وکیل

10 تا از بهترین وکیل نوشهر⚖️【سال1403】❤️

نوشهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال کشور می باشد. یکی از کسب و کارهایی که در این شهر رواج دارد وکالت می باشد. وکالت شغلی والا مقام و برتر است زیرا وظیفه خطیر برقراری عدل و قانون را در جامعه برعهده دارد. بهترین وکیل نوشهر در برابر حق افراد مسئول بوده و باید به درستی قضاوت کند. برای اثبات بی گناهی موکل خود به دنبال آشکار کردن حقیقت باشد. یکی از دلایلی که مردم برای پیگیری دعاوی شان به وکلا مراجعه می کنند نا آگاهی از قانون و مقرارت مدنی می باشد.

بهترین وکیل نوشهر چه کسی است؟

وکیل شخصی است که در رشته حقوق تحصیل کرده و با شرکت در آزمون وکالت مجوز قانونی فعالیت را کسب نموده است. بهترین وکیل نوشهر تنها به تحصیلات خود اکتفا نمی کند بلکه در جهت افزایش دانش خود در همه عرصه ها و دعاوی حقوقی تلاش می کند. در هنگام بررسی پرونده و انجام وکالت از موکلش مشورت گرفته و از جزئیات دعوی مطلع می شود.

بهترین وکیل نوشهر توانایی وکالت همه دعاوی حقوقی را داشته اما در دسته به خصوصی دارای مهارت و تخصص فراوان است. بر اساس کتاب قانون و ماده و تبصره آن به حل دعاوی می پردازد. همیشه با کسب اطلاعات مکفی قبول وکالت کرده و تا حدودی مراجعین خود را از نتایج و نظر پیش بینی شده دادگاه آگاه می کند.

یکی از ویژگی هایی که یک وکیل خوب باید آن را داشته باشد، قانون شناسی است. علت تمایز یک شخص عادی و یک وکیل در تجربه، مشاهده، دانش حقوقی و قانون شناسی می باشد. بنابراین بهترین وکیل در مازندران باید قوانین هر موضوع و تبصره هایی که مواد قانونی را نقض می کنند از بر باشد. شرایط رسیدگی به پرونده برای وکیل باید فراهم باشد، یعنی با ایجاد آرامش و بردباری بستر را برای تفکر و حل دعوی به وجود آورد.

بهترین وکیل در نوشهر چه کسی است؟

حوزه فعالیتی بهترین وکیل نوشهر

همه وکلا تا زمانی که در آزمون وکالتی شرکت نکرده و در آن قبول نشوند نمی توانند فعالیت حقوقی یک وکیل را انجام دهند. بهترین وکیل نوشهر با تمرکز بر مطالب حقوقی در طول تحصیل و بازنگری آن ها، تا حد زیادی به امور واقف می شود. پس می توان گفت که دریافت پروانه وکالت، مهر تاییدی بر توانایی های یک شخص برای شغل وکالت در همه موضوعات و اختلافات می باشد و آماده پذیرش وکالت پرونده ها است.

با گذشت زمان رفته رفته به سابقه کاری و تجارب وکیل افزوده شده و در نهایت وی نقاط قوت و ضعف خود را می شناسد. با تکرر پرونده هایی با موضوعات یکسان و پیچیده شدن آن ها وکیل، در زمینه مورد نظر خبره و حاذق می گردد. پس منظور از حوزه فعالیت بهترین وکیل در آمل آن دسته از دعاوی می باشد که وکیل در رفع آن ها نقش ایفا کرده و دارای درصد موفقیت بیشتری می باشد.  

10 تا از بهترین وکیل نوشهر را بشناسید!

خانم راضیه سعادتی

خانم راضیه سعادتی یکی از بهترین وکلای استان مازندران می‌باشند. نامبرده فارق التحصیل دانشکده حقوق و رتبه ۳۶ کانون وکلا دادگستری مازندران بوده است. عمده تمرکز کاری ایشان در شهر های ساحلی مازندران است که قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی ، خانواده و …. می‌نمایند.

آنچه برای وکیل وظیفه است پيگيري های مستمر پرونده های ارجاعی و کنکاش جهت رسیدن به نتیجه است که این توانمدی ها در سرکار خانم سعادتی می‌درخشد.

اقداماتی که توسط ایشان انجام می‌گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی
 • وکالت در پرونده‌های خانواده
 • وکالت در پرونده حقوقی
 • وکالت در پرونده‌های الزام به تنظیم سند رسمی
 • وکالت در پرونده‌های فسخ مبایعه نامه و ابطال سند
 • وکالت در شکواییه  های کیفری
 • وکالت در شکواییه انتقال مال غیر 
 • وکیل در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت
 •   وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • مشاوره حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09115854003

مهرداد بهنامی

مهرداد بهنامی

آقای بهنامی وکیل پایه یک دادگستری در شهر نوشهر با سال ها سابقه وکالت هستند. ایشان معتمد موکلین شان بوده و امانت داری از ویژگی های بارزشان به حساب می آید. مهرداد بهنامی در همه حوزه های حقوق اعم از خانواده، کیفری، حقوقی، اداری و ثبتی فعالیت کرده و دارای تبحر هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • ماهر در امور نگارش قراردادها
 • تخصص در حوزه دعاوی بانکی، ثبت شرکت، انحصار وراثت و سرقت

آدرس: نوشهر، چهار راه انقلاب، طبقه فوقانی کفش ملی

شماره تماس: 09113963832

کمال اسفندیاری کلاستاقی

کمال اسفندیاری کلاستاقی

ایشان بهترین وکیل نوشهر با پروانه وکالت به شماره 2734 هستند. تحصیلات آقای کمال اسفندیاری کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در همه زمینه ها دارای رزومه درخشان می باشند. آقای اسفندیاری پرونده های واگذار شده را با موشکافی بررسی کرده و به جمع آوری مدارک می پردازند. دفاعیات ایشان منطقی و با ادله قانع کننده ارائه می شود.

تخصص و مهارت:

 • نگارش انواع متون حقوقی و قضایی
 • وکالت انواع ثبت شرکت و برند تجاری
 • متخصص دعاوی انحصار وراثت، داوری، طلاق و درگیری های خیابانی

آدرس: نوشهر، قبل از دادگستری، نبش بنفشه 1، طبقه دوم

شماره تماس: 09117361247

راضیه سعادتی

راضیه سعادتی

ایشان دانش آموخته حقوق خصوصی بوده و در حال حاضر از بهترین وکیل نوشهر به حساب می آیند. خانم سعادتی عضو کانون وکلا دادگستری هستند و فعال حوزه های خانواده، ملکی، حقوقی و تجاری هستند. راضیه سعادتی دارای پروانه وکالت معتبر به شماره 2605 از سمت کانون وکلا استان مازندران است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی و کیفری
 • تنظیم شکوائیه دعاوی کیفری
 • متخصص تنظیم و ابطال اسناد رسمی
 • وکالت دعاوی سرقفلی، طلاق، خیانت در امانت و مهریه

آدرس: نوشهر

شماره تماس: 09115854003

کاویان کاویان پور

کاویان کاویان پور

جناب آقای کاویان پور از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نوشهر بوده و سال های زیادی است که مشغول به وکالت هستند.تجربه و دانش اولین گزینه قابل توجه موکلین آقای کاویان کاویان پور است. ایشان وکیلی قابل، با اعتماد به نفس، مدافع، قانونمدار و شجاع می باشند. آقای کاویان پور بیش از 90 درصد پرونده های خود را برنده مختومه کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متخصص جرائم علیه اموال، اشخاص و اطفال
 • متخصص در دعاوی ضرب و جرح، تصادف، کلاهبرداری و جعل اسناد
 • وکالت انواع پرونده های اختلافات مالی، قراردادهای شرکتی و بازرگانی

آدرس: نوشهر، خیابان 15 خرداد، ضلع جنوبی پارک نوید، مجتمع سینا، طبقه 4، واحد 17

انواع وکالت نامه

وکالت نامه همان قراردادی است که وکیل را دارای مسئولیت هایی از جانب موکل می کند. مفاد این قرارداد با توافق طرفین تنظیم می شود. طبق وکالت نامه منعقد شده بین وکیل و موکل هر دو دارای مسئولیت هایی نسبت به یک دیگر می شوند. در ادامه به بررسی انواع وکالت نامه می پردازیم.

وکالت قضایی: موکل برای واگذاری امور قضایی خود به وکیل پایه یک دادگستری نسبت به تنظیم وکالت نامه قضایی اقدام می کند.

وکالت نامه ساده: در این قرارداد اموری که وکیل باید انجام دهد ذکر شده و موکل می تواند در هر زمان نماینده حقوقی خود را عزل کند.

غیر قضایی: شخص امور اداری و حقوقی خودش را به واسطه این نامه به وکیل می سپارد.

وکالت نامه مقید: بر اساس قرارداد، وکیل فقط اموری که در وکالت نامه ذکر شده را در مدت معین انجام می دهد.

وکالت تام الاختیار: زمانی که بین دوشخص، چه وکیل و موکل و چه خویشاوندان وکالت تام الاختیار تنظیم و امضا گردد نماینده دیگر به اذن موکل در هیچ زمینه ای نیاز ندارند و خودش می تواند همه امور را مدیریت کند.

  بلا عزل: تحت هیچ شرایطی موکل حق ابطال وکیل و برکناری او را نخواهد داشت.

انواع وکالت نامه

رسیدگی به دعاوی کیفری

دعاوی را که شاکی خصوصی داشته و جرائمی را که علیه اشخاص صورت گرفته باشد، دعاوی کیفری می نامند. پرونده های کیفری توسط دادگاه رسیدگی شده و مجازاتی را در پی دارد. این دعاوی را با طرح شکوائیه می توان پیگیری کرد. بر اساس مقرارت مدنی جمهوری اسلامی با تنظیم شکایت نامه و ذکر تخلف صورت گرفته و تسلیم آن به دادسرا یک پرونده کیفری شکل گرفته است.

پس از گذراندن مراحل تحقیقاتی در کلانتری ها و دادسراها پرونده برای دادرسی به دادگاه ارجاع می شود. زمانی که جلسات دادگاه برگزار می شود، شاکی و متشاکی اجازه اختیار کردن وکیل را دارند. برخی دعاوی کیفری جنبه عمومی داشته و حتی با رضایت شاکی هم رفع و رجو نمی شوند. در چنین پرونده هایی وکیل باید برای کاهش جزا و جرائم موکلش اقدام کند.

در رسیدگی اولیه دادگاه، وکیل می تواند با ارائه مدعیات و مدارکش تقاضای دادرسی کند. دادگاه با بررسی همه جانبه پرونده حکم صادر می کند. چنان چه حکم صادره بر پایه عدل و انصاف نباشد و حق یکی از طرفین دعوی ضایع شود، وکیل اجازه اعتراض زدن و رسیدگی مجدد را دارد. با ثبت دادخواست تجدید نظر جلسات دیگری در دادگاه تجدید نظر تشکیل شده و مورد بررسی قرار می گیرد.

کلام آخر

بهترین راه حل و فصل کردن دعاوی، کمک گرفتن از بهترین وکیل نوشهر است. انتخاب وکیل از مواردی است که موکل را از بابت شیوه درست بررسی پرونده مطمئن می کند و همچنین مزایای فراوانی هم دارد. تسلط و تخصص یک وکیل ماهر بر روند و نتیجه پرونده تاثیرات مثبتی دارد.

وکیل چی در این مقاله با معرفی تعدادی از وکلا سعی کرد به شما در انتخاب بهترین وکیل تان کمک کند. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما بوده باشد. شما می توانید نظرات خود را از طریق ارسال دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری هستم؛ علاقه مند به محتوانویسی و نویسندگی درباره وکالت و مسائل حقوقی، بنده تمام سعیمو می کنم تا به روزترین اطلاعات حقوقی را در اختیار شما قرار دهم. در صورت داشتن انتقاد، پیشنهاد و یا سوال؛ از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا