وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل زن در ارومیه را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. براساس اصل 35 قانون اساسی کشور ایران، طرفین در تمامی دعواها اعم از حقوقی و کیفری می توانند برای پیگیری امور قضایی و دفاع از خود وکیل انتخاب کنند. در واقع با توجه به گستردگی بالای موضوعات قضایی و قوانین و مقررات مربوط به هر کدام از آن ها، آشنایی با این قوانین و امکان پیشبرد پرونده در مسیر صحیح برای افرادی که در این زمینه آگاهی و اطلاعات کافی ندارند امکان پذیر نخواهد بود از این رو توصیه می شود که حتما جهت رسیدگی به هر گونه مسال قضایی حتما به بهترین وکیل زن مراجعه کنید.

بهترین وکیل زن در ارومیه کیست؟

وکیل زن کسی است که ضمن اخذ پروانه وکالت پایه یک در پاره ای از مباحث قضایی فعالیت داشته و وظایف خود را که پیگیری پرونده موکل و دفاع از او در مراجع قضایی است را به بهترین نحو ممکن اجرا می کند. بهترین وکیل زن در ارومیه به موجب عقد قرارداد وکالت که از سوی موکل بر عهده او نهاده شده به انجام امور قضایی او پرداخته و همواره در تمامی روند پرونده مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد.

بهترین وکیل در ارومیه، با توجه به گستره فراوان حوزه های حقوقی و کیفری نمی تواند در تمامی این دعاوی به صورت تخصصی فعالیت داشته و به ارائه مشاوره و وکالت بپردازد. بلکه وکیل به صورت تخصصی تنها در یکی از حوزه های حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کرده و تمرکز خود را بر قوانین مربوطه به حیطه انتخابی خود قرار می دهد.

بهترین وکیل زن در ارومیه کیست؟

چرا باید وکیل زن داشته باشیم؟

قوانین مربوط به آیین دادرسی برای افرادی که در زمینه حقوقی فعالیت و مطالعه ای نداشته اند بسیار مشکل بوده و احاطه بر این قوانین برای این افراد امکان پذیر نخواهد بود. منظور از احاطه بر قوانین حقوقی مواردی از قبیل تنظیم دادخواست و شکوائیه، تنظیم لایحه های دفاعیه، انتخاب و جمع آوری اسناد و مدارک قابل اثبات، نحوه ارائه اسناد به دادگاه، چگونگی انجام دفاعیات از موکل و در نهایت انجام اقدامات لازم به امور مربوط به پرونده همانگونه که قانون تعیین نموده می باشد.

در بسیاری از موارد حقوقی به دلیل عدم حضو بهترین وکیل زن در ارومیه در رسیدگی پرونده حقی که در حقیقت متعلق به فرد بوده اثبات نشده و شخص متحمل خسارت های زیادی می شود و طرف دیگر دعوا که حق متعلق به او نبوده پیروز شده است.

بنابراین بهره مندی از حضور بهترین وکیل زن در ارومیه در خصوص وکالت علاوه بر این که از حقوق موکل دفاع می شود از هر گونه خسارت احتمالی جلوگیری کرده و اعتبار و شأن مصالح دادگستری نیز به نحو بهتری مطرح می گردد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه را بشناسید!

مهربان قربانی

مهربان قربانی

مهربان قربانی وکیل پایه یک  با 13 سال سابقه وکالت در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و در رسیدگی و پیگیری به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و تاکنون پرونده های زیادی که به ایشان سپرده شده است را به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضوکمیسیون فرهنگی مرکز وکلای قوه قضاییه
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

شماره تماس: 09141876204

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی یکی از وکلای پایه یک در ارومیه می باشند. ایشان 18 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و غیره را دارند و درصد بالایی از پرونده هایی که به ایشان سپرده شده را به نتیجه دلخواه موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه شناخته می شوند. از دیگر سوابق خانم حبیبی می توان به مشاور حقوقی زندان مرکزی در بخش نسوان و ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی زندان مرکزی در بخش نسوان
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، خیابان امام، کوچه بیمارستان صولت، پلاک 68، ساختمان دکتر آقازاده، طبقه دوم

شماره تماس: 09143478324

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در دعاوی حقوقی، خانواده، ارث و میراث، ملکی، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت ها و غیره سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و خبره معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه،‌خیابان امام،کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد3

شماره تماس: 09143709602

رقیه جباری

رقیه جباری

رقیه جباری وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و 11 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند. از دیگر سوابق خانم جباری می توان مشاور حقوقی بانک صادرات، مشاور حقوقی بانک کشاورزی، مشاور حقوقی دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب، مشاور حقوقی بانک ملت را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی بانک صادرات
 • مشاور حقوقی بانک کشاورزی
 • مشاور حقوقی دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب
 • مشاور حقوقی بانک ملت
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل

آدرس: ارومیه، میاندوآب، خیابان قدس، پاساژ چهارم شهرداری، ساختمان کانون بازنشستگان آجا

شماره تماس: 09141804463

ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی عربلو وکیل پایه یک با 8 سال سابقه وکالت در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی و قراردادها سابقه درخشانی دارند و پرونده های زیادی را وکالت و به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

خانم محمودی عربلو علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند و با در نظر گرفتن جزئیات پرونده و شرایط موکلین خود بهترین و مناسب ترین راهنمایی های لازم برای دستیابی به نتیجه دلخواه در مدت زمانی کوتاه را به آنان ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

شماره تماس: 09141467264

زیبا قیاسی

زیبا قیاسی

زیبا قیاسی وکیل پایه یک با 5 سال سابقه وکالت در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی شروع به فعالیت کردند. خانم قیاسی با تسلطی که بر قوانین و مقررات و روند پیگیری دعاوی مختلف دارند موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، میاندوآب، خیابان 15 خرداد، ساختمان بوعلی سینا

شماره تماس: 09144809637

اعظم نیک اخلاق

اعظم نیک اخلاق

اعظم نیک اخلاق وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در ارمیه می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و با 12 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و موفقیت هایی که در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: ارومیه، خیابان دستغیب، جنب بانک مسکن، طبقه 6، واحد 11

شماره تماس: 09148240012

آسیه آریانفر

آسیه آریانفر

آسیه آریانفر یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در ارومیه می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، کیفری و  ملکی را دارند. خانم آریانفر در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل

آدرس: ارومیه، پیرانشهر، خیابان امام، روبروی سه راهی دانشگاه آزاد

شماره تماس: 09141671553

نوشین نرمایون

نوشین نرمایون

نوشین نرمایون وکیل پایه یک با 13 سال سابقه وکالت در ارومیه می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی فعالیت دارند و همواره با بررسی پرونده های موکلین و مراجعه کنندگان خود با صداقت با آن ها برخورد داشته و هرگونه مشکل و موانع در مسیر پرونده آنان را با تسلطی که بر قوانین دارند برطرف می کند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

آدرس: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

شماره تماس: 09141876204

سارا نوری شهابی

سارا نوری شهابی

سارا نوری شهابی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه می باشند. ایشان در زمینه های حقوقی، اعسار، اسناد رسمی و تجاری، بیمه، ارث و وصیت، اجراییات و غیره فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه شناخته می شوند. از دیگر سوابق خانم نوری شهابی می توان به وکیل بیمه آسیا و ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل بیمه آسیا
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، میاندوآب، خیابان 15 خرداد، ساختمان ابوعلی سینا، طبقه سوم

شماره تماس: 09148725265

محدوده اختیارات بهترین وکیل زن در وکالتنامه

حدود و اختیارات بهترین وکیل زن در ارومیه به به نوع کاری که به او سپرده شده بستگی دارد. به عنوان مثال بررسی پرونده، طراح دادخواست و شکوائیه، دفاع از موکل، فرجام خواهی، تجدیدنظر خواهی و اعاده دادرسی از جمله وظایفی هستند که به موجب عقد قرارداد وکالت به وکیل زن سپرده می شود.

توصیه می کنیم که وکلای زن برای انجام امور قضایی که می خواهند انجام دهند حتما از موکل وکالت بگیرند و کلیه حدود و اختیارات که به او آن ها محول شده براساس ماده 35 قانون آیین دادرسی مدنی در قرارداد ذکر گردد.

محدوده اختیارات بهترین وکیل زن در وکالتنامه

ویژگی های وکیل زن

برخلاف تصور برخی افراد دریافت مشاوره حقوقی و کمک گرفتن از بهترین وکیل زن در ارومیه نه تنها هزینه نبوده بلکه یک سرمایه گذاری واقعی می باشد. زیرا وکیل با توجه به تسلطی و آشنایی که با قوانین مربوط به پرونده در دست اقدام شما دارد می تواند هر گونه مشکل و بحران در این مسیر را به درستی تشخیص داده و از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری به عمل آورد.

برخی از مهم ترین ویژگی های وکیل زن به قرار ذیل است:

 • یک وکیل خوب امانتدار بوده و محرم اسرار موکل خود است: یکی از ویژگی های شخصیتی یک وکیل حرفه ای حفظ اسرار و واقعیت هایی است که از سوی موکل به منظور پیگیری پرونده در اختیار او قرار داده می شود. در حقیقت بهترین وکیل زن در ارمیه باید بتواند اعتماد موکلین خود را در این زمینه جلب نماید.
 • وکیل باید از دادن امید واهی، مطالب غلوآمیز و غیر ممکن خودداری کند: دادن وعده های دروغین و امیدوار کردن موکل به دور از اخلاق حرفه ای وکیل است. تعهد وکیل به نتیجه نیست بلکه به وسیله است. لذا وکیل باید قبل از هر گونه اقدامی تمام موانع و مشکلاتی که ممکن است در میسر دادرسی وجود داشته باشد را به موکل اطلاع می دهد تا بتواند به صورت آگاهانه تصمیم گیری کند.
 • وکیل مسائل حقوقی را به صورت کاملا شفاف و با بیانی ساده برای موکل توضیح می دهد: یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل زن در ارومیه اجتناب از پیچیده تر کردن قوانین دادرسی بوده و با مهارت و تجربه ای که در این زمینه کسب نموده موکل خود را از طریق ارائه مشاوره با بیانی شفاف و ساده راهنمایی می کند.
 • وکیل باید از اطلاعات و معلومات حقوقی کافی برخوردار باشد: وکیل زن باید در امور تخصصی وکالت مربوط به حوزه فعالیت خود از دانش حقوقی بالایی برخوردار باشد و با مطالعه و تحقیق همواره از جدیدترین تغییراتی که در قوانین ایجاد می شود مطلع گردد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل زن در ارومیه را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکیل زن کیست؟

وکیل زن کسی است که در حول موضوعات حقوقی به فعالیت می پردازد و و خدمت حقوقی به افراد ارائه می دهد چه در زمینه وکالت چه در زمینه مشاوره.

وکیل زن چه وظایفی دارد؟

وکیل زن موظف است در زمینه مورد وکالت غبطه و مصلحت موکل را رعایت کند و در زمینه قوانین موجود و تازه تصویب شده مطالعه های مستمر داشته باشد.

تفاوت وکیل حقوقی و کیفری چیست؟

وکلایی که پروانه وکالت دارند می توانند در تمام زمینه ها وکالت کنند اما به دلیل وسیع بودن مباحث حقوقی هر وکیل سعی دارد در حیطه حقوقی یا کیفری وکالت کند تا بهتر متمرکز باشد و تفاوتی بین آنان نیست به جز آن که وکیل حقوقی در پرونده های حقوقی و وکیل کیفری در امور جزایی بیشتر فعالیت دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا