وکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در رباط کریم ⭐【سال1403】⚖️

هدف از نگارش این مقاله، معرفی بهترین وکیل ملکی در رباط کریم است. در صورتی که به اطلاعات وکلای این شهر نیاز دارید، تا انتها با ما همراه باشید. دعاوی املاک جزو گسترده ترین پرونده های قضایی هستند. در این مسیر، آگاهی داشتن از نحوه ثبت اسناد، شیوه طرح دعوا و آشنایی با روال دادرسی پرونده های ملکی بسیار حائز اهمیت است. تعداد زیادی از وکلای هر شهر و استان در این حوزه فعالیت می کنند که می توانند در حل پرونده های ملکی به  افراد کمک کنند. زیرا خود این اشخاص به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ممکن است نتوانند نتایج دلخواه را از پرونده کسب نمایند. پیگیری پرونده توسط افراد ناآگاه ممکن است نتایج عکس را به دنبال داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در رباط کریم کیست؟

یک وکیل ملکی خوب با تحصیل در رشته حقوق اطلاعات حقوقی کافی را به دست آورده و پروانه وکالت پایه یک را نیز کسب نموده است. بهترین وکیل ملکی در رباط کریم برای انجام وکالت کلیه دعاوی، زمینه لازم را دارد اما تخصص وی در پرونده های ملکی است. چنین وکیلی به تمام قوانین و مقررات بخش ملک و املاک آگاه است. وی تمام  راه های حل پرونده های ملکی را می شناسد و این اطلاعات را از طریق تجربه به دست آورده است.

بهترین وکیل در اندیشه شهریار با تجربه منظم و وقت شناس است و می داند که هر عملی را باید در چه زمانی انجام دهد. وکیل ملکی  نسبت به قوانین شهرداری، ماده 100، قیمت ملک در مناطق مختلف و با کلیه اطلاعات لازم در خصوص املاک آشنایی دارد. لازم است که وکیل صبر و بردباری، تلاش و شجاعت هم داشته باشد تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

دعاوی املاک مربوط به اموال غیر منقول و هر گونه اموالی است که غیر قابل جا به جایی هستند، می باشد. این دعاوی جزو پرونده های مالی هستند که هزینه بیشتری را نیز به موکل تحمیل می نمایند.

بهترین وکیل ملکی در رباط کریم کیست؟

عوامل موثر بر دست مزد بهترین وکیل ملکی

یک وکیل هزینه ای را به عنوان حق الزحمه از موکل خود دریافت می نماید. اما میزان این هزینه در پرونده های مختلف و برای وکلای با تخصص های خاص متفاوت است. از جمله موارد موثر بر میزان دست مزد وکیل می توان به موضوع پرونده اشاره کرد. دعاوی ملکی جزو پرونده های مالی محسوب می شوند. چنین دعاوی معمولا هزینه های وکالت بالایی دارند.

در دعاوی مالی، دست مزد وکیل بر حسب میزان ارزش مالی پرونده تعیین می شود. پس قیمت ملک از جمله موارد تعیین کننده دست مزد وکیل است. هر چه ارزش ملک بیشتر باشد، موکل برای حل پرونده های قضایی مربوط به آن باید هزینه های بیشتری را پرداخت نماید.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در رباط کریم را بشناسید!

فاطمه ایزدی

فاطمه ایزدی

سرکار خانم فاطمه ایزدی از وکلای خوب رباط کریم هستند که سال ها است در عرصه وکالت فعالیت دارند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند و پروانه وکالت شماره 16679 را از قوه قضاییه دریافت کرده اند. پرونده های زیادی توسط خانم ایزدی تحت وکالت قرار گرفته اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین انجامیده اند. کارنامه کاری ایشان با پیروزی های متعدد و اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل با تجربه، درخشان شده است. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و تلاش ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین این وکیل شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف در حوزه های خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری

آدرس: تهران، رباط کریم، اول بلوار مصلی، ساختمان بهار، طبقه 1، واحد 1

علی حسنی

علی حسنی

آقای علی حسنی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان تهران هستند. پروانه وکالت شماره 4022 متعلق به ایشان است که با دریافت آن در رباط کریم شروع به وکالت کردند. ایشان با تلاش های خود و کسب موفقیت های چشم گیر، به عنوان بهترین وکیل در رباط کریم شناخته شده اند. انصاف ایشان در دریافت حق الوکاله، علم و آگاهی بالا، تمرکز و تعهد ایشان منجر به کسب موفقیت و نتایج دلخواه در پرونده های مختلف شده است. ایشان امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم نموده اند و به همین ترتیب رضایت آن ها را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، فاکتور عادی و چک و سفته

آدرس: تهران، رباط کریم، شهرستان بهارستان، بلوار اصلی میدان ارغوان، پلاک 180

هادی تقوی

هادی تقوی

جناب آقای هادی تقوی از وکلای شناخته شده تهران و فعال در رباط کریم هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 8115 و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان تهران هستند. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفتند و آن ها را به سرانجام رساندند. اخلاق حرفه ای، تلاش، صداقت و ذکاوت این وکیل سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان شده است. مشاوره های این وکیل خبره کمک موثری در حل مشکلات مردم بوده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اظهار نامه و مبایعه نامه
 • وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند
 • تخصص در پرونده های تصادفات، ضرب و جرح و قتل

آدرس: میدان شهدای شادآباد، نبش کوچه مهر، ساختمان نگین، پلاک 1، طبقه 4، واحد 18

علیرضا تقوی دامغانی

علیرضا تقوی دامغانی

آقای علیرضا تقوی هم از دیگر وکلای خوب و شناخته شده تهران هستند که موفق شده اند پروانه وکالت پایه یک به شماره 26134 را دریافت نمایند. ایشان با آشنایی با مراحل و نحوه پیگیری پرونده های مختلف توانسته اند موفقیت های قابل قبولی را کسب نمایند. وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود اما در پرونده های کلاهبرداری، سرقت، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر تخصص دارند. مشاوره های ایشان هم منجر به حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده است. این وکیل با تجربه موفق به کسب عنوان بهترین وکیل در رباط کریم شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تهیه اوراق قضایی مختلف
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی

آدرس: رباط کریم، بلوار امام خمینی، جنب بانک سپه، مجتمع تجاری پردیسان، طبقه سوم، واحد 54 

فاطمه سلیمی

فاطمه سلیمی

سرکار خانم فاطمه سلیمی از وکلای خوب تهران هستند که سال ها است در عرصه وکالت فعالیت دارند. پرونده های زیادی توسط ایشان تحت وکالت قرار گرفته اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین انجامیده اند. پروانه وکالت شماره 7039 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. کارنامه کاری خانم سلیمی با پیروزی های متعدد و اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل با تجربه، درخشان شده است. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و تلاش ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین این وکیل شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف در حوزه های خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری

آدرس: رباط کریم، خیابان شهید ملکی، پاساژ زرافشان، طبقه 4، واحد 65

چگونه بهترین وکیل ملکی در رباط کریم را شناسایی کنیم؟

 شناخت بهترین وکیل ملکی برای افراد درگیر با این پرونده ها همواره دغدغه بوده است. روش های مختلفی برای شناخت وکلا وجود دارد که می تواند جهت انتخاب یک وکیل خوب به شما کمک نماید. بهترین روش استفاده از ترکیب این روش ها است که بهترین نتایج را حاصل می نماید. تحقیق و بررسی از اطرافیان و آشنایانی است که درگیر دعاوی مشابه بوده اند و از وکلای مختلف کمک گرفته اند یکی از راه های شناخت بهترین وکیل ملکی در رباط کریم است.

از طریق سایت های مختلف مانند سایت وکیل چی هم می توان لیستی از وکلای معروف و شناخته شده شهر را به دست آورد. کسب اطلاعات از طریق کانون وکلا و ترتیب دادن جلسات معارفه و مشاوره با برخی از وکلا هم می تواند به شما کمک کند. لازم است که در خصوص نظر وکیل درباره پرونده خود و حق الزحمه مورد نظر ایشان هم تحقیق نمود. در نهایت، با استفاده از مجموع این اطلاعات می توانید یک انتخاب درست داشته باشید که منجر به کسب نتایج مطلوب گردد.

چکونه بهترین وکیل ملکی در رباط کریم را شناسایی کنیم؟

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی در سه دسته حقوقی، کیفری و ثبتی دسته بندی می شوند. پرونده های حقوقی مربوط به اختلافات مختلف میان مردم می باشد که در حیطه حقوقی است. این نوع پرونده ها نیاز به طرح دادخواست دارند و باید در دادگاه های حقوقی بررسی شوند. دعاوی ملکی کیفری شامل پرونده هایی هستند که شامل وقوع جرم است. مجازات هایی برای افراد متهم در این پرونده ها ایجاد می شود.

پرونده های ثبتی هم نوع دیگری از دعاوی هستند که گاهی موارد پیش می آیند. این دعاوی بسیار مشابه پرونده های ملکی هستند و گاهی تشخیص آن ها از یکدیگر سخت خواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در رباط کریم را به شما معرفی نمودیم. وکیل ملکی بر قوانین بخش املاک تسط کامل دارد و می تواند شما را به نتایج دلخواهتان برساند. برای انتخاب یک وکیل ملکی خوب باید تحقیقات لازم را از طرق مختلف به انجام رساند. بررسی سایت های مختلف، پرس و جو از افرادی که از وکیل ملکی کمک و مشاوره دریافت کرده اند و صحبت با وکلای مختلف و اطلاع از شرایط آن ها در این زمینه کمک کننده است. ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفید و کاربردی را برای شما عزیزان جمع آوری نماییم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات ارزنده شما هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا