وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تهرانپارس⭐【سال1403】⚖️

در سر تا سر دنیا مردم برای این که از حق و حقوق خود دفاع کنند، از خدمات یک وکیل خوب بهره می جویند. تفاوتی ندارد که گستردگی مشکلات حقوقی شما به چه اندازه است، هنگامی که وکیل منتخب شما خبره و کاربلد باشد پیگیری پرونده نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت. به علت این که قوانین و مطالب علم حقوق پراکندگی دارد، وکلا نمی توانند به تمام امور حقوقی تسلط داشته باشند. از این رو باید به تخصص وکیل خود و سابقه وکالتی آن توجه داشته باشید. در این مقاله لیست 10 تا از بهترین وکیل در تهرانپارس را برای شما تهیه کرده ایم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل در تهرانپارس کیست؟

وکیل شخصی است که در جایگاه دفاع، از تامینات و اختیارات قضایی برخوردار است. بهترین وکیل در تهرانپارس باید علم حقوق را به خوبی فرا گرفته و مدام در حال به روز رسانی و افزایش اطلاعات حقوقی خود باشد. عموم وکلا در یکی از زیر مجموعه های امور حقوقی صاحب تبحر هستند به این جهت بهترین نوع خدمات را در حوزه خود ارائه می دهند. وکالت تجارت نیست؛ زیرا یک وکیل خوب به عنوان یک مجری عدالت وارد عمل می شود.

یک وکیل خوب به واسطه تجربیات و سوابق کاری اش صاحب شهرت است. برای این که سابقه وکالت درخشانی برای وکیل ثبت گردد، باید بر اصول و قواعد قضایی مسلط باشد. از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکیل در تهرانپارس، داشتن توانایی تفسیر و استدلال است. با به کار گیری روش صحیح ارائه مدارک و استدلالات خود تاثیر پذیری بر روی قضات تا حدودی افزایش می یابد. از جهات دیگر یک وکیل خوب باید بتواند مشاوره های حقوقی کارآمد و رهنمودی را به موکلینش ارائه دهد.

بهترین وکیل در تهرانپارس کیست؟

وظایف بهترین وکیل در تهرانپارس

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی، کسب اطلاعات در خصوص وظایف و ویژگی های یک وکیل موفق کار دشواری نیست. شخصی که دارای پروانه وکالت بوده و در حوزه های مختلف حقوقی فعال است باید وظایف خود را شناخته و مسئولانه در پی احقاق اهداف شغلش باشد. در گام اول بهترین وکیل در تهرانپارس باید با ارائه مشاوره و راهنمایی درست طرفین را به سازگاری دعوت کند. در صورت عدم توافق با یک قرارداد وکالتی به اختیارات موکلش در جهت پیگیری پرونده دسترسی یابد.

روال قانونی پرونده را که شامل تنظیم شکایت، دادخواست و یا درخواست می شود را طی کند. یک وکیل خوب بدون در نظر گرفتن عایدات مالی خود باید در جلسات دادگاه حضور به عمل بیاورد و از موکل خود دفاع کند. دفاعیات بهترین وکیل در تهران باید به صورت مستند و عاقلانه تسلیم دادگاه شود. موضع پرونده باید به طور واضح توسط دادخواه مشخص شده و با صداقت به استدلال مدارک بپردازد. در هنگام قرار گیری در موقعیت های بحرانی اوضاع را مدیریت کرده و به دنبال راه چاره باشد تا روند پیگیری پرونده تسهیل گردد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

توانایی های بهترین وکیل در تهرانپارس

هر فردی برای انجام وظایف خود در هر شغل باید دارای توانایی های مشخصی باشد. یک وکیل نیز برای دفاع از موکل خود و کسب نتیجه مطلوب در پرونده های مختلف باید مهارت ها و توانایی های خاصی را داشته باشد. توانایی های بهترین وکیل در تهرانپارس به شرح زیر است.

 • یک وکیل خوب باید برخوردی صحیح و محترمانه با موکل و قاضی داشته باشد. در غیر این صورت وی نمی تواند از موکل اطلاعات لازم را دریافت نموده و مدارک لازم را نیز به درستی به دادگاه تقدیم نماید.
 • یک وکیل موفق کسی است که همراه داشتن اطلاعات به روز و دقیق، با کسب اطلاعات و تجربه در یک یا چند حوزه خاص، بتواند به تخصص دست یافته و حوزه تخصصی خود را داشته باشد.
 • وکیل همیشه سعی می کند ساده ترین و کم هزینه ترین راه حل را پیش پای موکل خود قرار دهد تا از اتلاف وقت و هزینه وی جلوگیری نماید.
 • وکیل حرفه ای همواره قدرت بیان و سخنوری قوی و مناسبی دارد تا بتواند قاضی را در جهت حمایت از حقوق موکل خود اقناع کند.
 • بهترین وکیل سعی می کند از تجربیات سایر همکاران خود استفاده نماید و پرونده های مشابه را بررسی کرده تا راه حل های مناسبی را برای مشکل موکل خود بیابد.

10 تا از بهترین وکیل در تهرانپارس را بشناسید!

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود. همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار شما قرار می دهد.
ضمنا موسسه دادمهر عدالت به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار موکلین قرار می دهد.

آدرس: فلکه اول تهرانپارس،خیابان امیری طائمه،نبش خیابان ملکی،پلاک ۶۱،واحد ۸

شماره تماس:

۷۷۷۶۲۳۱۴
۰۹۱۲۸۸۹۹۱۴۶
۰۹۱۲۸۳۰۸۴۹۷

وب سایت: dadmehredalat.com

یلدا آسترکی

یلدا آسترکی

سرکار خانم یلدا آسترکی کارشناس ارشد حقوق بین الملل و وکیل دادگستری در استان تهران می باشند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. خانم آسترکی با به کار گیری توان و سواد خود در مسیر وکالت، بسیاری از دعاوی را با نتیجه دلخواه موکل خود به پایان رسانده اند و به همین دلیل هم جزو بهترین وکیل در شرق تهران هستند. ایشان دعاوی بسیاری را با مشاوره و راهنمایی خود به صلح و آشتی رسانده اند و سبب جلب اعتماد موکلین خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث و قیومیت
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند موجر و مستاجر، تخلیه، حق کسب و پیشه
 • پذیرش پرونده های دعاوی تجاری، مالی، داوری، اختلافات مالی، مطالبه وجه و چک
 • دعاوی کارگری و کارفرمایی، اداره کار و تامین اجتماعی

آدرس: تهران، خیابان چهار راه تیراندار

شماره تماس: 09128937922

حسین کریمی

حسین کریمی بهترین وکیل تهرانپارس

جناب حسین کریمی، دانش آموخته حقوق دانشگاه تهران و مدرسه عالی قضاوت می باشد؛ ایشان یکی از توانا ترین و موفق ترین وکلای پایه یک دادگستری است که توانست در حوزه های ذیل به تخصص و تجربیات ارزنده ای دست یابد؛ گفتنی است جناب کریمی علاوه بر وکالت و مشاوره حقوقی متعدد برای هلدینگ ها و شرکت‌های بزرگ تجاری، موفق به نگارش مقالاتی در خصوص شرکت های تجاری شده است.

ایشان در کارنامه خود دفاع و پیگیری بیش از 600 پرونده حقوقی مرکز وکلا را ثبت و با موفقیت مختومه نموده است، وی وکالت نهادها و سازمان های دولتی زیادی از جمله وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی را عهده دار بوده است. ایشان به مدت دو سال پیاپی سمت دبیر کمیسیون روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه را داشته است.

به گفته موکلین ایشان، برخی از ویژگی های خاص جناب کریمی عبارتند از جدیت در کار، عدم پذیرش پرونده هایی که از دیدگاه ایشان حقی برای ارباب رجوع وجود ندارد، نظم و انضباط و بایگانی دقیق پرونده های موکلین توسط دفتر ایشان، تعیین حق الزحمه منصفانه، فن بیان قوی، گفتار شیوا، صبوری در کار، امکان تماس موکلین با ایشان در تایم عصر هر روز ، امکان ملاقات مجدد موکلین با ایشان به صورت حضوری با هماهنگی قبلی دفتر ایشان می باشد.

تخصص های جناب وکیل حسین کریمی:

 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی شرکت های تجاری، ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجامع و دفاع در مقابل آن، مشاوره در زمینه نحوه افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، مشاوره در خصوص نحوه برگزاری جلسات هیئت مدیره و مجامع عمومی، ارائه مشاوره حرفه ای جهت حل اختلافات شرکا و سهامداران با یکدیگر و وصول مطالبات مالی شرکت از افراد خارج شرکت، مشاوره تخصصی به مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره جهت انجام وظایف و تکالیف قانونی آنها
 • کلیه دعاوی املاک و قرارداد ها
 • کلیه دعاوی خانواده
 • کلیه دعاوی کیفری

آدرس دفتر: تهرانپارس غربی، خیابان فرجام، خیابان باغدار نیا ( رشید)، جنب فروشگاه افق کورش رشید، پلاک 42، طبقه 3، واحد 5

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای حسین کریمی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09123588978

علاءالدین اصغری

علاءالدین اصغری

علاءالدین اصغری. وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری. بازنشسته دادگستری با ۳۱ سال تجربه کاری مفید در همه زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، اجرای احکام. تحصیلات فوق لیسانس گرایش جزا و جرم شناسی. مشاوره‌، تنظیم انواع دادخواست و شکوائیه. اظهار نامه، لوایح، و وکالت در کلیه پرونده‌های مدنی، کیفری، اجرای‌ احکام.

آیا دربزه خیانت درامانت دادگاه کیفری مکلف به رد مال میباشد؟
مواردی که قاضی مکلف به رد مال بدون تقدیم دادخواست و به تبع امر جزایی میباشد:
1 -توسط قانون گذار تصریح شده باشد.
مواردی که تصریح نشده است، بایستی جهت مطالبه مال یا ضررو زیان ناشی از جرم وفق ماده 48
قانون آیین دادرسی مدنی ،دادخواست جداگانه تقدیم نمود.
چرا که شروع به رسیدگی در دادگاه مستلزم تقدیم دادخواست است.
و در موارد استثنایی از قبیل سرقت/ کالهبرداری/ قاضی مکلف به رد مال بدون تقدیم دادخواست میباشد.
2 -در صورتیکه عین مال تحصیل شده از طریق خیانت در امانت موجود باشد، دادگاه ضمن
صدورحکم یا قرار یا حتی پس از آن ،اعم از این که مبنی بر محکومیت یا برائت یا موقوف شدن تعقیب
متهم باشد، نسبت به مال موجود حکم با استرداد به صاحبش صادر میشود،
الکن در صورتی که عین مال موجود نباشد،در این صورت حکم در مورد مثل یا قیمت مال مزبورو بطور
کلی در مورد ضرر و زیان ناشی از جرم با لحاظ مواد 11 و 12 قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی
انقالب در امور کیفری متوقف به انجام تشریقات مصرح در ماده 11 قانون مزبور از جانب زیان دیده (شاکی خصوصی) ازجرم است.

آدرس دفتر: روبروی بیمارستان شفا گوچه گلستان سعدی نهم

شماره تماس :

۰۹۱۶۶۶۱۳۲۴۶

۰۹۳۰۳۰۱۷۹۸۰

شیما راکی

شیما راکی

خانم راکی از حقوقدانان فارغ التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی بوده و در حال حاضر به عنوان بهترین وکیل در تهرانپارس نامیده می شود. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند که مشاوره های موفقی را به موکلین ارائه کرده اند. خانم شیما راکی بیش از 10 سال است که فعالیت های حقوقی خود را به طور رسمی شروع کرده اند. از تجربه های کاری ایشان می توان به وکالت در دیوان عالی کشور، داوری در قراردادهای داخل و وکالت کمیسیون های ماده 100 شهرداری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداد های تجاری و بازرگانی
 • متخصص دعاوی ملکی، حضانت و کلاهبرداری

آدرس: تهرانپارس، پایین تر از فلکه سوم، کوچه علیدوستی، پلاک 1، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09126334383 – 02177882506

محسن رستگار

محسن رستگار

ایشان جزو بهترین وکیل در تهرانپارس به شمار می روند. پروانه وکالت آقای رستگار با شناسه 50904 صادر شده است. فعالیت حقوقی محسن رستگار به یک دعاوی خاص محدود نشده و تجربه های وکالتی متعددی در رزومه اش ثبت گردیده است. نتایج بسیاری از پرونده هایی که آقای رستگار وکالت آن ها را به عهده گرفته اند، مثبت و موفق بوده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداد ها، لوایح، دادخواست ها و نامه های قضایی
 • وکالت تخصصی دعاوی جعل اسناد، طلاق، کلاهبرداری، خیانت در امانت و دعاوی مالی

آدرس: تهرانپارس، فلکه چهارم، جنب مجتمع قضایی باهنر، پلاک 35

علی مسلمی

علی مسلمی

آقای مسلمی از جمله وکلای معروف و مورد اعتماد مردم در تهران هستند که در حال حار در تهرانپارس به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 3260 بوده و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. جناب آقای علی مسلمی اطلاعات کافی برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند اما در زمینه پرونده های طلاق، چک و کلاهبرداری زبده هستند. آمار موفقیت های ایشان در پرونده های مختلف بالا بوده و نشانه علم حقوقی و تجارب گسترده ایشان می باشد. موفقیت های وکیل مسلمی در زمینه مشاوره و حل پرونده های مختلف از این طریق نیز چشم گیر می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تهیه و تدوین اوراق قضایی مانند شکوائیه
 • تنظیم انواع قراردادها، دادخواست ها و لوایح

آدرس: تهرانپارس، فلکه چهارم، ضلع جنوب شرقی مجتمع قضایی باهنر، پلاک 14

نحوه تنظیم قرارداد وکالت

به نوشته ای که تعهدات موکل و وکیل را نسبت یک دیگر مشخص می کند قرارداد وکالتی می گویند. در این قرارداد حد و مرزی برای هر دو تعیین شده و اگر وکالت به صورت مقید باشد، بازه زمانی آن هم در قرارداد مکتوب می شود. مواردی وجود دارد که در هنگام عقد قرارداد باید به آن توجه داشت. اولین مورد نوع وکالت است، وکالت می تواند قضایی، اداری، مالیاتی، بلاعزل، تام الاختیار و مقید باشد.

مشخصات طرفین قرارداد باید به طور کامل در وکالت نامه درج شود. این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی، حق عزل وکیل، حق توکیل به غیر، تاریخ اتمام وکالت، حوزه فعالیت و وظایف وکیل، مقدار و شیوه پرداخت حق الوکاله، پرداخت به موقع حق الوکاله از سمت موکل و صداقت موکل در پیگیری پرونده می شود. برای جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی باید موضوع قرارداد وکالت به طور واضح در آن ذکر گردد.

حدود اختیارات وکیل بدون هیچ گونه حدف و اضافه ای باید مشخص شود. برای این که وکالت نامه کاملا معتبر باشد، بهتر است به دفترخانه های اسناد مراجعه کرده و به طور رسمی مفاد قرارداد را ثبت کنید.لازم به ذکر است که قرارداد وکالتی با امضا طرفین اعتبار می یابد. اگر این مراحل را در دفترخانه ها انجام دهید شناسه سند و رمز تصدیق برای قرارداد وکالتی شما صادر شده و قابلیت استعلام را فراهم می کند.

نحوه تنظیم قرارداد وکالت

تعهدات وکیل معاضدتی

وکالت به انواع مختلفی اعم از وکالت تسخیری، وکالت انتخابی، وکالت معاضدتی و وکالت اتفاقی تقسیم می شود. اگر شخصی در امور حقوقی خود،  نیازمند حضور یک وکیل باشد اما توانایی دریافت آن را نداشته باشد، وکیلی به صورت رایگان توسط کمیسیون معاضدت به او معرفی می شود. این وکیل را با عنوان وکیل معاضدتی می خوانند. معاضدت در لغت به معنای مدد رساندن استفاده می شود.

کلیه موارد اخذ وکیل در این نوع وکالت هم رعایت می شود با این تفاوت که هیچ گونه منفعت مالی متوجه وکیل انتخابی نمی شود. وکیل معاضدتی موظف است قرارداد وکالتی تنظیم کرده و در آن مقدار حق الوکاله را تعیین کند. سپس نسخه دیگری از قرارداد به همراه سر رسید وکالت نامه را تنظیم کرده و تسلیم دبیرخانه معاضدت قضایی کند. اگر موکل برنده دعاوی شود، باید یک پنج از مبلغ تعیین شده را به کانون وکلا بپردازد.

در صورتی که موکل بتواند اثبات کند که دریافت حق الوکاله میسر نبوده است،  نیازی به پرداخت مقدار مشخص شده نیست. وکیل معاضدتی متعهد است که تمام تلاش خود را برای پیروزی موکل خود کرده و از هیچ خدمتی فروگذاری نکند. برای موفقیت پرونده از توانایی های حقوقی خود استفاده کرده و وظایف دفاع، تبرئه، برقراری عدالت و انصاف را به نحوه احسنت به انجام برساند.

دادگاه های صالح رسیدگی به دعاوی مختلف

مطابق قانون هر دعوا و شکایتی باید در دادگاه مشخصی مورد بررسی قرار بگیرد. انواع مختلفی دادگاه در سر تا سر کشور وجود دارد که به پرونده های مختلف قضایی رسیدگی می نمایند. هر یک از این دادگاه ها تنها می توانند در خصوص دعاوی که در صلاحیت آن ها است صدور حکم داشته باشند.

برای مثال دادگاه انقلاب برای رسیدگی به جرم های مواد مخدر و همچنین پرونده های علیه امنیت ملی و توهین به مقامات سیاسی کشور صلاحیت رسیدگی خواهد داشت. دادگاه کودکان به جرایمی که توسط کودکان و نوجوانان رخ می دهد، صلاحیت رسیدگی دارد. دادگاه خانواده هم مسئول رسیدگی و بررسی پرونده های حوزه خانواده از جمله طلاق، مهریه، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، سرپرستی و قیومیت و همچنین ارث و میراث می باشد.

دادگاه صالح رسیدگی به دعاوی مختلف

کلام آخر

اگر به دنبال وکیل خبره برای واگذاری پرونده حقوقی خود هستید، از اطرافیان، مراجع قانونی، درگاه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی کمک بگیرید. مشاهده سوابق وکالت گویا همه چیز بوده و درصد موفقیت وکیل در پرونده های گوناگون نشان دهنده تجربه و مهارت اوست. بهترین وکیل در تهرانپارس موضوع این مقاله بود که با اهداف معرفی وکلا برتر در منطقه تهرانپارس، بررسی شیوه عقد قرارداد وکالتی، آشنایی با انواع وکالت و وظایف یک وکیل خوب گردآوری شده است. وکیل چی از همراهی شما کاربران عزیز نهایت تشکر را دارد. منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا