وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شرق تهران⭐【سال1403】❤️

هدف از این مقاله معرفی بهترین وکیل در شرق تهران است. قطعا برای همه شما پیش آمده است که به وکیل مراجعه کرده باشید و کارهای قانونی خود را به او سپارده باشید. وکیل در واقع نماینده قانونی یک شخص حقیقی و یا حقوقی است که طی یک قرارداد وکالت وی را به عهده می گیرد. مطابق با سیاست های نظام؛ وکالت جزو زیر مجموعه های بخش قضایی است. اگر شما هم قصد مراجعه به وکیل را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین وکیل در شرق تهران را به شما معرفی کنیم.

بهترین وکیل در شرق تهران کیست؟

هر یک از وکلا در زمینه های مختلفی مانند خانواده، حقوقی، کیفری و … فعالیت دارند. بهترین وکیل تهران شخصی است که در یک زمینه به خصوص دارای تخصص، تجربه و مهارت کافی باشد. در واقع یک وکیل خوب در حوزه فعالیت خود باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • قدرت بیان و ارتباط خوب داشته باشد.
 • درصد موفقیت وی در پرونده های قبلی او بالا باشد.
 • در زمینه فعالیت خود و زمینه مورد نیاز ما دارای سابقه طولانی باشد.
 • به قوانین و تبصره ها و سایر موارد مهم در زمینه مورد نظر تسلط کامل داشته باشد.

بهترین وکیل در شرق تهران باید علاوه بر ویژگی های فوق دارای اطلاعات به روز و جدید در زمینه قوانین کشور باشد. همچنین تعرفه وکالت وی باید منصفانه و مطابق قانون باشد.

امروزه موسسات حقوقی مختلفی ایجاد شده اند که با بهترین وکلا در حوزه های مختلف همکاری می کنند. شما می توانید برای انتخاب وکیل به این موسسات مراجعه کرده و از آن ها راهنمایی بخواهید.

بهترین وکیل در شرق تهران کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل به چه نکاتی توجه کنیم؟

پرونده های مختلفی که در دادگاه ها وجود دارد گاهی چنان پیچیده خواهند شد که بدون حضور و کمک یک وکیل کارکشته و با تجربه به نتیجه مطلوب نخواهد رسید. برای انتخاب بهترین وکیل در شرق تهران حتما به این نکات توجه کنید:

تخصص: همه وکلا قوانین حقوقی کلی کشور را می دانند اما قطعا در زمینه تخصصی خود اطلاعات و تجربه بهتر و بیش تری دارند پس وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه مورد نیاز شما تخصص کافی داشته باشد.

پایه وکالت: وکالت هم مانند سایر رشته ها دارای درجه بندی های مختلف است. وکیل پایه یک، وکیل پایه دو و کارآموز ها رده های مختلف وکالت هستند. وکیل پایه دوم و کارآموز برای وکالت پرونده های مختلف محدودیت هایی دارند. در واقع این افراد اجازه وکالت در مورد همه امور را ندارند و تنها در زمینه های خاصی قادر به پذیرفتن وکالت هستند.

در مورد وکیل پایه یک هم میزان سابقه وکیل اهمیت ویژه ای دارد، زیرا هر چه سابقه وی بیشتر باشد محدودیت وکیل برای پذیرفتن وکالت کم تر خواهد بود. پس در زمان انتخاب وکیل حتما به موضوع مورد وکالت خود و پایه وکیل مورد نظر توجه کنید.

خوشنامی: مورد دیگری که در انتخاب بهترین وکیل در شرق تهران باید به آن توجه کنید، خوش نامی و حسن شهرت وکیل است. خوش نامی وکیل نشانه وکالت منصفانه و اخلاق حرفه ای او است.

صداقت و رازداری: یک نکته مهم در مورد وکلا امانت داری، رازداری و صداقت آن ها است. یک وکیل خوب باید محرم اسرار موکل خود باشد و با صداقت تمام تلاش خود را برای موکل خود انجام دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در شرق تهران

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

عملکرد بهترین وکیل در شرق تهران

در شغل وکالت، رقابت اهمیت زیادی دارد. وکلا باید از سایر همکاران خود پیشی گرفته تا بتوانند به شهرت دست یابند. هر چه وکیل شهرت بیشتری داشته باشد به این معنی است که دارای تخصص، توانایی و تجربه بیشتری است. در چنین شرایطی طبیعتا مراجعه کنندگان این وکیل بیشتر شده و موفق تر عمل می کنند. خود همین موضوع باعث افزایش تجربیات وکیل می گردد. به همین منظور همه وکلا باید سعی کنند تا بهترین عملکرد را از خود به جا بگذارند.

برای رسیدن به بهترین عملکرد وکیل می بایست همواره در حال مطالعات حقوقی باشد تا بتواند اطلاعات خود را به روز نگه دارد. در برخی مواقع با هدف متناسب سازی هر چه بیشتر قوانین با شرایط جامعه، تغییراتی در قوانین حاصل می شود. به همین دلیل وکلا باید نسبت به آخرین تغییرات قوانین آگاهی داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن از موکل خود دفاع نمایند.

از طرف دیگر، یک وکیل باید همواره پرونده های موفق سایر همکاران را مورد بررسی قرار داده و به این شکل به تجربیات خود بیافزاید. در چنین شرایطی وی با روش های مختلف مواجهه با مشکلات بیشتر آشنا شده و راه های جدیدی را می یابد. بهترین وکیل در شرق تهران باید اطلاعات خوبی را هم در زمینه روانشناسی داشته باشد تا بتواند از نظر روانی هم با موکل ارتباط موثر برقرار نماید.

10 تا از بهترین وکیل در شرق تهران را بشناسید!

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود. همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار شما قرار می دهد.
ضمنا موسسه دادمهر عدالت به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار موکلین قرار می دهد.

آدرس: فلکه اول تهرانپارس،خیابان امیری طائمه،نبش خیابان ملکی،پلاک ۶۱،واحد ۸

شماره تماس:

۷۷۷۶۲۳۱۴
۰۹۱۲۸۸۹۹۱۴۶
۰۹۱۲۸۳۰۸۴۹۷

وب سایت: dadmehredalat.com

یلدا آسترکی

یلدا آسترکی

سرکار خانم یلدا آسترکی کارشناس ارشد حقوق بین الملل و وکیل دادگستری در استان تهران می باشند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. خانم آسترکی با به کار گیری توان و سواد خود در مسیر وکالت، بسیاری از دعاوی را با نتیجه دلخواه موکل خود به پایان رسانده اند و به همین دلیل هم جزو بهترین وکیل در شرق تهران هستند. ایشان دعاوی بسیاری را با مشاوره و راهنمایی خود به صلح و آشتی رسانده اند و سبب جلب اعتماد موکلین خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث و قیومیت
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند موجر و مستاجر، تخلیه، حق کسب و پیشه
 • پذیرش پرونده های دعاوی تجاری، مالی، داوری، اختلافات مالی، مطالبه وجه و چک
 • دعاوی کارگری و کارفرمایی، اداره کار و تامین اجتماعی

آدرس: تهران، خیابان چهار راه تیراندار

شماره تماس: 09128937922

حسین کریمی

حسین کریمی بهترین وکیل تهرانپارس

جناب حسین کریمی، دانش آموخته حقوق دانشگاه تهران و مدرسه عالی قضاوت می باشد؛ ایشان یکی از توانا ترین و موفق ترین وکلای پایه یک دادگستری است که توانست در حوزه های ذیل به تخصص و تجربیات ارزنده ای دست یابد؛ گفتنی است جناب کریمی علاوه بر وکالت و مشاوره حقوقی متعدد برای هلدینگ ها و شرکت‌های بزرگ تجاری، موفق به نگارش مقالاتی در خصوص شرکت های تجاری شده است.

ایشان در کارنامه خود دفاع و پیگیری بیش از 600 پرونده حقوقی مرکز وکلا را ثبت و با موفقیت مختومه نموده است، وی وکالت نهادها و سازمان های دولتی زیادی از جمله وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی را عهده دار بوده است. ایشان به مدت دو سال پیاپی سمت دبیر کمیسیون روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه را داشته است.

به گفته موکلین ایشان، برخی از ویژگی های خاص جناب کریمی عبارتند از جدیت در کار، عدم پذیرش پرونده هایی که از دیدگاه ایشان حقی برای ارباب رجوع وجود ندارد، نظم و انضباط و بایگانی دقیق پرونده های موکلین توسط دفتر ایشان، تعیین حق الزحمه منصفانه، فن بیان قوی، گفتار شیوا، صبوری در کار، امکان تماس موکلین با ایشان در تایم عصر هر روز ، امکان ملاقات مجدد موکلین با ایشان به صورت حضوری با هماهنگی قبلی دفتر ایشان می باشد.

تخصص های جناب وکیل حسین کریمی:

 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی شرکت های تجاری، ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجامع و دفاع در مقابل آن، مشاوره در زمینه نحوه افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، مشاوره در خصوص نحوه برگزاری جلسات هیئت مدیره و مجامع عمومی، ارائه مشاوره حرفه ای جهت حل اختلافات شرکا و سهامداران با یکدیگر و وصول مطالبات مالی شرکت از افراد خارج شرکت، مشاوره تخصصی به مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره جهت انجام وظایف و تکالیف قانونی آنها
 • کلیه دعاوی املاک و قرارداد ها
 • کلیه دعاوی خانواده
 • کلیه دعاوی کیفری

آدرس دفتر: تهرانپارس غربی، خیابان فرجام، خیابان باغدار نیا ( رشید)، جنب فروشگاه افق کورش رشید، پلاک 42، طبقه 3، واحد 5

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای حسین کریمی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09123588978

سید سجاد میرکاظمی

گروه وکلا و داوری آنی وکیل

دانستن نکات حقوقی ، ضرورت زندگی امروزی
گروه وکلا و داوری آنی وکیل   تیمی متشکل از وکلا و حقوقدانان صاحب صلاحیت و مجرب می باشد که جهت ارائه خدمات حقوقی  در راستای رفع نیازهای قضایی تمامی اقشار جامعه با در نظر گرفتن تمامی جوانب  فردی و قضایی سعی در برقراری ارتباط بین موکلین محترم با اقسام مختلف وکلا را دارد.  توسط آقای سید سعید میرکاظمی با بیش از دو دهه تجربه عملی و دارای تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق خصوصی و همچنین سید سجاد میرکاظمی متخصص کیفری و حوزه اراضی و املاک و… در زمینه های متعدد تاسیس شده است. مدیریت سازمان یافته خدمات حقوقی آنی وکیل، از تجارب موفق گروه وکلا و موسسات  پیشرفته الگو برداری شده است.

گروه وکلای آنی وکیل با حل و فصل کردن بیش از هزاران پرونده مختلف در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری و نظامی متعهد به وسیله در جهت احقاق حقوق موکلین و ارباب رجوع محترم نیز است.

گروه وکلای آنی وکیل  توانسته است به صورت منطقی و بدون بلند پروازی‌های غیر معقول، به اهداف کوتاه مدت خو د نائل آید. گروه وکلای آنی وکیل، از تجارب و موفقیت‌های کوچک در مسیر تحقق اهداف بزرگ الگو برداری می‌نماید. در حال حاضر تعداد زیادی  عضو متخصص در گروه وکلای آنی وکیل  از اقصا نقاط کشور مخصوصا مناطق تهران فعالیت می نمایند.

نظر به وجود نیاز در بخش های مختلف جامعه به منظور مشاوره‌های حقوقی، محدودیتی برای آنی وکیل  در همکاری با حقوقدانان و وکلا و نیز دانش آموختگان سایر گرایش های علمی وجود ندارد.

تیم مشاوره حقوقی آنی وکیل به پشتوانه تیم متخصص و با تجربه، برای انجام کلیه امور حقوقی شما به منظور احقاق حقوقتان در کنار شما می باشد. همه جا همراه شما خواهیم بود.

آدرس: تهران، ضلع شمالی میدان رسالت، خیابان  نیرو دریایی، خیابان شهدای گل شرقی، پلاک ۴۳ واحد ۴

تلفن: ۰۲۱۷۷۲۰۸۴۸۵

موبایل: ۰۹۱۲۲۲۷۴۹۸۳

وب سایت: anivakil.com

سرکار خانم فاطمه میر

سرکار خانم فاطمه میر

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دیوان عالی کشور ، دادگاه های عمومی و انقلاب وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت تخصصی در دعاوی رمز ارز ها
 • (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت در دعاوی ملکی ، اراضی ملی و ثبتی
 • وکالت در دعاوی کیفری خانواده

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصص در پرونده های اصل ۴۹

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

جهت اعطای وکالت و تعیین وقت ملاقات با خانم فاطمه میر ، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه:09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

داوود صفرزاده

آقای داوود صفرزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و ارائه دهنده خدمات وکالتی مانند امور خانواده، تجاری، کیفری و غیره، یکی دیگر از وکلای است که در گروه بهترین وکیل در پیروزی قرار می گیرد. آقای صفرزاده برای به نتیجه رساندن پرونده های در دست اقدام، بسیار پیگیر و مصر بوده و همواره با استفاده از تجربه و هوش سرشاری که دارد بهترین اقدامات را به کار می برد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده، روابط موجر و مستاجر ، سرقفلی و حق کسب و پیشه، دعاوی شهرداری، کیفری، دیوان عدالت و…
 • قبول دعاوی ایرانیان خارج از کشور و اجرای آراي دادگاههای خارج از کشور
 • ثبت شرکت، برند و اخذ کارت بازرگانی

آدرس: خیابان پیروزی، روبروی پنجم نیروی هوایی، مجتمع نسیم، طبقه سوم

شماره تماس:

09124807954

09331301604

حامد شاکری نیا

حامد شاکری نیا

جناب آقای حامد شاکری نیا را می توان به عنوان یک وکیل برجسته در تهران معرفی نمود. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و حدود یک دهه است که به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. آقای شاکری نیا دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 21360 و همچنین عضو کانون وکلا هستند. ایشان در کلیه زمینه های حقوقی و کیفری بر قوانین مسلط هستند و می توانند دعاوی مختلف را وکالت نمایند. حامد شاکری نیا مشاور حقوقی با تجربه ای است که با راه کارهای حقوقی خود، تعداد زیادی از پرونده ها را به سرانجام رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها
 • نگارش لایحه، شکوائیه، دفاعیه و انواع قراردادها
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خالد اسلامبولی، کوچه 1

شماره تماس: 09379370110

علت مراجعه به بهترین وکیل در شرق تهران

هر فردی ممکن است در طول زندگی با مشکلات حقوقی بسیاری رو به رو شود. اما این افراد نمی توانند به خوبی از حق خود دفاع نمایند، به این دلیل که آگاهی نسبت به قوانین حقوقی و به کار گیری آن ها یک امر کاملا تخصصی است. به همین دلیل نمی توان از افراد عادی انتظار داشت که در این حوزه تبحر داشته باشند. در چنین موقعیتی بهترین راه کار مراجعه به یک وکیل با تجربه خواهد بود تا بتواند در زمینه مشکل مورد نظر به فرد کمک نماید.

گاهی ممکن است فرد بدون این که جرمی مرتکب شده باشد و یا خطایی کرده باشد، درگیر یک پرونده حقوقی شود، حتی ممکن است به انجام عملی متهم شده باشد. در چنین شرایطی نیاز دارد که از خود دفاع نماید، به دلیل عدم آگاهی از قوانین باید به یک وکیل با تجربه مراجعه نمود. وکیل می تواند با اطلاعاتی که در دوران تحصیل کسب کرده و تجربیاتی که از وکالت به دست آورده است، به فرد کمک کرده تا بتواند بی گناهی خود را ثابت نماید.

همین تجربه وکیل باعث می شود روند دادرسی پرونده سرعت بیشتری داشته باشد و در مدت زمان کوتاهی نتیجه حاصل شود. وی حتی می تواند در صورت دست نیافتن به نتیجه مطلوب درخواست تجدید نظر و بررسی دوباره پرونده را به دادگاه ارائه نموده تا بتواند فرصت بیشتری برای یافتن ادله کافی جهت اثبات حق موکل خود به دست آورد.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

وکیل پایه یک دادگستری شخصی است که پس از فارغ التحصیلی در رشته وکالت در آزمون کارآموزی کانون وکلا پذیرفته شده و دوره کارآموزی را هم گذرانده است. پس از این مرحله باید در آزمون اختبار هم نمره قبولی را کسب کرده و سپس پروانه وکالت  پایه یک را دریافت می کند.

وکیل پایه یک در تمام حوزه های مالی، خانوادگی، ثبتی و… می تواند فعالیت کند. در ابتدای کار خود ممکن است که دارای محدودیت هایی در زمینه وکالت باشد اما با گذشت زمان و بالا رفتن سابقه کار خود به تدریج این محدودیت ها کم تر شده و می تواند در کلیه امور به وکالت خود بپردازد.

وکیل پایه یک دادگستری باید دارای وجدان کاری باشد و در جهت احقاق حق موکل خود تلاش کند. در این موقعیت رضایت موکل هم جلب شده و سبب افزایش مراجعین وکیل می گردد. در ادامه حسن شهرت وکیل بیش تر شده و می تواند سبب موفقیت بیش تر او شود.

کلام آخر

همه ما در شرایط مختلف نیاز به مراجعه به وکیل پیدا کرده ایم. نکته مهم در این زمینه کمک گرفتن از وکیل متخصص در زمینه مد نظر ما است. داشتن اطلاعات کافی، خوش برخورد بودن، منصف بودن، با وجدان و مسئولیت پذیر بودن از ویژگی های مهم یک وکیل خوب است. در این مقاله سعی کردیم  بهترین وکیل در شرق تهران را به شما معرفی کنیم. از این که در این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را با در میان بگذارید. در صورت نیاز می توانید با این وکلا تماس بگیرید و از مشاوره های غیر حضوری این وکلا استفاده نمایید.

چگونه یک وکیل خوب را بشناسیم؟

برای شناختن یک وکیل خوب باید سابقه کاری او را بررسی کنیم. تعداد پرونده های موفقیت آمیز یک وکیل نشان دهنده تخصص و تجربه وکیل است.

نحوه انتخاب وکیل چگونه است؟

برای انتخاب وکیل می توانید سابقه کاری و مهارت های وی را در سایت مطالعه کرده و با توجه به زمینه کاری خود وکیل را انتخاب نماییم. روش دیگر هم مراجعه به موسسات مختلف حقوقی است. این موسسات مجموعه ای از وکلای مختلف را به شما معرفی می کنند تا شما از بین آن ها وکیل خود را پیدا کنید.

اطلاعات و دانش وکلا باید چگونه باشد؟

تمام وکلا باید اطلاعات کافی در تمامی زمینه های مختلف را داشته باشند اما هر یک از آن ها در زمینه خاصی تخصص و اطلاعات بیش تری دارند. پرونده های موفق آن ها در زمینه تخصصی خود هم بیش تر است.

4/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا