وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس⭐【سال1403】⚖️

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس طبق نظر سایت وکیل چی:

  • علاءالدین اصغری (روبروی بیمارستان شفا)
  • سید علی شاه صاحبی (فلکه دوم تهرانپارس)
  • مجتبی رجبی (چهار راه سید الشهدا)
  • یلدا استرکی (بین فلکه اول و دوم)
  • نرگس عبدالله زاده (فلکه چهارم)

خرید و فروش املاک و زمین در تهران جزو معامله های سودمند می باشد. افراد بسیاری در حال حاضر در حوزه املاک و مستغلات مشغول به کار می باشند. اگر از دیدگاه تجارت به آن نگاه نکنیم، افرادی هستند که با پرداخت پول به صاحب ملک حق تملک آن را خریداری می کنند. در این روابط عدم پایبندی هر یک از طرفین به تعهدات و اصول اخلاقی مشکلات زیادی را ایجاد می کند. یک وکیل حقوقی می تواند این دعاوی را بدون دردسر و مشکلی حل نماید. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس برای پیگیری پرونده ملکی خود هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس کیست؟

پرونده های ملکی به دلیل پیچیدگی هایی که دارد، به وکلا خبره واگذار می شوند. بهترین وکیل ملکی در همه امور حقوقی صاحب علم و دانش است اما به دلیل دفعات تکرار پیگیری پرونده های ملکی همه پیج و خم این مسیر را به درستی می شناسد. تهران به دلیل پایتخت بودن و جمعیت بالایی که دارد با بیشترین آمار دعاوی ملکی در سطح کشوررو به رو می باشد. از این روز نیاز به حضور وکیل کاربلد در این دعاوی لازم است، اما چه معیارهایی نشان دهنده برتری وکیل است؟

بهترین وکیل حقوقی در تهران کسی است که با مدرک تحصیلات عالیه در دانشگاه های مطرح کشور فارغ التحصیل شده باشد. در آزمون وکالت موفق به کسب رتبه مطلوبی شده و پروانه وکالت خود را به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری بر اساس شایستگی های خود دریافت کرده باشد. ملاک های انتخاب یک وکیل ملکی خوب تبحر، جسارت، شجاعت، دانش و پشتکار او در جریان رسیدگی به پرونده های حقوقی می باشد.

بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس باید به اصطلاحات حقوقی در زمینه دادرسی به دعاوی ملکیتی آشنا باشد. پروسه حل پرونده را بلد بوده و مراحل آن را با شکیبایی و دقت کافی به ترتیب انجام دهد. گفته های خود را به دادگاه و قاضی اثبات نموده و بر گفته خود استوار بماند. با تسلط و آرامش اسناد موجود را به مراجع ذی ربط تسلیم کرده و بیان شیوا داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس کیست؟

پرونده های ملکی چگونه دعاوی هستند؟

دعاوی ملکی دعاوی هستند که در آن یکی از طرفین به دلیل عدم آگاهی، بی­ احتیاطی و سهل انگاری اموال خود را ازدست داده و یا در خرید آن فریب خورده است. در آن سوی معامله شخصی با دروغ، عامدانه به تعهدات خود عمل نکرده و مرتکب فریب در معامله شده است. در واقع موضوع دعوی ملکی تملک مال، حق استفاده و حق تصمیم گیری برای اموال توسط صاحب آن است، به بیان دیگر دعوی ملکی همان اموال غیر منقول می باشد.

پرونده های ملکی در سه دسته دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری و دعاوی ثبتی جای می گیرند. اختلافات ملکی حقوقی و ثبتی با تنظیم دادخواست در دادگاه بیان می­شوند در صورتی که دعاوی ملکی کیفری با ثبت شکایت در دادگاه ها بررسی می شوند. در دعاوی ملکی، ضوابط قانونی و رسمی برای تبادل مالکیت صورت نگرفته و تخلف جعل اسناد شکل گرفته است.

دعاوی که به پرونده های اموال غیر منقول مربوط است شامل خلع ید، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه ملک، ابطال سند و جلوگیری از حق و مزاحمت از حق می شود. این مسائل حقوقی در طیف وسیعی از قانون و مقرارت قابل پیگیری می باشند. مهم ترین و پر تکرارترین دعاوی ملکی دعوی تعهد رهن و اجاره، تصرف عدوانی و دعوی مطالبه غرامت است.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس را بشناسید!

علاءالدین اصغری

علاءالدین اصغری

علاءالدین اصغری. وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری. بازنشسته دادگستری با ۳۱ سال تجربه کاری مفید در همه زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، اجرای احکام. تحصیلات فوق لیسانس گرایش جزا و جرم شناسی. مشاوره‌، تنظیم انواع دادخواست و شکوائیه. اظهار نامه، لوایح، و وکالت در کلیه پرونده‌های مدنی، کیفری، اجرای‌ احکام.

آدرس دفتر: روبروی بیمارستان شفا گوچه گلستان سعدی نهم

شماره تماس :

۰۹۱۶۶۶۱۳۲۴۶

۰۹۳۰۳۰۱۷۹۸۰

سید علی شاه صاحبی

سید علی شاه صاحبی

آقای صاحبی وکیل پایه یک دادگستری با 21 سال سابقه از بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس به شمار می روند. ایشان وکیلی با عزم و اراده، با سواد، منصف و عدالت خواه می باشند. از سابقه کاری سید علی شاه صاحبی می توان به فعالیت حقوقی در صدا و سیما، کارشناس و وکیل شرکت های مختلف، عضو کانون معاضدت مرکز استان تهران و همکاری با مراکز حقوقی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مولف مقالات حقوقی خبرگزاری های مطرح کشور
 • متخصص امور ملکی مانند سرقفلی، تنظیم سند رسمی و تخلیه
 • وکالت دعاوی فروش مال غیر، جرائم علیه اموال و اشخاص، طلاق و چک

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان فرجام، شماره 43، ساختمان هیراد، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09123461722

مجتبی رجبی

مجتبی رجبی

ایشان وکیل پایه دادگستری و بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس می باشند. آقای رجبی عضو کانون وکلا دادگستری مرکز تهران بوده و دارای چندین سال سابقه در عرصه وکالت هستند. جناب آقای مجتبی رجبی در دفتر شخصی خود خدمات حقوقی را در زمینه های خانواده، طلاق، جعل اسناد، قتل، کیفری، حقوقی و ملکی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • ماهر در زمینه سرقفلی و حق کسب
 • تخصص در امور اثبات مالکیت و تخلیه املاک

آدرس: تهران، تهرانپارس، چهار راه سید الشهدا، رو به روی بنیاد شهید، جنب دفتر خدمات قضایی، پلاک 160

یلدا استرکی

یلدا استرکی

سرکار خانم استرکی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در زمینه ملکی در منطقه تهرانپارس و دانش آموخته حقوق بین الملل هستند. خانم یلدا استرکی وکیلی با تجربه، عادل، صادق، باهوش و صبور هستند. این ویژگی ها سبب محبوب شدن ایشان در بین موکلین شان شده است. تخصص اصلی خانم استرکی در حوزه خانواده، املاک و اموال، قراردادها و کلاهبرداری ها می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • وکالت دعاوی جعل اسناد ملکی و ابطال آن ها
 • متخصص دستور تخلیه، دعوی تصرف عدوانی و اثبات مالکیت

آدرس: تهران، تهرانپارس، بین فلکه اول و دوم، چهار راه تیرانداز

نرگس عبدالله زاده

نرگس عبدالله زاده

ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و در تهرانپارس مشغول به وکالت هستند. فعالیت خانم عبدالله زاده در خصوص دعاوی ملکی می باشد. این وکیل خبره از دانش و تجربه کافی در امور حقوقی مختلف برخوردار هستند. اکثر موکلین خانم نرگس عبدالله زاده از شیوه بیان، دفاع و وکالت ایشان ابراز خرسندی نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متبحر در دعاوی ممانعت از حق و مزاحمت، فروش اموال غیر و تصاحب عدوانی
 • وکالت حرفه ای پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، تجاری – بازرگانی و مالی

آدرس: تهران، تهرانپارس، فلکه چهارم، جنب مجتمع قضایی شهید باهنر

تفاوت وکیل ملکی در تهرانپارس و سایر وکلا

اگر سری به دادگاه های تهران بزنید متوجه می شوید که اختلافات متعددی بر سر املاک و مستغلات به وجود آمده است.به همین خاطر بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس از حساسیت موضوع باخبر بوده و جزئیات بیشتری را در رسیدگی به پرونده ها مد نظر قرار می دهد. در صورتی که شرایط پرونده بسیار بغرنج باشد، دعوی به دیوان عدالت تهران ارجاع داده شده و وکیل باید تقاضای فرجام خواهی بدهد.

وکیل ملکی علاوه بر پرونده هایی با موضوع ملکیتی، سایر پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، تجاری و مالی را هم دادخواهی می کند ولی به سبب تجربیاتی که دارد، پرونده های ملکی را با ظرافت و دیدگاه تخصصی مورد بررسی قرار می دهد. یک وکیل ملکی در تهران همه مجوزهای لازم برای وکالت را داشته و به صورت کاملا قانونی فعالیت می کند.

تفاوت وکیل ملکی در تهرانپارس و سایر وکلا

دعوی خلع ید چیست؟

دعاوی خلع ید یکی از اختلافات ملکی می باشد. بنابر ماده 308 قانون مدنی کشور دعوی خلع ید زمانی پیش می آید که فردی به طور کاملا غیر قانونی ملکی را به تصرف خود در آورده باشد، در صورتی که مالک آن شخص دیگری است. در معنای حقوقی خلع ید به معنی دفع تصرف اموال از شخص متصرف توسط قانون است. مالک با ارائه اسناد و مدارک دال بر مالکیت اموال درخواست خلع ید را دارد. خلع ید می تواند در ملک مشاع و ارثی رخ بدهد.

موضوع اصلی دعوی خلع ید اثبات مالکیت و تخلیه ملک می باشد. برای این کار صاحب اموال باید بتواند حق تملک خود و ادعا غاصب را پوچ و بیهوده به اثبات برساند. در دعاوی خلع ید مالک یا وکیلش باید با توجه به شرایط پرونده ادعای خود را با ارائه اسناد توجیه کنند. اثبات مالکیت خواهان، اثبات تصرف عدوانی و موضوعیت اموال غیر منقول موارد قابل توجه قاضی است که باید توسط مالک آماده شود.

کلام آخر

دادگاه های صالح مراجع رسیدگی به دعاوی ملکی می باشند. حضور بهترین وکیل ملکی در تهرانپارس در انجام اقدامات لازم برای اثبات گفته های شاکی اهمیت بسیاری دارد. زیرا افراد با قوانین و مقرارت این حوزه آشنا نبوده و توانایی رفع مشکلات را ندارند. وکیل به تسریع روند پیگیری پرونده ملکی کمک می کند. وکیل چی از همراهی شما صمیمانه قدردانی می کند. لطفا ما را در جهت بهبود سایت از انتقادات و پیشنهادات خود مطلع سازید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

4/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا