مالی خود باید در جلسات دادگاه حضور به عمل بیاورد و از موکل خود دفاع کند. دفاعیات بهترین وکیل در تهران باید به صورت مستند و عاقلانه تسلیم دادگاه شود. موضع پرونده باید به طور واضح توسط دادخواه مشخص شده و با صداقت به استدلال مدارک بپردازد. در هنگام قرار گیری در موقعیت های بحرانی اوضاع را مدیریت کرده و به دنبال راه چاره باشد تا روند پیگیری پرونده تسهیل گردد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در تهرانپارس را بشناسید!

مجتبی رجبی

مجتبی رجبی

بهترین وکیل در تهرانپارس، جناب آقای رجبی با بیش از 5 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی هستند. ایشان در دفتر شخصی خود واقع در تهرانپارس مشغول وکالت بوده و با مجوز وکالت به شماره 15020 به همشهریان خود خدمات حقوقی ارائه می دهند. مجتبی رجبی فردی امین، راستگو، درستکار و پشتیبان برای موکلین خود در دادرسی پرونده هایش است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت امور حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده و مالی
 • تنظیم اوراق حقوقی و قرارداد های تجاری – بازرگانی

آدرس: تهرانپارس، چهار راه سید الشهدا، رو به روی بنیاد شهید، جنب دفتر خدمات قضایی، پلاک 160

شماره تماس: 09121878055

مریم مرادی

مریم مرادی

سرکار خانم مرادی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در منطقه تهرانپارس هستند. ایشان در رشته حقوق خصوصی تحصیل کرده و از دانشگاه یورک کانادا گواهینامه وکالت خود را دریافت کرده اند. خانم مریم امیری بیش از 20 سال وکالت کرده و با مشاوره راهبردی خود بسیاری از شاکیان و متشاکیان را راضی به سازش کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی خانواده و ثبتی
 • وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک پاسارگاد، پلاک 433، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 09121785948 – 0217046762

عباس اسدی

عباس اسدی

جناب اسدی 20 سال در جایگاه وکیل واسطه اجرای عدالت بوده اند. بی شک یکی از بهترین وکیل در تهرانپارس آقای عباس اسدی هستند. نتایج اکثر پرونده های پذیرش شده توسط ایشان ختم به پیروزی شده اند. ایشان دارای خصوصیات یک وکیل خوب بوده و به انصاف، صداقت، عدالت و قانون توجه ویژه ای نشان می دهند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع دادخواست، قرارداد و شکوائیه
 • ارائه مشاوره کارشناسانه در همه امور حقوقی
 • تنظیم لوایح اعاده دادرسی، دفاعیه، تجدید نظر خواهی
 • وکالت تخصصی دعاوی خانواده، ثبتی، نظامی، انتظامی، حقوقی و کیفری

آدرس: تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان فرجام، پلاک 77، واحد 8

شماره تماس: 09123576037

شیما راکی

شیما راکی

خانم راکی از حقوقدانان فارغ التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی بوده و در حال حاضر به عنوان بهترین وکیل در تهرانپارس نامیده می شود. خانم شیما راکی بیش از 10 سال است که فعالیت های حقوقی خود را به طور رسمی شروع کرده اند. از تجربه های کاری ایشان می توان به وکالت در دیوان عالی کشور، داوری در قراردادهای داخل و وکالت کمیسیون های ماده 100 شهرداری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداد های تجاری و بازرگانی
 • متخصص دعاوی ملکی، حضانت و کلاهبرداری

آدرس: تهرانپارس، پایین تر از فلکه سوم، کوچه علیدوستی، پلاک 1، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09126334383 – 02177882506

محسن رستگار

محسن رستگار

ایشان جزو بهترین وکیل در تهرانپارس به شمار می روند. پروانه وکالت آقای رستگار با شناسه 50904 صادر شده است. فعالیت حقوقی محسن رستگار به یک دعاوی خاص محدود نشده و تجربه های وکالتی متعددی در رزومه اش ثبت گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداد ها، لوایح، دادخواست ها و نامه های قضایی
 • وکالت تخصصی دعاوی جعل اسناد، طلاق، کلاهبرداری، خیانت در امانت و دعاوی مالی

آدرس: تهرانپارس، فلکه چهارم، جنب مجتمع قضایی باهنر، پلاک 35

شماره تماس: 09124680735

نحوه تنظیم قرارداد وکالت

به نوشته ای که تعهدات موکل و وکیل را نسبت یک دیگر مشخص می کند قرارداد وکالتی می گویند. در این قرارداد حد و مرزی برای هر دو تعیین شده و اگر وکالت به صورت مقید باشد، بازه زمانی آن هم در قرارداد مکتوب می شود. مواردی وجود دارد که در هنگام عقد قرارداد باید به آن توجه داشت. اولین مورد نوع وکالت است، وکالت می تواند قضایی، اداری، مالیاتی، بلاعزل، تام الاختیار و مقید باشد.

مشخصات طرفین قرارداد باید به طور کامل در وکالت نامه درج شود. این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی، حق عزل وکیل، حق توکیل به غیر، تاریخ اتمام وکالت، حوزه فعالیت و وظایف وکیل، مقدار و شیوه پرداخت حق الوکاله، پرداخت به موقع حق الوکاله از سمت موکل و صداقت موکل در پیگیری پرونده می شود. برای جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی باید موضوع قرارداد وکالت به طور واضح در آن ذکر گردد.

حدود اختیارات وکیل بدون هیچ گونه حدف و اضافه ای باید مشخص شود. برای این که وکالت نامه کاملا معتبر باشد، بهتر است به دفترخانه های اسناد مراجعه کرده و به طور رسمی مفاد قرارداد را ثبت کنید.لازم به ذکر است که قرارداد وکالتی با امضا طرفین اعتبار می یابد. اگر این مراحل را در دفترخانه ها انجام دهید شناسه سند و رمز تصدیق برای قرارداد وکالتی شما صادر شده و قابلیت استعلام را فراهم می کند.

نحوه تنظیم قرارداد وکالت

تعهدات وکیل معاضدتی

وکالت به انواع مختلفی اعم از وکالت تسخیری، وکالت انتخابی، وکالت معاضدتی و وکالت اتفاقی تقسیم می شود. اگر شخصی در امور حقوقی خود،  نیازمند حضور یک وکیل باشد اما توانایی دریافت آن را نداشته باشد، وکیلی به صورت رایگان توسط کمیسیون معاضدت به او معرفی می شود. این وکیل را با عنوان وکیل معاضدتی می خوانند. معاضدت در لغت به معنای مدد رساندن استفاده می شود.

کلیه موارد اخذ وکیل در این نوع وکالت هم رعایت می شود با این تفاوت که هیچ گونه منفعت مالی متوجه وکیل انتخابی نمی شود. وکیل معاضدتی موظف است قرارداد وکالتی تنظیم کرده و در آن مقدار حق الوکاله را تعیین کند. سپس نسخه دیگری از قرارداد به همراه سر رسید وکالت نامه را تنظیم کرده و تسلیم دبیرخانه معاضدت قضایی کند. اگر موکل برنده دعاوی شود، باید یک پنج از مبلغ تعیین شده را به کانون وکلا بپردازد.

در صورتی که موکل بتواند اثبات کند که دریافت حق الوکاله میسر نبوده است،  نیازی به پرداخت مقدار مشخص شده نیست. وکیل معاضدتی متعهد است که تمام تلاش خود را برای پیروزی موکل خود کرده و از هیچ خدمتی فروگذاری نکند. برای موفقیت پرونده از توانایی های حقوقی خود استفاده کرده و وظایف دفاع، تبرئه، برقراری عدالت و انصاف را به نحوه احسنت به انجام برساند.

کلام آخر

اگر به دنبال وکیل خبره برای واگذاری پرونده حقوقی خود هستید، از اطرافیان، مراجع قانونی، درگاه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی کمک بگیرید. مشاهده سوابق وکالت گویا همه چیز بوده و درصد موفقیت وکیل در پرونده های گوناگون نشان دهنده تجربه و مهارت اوست. بهترین وکیل در تهرانپارس موضوع این مقاله بود که با اهداف معرفی وکلا برتر در منطقه تهرانپارس، بررسی شیوه عقد قرارداد وکالتی، آشنایی با انواع وکالت و وظایف یک وکیل خوب گردآوری شده است. وکیل چی از همراهی شما کاربران عزیز نهایت تشکر را دارد. منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 3 =

دکمه بازگشت به بالا