وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل زن در ارومیه را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. براساس اصل 35 قانون اساسی کشور ایران، طرفین در تمامی دعواها اعم از حقوقی و کیفری می توانند برای پیگیری امور قضایی و دفاع از خود وکیل انتخاب کنند. در واقع با توجه به گستردگی بالای موضوعات قضایی و قوانین و مقررات مربوط به هر کدام از آن ها، آشنایی با این قوانین و امکان پیشبرد پرونده در مسیر صحیح برای افرادی که در این زمینه آگاهی و اطلاعات کافی ندارند امکان پذیر نخواهد بود از این رو توصیه می شود که حتما جهت رسیدگی به هر گونه مسال قضایی حتما به بهترین وکیل زن مراجعه کنید.

بهترین وکیل زن در ارومیه کیست؟

وکیل زن کسی است که ضمن اخذ پروانه وکالت پایه یک در پاره ای از مباحث قضایی فعالیت داشته و وظایف خود را که پیگیری پرونده موکل و دفاع از او در مراجع قضایی است را به بهترین نحو ممکن اجرا می کند. بهترین وکیل زن در ارومیه به موجب عقد قرارداد وکالت که از سوی موکل بر عهده او نهاده شده به انجام امور قضایی او پرداخته و همواره در تمامی روند پرونده مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد.

بهترین وکیل در ارومیه، با توجه به گستره فراوان حوزه های حقوقی و کیفری نمی تواند در تمامی این دعاوی به صورت تخصصی فعالیت داشته و به ارائه مشاوره و وکالت بپردازد. بلکه وکیل به صورت تخصصی تنها در یکی از حوزه های حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کرده و تمرکز خود را بر قوانین مربوطه به حیطه انتخابی خود قرار می دهد.

بهترین وکیل زن در ارومیه کیست؟

چرا باید وکیل زن داشته باشیم؟

قوانین مربوط به آیین دادرسی برای افرادی که در زمینه حقوقی فعالیت و مطالعه ای نداشته اند بسیار مشکل بوده و احاطه بر این قوانین برای این افراد امکان پذیر نخواهد بود. منظور از احاطه بر قوانین حقوقی مواردی از قبیل تنظیم دادخواست و شکوائیه، تنظیم لایحه های دفاعیه، انتخاب و جمع آوری اسناد و مدارک قابل اثبات، نحوه ارائه اسناد به دادگاه، چگونگی انجام دفاعیات از موکل و در نهایت انجام اقدامات لازم به امور مربوط به پرونده همانگونه که قانون تعیین نموده می باشد.

در بسیاری از موارد حقوقی به دلیل عدم حضو بهترین وکیل زن در ارومیه در رسیدگی پرونده حقی که در حقیقت متعلق به فرد بوده اثبات نشده و شخص متحمل خسارت های زیادی می شود و طرف دیگر دعوا که حق متعلق به او نبوده پیروز شده است.

بنابراین بهره مندی از حضور بهترین وکیل زن در ارومیه در خصوص وکالت علاوه بر این که از حقوق موکل دفاع می شود از هر گونه خسارت احتمالی جلوگیری کرده و اعتبار و شأن مصالح دادگستری نیز به نحو بهتری مطرح می گردد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه را بشناسید!

فاطمه ستاری

فاطمه ستاری

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند. ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

برخی از تخصص ایشان:

 • تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر، قاچاق کالا و اسلحه، مشروبات الکلی
 • در دعاوی: حقوقی، ملکی، ثبتی، چک، سفته، تنظیم قرارداد، سرقفلی، فسخ قرارداد، تاییدفسخ، ابطال قرارداد، تسلیم مبیع، ارث، طلاق، مهریه، تخصص دارند.
 • ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … خانم فاطمه ستاری پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

آدرس دفتر: ارومیه چهارراه مخابرات اول خیابان حسنی ساختمان انوشا طبقه چهار واحد ۱۴

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم فاطمه ستاری می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09143401627

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی یکی از وکلای پایه یک در ارومیه می باشند. ایشان 18 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و غیره را دارند و درصد بالایی از پرونده هایی که به ایشان سپرده شده را به نتیجه دلخواه موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه شناخته می شوند. از دیگر سوابق خانم حبیبی می توان به مشاور حقوقی زندان مرکزی در بخش نسوان و ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی زندان مرکزی در بخش نسوان
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، خیابان امام، کوچه بیمارستان صولت، پلاک 68، ساختمان دکتر آقازاده، طبقه دوم

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در دعاوی حقوقی، خانواده، ارث و میراث، ملکی، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت ها و غیره سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و خبره معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه،‌خیابان امام،کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد3

رقیه جباری

رقیه جباری

رقیه جباری وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و 11 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند. از دیگر سوابق خانم جباری می توان مشاور حقوقی بانک صادرات، مشاور حقوقی بانک کشاورزی، مشاور حقوقی دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب، مشاور حقوقی بانک ملت را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی بانک صادرات
 • مشاور حقوقی دانشگاه علمی کاربردی میاندوآب
 • مشاور حقوقی بانک ملت
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل

آدرس: ارومیه، میاندوآب، خیابان قدس، پاساژ چهارم شهرداری، ساختمان کانون بازنشستگان آجا

ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی عربلو وکیل پایه یک با 8 سال سابقه وکالت در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی و قراردادها سابقه درخشانی دارند و پرونده های زیادی را وکالت و به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

خانم محمودی عربلو علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند و با در نظر گرفتن جزئیات پرونده و شرایط موکلین خود بهترین و مناسب ترین راهنمایی های لازم برای دستیابی به نتیجه دلخواه در مدت زمانی کوتاه را به آنان ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

زیبا قیاسی

زیبا قیاسی

زیبا قیاسی وکیل پایه یک با 5 سال سابقه وکالت در ارومیه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی شروع به فعالیت کردند. خانم قیاسی با تسلطی که بر قوانین و مقررات و روند پیگیری دعاوی مختلف دارند موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، میاندوآب، خیابان 15 خرداد، ساختمان بوعلی سینا

اعظم نیک اخلاق

اعظم نیک اخلاق

اعظم نیک اخلاق وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در ارمیه می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و با 12 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و موفقیت هایی که در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: ارومیه، خیابان دستغیب، جنب بانک مسکن، طبقه 6، واحد 11

آسیه آریانفر

آسیه آریانفر

آسیه آریانفر یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در ارومیه می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، کیفری و  ملکی را دارند. خانم آریانفر در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل

آدرس: ارومیه، پیرانشهر، خیابان امام، روبروی سه راهی دانشگاه آزاد

سارا نوری شهابی

سارا نوری شهابی

سارا نوری شهابی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه می باشند. ایشان در زمینه های حقوقی، اعسار، اسناد رسمی و تجاری، بیمه، ارث و وصیت، اجراییات و غیره فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ارومیه شناخته می شوند. از دیگر سوابق خانم نوری شهابی می توان به وکیل بیمه آسیا و ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل بیمه آسیا
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، میاندوآب، خیابان 15 خرداد، ساختمان ابوعلی سینا، طبقه سوم

محدوده اختیارات بهترین وکیل زن در وکالتنامه

حدود و اختیارات بهترین وکیل زن در ارومیه به به نوع کاری که به او سپرده شده بستگی دارد. به عنوان مثال بررسی پرونده، طراح دادخواست و شکوائیه، دفاع از موکل، فرجام خواهی، تجدیدنظر خواهی و اعاده دادرسی از جمله وظایفی هستند که به موجب عقد قرارداد وکالت به وکیل زن سپرده می شود.

توصیه می کنیم که وکلای زن برای انجام امور قضایی که می خواهند انجام دهند حتما از موکل وکالت بگیرند و کلیه حدود و اختیارات که به او آن ها محول شده براساس ماده 35 قانون آیین دادرسی مدنی در قرارداد ذکر گردد.

محدوده اختیارات بهترین وکیل زن در وکالتنامه

ویژگی های وکیل زن

برخلاف تصور برخی افراد دریافت مشاوره حقوقی و کمک گرفتن از بهترین وکیل زن در ارومیه نه تنها هزینه نبوده بلکه یک سرمایه گذاری واقعی می باشد. زیرا وکیل با توجه به تسلطی و آشنایی که با قوانین مربوط به پرونده در دست اقدام شما دارد می تواند هر گونه مشکل و بحران در این مسیر را به درستی تشخیص داده و از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری به عمل آورد.

برخی از مهم ترین ویژگی های وکیل زن به قرار ذیل است:

 • یک وکیل خوب امانتدار بوده و محرم اسرار موکل خود است: یکی از ویژگی های شخصیتی یک وکیل حرفه ای حفظ اسرار و واقعیت هایی است که از سوی موکل به منظور پیگیری پرونده در اختیار او قرار داده می شود. در حقیقت بهترین وکیل زن در ارمیه باید بتواند اعتماد موکلین خود را در این زمینه جلب نماید.
 • وکیل باید از دادن امید واهی، مطالب غلوآمیز و غیر ممکن خودداری کند: دادن وعده های دروغین و امیدوار کردن موکل به دور از اخلاق حرفه ای وکیل است. تعهد وکیل به نتیجه نیست بلکه به وسیله است. لذا وکیل باید قبل از هر گونه اقدامی تمام موانع و مشکلاتی که ممکن است در میسر دادرسی وجود داشته باشد را به موکل اطلاع می دهد تا بتواند به صورت آگاهانه تصمیم گیری کند.
 • وکیل مسائل حقوقی را به صورت کاملا شفاف و با بیانی ساده برای موکل توضیح می دهد: یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل زن در ارومیه اجتناب از پیچیده تر کردن قوانین دادرسی بوده و با مهارت و تجربه ای که در این زمینه کسب نموده موکل خود را از طریق ارائه مشاوره با بیانی شفاف و ساده راهنمایی می کند.
 • وکیل باید از اطلاعات و معلومات حقوقی کافی برخوردار باشد: وکیل زن باید در امور تخصصی وکالت مربوط به حوزه فعالیت خود از دانش حقوقی بالایی برخوردار باشد و با مطالعه و تحقیق همواره از جدیدترین تغییراتی که در قوانین ایجاد می شود مطلع گردد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل زن در ارومیه را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکیل زن کیست؟

وکیل زن کسی است که در حول موضوعات حقوقی به فعالیت می پردازد و و خدمت حقوقی به افراد ارائه می دهد چه در زمینه وکالت چه در زمینه مشاوره.

وکیل زن چه وظایفی دارد؟

وکیل زن موظف است در زمینه مورد وکالت غبطه و مصلحت موکل را رعایت کند و در زمینه قوانین موجود و تازه تصویب شده مطالعه های مستمر داشته باشد.

تفاوت وکیل حقوقی و کیفری چیست؟

وکلایی که پروانه وکالت دارند می توانند در تمام زمینه ها وکالت کنند اما به دلیل وسیع بودن مباحث حقوقی هر وکیل سعی دارد در حیطه حقوقی یا کیفری وکالت کند تا بهتر متمرکز باشد و تفاوتی بین آنان نیست به جز آن که وکیل حقوقی در پرونده های حقوقی و وکیل کیفری در امور جزایی بیشتر فعالیت دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا