وکیل

10 تا از بهترین وکیل در زعفرانیه ⭐【آپدیت1402】⚖️

هدف ما از این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در زعفرانیه است. وکالت حرفه ای تخصصی است که تنها افرادی که در این زمینه تحصیلات و تجربه دارند می توانند از عهده این کار بر آیند. عدم انتخاب وکیل مناسب سبب هدر رفتن زمان و هزینه می شود. وکلا راه های قانونی و مناسب هر پرونده را می دانند و نیازی ندارند از روش آزمون و خطا استفاده کنند. از این رو، شناخت بهترین وکیل بسیار مهم است، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید

بهترین وکیل در زعفرانیه کیست؟

در مسیر انتخاب وکیل، آن چه اهمیت دارد انتخاب وکیل خوب است. بهترین وکیل در زعفرانیه، باید در حوزه مربوط به پرونده، دارای دانش و تخصص ویژه باشد. دعاوی مختلف خانوادگی، کیفری، حقوقی و ملکی دارای قوانین خاص خود بوده و به تجربه خاص نیاز دارند.

یک وکیل خوب باید قبل از هر چیز دارای پروانه وکالت پایه یک باشد. برخی معتقدند هر چه سن وکیل بالاتر باشد او وکیل بهتری است. اما این تفکر درست نیست، چه بسا وکلای جوانی که بسیار خبره و با تجربه هستند و یا وکلای مسنی که آن گونه که باید تجربه ندارند.

از موارد مهمی که در انتخاب بهترین وکیل در تهران باید به آن دقت کرد، میزان موفقیت وکیل در پرونده های پیشین اوست. هر چه درصد پرونده های موفق یک وکیل بیش تر باشد یعنی تجربه بیش تری دارد. مدت زمان وکالت وکیل در حوزه تخصص وی حائز اهمیت است، یک وکیل هر چه مدت بیش تری روی پرونده های مشابه کار کرده باشد تجربه بیش تری کسب نموده است.

بهترین وکیل در زعفرانیه کیست؟

وکیل زن بهتر است یا مرد؟

ممکن است برای بعضی افراد این سوال مطرح شود که بهتر است به وکیل زن مراجعه کنند یا وکیل مرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هیچ تفاوتی میان وکالت زن و مرد وجود ندارد. آن چه که بین وکلا سبب ایجاد تمایز می شود دانش و تجربه آن ها است.

میزان حق الوکاله وکلای زن و مرد هم طبق قانون تفاوتی با هم ندارند. اما گاهی ممکن است با توجه به موضوع پرونده، افراد تمایل داشته باشند که وکیل زن و یا مرد را انتخاب کنند. البته هر یک از وکلای مرد و زن دارای خصوصیات متفاوت و مهمی هستند مثلا خانم ها دقت و تیزبینی بیش تری دارند، اما احساساتی هستند. برخی هم معتقدند که وکلای مرد قدرت مند تر هستند. اما این نکات در شرایطی که شما با توجه به نکات مهم بهترین وکیل در زعفرانیه را انتخاب کرده اید چندان اهمیتی ندارند.

10 تا از بهترین وکیل در زعفرانیه را بشناسید!

فرهاد فرهنگی

فرهاد فرهنگی

آقای فرهنگی از وکلای پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت به شماره 14784 هستند. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است، همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. آقای فرهاد فرهنگی در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی تخصص و تبحر دارند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری مشاوره دریافت نمایند. ایشان در طول سالیان وکالت خود تلاش کرده اند که پرونده ها را به بهترین شکل پیگیری کرده و به نتیجه مطلوب برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: تهران، تجریش، خیابان ولی عصر، نبش زعفرانیه، ساختمان 1590، طبقه 4، واحد 44

تلفن تماس: 0912278009

حسن مریدی

حسن مریدی

وکیل حسن مریدی جزو وکلای خوب و با تجربه استان تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلا می باشند. آقای مریدی در خصوص پرونده های مختلف حقوقی توان وکالت دارند اما در زمینه دعاوی مربوط به خدمات مهاجرت و خروج از کشور و دعاوی مالی تخصص دارند. وکیل مرندی پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند، سابقه درخشان ایشان گواه این امر است. اگر قصد مراجعه به دفتر ایشان را دارید می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین هم با این وکیل مجرب ارتباط برقرار نمایید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های مهاجرتی
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، سه راه زعفرانیه، مجتمع زعفرانیه، طبقه 6، واحد 26

تلفن تماس: 09121275493

هدایت اله سلطانی نژاد

هدایت اله سلطانی نژاد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری استان تهران و دارای پروانه وکالت به شماره 9853 هستند. آقای سلطانی نژاد در حوزه پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، جعل سند و خیانت در امانت و همچنین در پرونده های حقوقی شامل چک و سفته، دعاوی بانکی، دعاوی خانوادگی و ملکی فعالیت و تخصص دارند. برای اعطای وکالت انواع پرونده های حقوقی به ایشان می توانید به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه کنید. همچنین می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین هم با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره
 • اخذ پرونده های مختلف
 • تنظیم دادخواست و شکوائیه

آدرس: تهران، زعفرانیه؛ خیابان ولیعصر، خیابان سعدی 2

تلفن تماس: 09121514972

رضا آقابابایی

رضا آقابابایی

آقای آقابابایی کارشناسی ارشد حقوق هستند که در حال حاضر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به شغل وکالت مشغول می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 21556 می باشند. وکیل آقابابایی در دعاوی حقوقی مختلف، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و جرایم اقتصادی فعالیت دارند. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود سعی دارند پرونده ها را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانند. رضایت درصد بالایی از موکلین ایشان نشانه دانش و تلاش صادقانه این وکیل خوب است.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن قرارداد و کلیه اوراق قضایی
 • تنظیم انواع دادخواست، لایحه و شکوائیه

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک 14، برج الماس

تلفن تماس: 09121238077

سعید رضاییان

سعید رضاییان

آقای رضاییان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. در حال حاضر سعید رضاییان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکزی فعالیت می کنند. حوزه تخصصی ایشان انواع پرونده های کیفری، حقوقی، دعاوی بانکی و پرونده های خانوادگی است. با بررسی سابقه کاری ایشان متوجه می شویم که بسیاری از پرونده های ایشان با موفقیت به سرانجام رسیده و رضایت بالای موکلین ایشان را به دنبال داشته است. وکیل سعید رضاییان، امکان مشاوره حضوری و غیر حضوری را برای مراجعه کنندگان به خود فراهم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع اوراق

آدرس: تهران، زعفرانیه

تلفن تماس: 09339265896

خصوصیات بهترین وکیل در زعفرانیه

هر وکیل برای پیش برد پرونده های تحت وکالت خود و سهولت دادرسی آن ها باید دارای ویژگی های مشخصی باشد که بتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد. در این قسمت به بیان تعدادی از این ویژگی ها می پردازیم.

تحلیل پرونده: یک وکیل خوب ابتدا پرونده را به طور کامل و دقیق مطالعه می نماید. سپس با توجه به آن چه از پرونده استخراج کرده است به تحلیل علمی دعوا می پردازد.

بیان واقعیت پرونده: یکی از خصوصیات مورد توجه یک وکیل، توضیح کامل و صادقانه پرونده برای موکل است. وکیل باید واقعیت پرونده و میزان موفقیت آن را به موکل خود ارائه دهد.

علمی بودن: دانش و اطلاعات حقوقی بالا از جمله خصوصیات یک وکیل خوب است . وی باید به تمام قوانین جامعه و تبصره های آن ها و همچنین تغییرات قوانین تسلط کامل داشته باشد.

نظم و انضباط: یک وکیل خوب بسیار منظم و دقیق بوده و همچنین باید بسیار وقت شناس باشد. چنین وکیلی به ظاهر خود هم اهمیت زیادی می دهد و در تمام شرایط مرتب و آراسته است.

خصوصیات بهترین وکیل در زعفرانیه

تفاوت وکیل پایه یک و دو

رتبه بندی در رشته وکالت به صورت پایه وکالت وکلا تعریف می شود، به صورت وکیل پایه یک و پایه دو تقسیم می شوند. اما این دو تفاوت هایی با یک دیگر دارند که در این جا به آن ها اشاره می کنیم. مهم ترین تفاوت وکیل پایه یک و دو این است که وکیل پایه یک می تواند در کلیه محاکم حقوقی و کیفری به وکالت بپردازد. وکیل پایه دو فقط در جرایم تعزیری حق وکالت دارند.

در شغل وکالت، وکیلی که دارای پایه یک وکالت است اعتبار بیش تری در بین مردم دارد و در واقع افراد بهتر به وکلای پایه یک اعتماد می کنند. می توان گفت از نظر برتری، وکیل پایه یک به پایه دو برتری ندارد و تفاوت آن ها در حیطه اختیارات آن ها است.

کلام آخر

در این مقاله سعی بر این بود که 10 تا از بهترین وکیل در زعفرانیه را به شما معرفی کنیم. نکات قابل توجه دیگری نیز در رابطه با انتخاب بهترین وکیل خدمت شما عنوان کردیم. امید داریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمودید از شما سپاس گزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید، می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

چه مواردی در تعیین حق الوکاله تاثیر دارد؟

تخصص وکیل، شهر مد نظر، شرایط و موضوع پرونده و در نهایت توافق طرفین از جمله موارد مهم در میزان حق الوکاله است.

آیا یک وکیل می تواند هم در زمینه دعاوی کیفری و هم دعاوی حقوقی وکالت کند؟

بله هر وکیل می تواند در کلیه پرونده ها وکالت نماید اما در زمینه تخصصی خود موفق تر عمل می کند.

آیا وکیل پایه دو می تواند وکالت کند؟

در صورتی که موضوع پرونده جزو موضوعات قانونی برای وکالت ایشان باشد بله.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا