وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه✅️【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. گاهی عدم تفاهم میان زوجین موجب بروز مشکلاتی در زندگی زناشویی آنان می شود به گونه ای که برخلاف روزهای ابتدایی که با هم ازدواج کرده اند دیگر اشتیاق و میلی برای ادامه زندگی مشترک را ندارند و تنها راه حل مشکلات خود را جدایی و طلاق می دانند، در چنین شرایطی که زن و شوهر هر دو تمایل به طلاق دارند می توانند برای طلاق توافقی که مراحل روند آن در مقایسه با دیگر انواع طلاق سریع تر است اقدام کنند که البته توصیه می شود که حتما برای پیگیری پرونده خود از بهترین وکیل طلاق توافقی کمک بگیرند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه چه کسی است؟

بهترین وکیل طلاق در ارومیه به فردی اطلاق می شود که ضمن برخورداری از پروانه وکالت پایه یک دارای تجربه و مهارت بالایی در پیگیری و رسیدگی به پرونده طلاق توافقی باشد و با توجه به تسلطی که بر قوانین در این حوزه دارد قادر باشد پرونده را در مسیر قانونی و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مثبت برساند.

وکیل طلاق ممکن است از طرف مرد و یا زن به وکالت گمارده شود و در هر کدام از این حالت ها وظایف و تعهداتی مختلفی را به عهده دارد. وکیل طلاق باید نسبت به حقوق زن و قوانین آن کاملا مسلط باشد تا بتواند نتیجه دلخواه موکل را کسب نماید. از آن جایی که در طلاق توافقی، زوجین نسبت به کلیه امور به توافق رسیده اند، وکیل کار دشواری را در پیش نخواهد داشت. ممکن است زوجین برای سهولت در کار، وکالت انجام طلاق در دفترخانه را نیز به وکیل خود بسپارند.

بهترین وکیل طلاق توافقی چه کسی است؟

مهارت های بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه

بهترین وکیل در تهران یا هر شهری که در حوزه طلاق توافقی به صورت تخصصی فعالیت می کند بایستی دارای ویژگی ها و مهارت هایی به قرار ذیل باشد:

 • آشنایی و تسلط بر قوانین طلاق توافقی و دیگر موارد مرتبط با آن و همچنین به روز بودن اطلاعات ودانش حقوقی در این زمینه
 • برخورداری از روحیه قوی و پرتلاش برای احقاق حقوق موکل خود
 • داشتن تجربه، مهارت و توانایی لازم در پیگیری پرونده های طلاق توافقی
 • برخورداری از تحصیلات مرتبط
 • صبوری و پشتکار از دیگر ویژگی های بهترین وکیل ارومیه می باشد.
 • توانایی در تجزیه و تحلیل مسائل پرونده و حل و فصل آن براساس مواد قانونی مرتبط
 • انتخاب بهترین و سریع ترین راهکار و مسیر برای به نتیجه رساندن پرونده طلاق توافقی
 • بهره مندی از هوش بالا و روانشناسی فردی

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

هزینه طلاق توافقی چقدر است؟

برای ثبت طلاق توافقی و  انجام روند آن در دادگاه لازم است که هزینه هایی را برای ثبت دادخواست، طلاق در محضر، مشاوره خانواده، تست بارداری و غیره پرداخت کنید. البته قابل ذکر است که تمامی این هزینه ها میان زوجین تقسیم می شود. هزینه بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه نیز میان وکیل و موکل در جلسه مشاوره به صورت توافقی تعیین می شود و در قرارداد وکالت قید می شود.

البته پرداخت هزینه های طلاق توافقی هم مانند سایر هزینه ها به صورت توافقی انجام می شود. ممکن است زوجین توافق کنند که مرد و یا زن این هزینه را پرداخت نماید. در برخی موارد، زوجه با بخشیدن تمام و یا بخشی از حقوق خود، پرداخت سایر هزینه ها را به زوج واگذار می کند.

 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه را بشناسید!

نجات علی پور

علیپور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA(International Bar Association)  میباشند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

آدرس:‌ ارومیه خیابان شهید بهشتی(دانشکده) روبروی کوچه ۷ ساختمان تجارت واحد ۱۱

تلفن همراه: 09141412141

وب سایت: nejatalipour.com

مهربان قربانی

مهربان قربانی

مهربان قربانی وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه می باشند که از سال 1388 به صورت حرفه ای فعالیت خود را در حوزه وکالت آغاز کرده اند و اکنون با 13 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده و طلاق به عنوان یکی از بهترین طلاق توافقی در ارومیه شناخته می شوند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند که در زمینه پیشنهاد راه حل های قانونی نیز مهارت و تبحر دارند. سابقه درخشان ایشان و آمار موفقیت ایشان حاکی از توانمندی خانم قربانی در کار خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضوکمیسیون فرهنگی مرکز وکلای قوه قضاییه
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری در شهر ارومیه وکیل پایه یک دادگستری است و در زمینه های مربوط به خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی، اسناد، شهرداری، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی کسب کرده است. وی با لقب بهترین وکیل طلاق وافقی در ارومیه توسط مردم معرفی شده است و همه تلاش خود را جهت افزایش دادن میزان رضایت مردم می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09907970711

آدرس : ارومیه، خیابان دستغیب، ساختمان مهدیس، طبقه 6، واحد 11

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی وکیل پایه یک دادگستری با 18 سال سابقه در پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده در ارومیه فعالیت می کنند و در زمینه دعاوی مربوط به طلاق توافقی دارای سابقه درخشانی بوده و به عنوان یکی از مطرح ترین و باتجربه ترین وکیل در ارومیه شناخته می شوند. بسیاری از زوجین با کمک ایشان توانسته اند مشکلات خود را حل نموده و با یکدیگر سازش کنند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی زندان مرکزی در بخش نسوان
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، خیابان امام، کوچه بیمارستان صولت، پلاک 68، ساختمان دکتر آقازاده، طبقه دوم

حامد دین پرست صالح

حامد دین پرست صالح

حامد دین پرست صالح وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه می باشند که بیش از 15 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده را دارند و در این زمینه به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه معرفی می شوند. ایشان به قوانین مربوط به طلاق، مهریه، نفقه و غیره کاملا مسلط می باشند. آقای دین پرست با به کارگیری آن چه در دوران تحصیل خود آموخته و تجربه ای که در سال های وکالت کسب نموده است موفق شده اند پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • دکترای حقوق خصوصی
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • استاد دانشگاه آزاد ارومیه

آدرس: ارومیه، خیابان مولوی، نبش خیابان امین، جنب رستوران مولوی، طبقه 3، واحد 6

مهدی پیرمحمدزاده

مهدی پیرمحمدزاده

مهدی پیرمحمد زاده وکیل پایه یک دادگستری با 7 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و غیره می باشد و با توجه به آشنایی و تسلطی که بر قوانین طلاق توافقی دارند موفق شده اند درصد بالایی از پرونده هایی که در این زمینه به ایشان سپرده شده است را به نتیجه مثبت و دلخواه موکل خود برسانند و جزو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • مدیرعامل موسسه حقوقی ثمین دادبان حامی
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: ارومیه، خیابان دانش1، ساختمان الماس غرب، طبقه 4، واحد 406

حبیب جوادی اصل

حبیب جوادی اصل

حبیب جوادی اصل وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در ارومیه می باشند ایشان بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی موفق به قبولی در آزمون وکالت کانون وکلا شدند و در مدت دوران کارآموزی خود پرونده های زیادی را در زمینه طلاق توافقی پیگیری کردند و تجربه لازم را در این حوزه حقوقی کسب نمودند به گونه ای که بعد از قبولی در آزمون اختبار به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه معرفی شدند.

تخصص و مهارت:

 • 2 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، اول شمالی، ساختمان لعل، طبقه 5، واحد 6

شهرام بهداد

شهرام بهداد

شهرام بهداد وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه می باشند که پروانه وکالت خود را در از مرکز وکلا قوه قضایی دریافت کردند و در طی 3 سال سابقه وکالت خود تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه طلاق توافقی به نتیجه مثبت رسانده اند. ایشان در وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توانا هستند اما در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، سرقفلی و تخلیه تخصص بیشتری دارند. ایشان تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل خود به کار می گیرند و به همین دلیل هم جزو بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه هستند.

 تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس بیمه تامین اجتماعی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه دوم، واحد 207

جواد فرازمهر

جواد فرازمهر

جواد فرازمهر وکیل پایه یک با 10 سال سابقه وکالت در دعاوی طلاق توافقی در ارومیه فعالیت می کنند ایشان با توجه به تجربه و مهارتی که در این حوزه حقوقی دارند در سریع ترین زمان ممکن پرونده های طلاق توافقی را به نتیجه مثبت می رسانند. آقای فرازمهر دارای پروانه وکالت پایه یک هستند که می توانند وکالت پرونده های حقوقی، ملکی و کیفری مختلف را به عهده بگیرند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق
 • مشاور حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، شیخ تپه، روبروی نمایندگی ایرانسل، مجتمع پاشا، طبقه 5، واحد 13

سید جمال حسینی

سید جمال حسینی

سید جمال حسینی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در ارومیه می باشند. ایشان در زمینه پرونده های طلاق توافقی به صورت تخصصی فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه شناخته شده می باشند. تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت آقای حسینی به نتیجه مطلوب رسیده اند و همین موضوع نشان سواد و تجربه بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، خیابان دانش 1، مجتمع الماس غرب، طبقه 7، واحد 708

صابر خدابنده لوی حیدرآباد

صابر خدابنده لوی حیدرآباد

صابر خدابنده لوی حیدرآباد وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه می باشند ایشان در طول مدت 5 سال سابقه وکالت خود درصد بالایی از پرونده های طلاق توافقی را که به ایشان سپرده شده را در سریع ترین زمان ممکن پیگیری و به نتیجه رسانده اند. علاوه بر دعاوی طلاق توافقی، ایشان در زمینه سایر دعاوی خانواده و ملکی هم تخصص دارند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط این وکیل با تجربه سبب حل شدن بسیاری از دعاوی قبل از دادگاه خواهد شد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حضوری و غیرحضوری

آدرس: ارومیه، میاندوآب، شهرک آیدین، جنب دادگستری

وظایف وکیل طلاق توافقی چیست؟

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • امانت دار و قابل اعتماد بودن و حفظ اسرار موکل خود
 • ارائه توضیحات و اطلاعات لازم به موکل خود در مورد نحوه پیگیری پرونده
 • دفاع از حقوق موکل خود در تمامی مراحل رسیدگی و پیگیری پرونده
 • پاسخ به سوالات موکل به صورت کامل و دقیق و ساده سازی قوانین حقوقی مرتبط به پرونده
 • خوش قول و منظم بودن و حضور به موقع در جلسات تعیین شده دادرسی به عنوان نماینده موکل
 • جلوگیری از پیچیده شدن پرونده
وظایف وکیل طلاق توافقی چیست؟

هزینه وکیل طلاق توافقی

متاسفانه برخی افراد تصور می کنند که برای پیگیری پرونده طلاق توافقی در دادگاه خانواده نیازی به وکیل نبوده و در نتیجه پرداخت حق الوکاله به وکیل هزینه و خرج اضافی خواهد بود در صورتی که این تصور کاملا اشتباه بوده و شما با در اختیار داشتن بهترین وکیل توافقی در ارومیه نه تنها نیاز به حضور در دادگاه و جلسات دادرسی نخواهید داشت بلکه به دلیل تسلط و آشنایی او با قوانین مربوطه در این زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. لازم است که بدانید هزینه حق الوکاله وکیل به مواردی نظیر میزان تجربه و تخصص او در پرونده های طلاق توافقی بستگی دارد.

در خصوص چنین پرونده هایی به دلیل ساده بودن، دست مزد وکیل هم خیلی زیاد نمی باشد و زوجین می توانند با پرداخت هزینه ای کم از رفت و آمد در دادگاه ها رها شوند و پرونده را زودتر مختومه نمایند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل طلاق توافقی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص طلاق توافقی نیاز دارید، می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − ده =

دکمه بازگشت به بالا