وکیل حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در ارومیه⭐【سال1403】⚖️

حتما برای بیشتر افراد پیش آمده است که با مشکلات حقوقی رو به رو شوند. طبیعتا افراد عادی دانش حقوقی بالایی ندارند که بتوانند با کمک آن ها مشکلات خود را برطرف نمایند. یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای حل مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی مراجعه به مشاور حقوقی است. با توجه به اهمیت موضوع، تصمیم گرفتیم در این مقاله بهترین مشاور حقوقی در ارومیه را به شما معرفی نماییم، پس لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین مشاور حقوقی در ارومیه چه کسی است؟

همه ما می دانیم که برای حل هر مشکل باید به یک فرد آگاه در آن زمینه مراجعه نمود. در زمینه مشکلات قانونی هم راه چاره همین است که به فردی متخصص در زمینه موارد قانونی مراجعه کرده و از وی بخواهیم راه حل مناسبی را به ما ارائه دهد. مشاور حقوقی شخصی است که می تواند این راهنمایی ها را ارائه دهد.

اما بهترین مشاور حقوقی در ارومیه باید دارای دانش و تخصص لازم و کافی در این زمینه باشد. داشتن صداقت از نکات مهم در انتخاب مشاور حقوقی است. وی باید پرونده مراجعه کننده را به طور کامل بررسی کرده و صادقانه شرایط و میزان موفقیت را به او اعلام کند.

رازداری جزو مهم ترین خصیصه های یک مشاور حقوقی خوب است. گاهی افراد به دلیل ترس از فاش شدن اسرار زندگی شان نمی توانند به مشاور و یا وکیل مراجعه نموده و حقایق را بازگو کنند. اگر بهترین وکیل ارومیه حس اعتماد و رازداری را به موکل خود بدهد، آن گاه او هم برای گفتن اسرار خود راغب می شود. به این صورت یافتن راه حل هم برای مشکل فرد ساده تر خواهد بود.

بهترین مشاور حقوقی در ارومیه

نکات مهم در خصوص مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در ارومیه

 در انتخاب یک مشاور حقوقی خوب باید به نکات بسیاری دقت نمود تا بتوان انتخاب درستی انجام داد که منجر به نتیجه دلخواه گردد. یکی از این نکات توجه به تحصیلات و تجربه مشاور حقوقی است. طبیعتا هر چه مشاوران سواد حقوقی بالاتری داشته باشند بهتر می توانند به مراجعین خود مشاوره دهند.

اما در کنار سواد تجربه حرفه ای هم از اهمیت زیادی برخوردار است. رویارویی با مشکلات مختلف و یافتن راه حل برای آن ها به مشاور کمک می کند تا راحت تر بتواند به مراجعین خود راهنمایی هایی را ارائه نماید. در این شرایط راه حل های ارائه شده نیز کاربردی تر خواهند بود زیرا امتحان خود را پس داده اند.

در دسترس بودن و مسئولیت پذیر بودن مشاوران حقوقی هم جزو نکاتی است که باید به آن توجه کرد. ممکن است برخی مشاوران در ساعات مشخصی به انجام مسئولیت های خود نپردازند. موکلین چنین مشاورانی در صورت لزوم نمی توانند با مشاور ارتباط برقرار کرده و از او کمک بخواهند. بهترین وکیل کیفری در ارومیه با داشتن این ویژگی ها شناخته می شود.

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در ارومیه را بشناسید!

نجات علی پور

علیپور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA(International Bar Association)  میباشند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

آدرس:‌ ارومیه خیابان شهید بهشتی(دانشکده) روبروی کوچه ۷ ساختمان تجارت واحد ۱۱

تلفن همراه: 09141412141

وب سایت: nejatalipour.com

حبیب جوادی اصل

حبیب جوادی اصل

یکی از بهترین مشاور حقوقی در ارومیه آقای حبیب جوادی اصل هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 1274 از کانون وکلا می باشند. تحصیلات آقای جوادی اصل کارشناسی حقوق می باشد. ایشان در خصوص دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، امور قراردادها، چک و سفته، اختلافات مالی، نزاع، ضرب و جرح، قتل و ورود به حریم خصوصی تخصص دارند. آقای جوادی اصل حدود 3 سال است که در ارومیه به وکالت مشغول می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تهیه کلیه اوراق قضایی
 • مشاوره حقوقی تخصصی

آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، اول شمالی، ساختمان لعل، طبقه 5، واحد 6

ابراهیم پارسا مهر

ابراهیم پارسا مهر

آقای پارسا مهر تحصیلات خود را در رشته حقوق خصوصی با گرایش مالکیت فکری تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. ایشان همچنین پس از اتمام تحصیلات خود با قبولی در آزمون وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شده اند. کارشناس حقوقی شهرداری، استانداری و همکاری با صدا و سیما از سوابق کاری ایشان می باشد. آقای پارسا مهر همچنین کتب و مقالات علمی و پژوهشی بسیاری را نوشته اند. همچنین سابقه تدریس در دانشگاه هم در رزومه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی
 • تخصص در تمام شاخه های حقوق خصوصی
 • اخذ وکالت دعاوی مالی، شرکت ها و مالکیت فکری، املاک و سرقفلی

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، رو به روی فروشگاه رفاه، ساختمان کیا، طبقه 4، واحد 15

سمیه حسنی

سمیه حسنی

از دیگر مشاوران حقوقی در ارومیه می توان از خانم سمیه حسنی نام برد. خانم حسنی دارای تحصیلات تکمیلی در مقطع دکترا در رشته حقوق هستند. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی هستند که جزو بهترین و معتبرترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است. خانم دکتر حسنی دارای سوابق درخشانی در حوزه تدریس در دانشگاه هستند. ایشان همچنین عضو کمیسیون علمی و آموزشی حقوق بشر کانون وکلا می باشند.  مدیریت موسسه دانش پژوهان ماد و داوری بین المللی از دیگر سوابق خانم حسنی است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت و مشاوره در دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری مانند چک، سفته، مناقصات و برات
 • پذیرش دعاوی آسیب به جان و مال شامل تصادفات، ضرب و جرح، تخریب و جرائم پزشکی

 آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، برج آسمان، طبقه 5، واحد 509

محمد اسماعیل پور

محمد اسماعیل پور

آقای اسماعیل پور دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و جزو بهترین مشاور حقوقی در ارومیه هستند. آقای محمد اسماعیل پور علاوه بر وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری در امورات بانکی و اجرائیات ثبت هم تسلط دارند. ایشان در دعاوی خانواده، دعاوی مالی و تجاری و همچنین دعاوی جرائم علیه شخصیت و هویت افراد تخصص و تجربه دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع دفاعیه ها و شکوائیه ها
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی متفاوت

آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، خیام جنوبی، نرسیده به فلکه جهاد، کوی 19، مجتمع آرمتین، طبقه 4، واحد 11

حامد عباسی

حامد عباسی

یکی دیگر از وکلای شناخته شده ارومیه آقای حامد عباسی هستند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. آقای عباسی دارای پروانه وکالت به شماره 2872 از کانون وکلا هستند. ایشان در وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی مانند طلاق، مهریه، سرپرست و قیم و همچنین دعاوی مواد مخدر مانند مصرف و توزیع مواد، دعاوی مربوط به آسیب به جان و مال شامل ضرب و جرح، قتل و تخریب تخصص و تجربه دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیان، طبقه 5، واحد 20

مهسا مهربان

مهسا مهربان

خانم مهربان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق مالکیت فکری می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا هستند. ایشان بیش از یک دهه است که در زمینه وکالت دعاوی مختلف فعالیت می کنند. در طی این سالیان پرونده های بسیاری توسط ایشان با موفقیت به پایان رسیده است. وکالت دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان، کلاهبرداری، تقلب، تزویر و دعاوی مالی و تجاری در تخصص این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره حقوقی غیر حضوری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: ارومیه، بلوار امامت، اول زیرگذر شهر چای بر، پلاک 20، طبقه اول

میلاد شیرزاد

میلاد شیرزاد

آقای میلاد شیرزاد از بهترین مشاور حقوقی در ارومیه هستند . ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 1092 از کانون وکلا هستند. آقای شیرزاد از مشاوران برجسته ای هستند که در ارومیه فعالیت می کنند. وکالت دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان، قراردادها، چک و سفته ،اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی و املاک توسط ایشان انجام می شود. ایشان در طول سال های وکالت خود بهترین دفاعیه ها را از موکلین خود ارائه داده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری
 • ارائه مشاوره غیر حضوری
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، مجتمع تجاری خیام، طبقه 5، واحد 20

حافظ غفاری

حافظ غفاری

آقای حافظ غفاری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در ارومیه مشغول فعالیت می باشند. آقای غفاری در سال های وکالت خود همواره تلاش نموده اند که از حق موکل خود دفاع نمایند. تخصص ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی است. سابقه دادیاری بازپرسی، رئیس دادگاه و مستشاری دادگاه تجدید نظر در پرونده کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، سفته و برات
 • تخصص در دعاوی اموال منقول مانند ماشین، اشیا گرانبها و جواهرات
 • تخصص در دعاوی املاک مانند فروش اموال غیر منقول، ثبت اسناد و املاک، تخلیه و شهرداری

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع ماندگار، واحد 610

محمد زعفرانی

محمد زعفرانی

ایشان جزو مشاورین خوب ارومیه هستند که در حال حاضر در این شهر به وکالت می پردازند. مدرک تحصیلی آقای زعفرانی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل بشر می باشد. وکالت دعاوی مربوط به جرائم رایانه ای، کلاهبرداری، هک، دعاوی شهروند در برابر دولت مانند حقوق شهروندی، دعاوی علیه قضات، نیروهای مسلح و کارکنان دولت توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند قراردادها و لوایح
 • اخذ وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی مختلف
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری

آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان حسنی   

نحوه پرداخت هزینه بهترین مشاور حقوقی در ارومیه

طبیعتا مشاور حقوقی برای انجام راهنمایی و کمک به مراجعه کننده خود هزینه ای را دریافت می نماید. اما عوامل مختلفی بر میزان این هزینه تاثیر گذار هستند. هر ساله توسط کانون وکلا تعرفه ای برای حق الزحمه وکلا و مشاورین تعیین می شود. اما به دلیل کم و ناچیز بودن این تعرفه عموما مورد تایید وکلا نمی باشد.

هزینه ای که مراجعه کننده باید پرداخت کند و نحوه پرداخت آن بیشتر بر حسب توافق میان طرفین است. ممکن است طرفین توافق نمایند پس از اتمام مشکل حقوقی و به نتیجه رسیدن آن هزینه مشاوره پرداخت شود. یا ممکن است مشاور پس از ارائه راهنمایی های خود حق الزحمه خود را مطالبه نماید. به هر حال موضوعی است که باید نسبت به آن توافق انجام شود. اما نکته مهم این است که مبلغ هزینه و نحوه پرداخت آن در قرارداد وکالت مشخص شود تا از بروز مشکلات پیشگیری شود.

نحوه پرداخت هزینه بهترین مشاور حقوقی در ارومیه

تفاوت نماینده حقوقی و مشاور حقوقی

یکی از اصطلاحات حقوقی که بسیاری از افراد آن را شنیده اند نماینده حقوقی است. ممکن است برخی افراد تصور کنند نماینده حقوقی همان وکیل و یا مشاور است. در صورتی که هر یک از این عناوین با یکدیگر تفاوت هایی دارند. وکیل دادگستری دارای پروانه وکالت می باشد. اما مشاور و نماینده حقوقی نیازی به دریافت این پروانه ندارند.

از طرف دیگر مشاور حقوقی، تنها می تواند به عنوان مشاور حقوقی فعالیت نماید. وی اجازه شرکت در محاکم قضایی به عنوان وکیل و دفاع از موکل را ندارد. اما نماینده حقوقی می تواند بدون داشتن پروانه وکالت به دفاع از موکل خود در دادگاه ها بپردازد. اما داشتن نماینده حقوقی محدودیت هایی دارد و این اجازه تنها به برخی از شرکت ها و سازمان ها داده می شود.

کلام آخر

در این مقاله بهترین مشاور حقوقی در ارومیه را مورد بررسی قرار دادیم. یک مشاور حقوقی باید توانایی های لازم از جمله دانش و تجربه کافی را برای انجام مشاوره داشته باشد. وی باید بتواند اعتماد موکل را جلب نماید تا او را در جریان کامل امور پرونده قرار دهد. مشاور با در اختیار داشتن جنبه های مختلف موضوع بهتر می تواند برای پیدا کردن راه فرار از مشکل تلاش کند. باید بدانیم که مشاور حقوقی، وکیل دادگستری و نماینده حقوقی افراد مختلف با توانایی های مختلف هستند. امیدواریم اطلاعات فوق برای افرادی که به دنبال شناخت بهترین مشاور حقوقی هستند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید، ما در سایت وکیل چی پذیرای شما عزیزان هستیم.    

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا