وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس✅【سال1403】⚡

برخی افراد ممکن است درگیر پرونده طلاق شوند. این پرونده ها معمولا زمان بر هستند و طی این دوران زوجین از نظر احساسی گیج و سر درگم هستند. در چنین دعاوی زوجین ترجیح می دهند کمترین برخورد را با یکدیگر داشته باشند تا تنش ها و اختلافات افزایش نیابد. علاوه بر این، پیگیری پرونده و کسب منافع هر یک از زوجین، نیازمند دانش حقوقی و مهارت ویژه است. وکیل فردی است که می تواند این اهداف را میسر نماید و به هر یک از زوجین کمک نماید. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس را به شما معرفی می نماییم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه نمایید، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس کیست؟

وکیل طلاق فردی است که می تواند در پروسه طلاق در کنار شما باشد و اقداماتی انجام دهد که منجر به کسب نتایج مطلوب گردد. این فرد با داشتن تحصیلات مرتبط بر قوانین این حوزه مسلط است. بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس همچنین با وکالت تعداد زیادی از پرونده ها در حوزه طلاق، تجربه کافی برای تحقق اهداف موکل خود در چنین پرونده هایی را دارد.

با داشتن وکیل در یک پرونده طلاق، زوجه یا زوجه نیازی به حضور در دادگاه ندارد و وکیل او کلیه مراحل لازم را طی می نماید. این وکیل در ابتدا سعی می کند مشکلات زوجین را حل نموده و آن ها را به زندگی مشترک بازگرداند. در صورتی که زوجین تمایلی به سازش نداشته باشند، وکیل تمام تلاش خود را برای تسریع در صدور حکم طلاق به کار می گیرد. اما صدور این حکم کافی نیست، بلکه باید هر یک از زوجین به حقوق خود برسند و از نتایج کسب شده رضایت داشته باشند. بهترین وکیل در گنبد کاووس با توانایی های خود موکل را به اهداف مورد نظر می رساند.

بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس کیست؟

وظایف یک وکیل طلاق ماهر

نتیجه هر پرونده قضایی از جمله دعاوی طلاق، به اقدامات وکیل بستگی دارد. در واقع وکیل برای پیشبرد پرونده وظایفی دارد که باید به بهترین شکل و در زمان مناسب به انجام آن ها بپردازد. بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس می تواند با ارائه پیشنهادات مختلف که منافع هر دو طرف را در پی دارد، سبب ایجاد توافق نسبت به امور طلاق مانند مهریه و نفقه شود. در چنین شرایطی دادرسی پرونده، سرعت بیشتری گرفته و سریع تر به نتیجه می رسد. حتی در برخی از موارد ممکن است این توافقات منجر به آشتی زن و شوهر شود.

وکیل طلاق حرفه ای، دادخواست ها را به شیوه ای مطرح می نماید که حامی موکل خود شود. نحوه بیان درخواست بر اثبات محق بودن فرد و اقناع قاضی و دادگاه موثر است. وکیل بهترین و ساده ترین راه ها را برای حل مشکل یافته و از همان طریق اقدام می نماید. ضمن این که وی موظف است اوراق قضایی مورد نیاز را تدوین نموده و در جلسات دادگاه هم حضور مداوم و مستمر داشته باشد. وکیل موظف است به موکل خود احساس آرامش و امنیت بدهد اما از امید دادن واهی و تضمین نتیجه پرونده پرهیز نماید.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در گنبد کاوووس را بشناسید!

مژگان یادگاری کلاشمی

مژگان یادگاری کلاشمی

خانم کلاشمی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گلستان و گنبد کاووس می باشند. ایشان دارنده پروانه وکالت  پایه یک به شماره 22337 صادر شده از قوه قضاییه هستند. سرکار خانم مژگان یادگاری چندین سال است که به وکالت مشغول هستند و دعاوی مختلف را به خصوص در زمینه دعاوی خانواده وکالت می کنند. ایشان تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند و تا حدود زیادی هم موفق بوده اند. خانم یادگاری در دعاوی خانواده، طلاق، کلاهبرداری، خیانت در امانت، ربا، سرقت، اختلافات مالی، فاکتور، رسید عادی، جهاد کشاورزی و املاک تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه 
 • مشاوره حقوقی حضوری تخصصی 
 • ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری و آنلاین 

آدرس: گنبد کاووس، خیابان طالقانی شرقی، نرسیده به بیمارستان مطهری، مجتمع بابایی طبقه 5، واحد 89

امین مروی

امین مروی

جناب آقای امین مروی در دسته وکلای پایه یک دادگستری گنبد کاووس قرار دارند که بسیار مورد اعتماد مردم هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت شماره 339 را از کانون وکلا کسب نمودند و فعالیت خود را آغاز کردند. صداقت، تلاش، ذکاوت و تعهد از ویژگی بارز این وکیل با تجربه است. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف گویای توانایی های بالای ایشان است. آقای مروی در وکالت پرونده های خانواده، اعسار، استرداد جهیزیه، چک، سفته، اختلافات مالی، اختلاف کارگر و کارفرما، خرید و فروش اموال غیر منقول و غیره تخصص دارند. در ضمن ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان گلستان نیز می باشند و جزو بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس هستند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری تخصصی 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت تمامی دعاوی ثبتی و خانواده مختلف 

آدرس: گنبدکاووس، خیابان طالقانی شرقی، پاساژ نصیری، طبقه 3، پلاک43

لیلا تقی زاده

لیلا تقی زاده

سرکار خانم لیلا تقی زاده کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 2059 شدند. ایشان چندین سال است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم گنبد کاووس می پردازند. خانم تقی زاده تدریس در دانشگاه آزاد، ریاست کمیسیون سازش استان و عضویت در کمیسیون های بازرسی و معاضدت را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان به دلیل تلاش، پشتکار و اخلاق خوب مورد اعتماد موکلین قرار دارند و توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین و مراجعین خود را به دست آورند. درصد بالای موفقیت های ایشان گواه سواد حقوقی بالا و تجارب ارزشمند ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده مانند مهریه و اجرت المثل 
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، اختلافات مالی و سرقت 
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و سرقفلی 

آدرس: گنبد کاووس،خیابان طالقانی شرقی، رو به روی آموزش و پرورش، ساختمان شقایق یک، طبقه 3، واحد 5

مهدی خجسته

مهدی خجسته

جناب آقای مهدی خجسته از وکلای شناخته شده استان گلستان و شهر گنبد کاووس هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق عمومی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند که به عنوان بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس شناخته شده اند. پروانه وکالت شماره 9465 صادره از قوه قضاییه متعلق به آقای خجسته است. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفتند و آن ها را به سرانجام رساندند. اخلاق حرفه ای، تلاش، صداقت و ذکاوت این وکیل سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان شده است. مشاوره های این وکیل خبره کمک موثری در حل مشکلات مردم بوده است که به صورت آنلاین و تلفنی هم قابل ارائه به موکلین می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهار نامه و مبایعه نامه 
 • وکالت دعاوی خانواده، طلاق توافقی و مهریه
 • تخصص در پرونده های راهنمایی و رانندگی و جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی

آدرس: گنبد کاووس، شهرک بهارستان، خیابان بوستان، نبش ترنج، پلاک 114

سمیه مرادپور

سمیه مرادپور

سرکار خانم سمیه مرادپور فارغ التحصیل کارشناسی حقوق هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در گنبد کاووس فعالیت می کنند. پروانه وکالت شماره 24274 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. خانم مرادپور موفقیت های چشم گیری را در طول سال های وکالت خود کسب نموده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود و همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. مردم گنبد کاووس از مشاوره ها و راهنمایی های حقوقی ایشان رضایت کامل دارند و آن ها را دلیل حل مشکلات حقوقی خود می دانند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم قرارداهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • نگارش و تدوین دادخواست ها، شکوائیه ها و دادخواست ها 

آدرس: گنبد کاووس، خیابان امام خمینی شمالی، خیابان وحدت شرقی، مجتمع آخوندی، طبقه 2، واحد 1

رستم تیمورزاده

رستم تیمورزاده

از دیگر وکلای دادگستری در استان گلستان می توان از آقای رستم تیمورزاده نام برد. ایشان لقب بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس را به خود اختصاص داده اند. آقای تیمورزاده دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند که پس از اخذ آن وکالت خود را آغاز نمودند. این وکیل با تجربه سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند اما در برخی دعاوی خانواده، کیفری و ملکی تخصص بیشتری دارند. آقای تیمورزاده بسیار مورد اعتماد مردم هستند و خصوصیات اخلاقی ایشان در کنار دانش و مهارت سبب ثبت سابقه درخشانی شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • پذیرش وکالت پرونده های خانواده، طلاق و حضانت فرزندان

آدرس: گنبد کاووس، خیابان حافظ جنوبی، مجتمع حافظ، طبقه 2

علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی

آقای علی اصغر احمدی وکیل و مشاور حقوقی استان گلستان هستند که در حال حاضر در گنبد کاووس فعالیت می نمایند. ایشان حدود دو دهه سابقه حقوقی در وکالت دعاوی مختلف را در کارنامه کاری خود دارند. آقای احمدی موفق شده اند پیروزی های بسیاری را کسب نموده و سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. پروانه وکالت شماره 3827 متعلق به ایشان می باشد. درصد بالای موفقیت های این وکیل در پرونده های تحت وکالت خود، نشانه سواد بالا و توانمندی های ایشان است. صداقت، تلاش و پاسخگویی درست و مناسب به سوالات حقوقی مراجعین از ویژگی های برجسته آقای دکتر علی اصغر احمدی است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقفی به صورت حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: گنبد کاووس، خیابان اروند، پلاک 23

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۳۵۷۵

توصیه هایی در خصوص انتخاب بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس

انتخاب وکیل از حساسیت بالایی برخوردار است و نیاز به دقت ویژه دارد. به همین دلیل نکات مهمی را در این خصوص باید مورد توجه قرار داد که در این قسمت به بیان آن ها می پردازیم.

 • در ابتدا باید دقت کرد که وکیل انتخابی، در حوزه پرونده های خانواده فعالیت تخصصی و حرفه ای داشته باشد. ممکن است وکیلی در پرونده قتل بسیار موفق باشد اما در پرونده های طلاق این گونه نباشد.
 • از دیگر موارد مهم در انتخاب وکیل طلاق، موفقیت آمیز بودن پرونده ها در سابقه او می باشد.
 • حتما در خصوص حق الوکاله وکیل بررسی های لازم را انجام دهید. این احتمال وجود دارد که شما وکیلی را انتخاب نمایید که کاملا حرفه ای و متخصص باشد اما حق الوکاله او با بودجه شما متناسب نباشد.
توصیه هایی در مورد انتخاب بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس

طلاق بائن چیست؟

پس از طلاق، مرد می تواند در زمان عده به همسر خود رجوع نماید. این نوع طلاق را طلاق رجعی می گویند که نیازی به خواندن دوباره صیغه نکاح نخواهد بود. در مقابل این نوع طلاق، طلاق بائن قرار دارد که مرد نمی تواند بدون انجام دوباره عقد به همسر خود باز گردد. امکان بازگشت زوجین به یکدیگر در این نوع طلاق در دوران عده هم وجود ندارد. این زوج در دوران عده با هم محرم نبوده و بر یکدیگر حرام هستند.

طلاق زن و شوهری که پس از عقد با یکدیگر آمیزش نداشته باشد و بدون رابطه از یکدیگر طلاق بگیرند، طلاق بائن است. طلاق دادن زن یائسه و طلاق خلع و مبارات نیز در این دسته قرار دارند.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل طلاق در گنبد کاووس را به شما معرفی نمودیم. در صورت نیاز می توانید به این وکلا مراجعه نموده و یا با شماره آن ها تماس گرفته و پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت نمایید. یک وکیل طلاق خوب، به دلیل داشتن اطلاعات، مهارت و تخصص در این زمینه می تواند در مسیر طلاق و تا زمان کسب نتیجه دلخواه شما را همراهی نماید. چنین وکیلی می تواند با ایجاد توافقات بین زوجین، زمان پرونده را کوتاه تر نموده و پرونده را با رضایت طرفین به پایان برساند. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان آموزنده و مفید بوده باشد. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مقالات ما دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا