وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در جردن⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در جردن را به شما معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات لازم در این زمینه در ادامه مقاله همراه ما باشید. کسانی که به عنوان یک وکیل ملکی ادعای بهترین بودن را در بین رقبا دارند، باید به صورت کامل به انواع قوانین و مقررات مربوط به معاملات ملکی و تبصره‌های آن آشنایی کامل داشته باشند. دعاوی ملکی گونه های مختلفی دارند که ممکن است از نوع حقوقی و یا کیفری باشد.

بهترین وکیل ملکی در جردن کیست؟

تهران یکی از شهرهای گران قیمت در کشور است که هر منطقه آن دارای تفاوت قیمتی با منطقه دیگر است. با توجه به این که محدوده جردن در بخش شمالی و گران قیمت شهر تهران است، اختلافات ملکی نیز در آن با میزان خسارت بالا وجود دارد که بدون راهنمایی ها و کمک یک وکیل همچون بهترین وکیل ملکی در جردن حل و فصل آن ها بسیار دشوار است. وکلای حرفه ای در این منطقه به معاملات مربوط به حوزه املاک و مستغلات کاملا آشنا هستند و اطلاعات خوبی در خصوص اختلافات و کلاهبرداری ها و نکات قانونی آن دارند.

بهترین وکیل ملکی در جردن با تسلط بر نحوه معاملات املاک و آنچه که در این بین اتفاق می افتد، سطح سواد حقوقی بالا، فن بیان قوی و پیگیری های لازم، پرونده ها را بهترین شکل ممکن وکالت می نماید. همچنین بهترین وکیل تهران دارای مدرک تحصیلی معتبر و پروانه وکالت بود و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می نماید. چنین وکیلی همواره با قدرت تجزیه و تحلیل در مسائل و دقت در جزئیات، سعی در یافتن بهترین راه حل ها جهت پیروزی در دادگاه می نماید.

بهترین وکیل ملکی در جردن کیست؟

کلاهبرداری در معاملات ملکی

دعاوی ملکی می‌توانند از نوع حقوقی یا کیفری باشند. اگر دعوای پیش آمده بین طرفین از نوع حقوقی باشد، فرد خاطی یا همان خوانده، با پرداخت ضرر و زیان و خسارت‌های مالی طرف مقابل می‌تواند رضایت او را جلب کرده و پرونده را به پایان برساند. وجود یک وکیل ملکی در این بین می تواند به تحقق مطالبات و جبران آن در کم ترین زمان کمک کند. اما اگر دعوای پیش آمده از نوع کیفری باشد، یعنی فرد علاوه بر وارد کردن ضرر و زیان به شخص، مقررات و قوانین را نیز زیر پا گذاشته و دچار جرم شده باشد، دعوا از نوع کیفری بوده و باید مجازات آن را نیز تحمل کند.

کلاهبرداری در خرید و فروش ملک یکی از دعاوی ملکی کیفری است که بهترین وکیل کیفری در تهران که به مسائل ملکی نیز اشراف داشته باشد می تواند به آن ها کمک کند. به طور معمول اگر فردی به کلاهبرداری ملکی و فروش آن به غیر متهم گردد، باید مجازاتی بین یک تا هفت سال را تحمل کند و علاوه بر آن نیز جزای نقدی و جبران ضرر و زیان فرد مقابل را نیز بر عهده بگیرد. اما اگر فرد متهم از کارمندان دولت بوده باشد و از شغل خود سو استفاده نماید، علاوه بر این مجازات، به انفصال ابد نیز محکوم می گردد.

اگر در این بین علاوه بر فرد کلاهبردار و متهم، شخصی به عنوان انتقال دهنده ملک مثل مشاور املاک نیز بدون آگاهی نسبت به مالک نبودن فرد با او همکاری داشته باشد، معاون جرم شناخته شده و برای او مجازاتی با درجات کم تر در نظر گرفته می شود. در صورتی که مالک از وقوع معامله اطلاعات کافی داشته باشد، به او فرصت یک ماهه داده می‌شود تا برای ابلاغ انتقال گیرنده و مطلع کردن او از مالکیت خود اقدام کند. در غیر این صورت فرد مالک نیز به عنوان شریک جرم در نظر گرفته می شود.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در جردن را بشناسید!

آزاد سیدی

آزاد سیدی

آزاد سیدی با شماره پروانه وکالت 11865 صادره از کانون وکلای دادگستری از جمله وکلایی است که به دعاوی ملکی مسلط بوده و به خوبی با نحوه حل و فصل آن ها آشنا می باشد. پروانه وکالت ایشان در سال 1388 صادر گردیده است و در حال حاضر یکی از بهترین وکیل ملکی در جردن محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • دارای 14 سال سابقه وکالت متخصص در انواع دعاوی ملکی حقوقی و کیفری
 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس: جردن، خیابان طاهری، ساختمان مرکز تجارت ایران، طبقه دهم، واحد دوم

بهروز یغمایی

بهروز یغمایی

بهروز یغمایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با شماره پروانه وکالت 3761؛ دیگر وکیلی است که به عنوان بهترین وکیل ملکی در جردن معرف حضور شما می گردد. وی دارای سال ها سابقه وکالت و فعالیت به عنوان یک مشاور حقوقی زبده در تهران بوده که به انواع دعاوی ملکی مانند تملک آپارتمان ها، تخلیه ملک، خرید و فروش املاک به صورت پیش فروش، تغییر کاربری و افراز اراضی مشاع مسلط است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی و دیگر دعاوی حقوقی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری
 • تنظیم و نگارش انواع قراردادها و دادخواست های حقوقی و قضایی

آدرس: جردن، خیابان ارمغان شرقی، کوچه بنیان، پلاک 2، طبقه همکف، واحد یک

یوسف کریمی اسفستانی

یوسف کریمی اسفستانی

یکی دیگر از وکلای برجسته و زبده در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت می باشد، آقای یوسف کریمی اسفستانی با شماره پروانه وکالت 7091 صادره از کانون وکلای دادگستری تهران می باشد. وی با انواع دعاوی ملکی مسلط بوده و با نحوه پیگیری پرونده و حل و فصل آن ها آشنایی کامل دارد و از این رو طبق نظر مراجعین و موکلین شان یکی از بهترین وکیل ملکی در جردن می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم و نگارش انواع اوراق قضایی
 • متخصص در انواع دعاوی حقوقی، خانواده و ملکی و تنظیم دادخواست های مربوط به آن ها
 • ارائه دهنده مشاوره با تعیین وقت قبلی

آدرس: جردن، نرسیده به خیابان بامداد، پلاک 74، طبقه 2، واحد 3

عباس نیک پیام

عباس نیک پیام

آقای عباس نیک پیام با شماره پروانه وکالت 8896 از دیگر وکلایی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در جردن مشغول به ارائه خدمات حقوقی و وکالتی می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که با فن بیان قوی، قدرت آنالیز قوانین و مسائل، توانایی در تفهیم مطالب و پیگیری و ممارستی که در جمع آوری ادله و شواهد دارد، در بسیاری از پرونده‌های خود به نتایج مطلوبی دست یافته است.

تخصص و مهارت:

 • اخذ انواع پرونده های حقوقی و کیفری
 • وکالت اراضی و املاک، مصادره اموال و فروش مال غیر
 • دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • انواع دعاوی ثبتی

آدرس: جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، برج امیر پرویز، طبقه 2

پیام پارسا

پیام پارسا

یکی از وکلای پایه یک دادگستری در منطقه جردن تهران که سابقه کاری بالایی داشته و به تخصص و مهارت خوبی در سال‌های فعالیت خود رسیده است، آقای پیام پارسا می باشد. وی با توجه به تعداد پرونده های اخذ شده در زمینه امور ملکی و موفقیت در آن ها، به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در جردن محسوب می گردد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 13 سال سابقه وکالت
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری
 • ارائه دهنده مشاوره های حقوقی به افراد و شرکت ها

آدرس: جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه دوم، واحد 7

معیارهای انتخاب بهترین وکیل ملکی در جردن

برای این که بتوان از بین وکلای فعال در منطقه جردن، بهترین آن ها را انتخاب کرد، باید معیارهایی برای انتخاب آن ها داشت و طبق آن عمل کرد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • بهترین وکیل ملکی در جردن باید سطح سواد حقوقی و علم و دانش کافی در حوزه تخصصی املاک داشته باشد و به انواع دعاوی حقوقی و کیفری این حوزه مسلط باشد تا بداند در مراجع قضایی چگونه می تواند از موکل خود دفاع کند.
 • تجربه کاری او در حدی باشد که با اکثر موضوعات ملکی آشنا باشد.
 • از مراحل انجام کار به موکل خود گزارش دهد و با داشتن جلسات مشاوره در طول پرونده و مشورت با او در مورد راهکارهایی که مدنظر دارد، بهترین تصمیمات را بگیرد.
 • شرافت و وجدان کاری داشته باشد و سعی در به نتیجه رساندن پرونده بدون هزینه تراشی کند و هدف او بیش از هرچیزی حفظ مصلحت موکلش باشد.
معیارهای انتخاب بهترین وکیل ملکی در جردن

شرایط درخواست تخلیه ملک

اگر فردی برای تخلیه ملک خود از بهترین وکیل ملکی در جردن کمک می خواهد، زمانی وکیل اقدام به ارائه دادخواست تخلیه ملک می‌نماید که شرایط زیر اتفاق افتاده باشد:

 • اگر مستاجر بدون اذن مالک ملک را به فرد دیگری داده باشد.
 • زمانی که بین موجر و مستاجر قراردادی وجود نداشته باشد.
 • استفاده مستاجر از ملک در موارد غیر مشروع
 • به پایان رسیدن موعد اجاره نامه
 • گذشت سه ماه از آخرین پرداخت اجاره بها

کلام آخر

ما در این مقاله در خصوص دعاوی ملکی، جزئیات آن ها و مجازات در نظر گرفته شده برای برخی از دعاوی ملکی کیفری مطالبی را عنوان نمودیم و همچنین 5 تا از بهترین وکیل ملکی در جردن را به شما معرفی کردیم. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. شما می توانید مطالب بیشتری را در خصوص مسائل حقوقی در سایت وکیل چی مطالعه نمایید و وکلای مطرح در هر حوزه و در هر منطقه آشنا شوید.

از نظر قانونی می توان ملکی را به نام شخصی زده و شروطی مبنی بر اینکه تا قبل از فوت واگذار کننده نمی توان آن ملک را به فروش برساند یا تصاحب کند امکان پذیر است؟

بله. چنانچه شرط شود ملکی که واگذار می کنید تا زمان حیاط واگذار کننده قابل فروش و انتقال نباشد این شرط صحیح است. در صورتی که منظور از تصاحب، استفاده یا تغییر در ملک باشد شرط مذبور قابل اجرا می باشد.

آیا خرید و فروش املاک وقفی ممکن است؟

خرید ملک وقفی مطابق با قانون غیر مجاز است اما بسیاری از املاک وقفی برای کارهای تجاری و مسکونی اجاره داده می شود.

داشتن وکیل ملکی چه مزایایی دارد؟

وکیل ملکی می‌تواند هم از حقوق متهم و هم از حقوق شاکی در دادگاه صالح دفاع کند و از نظر حقوقی حقوق موکلش را وصول کند.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =

دکمه بازگشت به بالا