وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان⭐【سال1403】⚖️

موضوع مواد مخدر یکی از موضوعات حساس است که در دادگاه مورد بررسی قرار می گیرد. دادگاه انقلاب مطابق با آیین دادرسی به جرائمی که مجازات آن ها حبس ابد و اعدام است رسیدگی می کند. پس زمانی که دعاوی مانند مواد مخدر در این دادگاه رسیدگی می شود؛ نشانه اهمیت موضوع است. چنین پرونده هایی بدون وجود وکیل مجرب به نتیجه مطلوب نخواهد رسید. با پی بردن به ضرورت انتخاب وکیل با تجربه تصمیم گرفتیم 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان را به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان چه کسی است؟

وکالت دعاوی مواد مخدر یکی از حوزه های بسیار دشوار وکالت است، به دلیل این که مجازات پرونده های این بخش سخت و طولانی مدت است، حساسیت این پرونده ها بالا است. بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان، باید در حوزه مواد مخدر و جرائم مربوط به آن آگاهی کامل داشته باشد. یعنی وکیل باید از مجازات قاچاق، نگهداری مواد مخدر، مخفی کردن مواد مخدر و حمل آن در داخل و خارج از کشور مطلع باشد.

در واقع باید تمرکز اصلی وکیل بر پرونده های مواد مخدر باشد و منحصرا در این زمینه فعالیت کند تا تجربه کافی در این دعاوی را داشته باشد. برای دفاع از متهم حوزه مواد مخدر، باید دفاعیه ای بسیار قوی ارائه گردد تا قاضی حکمی صادر کند که به سود موکل باشد. یک وکیل خوب مواد مخدر، همیشه در حال مطالعه قوانین و تبصره های این بخش است تا اطلاعات به روز داشته باشد.وکیل موفق در زمینه مواد مخدر، با قدرت بیان خود  می تواند قاضی را توجیه کند. وکیل خوب راه حل دفاع از موکل خود را از بین راه های مختلف پیدا می کند.

بهترین وکیل مواد مخدر اصفهان چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان

بهترین وکیل ایران در حوزه دعاوی مواد مخدر دارای وظایفی است که نسبت به موکل خود باید آن ها را انجام دهد. بهترین وکیل مواد مخدر در ابتدا باید سعی کند بی گناهی موکل خود را ثابت کند. البته این موضوع زمانی امکان پذیر است که متهم دارای سابقه کیفری نباشد. دیگر وظایف وکیل مواد مخدر به شرح زیر است:

 • وکیل می تواند با استفاده از توانایی و آگاهی خود و به کار بردن ادله و مستندات لازم به کاهش مجازات موکل خود کمک کند.
 • وظیفه دیگر وکیل مواد مخدر این است که دادخواست های مناسب با توجه به شرایط را پرونده را تنظیم و به دادگاه و قاضی تسلیم نماید، تا در صورت امکان مجازات حبس موکل خود را به جریمه نقدی تبدیل کند.
 • وکیل مواد مخدر می تواند در مرحله تجدید نظر، اقدامات لازم را انجام داده تا پرونده دوباره مورد دادرسی قرار گرفته و در صورت صلاح دید قاضی حکم تبرئه را اخذ نماید.
 • وکیل مواد مخدر می تواند برای متهم حکم آزادی مشروط بگیرد. آزادی مشروط به این معنی است که متهم می تواند از زندان آزاد شود اما باید ضوابطی که قانون تعیین کرده است را رعایت نماید.
 • امکان دریافت عفو برای متهمین مواد مخدر وجود دارد. وکیل مواد مخدر باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا موکلش مشمول این قانون شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان را بشناسید!

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

حمید بابایی

حمید بابایی

آقای بابایی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان هستند. ایشان دکترای جرم شناسی و عضو کانون وکلای اصفهان هستند. دکتر بابایی حدود 18 سال در امر وکالت سابقه دارند و در این مدت پرونده های بسیاری را با موفقیت در دادگاه های اصفهان وکالت کرده اند. ایشان وکالت دعاوی مختلف امور گمرکی، امور قراردادها، طلاق، تقسیم ارث و مواد مخدر را می پذیرند. آقای حمید بابایی که به عنوان بهترین وکیل در اصفهان فعالیت دارند، داوری اتاق بازرگانی و وکیل قرارگاه فرماندهی نزاجا را در سابقه خود دارند. وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف در شهرهای اصفهان، خمینی شهر و فلاورجان توسط ایشان انجام می شود.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم شکوائیه ها

آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی

عباس شفائی شهربابکی

عباس شفائی شهربابکی

آقای شفائی شهربابکی، از جمله بهترین وکیل در اصفهان در خصوص دعاوی مواد مخدر است. ایشان حدود 40 سال است که در حوزه وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارند. پیگیری دعاوی ملکی، خانواده، قراردادهای ثبتی و ملکی جزو تخصص های ایشان است. مشاور حقوقی شرکت عمران شهر جدید بهارستان اصفهان، مشاور حقوقی اداره راه بندر عباس، شهرداری بندرعباس، کارشناس حقوقی وزارت نفت تهران و مشاور حقوقی شرکت سنگ آهن در سابقه کاری این وکیل با تجربه دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: اصفهان، سعادت آباد، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت غربی، روبروی فضای سبز، کاخ سبز، طبقه دوم

بابک خشایاری

بابک خشایاری

از وکلای شناخته شده و به نام اصفهان که دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. ایشان در کلیه حوزه های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی فعالیت دارند. اما تخصص آقای خشایاری در مورد دعاوی خانواده مانند مهریه، طلاق، مواد مخدر، کلاهبرداری و اسید پاشی است. عدالت خواهی و پشتکار ایشان برای پیگیری پرونده های تحت وکالت سبب اعتماد مردم به این وکیل خبره گشته است.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم انواع قراردادها، لوایح، دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، مقابل اورژانس شماره 34، طبقه 2، واحد 6

سید مجید روحانی

سید مجید روحانی

آقای روحانی از وکلای با سابقه و مورد اعتماد مردم هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و به وکالت مشغول هستند. آقای روحانی دعاوی ملکی مانند انحصار وراثت، مالک و مستاجر، دعاوی ثبتی افراز و دعاوی تجاری مانند چک، سفته، برات و دعاوی بانکی را وکالت می کنند و در زمینه این پرونده ها تجربه و تخصص دارند. سید مجید روحانی اصفهانی با داشتن تجربه و دانش تخصصی و همچنین به دلیل امانت داری و منصف بودن در بین مردم شناخته شده هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع اوراق حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، طبقه فوقانی گز مظفری

مرتضی شبیه گردان

مرتضی شبیه گردان

یکی دیگر از وکلای مواد مخدر اصفهان مرتضی شبیه گردان است. ایشان حدود 11 سال در زمینه وکالت پرونده های مختلف سابقه دارند. در تمام پرونده ها سعی می کنند تا با تکیه بر دانش و اطلاعات حقوقی خود از حق موکل خود دفاع کنند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی توسط ایشان پذیرفته می شود. کسانی که قصد اعطای وکالت پرونده خود به این وکیل با سابقه را دارند می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم لوایح و قراردادها
 • تنظیم شکوائیه و دادخواست

آدرس: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، ساختمان دیبا، طبقه 3، واحد 5

سید امیر روح الامین

سید امیر روح الامین

آقای روح الامین از وکلای پایه یک دادگستری اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق کیفری هستند که در حال حاضر در اصفهان مشغول به فعالیت هستند. سید امیر روح الامین، وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را به عهده می گیرند اما در خصوص دعاوی سیاسی، ملکی و مواد مخدر تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: اصفهان، چهار راه فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه سوم، واحد 11

محمد بهرامی

محمد بهرامی

ایشان را می توان جزو وکلای متخصص در زمینه مواد مخدر در اصفهان معرفی کرد. آقای بهرامی وکیل دادگستری دارای پروانه وکالت می باشند که وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را می پذیرند.  تخصص ایشان دعاوی جعل، خیانت در امانت، کلاهبرداری، قتل، مواد مخدر، طلاق و مهریه است. حسن خلق و سواد علمی ایشان سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است. آقای محمد بهرامی در طول سال هایی که به وکالت مشغول بوده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قرارداد، لایحه و شکوائیه
 • پذیرش وکالت دعاوی خلع ید، الزام به تنظیم سند
 • پذیرش وکالت پرونده های مربوط به حوزه حقوقی و کیفری

آدرس: اصفهان، مبارکه، ابتدای خیابان امام جنوبی، مقابل باشگاه ستارگان

حسین یاوری

حسین یاوری

آقای حسین یاوری از وکلای پایه یک اصفهان هستند که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان در کارنامه کاری خود مشاوره حقوقی بانک انصار و چندین شرکت تجاری را دارند. حدود 500 پرونده حقوقی مختلف در حوزه های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی توسط آقای یاوری وکالت شده است. درصد بالای موفقیت ایشان در دعاوی تحت وکالت خود، نشانه دانش و توان علمی بالای این وکیل خوشنام است.

    تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم لوایح و قراردادها
 • وکالت پرونده های مختلف

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، روبروی دادگستری، مجتمع تجاری اداری وکلا، طبقه 4، واحد 44

شماره تماس: 09133940430

 هزینه بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان

میزان حق الوکاله ای که وکیل مواد مخدر دریافت می کند مقدار ثابتی نیست. ممکن است اتهام موکل آن قدر بزرگ باشد که برای دفاع از وی یا اخذ تبرئه و یا تخفیف برای او، نیازمند تلاش بسیاری باشد. یا ممکن است در پرونده ای دیگر، یک جرم کوچک رخ داده باشد و پرونده پیچیدگی خاصی نداشته باشد. به همین دلیل میزان دست مزد وکلا در این پرونده ها متغیر است.

عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پرونده و نوع اتهام موکل در هزینه وکیل مواد مخدر تاثیر دارد. مثلا دست مزد وکیل برای پرونده شخصی که مقدار زیادی مواد مخدر را حمل و نگهداری کرده است بسیار بیش تر از پرونده ای است که موکل آن مصرف کننده مواد مخدر است. تجربه و سابقه کاری وکیل هم در میزان دست مزدی که دریافت می شود تاثیر گذار است.

مسلما وکلای با تجربه حق الزحمه بالاتری دارند. شهر محل جرم و دادگاه رسیدگی به آن هم در دست مزد وکیل موثر است. اما در نهایت با در نظر گرفتن کلیه این موارد، میزان حق الزحمه وکیل به توافق میان طرفین قرارداد یعنی وکیل و موکل بستگی دارد.

هزینه بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان

مواد مخدر چیست و جرایم مرتبط با آن کدامند؟

مواد مخدر، ترکیبات شیمیایی خاصی هستند که استفاده از آن ها سبب ایجاد تغییراتی بر سیستم عصبی می شود. استفاده از این مواد باعث ایجاد حالت هایی همچون تغییر هوشیاری، وابستگی و لذت می شود. کسی که به مصرف این مواد اعتیاد پیدا می کند را معتاد می نامند. به دلیل سود آور بودن معاملات و فروش انواع مواد مخدر و همچنین وجود مافیای بزرگ در این زمینه، حوزه مواد مخدر در تمام دنیا بسیار گسترده و وسیع است. اما به طور کلی جرایم زیر جزو جرایم مواد مخدر محسوب می شوند:

 • وارد کرن انواع مخدر و مواد روان گردان
 • صادر کردن و ارسال مواد مخدر و روان گردان
 • تولید و ساخت هر گونه موادی که جزو مواد روان گردان و یا مواد مخدر دسته بندی شوند
 • حمل و نگهداری مواد مخدر
 • توزیع مواد مخدر
 • وارد کردن مواد مخدر به محل نگهداری معتادان
 • استعمال مواد مخدر و اعتیاد به آن

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان را به شما معرفی نمودیم. حوزه مواد مخدر بسیار پیچیده و گسترده است به همین دلیل وکالت پرونده های آن هم سخت و دشوار است، از این رو انتخاب بهترین وکیل برای این دعاوی اهمیت زیادی دارد. وکیل خوب باید دارای دانش و تجربه بوده، همچنین توانایی تنظیم و ارائه دادخواست ها را داشته باشد تا بتواند موکل خود را تبرئه کند و یا در مجازات او تخفیف بگیرد.

امیدواریم مطالب گفته شده برای شما جالب و سودمند بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا