وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شرق تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

هدف از این مقاله معرفی بهترین وکیل در شرق تهران است. قطعا برای همه شما پیش آمده است که به وکیل مراجعه کرده باشید و کارهای قانونی خود را به او سپارده باشید. وکیل در واقع نماینده قانونی یک شخص حقیقی و یا حقوقی است که طی یک قرارداد وکالت وی را به عهده می گیرد. مطابق با سیاست های نظام؛ وکالت جزو زیر مجموعه های بخش قضایی است. اگر شما هم قصد مراجعه به وکیل را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین وکیل در شرق تهران را به شما معرفی کنیم.

بهترین وکیل در شرق تهران کیست؟

هر یک از وکلا در زمینه های مختلفی مانند خانواده، حقوقی، کیفری و … فعالیت دارند. بهترین وکیل در تهران شخصی است که در یک زمینه به خصوص دارای تخصص، تجربه و مهارت کافی باشد. در واقع یک وکیل خوب در حوزه فعالیت خود باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • قدرت بیان و ارتباط خوب داشته باشد.
 • درصد موفقیت وی در پرونده های قبلی او بالا باشد.
 • در زمینه فعالیت خود و زمینه مورد نیاز ما دارای سابقه طولانی باشد.
 • به قوانین و تبصره ها و سایر موارد مهم در زمینه مورد نظر تسلط کامل داشته باشد.

بهترین وکیل در شرق تهران باید علاوه بر ویژگی های فوق دارای اطلاعات به روز و جدید در زمینه قوانین کشور باشد. همچنین تعرفه وکالت وی باید منصفانه و مطابق قانون باشد.

امروزه موسسات حقوقی مختلفی ایجاد شده اند که با بهترین وکلا در حوزه های مختلف همکاری می کنند. شما می توانید برای انتخاب وکیل به این موسسات مراجعه کرده و از آن ها راهنمایی بخواهید.

بهترین وکیل در شرق تهران کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل به چه نکاتی توجه کنیم؟

پرونده های مختلفی که در دادگاه ها وجود دارد گاهی چنان پیچیده خواهند شد که بدون حضور و کمک یک وکیل کارکشته و با تجربه به نتیجه مطلوب نخواهد رسید. برای انتخاب بهترین وکیل در شرق تهران حتما به این نکات توجه کنید:

تخصص: همه وکلا قوانین حقوقی کلی کشور را می دانند اما قطعا در زمینه تخصصی خود اطلاعات و تجربه بهتر و بیش تری دارند پس وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه مورد نیاز شما تخصص کافی داشته باشد.

پایه وکالت: وکالت هم مانند سایر رشته ها دارای درجه بندی های مختلف است. وکیل پایه یک، وکیل پایه دو و کارآموز ها رده های مختلف وکالت هستند. وکیل پایه دوم و کارآموز برای وکالت پرونده های مختلف محدودیت هایی دارند. در واقع این افراد اجازه وکالت در مورد همه امور را ندارند و تنها در زمینه های خاصی قادر به پذیرفتن وکالت هستند.

در مورد وکیل پایه یک هم میزان سابقه وکیل اهمیت ویژه ای دارد، زیرا هر چه سابقه وی بیشتر باشد محدودیت وکیل برای پذیرفتن وکالت کم تر خواهد بود. پس در زمان انتخاب وکیل حتما به موضوع مورد وکالت خود و پایه وکیل مورد نظر توجه کنید.

خوشنامی: مورد دیگری که در انتخاب بهترین وکیل در شرق تهران باید به آن توجه کنید، خوش نامی و حسن شهرت وکیل است. خوش نامی وکیل نشانه وکالت منصفانه و اخلاق حرفه ای او است.

صداقت و رازداری: یک نکته مهم در مورد وکلا امانت داری، رازداری و صداقت آن ها است. یک وکیل خوب باید محرم اسرار موکل خود باشد و با صداقت تمام تلاش خود را برای موکل خود انجام دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در شرق تهران را بشناسید!

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس یکی از بهترین گروه وکلای تهران می‌باشد این گروه چند سال فعالیت تخصصی در حوزه مختلف وکالت مشاوره حقوقی
انجام می‌دهد این مرکز چندین سال تجربه تخصصی دارد و همین مسئله موجب شده که بین مردم شهرت بسیار زیادی داشته باشد افراد زیادی این گروه را به خوبی میشناسند و پرونده‌های سخت خود را به این مرکز میسپارند دعاوی مختلف کیفری ملکی خانواده و … در همه شهرها تهران و خارج تهران توسط این گروه پذیرفته می‌شود.

آدرس: کنار میدان هروی

شماره تماس: 09128350793

اینستاگرام: Vokalasprloous

وحید اقتصادی

وحید اقتصادی

آقای اقتصادی از وکلای پایه یک دادگستری هستند که سالهاست در شرق تهران به وکالت مشغول هستند. ایشان نیز در کلیه زمینه های حقوقی فعال هستند و دارای دانش کافی می باشند اما تخصص ایشان در امور مربوط به پرونده های ملکی و بانکی است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • سابقه وکالت در دعاوی بانکی
 • سابقه ئکالت در امور تجاری و بازرگانی
 • وکالت در موارد کیفری اقتصادی

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج تجاری اداری آسمان، طبقه ۴ اداری، واحد 604

شماره تماس: 09124637294

حمید رضا کاکاوند

حمیدرضا کاکاوند

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشند که حدود 18 سال است که در شغل وکالت فعالیت دارند. دفتر وکالت ایشان واقع در شرق تهران می باشد. آقای کاکاوند از وکلای شناخته شده و فعال می باشند که خدمات مختلف وکالت را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال وکالت تخصصی بانک صادرات
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • وکالت در زمینه های مختلف ثبتی، کیفری، خانوادگی و…
 • مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوسف بعد از خیابان ولیعصر، جنب املاک ماندگار، پلاک 43، طبقه 4، واحدهای 7 و 8

شماره تماس: 09121591023 – 02144041174

مهتاب مرادی

مهتاب مرادی

خانم مهتاب مرادی از جمله بهترین وکیل در شرق تهران است که در این منطقه فعالیت دارد. ایشان خدمات وکالت خود را به صورت آنلاین و حضوری ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک
 • وکالت در دعاوی حقوقی
 • سابقه وکالت در مسائل خانوادگی
 • سابقه وکالت مسائل مالی و ثبتی

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، بین خیابان پنجم و ششم، مجتمع تجاری اداری الماس، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 02146104394

حامد نجفی

حامد نجفی

حامد نجفی دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس است که در منطقه شرق تهران جز بهترین وکلا به حساب می آیند. ایشان مقالات بسیاری را در ژورنال های مختلف به چاپ رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک
 • محقق تایید شده آمریکا و کانادا
 • وکالت های حقوقی، مالی، قراردادی
 • مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت الله کاشانی، مجتمع طلا، طبقه چهارم، واحد 4

شماره تماس: 09125719013

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

وکیل پایه یک دادگستری شخصی است که پس از فارغ التحصیلی در رشته وکالت در آزمون کارآموزی کانون وکلا پذیرفته شده و دوره کارآموزی را هم گذرانده است. پس از این مرحله باید در آزمون اختبار هم نمره قبولی را کسب کرده و سپس پروانه وکالت  پایه یک را دریافت می کند.

وکیل پایه یک در تمام حوزه های مالی، خانوادگی، ثبتی و… می تواند فعالیت کند. در ابتدای کار خود ممکن است که دارای محدودیت هایی در زمینه وکالت باشد اما با گذشت زمان و بالا رفتن سابقه کار خود به تدریج این محدودیت ها کم تر شده و می تواند در کلیه امور به وکالت خود بپردازد.

وکیل پایه یک دادگستری باید دارای وجدان کاری باشد و در جهت احقاق حق موکل خود تلاش کند. در این موقعیت رضایت موکل هم جلب شده و سبب افزایش مراجعین وکیل می گردد. در ادامه حسن شهرت وکیل بیش تر شده و می تواند سبب موفقیت بیش تر او شود.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

کلام آخر

همه ما در شرایط مختلف نیاز به مراجعه به وکیل پیدا کرده ایم. نکته مهم در این زمینه کمک گرفتن از وکیل متخصص در زمینه مد نظر ما است. داشتن اطلاعات کافی، خوش برخورد بودن، منصف بودن، با وجدان و مسئولیت پذیر بودن از ویژگی های مهم یک وکیل خوب است. در این مقاله سعی کردیم  بهترین وکیل در شرق تهران را به شما معرفی کنیم. از این که در این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را با در میان بگذارید. در صورت نیاز می توانید با این وکلا تماس بگیرید و از مشاوره های غیر حضوری این وکلا استفاده نمایید.

چگونه یک وکیل خوب را بشناسیم؟

برای شناختن یک وکیل خوب باید سابقه کاری او را بررسی کنیم. تعداد پرونده های موفقیت آمیز یک وکیل نشان دهنده تخصص و تجربه وکیل است.

نحوه انتخاب وکیل چگونه است؟

برای انتخاب وکیل می توانید سابقه کاری و مهارت های وی را در سایت مطالعه کرده و با توجه به زمینه کاری خود وکیل را انتخاب نماییم. روش دیگر هم مراجعه به موسسات مختلف حقوقی است. این موسسات مجموعه ای از وکلای مختلف را به شما معرفی می کنند تا شما از بین آن ها وکیل خود را پیدا کنید.

اطلاعات و دانش وکلا باید چگونه باشد؟

تمام وکلا باید اطلاعات کافی در تمامی زمینه های مختلف را داشته باشند اما هر یک از آن ها در زمینه خاصی تخصص و اطلاعات بیش تری دارند. پرونده های موفق آن ها در زمینه تخصصی خود هم بیش تر است.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا