وکیل

10 تا از بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان⭐【سال1403】⚖️

یکی از مشکلاتی که در جوامع امروزی دیده می شود تجاوز جنسی است که در برخی موارد به دلیل حفاظت از آبروی خانواده مسکوت می ماند و به طرح دعوا هم منجر نمی شود. متاسفانه این مسئله ممکن است برای هر زنی اتفاق بیفتد که اثبات اجباری بودن این موضوع بسیار دشوار و پیچیده است. اما باید تمام توان برای اثبات این جرم به کار گرفته شود تا مجرم به سزای عمل خود برسد. اما به دلیل پیچیدگی های چنین پرونده هایی، خود افراد به تنهایی نمی توانند از پس اثبات آن برآیند. بنابراین بهتر است که برای احقاق حق در چنین پرونده هایی به یک وکیل متخصص و با تجربه در زمینه دعاوی تجاوز جنسی مراجعه شود. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان را به شما معرفی می نماییم، تا انتها با ما همراه باشید. 

تجاوز جنسی چیست؟ 

تجاوز جنسی در واقع به خشونت جنسی گفته می شود که در طی آن رابطه ای جنسی بدون رضایت طرف مقابل رخ می دهد. این اجبار ممکن است از طریق اجبار فیزیکی، تهدید و یا در خصوص افرادی که به سن قانونی نرسیده اند ممکن است انجام شود. از سوی دیگر ممکن است تجاوز از طریق دعوت و یا فریب دادن فرد مقابل و یا در حالت بیهوشی و مستی به وقوع بپیوندد.  

زنای به عنف به معنی برقراری ارتباط جنسی بدون رضایت زن و با به کارگیری زور و اجبار است. فردی که اقدام به چنین عملی نموده است زنای به عنف نموده و در واقع مرتکب جرم شده است. این موضوع در دسته دعاوی کیفری قرار دارد و فرد مجرم باید مجازات شود. افرادی که در معرض چنین حوادثی قرار می گیرند ممکن است نتوانند شکایت خود را مطرح نمایند و یا نتوانند به حق خود دست یابند. اشخاصی که دچار مشکلات تجاوز جنسی می شوند به آسیب های روانی بسیاری مبتلا می شوند که آثار منفی آن در تمام جنبه های زندگی آن ها ظهور می نماید.  

تجاوز جنسی چیست؟

بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان کیست؟ 

بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان وکیلی است که علاوه بر تحصیل در رشته حقوق و کسب پروانه وکالت پایه یک، نسبت به کلیه قوانین حقوقی و مدنی کشور اشراف کامل دارد. این وکیل با فعالیت بیشتر در زمینه پرونده های تجاوز جنسی در این حوزه تخصص و تجربه بالایی کسب نموده است. به همین دلیل وی می تواند با تکیه بر این اطلاعات و تجربه بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشته و در کمترین زمان ممکن تجاوز جنسی را به اثبات برساند و از حقوق موکل خود دفاع نماید.  

بهترین وکیل کیفری در اصفهان با تنظیم بهترین دادخواست و ضمیمه نمودن کلیه مدارک و مستندات جمع آوری شده می تواند دادگاه را به سمتی که موافق با منافع موکل خویش می باشد، سوق دهد. روند قضایی چنین پرونده هایی بسیار پیچیده است و اثبات اجباری بودن ارتباط سخت بوده و تنها توسط خود فرد امکان پذیر می باشد. به همین دلیل مسئولیت بهترین وکیل تجاوز جنسی در این مسیر سخت بوده و نیاز به تلاش مستمر و همچنین شجاعت و شهامت دارد.  

10 تا از بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان را بشناسید! 

فرزاد جوادی نژاد 

فرزاد جوادی نژاد

یکی از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان اصفهان آقای جوادی نژاد هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلا می باشند. پروانه وکالت شماره 2672 متعلق به فرزاد جوادی نژاد می باشد که پس از دریافت آن وکالت خود را آغاز نمودند. تعهد، پشتکار و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب شهرت ایشان شده است. آقای جوادی نژاد دانش آموخته رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد می باشند که سابقه تدریس در دانشگاه المهدی را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان همچنین عضو کمیسیون معاضدت قضایی و هیئت تحریره کانون وکلای دادگستری هستند که به عنوان بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان شناخته شده اند. 

 تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، برات و فاکتور عادی 
 • تخصص در وکالت پرونده های کیفری و دیوان عدالت اداری مختلف 

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، مجتمع اداری فراز 

شهاب نیلی احمدی 

شهاب نیلی احمدی

آقای نیلی احمدی وکیل پایه یک ومشاور حقوقی می باشند که در حال حاضر در استان اصفهان به فعالیت می پردازند. پروانه وکالت شماره 4114 متعلق به آقای نیلی احمدی می باشد که از قوه قضاییه صادر شده است. ایشان به واسطه سابقه درخشان خود و کسب پیروزی در پرونده های مختلف مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری مانند ارث و میراث، انحصار وراثت، شهرداری، تخلیه، سرقفلی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و املاک توسط ایشان به صورت تخصصی انجام می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • نوشتن قراردادها 
 • تنظیم مبایعه نامه 
 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره تلفنی و آنلاین حقوقی 

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوی آسیاب، پلاک 111 

آزاده یکتامرام

آزاده یکتامرام

خانم یکتامرام یکی از وکلای خوب و شناخته شده در اصفهان می باشند که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در این شهر فعالیت می نمایند. سابقه درخشان ایشان در وکالت دعاوی مختلف سبب جلب اعتماد مردم به این وکیل شده است. وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث، طلاق توافقی، املاک، موجر و مستاجر، کلاهبرداری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و جرایم رایانه ای توسط ایشان پذیرفته می شود. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری به دفتر خانم ایشان مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی 
 • تنظیم قراردادها 
 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان ۵، طبقه همکف، واحد2

خانم رضوان سلیمانی

خانم رضوان سلیمانی

خانم رضوان سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری وبنیانگذار موسسه حقوقی تفکر برتر با ۱۵ سابقه وکالت وبهره مندی از تیم تخصصی وکلا در پرونده های تجاوز جنسی توانسته عنوان بهترین وکیل تجاوز جنسی را در اصفهان به خود اختصاص دهد.موکلین با اعتماد به بهترین وکیل تجاوز جنسی اصفهان آسودگی خاطر در رسیدن به حق را نصیب خود می‌نمایند.تبحر کافی ،آشنایی با قوانین ومشاوره حقوقی مستمر،رسایی کلام و جسارت در جلسات دادگاه از مشخصات بارز این وکیل دادگستری میباشد.

نشانی: اصفهان،خیابان نیکبخت ،روبه روی دادگستری نیکبخت،ساختمان وکلای دادمهر،طبقه ۴ ،واحد ۴۴

شماره تماس:۰۹۱۳۳۳۲۷۷۵۰

علی مکتوبیان

علی مکتوبیان

آقای مکتوبیان دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان هستند. ایشان به دلیل داشتن تعداد قابل توجهی پرونده موفق در کارنامه کاری خود به عنوان بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان شناخته شده اند. علی مکتوبیان دارای مدرک تحصیلی دکترای فقه و حقوق خصوصی می باشد و به صورت تخصصی وکالت دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری مختلف را به عهده می گیرند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مختلف

آدرس: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به چهار راه گلزار، ساختمان وکلا، طبقه اول

عباس شفیعی

عباس شفیعی

آقای عباس شفیعی از وکلای سرشناس اصفهان می باشند که به دلیل به سرانجام رساندن موفقیت آمیز پرونده های علیه اخلاق و عفت عمومی به عنوان بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان شناخته شده اند. ایشان به دلیل مهارت و تخصص خود بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. سابقه درخشان آقای شفیعی به دلیل درصد بالای موفقیت ایشان در وکالت دعاوی مختلف می باشد. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی می باشد. آقای شفیعی در تنظیم قراردادها و ارائه مشاوره هم تخصص دارند و عملکرد خوبی را از خود نشان داده اند.

تخصص و مهارت: 

 • نگارش دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 
 • قبول وکالت دعاوی خانواده مانند اعسار، حضانت فرزندان و نفقه 
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مانند شهرداری، عقود قراردادها و امور بین المللی 

آدرس: اصفهان، پل بزرگمهر، خیابان بزرگمهر، بعد از چهار راه هشت بهشت، ابتدای سپهبد قرنی، ساختمان میلاد نور، طبقه 4، واحد404

شماره تماس: 09131159351

مرتضی کلانتر

مرتضی کلانتر

جناب آقای مرتضی کلانتر را می توان جزو وکلای خوب استان اصفهان معرفی کرد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی و پروانه وکالت پایه یک می باشند که حدود 14 سال سابقه وکالت دارند. آقای کلانتر با اشراف کامل به قوانین حقوقی و روال دادرسی پرونده های حقوقی وکیفری مختلف موفق به ثبت پرونده های موفق بسیاری شده اند. ایشان وکالت تمام دعاوی در زمینه ثبتی، کیفری، حقوقی و خانواده را قبول می نمایند. مشاوره حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین و به دنبال آن جلب رضایت آن ها گردیده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی مربوط به استرداد جهیزیه، اجرت المثل و نفقه 
 • پذیرش وکالت پرونده های کلاهبرداری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، سرقت و چک 

آدرس: اصفهان، هتل پل، مجتمع باران، طبقه چهارم، واحد 23

محمد حمیدی تهرانی

محمد حمیدی تهرانی

آقای حمیدی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و همچنین پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت یک به شماره 1745 شده اند و حدود 15 سال است که در دادگاه های اصفهان پرونده های مختلف را وکالت می نمایند. آقای حمیدی سابقه همکاری با شرکت توزیع برق اصفهان را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان با وکالت های موفق کارنامه کاری قابل قبولی را در حوزه وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی دارند. ایشان همچنین برای انجام مذاکرات و تنظیم قراردادها به زبان انگلیسی مسلط هستند.

تخصص و مهارت:  

 • ارائه انواع مشاوره های حقوقی تخصصی  
 • تخصص در دعاوی خانواده و جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی 
 • پذیرش وکالت پرونده های قاچاق، شهرداری، تملک آپارتمان ها و عقود و معاملات

آدرس: خیابان میثم، رو به روی پارک ساحلی، مجتمع تجاری اداری زاینده رود، طبقه اول

فرزانه فاروقی

فرزانه فاروقی

سرکار خانم فرزانه فاروقی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق می باشند که عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان نیز هستند. ایشان با پروانه وکالت درجه یک به شماره 569 حدود دو دهه سابقه وکالت را در کارنامه خود دارند. خانم فاروقی با به کار گیری دانش و اطلاعات حقوقی خود پرونده های بسیاری را در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اند. ایشان به دلیل مسئولیت پذیری، تلاش مستمر، عدات خواهی و شهامت در پیگیری پرونده ها به عنوان بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • ارئه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تخصص در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری  

آدرس: اصفهان، سه راه سيمين، 500 متر به طرف بلوار كشاورز، رو به روی اولين ايستگاه بی آر تی، ساختمان دی، ورودی غربی، طبقه دوم، واحد 26

غلامرضا حمیدی

غلامرضا حمیدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت به شماره 23333 می باشند. آقای غلامرضا حمیدی دانشجوی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی هستند و سال ها است که در اصفهان به وکالت مشغول می باشند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری وکالت می کنند و در زمینه پرونده های تجاوز جنسی هم فعالیت دارند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده هایی که وکالت نموده اند گواه تخصص و تجربه بالای ایشان می باشد. مشاوره های حقوقی وکیل حمیدی سبب حل مشکلات موکلین و جلب اعتماد آن ها شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری  تلفنی 
 • تنظیم لوایح و قراردادها به صورت تخصصی 

آدرس: اصفهان، فریدن، بویین میاندشت، خیابان بهارستان، رو به روی دادگستری

اثبات تجاوز جنسی به کمک بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان 

همان طور که گفته شد اثبات وقوع چنین جرمی بسیار دشوار است زیرا معمولا در 99 درصد مواقع شاهدی برای اجبار در رابطه وجود ندارد. در خصوص چنین پرونده هایی مانند سایر دعاوی اقرار مجرم و علم قاضی می تواند منجر به اثبات جرم شود. اقرار متهم که در اکثر پرونده ها رخ نمی دهد و در واقع بسیار دور از ذهن است که مجرمی به جرم خود در این زمینه اعتراف نماید.  

تنها راه باقی مانده برای اثبات تجاوز جنسی، علم قاضی است که برای دست یابی به آن نیاز به مدارک مختلفی می باشد. پس از رخ دادن تجاوز جنسی لازم است که فرد به پزشکی قانونی مراجعه کرده و گواهی پزشک را تهیه نماید. در بسیاری از موارد پزشکی قانونی امکان تشخیص رابطه اجباری و بدون رضایت را خواهد داشت. گزارش پلیس هم در برخی موارد موجود بوده و می تواند به اثبات جرم کمک نماید. وجود همه این مدارک در کنار داشتن یک وکیل متخصص که بتواند از آن ها بهره گیری نماید و سبب علم قاضی شود، می تواند منجر به اثبات تجاوز جنسی شود. در این شرایط وکیل شکایت نامه را تنظیم نموده و همراه مدارک به دادگاه تقدیم می نماید و سپس به پیگیری قضایی پرونده تا زمان کسب نتیجه مطلوب اقدام می نماید.  

اثبات تجاوز جنسی به کمک بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان

مجازات تجاوز جنسی چیست؟ 

تجاوز جنسی و یا تجاوز به عنف در قانون مدنی کشور جرم انگاری شده است و مرتکب شونده این جرم باید مجازات شود. مجازات این فرد بسته به نوع و میزان جرم متفاوت است و همچنین سابقه مجرم، میزان تاثیر جرم بر قربانی و سایر عوامل هم بر مجازات فرد تاثیر گذار است.  

مطابق ماده 694 قانون مجازات اسلامی مرتکب جرم زنای به عنف شود به دلیل این که اقدام وی با جبر و زور همراه بوده است محکوم به اعدام است. همچنین اگر فردی با زور و تهدید وارد خانه فرد دیگری شود به شش ماه تا سه سال حبس محکوم می شود.  

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل تجاوز جنسی در اصفهان را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز به مراجعه به چنین وکیلی، وکلای خوب و متخصص در این زمینه را بشناسید. وکیل خوب در زمینه تجاوز جنسی باید به قوانین این حوزه مسلط بوده و بتواند تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل خود به کار بگیرد. فرد متهم به این جرم محکوم به اعدام خواهد شد و باید مجازات جرم خود را متحمل شود. در صورت بروز مشکل می توانید با شماره وکلای معرفی شده تماس حاصل نمایید و سوالات حقوقی خود را مطرح کنید. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 19 =

دکمه بازگشت به بالا