وکیل

10 تا از بهترین وکیل در زعفرانیه ⭐【سال1403】⚖️

هدف ما از این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در زعفرانیه است. وکالت حرفه ای تخصصی است که تنها افرادی که در این زمینه تحصیلات و تجربه دارند می توانند از عهده این کار بر آیند. عدم انتخاب وکیل مناسب سبب هدر رفتن زمان و هزینه می شود. وکلا راه های قانونی و مناسب هر پرونده را می دانند و نیازی ندارند از روش آزمون و خطا استفاده کنند. از این رو، شناخت بهترین وکیل بسیار مهم است، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید

بهترین وکیل در زعفرانیه کیست؟

در مسیر انتخاب وکیل، آن چه اهمیت دارد انتخاب وکیل خوب است. بهترین وکیل در زعفرانیه، باید در حوزه مربوط به پرونده، دارای دانش و تخصص ویژه باشد. دعاوی مختلف خانوادگی، کیفری، حقوقی و ملکی دارای قوانین خاص خود بوده و به تجربه خاص نیاز دارند.

یک وکیل خوب باید قبل از هر چیز دارای پروانه وکالت پایه یک باشد. برخی معتقدند هر چه سن وکیل بالاتر باشد او وکیل بهتری است. اما این تفکر درست نیست، چه بسا وکلای جوانی که بسیار خبره و با تجربه هستند و یا وکلای مسنی که آن گونه که باید تجربه ندارند.

از موارد مهمی که در انتخاب بهترین وکیل در تهران باید به آن دقت کرد، میزان موفقیت وکیل در پرونده های پیشین اوست. هر چه درصد پرونده های موفق یک وکیل بیش تر باشد یعنی تجربه بیش تری دارد. مدت زمان وکالت وکیل در حوزه تخصص وی حائز اهمیت است، یک وکیل هر چه مدت بیش تری روی پرونده های مشابه کار کرده باشد تجربه بیش تری کسب نموده است.

بهترین وکیل در زعفرانیه کیست؟

وکیل زن بهتر است یا مرد؟

ممکن است برای بعضی افراد این سوال مطرح شود که بهتر است به وکیل زن مراجعه کنند یا وکیل مرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هیچ تفاوتی میان وکالت زن و مرد وجود ندارد. آن چه که بین وکلا سبب ایجاد تمایز می شود دانش و تجربه آن ها است.

میزان حق الوکاله وکلای زن و مرد هم طبق قانون تفاوتی با هم ندارند. اما گاهی ممکن است با توجه به موضوع پرونده، افراد تمایل داشته باشند که وکیل زن و یا مرد را انتخاب کنند. البته هر یک از وکلای مرد و زن دارای خصوصیات متفاوت و مهمی هستند مثلا خانم ها دقت و تیزبینی بیش تری دارند، اما احساساتی هستند. برخی هم معتقدند که وکلای مرد قدرت مند تر هستند. اما این نکات در شرایطی که شما با توجه به نکات مهم بهترین وکیل در زعفرانیه را انتخاب کرده اید چندان اهمیتی ندارند.

تاثیر سابقه کاری وکیل در نتیجه پرونده

همواره گفته می شود که در انتخاب وکیل به سابقه کاری ایشان دقت نمایید. دلیل این موضوع این نکته است که وکیل زمانی که تعداد بیشتری پرونده حقوقی را مورد بررسی قرار می دهد بیشتر با به کارگیری قوانین آشنا خواهد شد. در طول دوران وکالت، مطمئنا وکیل با پرونده های مشابه پرونده شما برخورد داشته است و بنابراین بهتر می تواند راه حلی را برای پرونده پیدا کرده تا از این طریق بتواند از حقوق شما دفاع نماید.

باید توجه داشت که سابقه وکیل در زمینه دعاوی مورد نظر شما باشد تا بتوانید بهترین عملکرد وکیل را مشاهده نمایید. علاوه بر این، با افزایش سابقه وکیل، ایشان بیشتر و بیشتر با روال دادرسی پرونده ها رو به رو شده و نحوه پیگیری پرونده ها توسط ایشان بهتر انجام خواهد شد.

وکیلی که چندین سال در زمینه وکالت فعالیت نماید و سابقه خوبی داشته باشد، مورد شناخت قضات قرار گرفته و تا حدودی با توجه به سابقه خوب، مورد اعتماد آن ها قرار می گیرد. همین موضوع منجر به ایجاد یک دیدگاه مثبت نسبت به پرونده هایی می شود که توسط ایشان وکالت می گردند.

10 تا از بهترین وکیل در زعفرانیه را بشناسید!

علی نیکجو

دکتر علی نیکجو بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه

آقای علی نیکجو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 20 سال سابقه کار در حرفه وکالت، دوره دکترای حقوق بین الملل دارند و یکی از وکلای متخصص در زعفرانیه می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در پرونده های حقوقی (ملکی و پولی بانکی و سرقفلی)
 • متخصص در پرونده های کیفری (جرایم اقتصادی و کلاهبرداری و قتل)
 • انجام کلیه خدمات امور حقوق داخلی و بین المللی
 • تنظیم قراردادهای تجاری و پیمانکاری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای علی نیکجو، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02191098920
تلفن همراه: 09123644247
آدرس دفتر: 
زعفرانیه، مقدس اردبیلی، اول خیابان شاد آور، برج شاداور، طبقه ۲، واحد۵

وب سایت: alinikjou.com

حسن مریدی

حسن مریدی

وکیل حسن مریدی جزو وکلای خوب و با تجربه استان تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلا می باشند. آقای مریدی در خصوص پرونده های مختلف حقوقی توان وکالت دارند اما در زمینه دعاوی مربوط به خدمات مهاجرت و خروج از کشور و دعاوی مالی تخصص دارند. وکیل مرندی پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند، سابقه درخشان ایشان گواه این امر است. اگر قصد مراجعه به دفتر ایشان را دارید می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین هم با این وکیل مجرب ارتباط برقرار نمایید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های مهاجرتی
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، سه راه زعفرانیه، مجتمع زعفرانیه، طبقه 6، واحد 26

هدایت اله سلطانی نژاد

هدایت اله سلطانی نژاد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری استان تهران و دارای پروانه وکالت به شماره 9853 هستند. آقای سلطانی نژاد در حوزه پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، جعل سند و خیانت در امانت و همچنین در پرونده های حقوقی شامل چک و سفته، دعاوی بانکی، دعاوی خانوادگی و ملکی فعالیت و تخصص دارند. برای اعطای وکالت انواع پرونده های حقوقی به ایشان می توانید به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه کنید. همچنین می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین هم با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره
 • اخذ پرونده های مختلف
 • تنظیم دادخواست و شکوائیه

آدرس: تهران، زعفرانیه؛ خیابان ولیعصر، خیابان سعدی 2

رضا آقابابایی

رضا آقابابایی

آقای آقابابایی کارشناسی ارشد حقوق هستند که در حال حاضر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به شغل وکالت مشغول می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 21556 می باشند. وکیل آقابابایی در دعاوی حقوقی مختلف، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و جرایم اقتصادی فعالیت دارند. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود سعی دارند پرونده ها را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانند. رضایت درصد بالایی از موکلین ایشان نشانه دانش و تلاش صادقانه این وکیل خوب است.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن قرارداد و کلیه اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع دادخواست، لایحه و شکوائیه

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک 14، برج الماس

سعید رضاییان

سعید رضاییان

آقای رضاییان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. در حال حاضر سعید رضاییان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکزی فعالیت می کنند. حوزه تخصصی ایشان انواع پرونده های کیفری، حقوقی، دعاوی بانکی و پرونده های خانوادگی است. با بررسی سابقه کاری ایشان متوجه می شویم که بسیاری از پرونده های ایشان با موفقیت به سرانجام رسیده و رضایت بالای موکلین ایشان را به دنبال داشته است. وکیل سعید رضاییان، امکان مشاوره حضوری و غیر حضوری را برای مراجعه کنندگان به خود فراهم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع اوراق

آدرس: تهران، زعفرانیه

رامتین خیری

رامتین خیری

آقای رامتین خیری از جمله وکلای مورد اعتماد مردم در شهر تهران هستند که در حال حاضر در زعفرانیه مشغول فعالیت هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای مرکز می باشند. ایشان حدود 10 سال سابقه وکالت دارند که طی این مدت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را با موفقیت با سرانجام رسانده اند. آقای خیری به دلیل انصاف در دریافت حق الوکاله، پشتکار و تلاش بی شائبه برای حمایت از حقوق موکلین به عنوان بهترین وکیل در زعفرانیه شناخته شده اند. آقای خیری در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد قابل قبولی داشته اند و برخی از مشکلات موکلین خود را از این طریق حل کرده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق توافقی، مهریه و نفقه 
 • پذیرش وکالت در پرونده های مالی و تجاری شامل وصول مطالبات، چک و سفته 

آدرس: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، اتوبان همت غرب، جنت آباد مرکزی، کوچه بن بست 21 متری گلستان، بن بست عرفان، پلاک 13، واحدA4

ارسلان قربان نژاد

ارسلان نژاد

یکی از وکلای توانا و معروف استان تهران آقای ارسلان قربان نژاد است که دارای پروانه وکالت پایک یک به شماره 8908 می باشند. ایشان حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند و در این دوران تعداد زیادی پرونده را با موفقیت وکالت نموده اند و به همین دلیل هم به عنوان بهترین وکیل در زعفرانیه معرفی می شوند. آقای قربان نژاد مشاوره های حقوقی موفقیت آمیزی را هم به موکلین خود ارائه نموده اند و به دنبال آن رضایت موکلین را کسب کرده اند. همکاری با سازمان ها و موسسات حقوقی مختلف در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت: 

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • تخصص در دعاوی مالی، تجاری، داوری و چک و سفته  

آدرس: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان کیهان، پلاک 37 واحد 4

زهرا پرندک

زهرا پرندک

سرکار خانم زهرا پرندک وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در زعفرانیه به فعالیت مشغول هستند. ایشان موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری هستند. تخصص ایشان در پرونده های ملکی، خانوادگی، چک و سفته، خدمات ایرانیان خارج از کشور، قتل و سرقت است. وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود و خانم پرندک تمام تلاش خود را برای کسب حقوق موکل خود به کار می گیرند و به همین دلیل هم به عنوان وکیل مورد اعتماد مردم وکیل در زعفرانیه شناخته شده اند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه قراردادها و امور بازرگانی 
 • نگارش انواع دادخواست ها، دفاعیه ها و شکوائیه ها 

آدرس: زعفرانیه، خیابان ولیعصر، خیابان سعدی، خیابان یکم

مهدی مهدوی نژاد

مهدی مهدوی نژاد

از آقای مهدوی نژاد می توان به عنوان بهترین وکیل در زعفرانیه یاد کرد. ایشان پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود در مقطع دکترا موفق شده اند با قبولی در آزمون وکالت، پروانه وکالت درجه یک را اخذ نموده و فعالیت حقوقی خود را آغاز کنند. وکیل مهدی مهدوی نژاد وکالت دعاوی مختلف خانواده، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، موجر و مستاجر، تخلیه، اختلافات مالی، چک و سفته را به عهده می گیرند. تجارب ارزنده جناب آقای دکتر مهدوی نژاد منجر به کسب نتایج مطلوب و موفقیت آمیز در پرونده های مختلف شده است و در نهایت شناخته شدن ایشان به عنوان بهترین وکیل در زعفرانیه را به دنبال داشته است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین انواع قراردادها، لوایح و دادخواست ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف ملکی، ثبتی و حقوقی 

آدرس: زعفرانیه، خیابان شادیانه، کوچه میرشریفی، پلاک 9، واحد 54

علیرضا احمدی

علیرضا احمدی

علی رضا احمدی تحصیل کرده رشته حقوق و دارنده پروانه وکالت به شماره 24162 از کانون وکلا هستند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان تهران هستند که سال ها است در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر فعالیت می کنند. ایشان موفق شده اند با دانش بالا و تجربیات سابق خود کارنامه کاری موفقی داشته باشند و مورد اعتماد مردم قرار بگیرند. اخلاق خوب، تعهد، انصاف و مسئولیت پذیری از ویژگی های این وکیل با تجربه می باشد. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان سبب حل و فصل بسیاری از مشکلات موکلین شده است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دفاعیه و شکوائیه
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و ثبتی مختلف 

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان شهید اعجازی (آصف)، جنب بانک ملی، پلاک 49، طبقه 3، واحد 5

خصوصیات بهترین وکیل در زعفرانیه

هر وکیل برای پیش برد پرونده های تحت وکالت خود و سهولت دادرسی آن ها باید دارای ویژگی های مشخصی باشد که بتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد. در این قسمت به بیان تعدادی از این ویژگی ها می پردازیم.

تحلیل پرونده: یک وکیل خوب ابتدا پرونده را به طور کامل و دقیق مطالعه می نماید. سپس با توجه به آن چه از پرونده استخراج کرده است به تحلیل علمی دعوا می پردازد.

بیان واقعیت پرونده: یکی از خصوصیات مورد توجه یک وکیل، توضیح کامل و صادقانه پرونده برای موکل است. وکیل باید واقعیت پرونده و میزان موفقیت آن را به موکل خود ارائه دهد.

علمی بودن: دانش و اطلاعات حقوقی بالا از جمله خصوصیات یک وکیل خوب است . وی باید به تمام قوانین جامعه و تبصره های آن ها و همچنین تغییرات قوانین تسلط کامل داشته باشد.

نظم و انضباط: یک وکیل خوب بسیار منظم و دقیق بوده و همچنین باید بسیار وقت شناس باشد. چنین وکیلی به ظاهر خود هم اهمیت زیادی می دهد و در تمام شرایط مرتب و آراسته است.

خصوصیات بهترین وکیل در زعفرانیه

تبانی وکیل با طرف مقابل

متاسفانه در برخی موارد مشاهده می شود که وکیل با طرف مقابل دعوا تبانی نموده و اقداماتی را بر علیه موکل خود انجام می دهد. در چنین شرایطی وکیل ممکن است مدارک موجود برای دفاع از موکل را ارائه ننموده و در دفاع از موکل اهمال و کوتاهی کند. چنین وکیلی به موکل خود خیانت کرده و مرتکب جرم شده است. در این چنین موقعیتی موکل می تواند از وکیل خود شکایت نموده و خسارات خود را از وی طلب نماید. البته این موضوع در صورتی قابل اجرا است که تبانی وکیل اثبات شود.

تخلف وکیل ممکن است به دلایل مختلف صورت بپذیرد. این تبانی ممکن است به دلیل گرفتن رشوه باشد، یا امکان دارد طرف مقابل دعوا، وکیل را تحت فشار قرار داده باشد و یا وی را تهدید نموده باشد. با توجه به شرایط پرونده موکل می تواند دادخواست خود را دوباره پیگیری نماید تا به نتیجه دلخواه برسد. در صورت اثبات جرم وکیل هم مطابق قانون باید مجازات شده و حتی ممکن است پروانه وکالت او باطل گردد.

تفاوت وکیل پایه یک و دو

رتبه بندی در رشته وکالت به صورت پایه وکالت وکلا تعریف می شود، به صورت وکیل پایه یک و پایه دو تقسیم می شوند. اما این دو تفاوت هایی با یک دیگر دارند که در این جا به آن ها اشاره می کنیم. مهم ترین تفاوت وکیل پایه یک و دو این است که وکیل پایه یک می تواند در کلیه محاکم حقوقی و کیفری به وکالت بپردازد. وکیل پایه دو فقط در جرایم تعزیری حق وکالت دارند.

در شغل وکالت، وکیلی که دارای پایه یک وکالت است اعتبار بیش تری در بین مردم دارد و در واقع افراد بهتر به وکلای پایه یک اعتماد می کنند. می توان گفت از نظر برتری، وکیل پایه یک به پایه دو برتری ندارد و تفاوت آن ها در حیطه اختیارات آن ها است.

تفاوت وکیل پایه یک و دو

کلام آخر

در این مقاله سعی بر این بود که 10 تا از بهترین وکیل در زعفرانیه را به شما معرفی کنیم. نکات قابل توجه دیگری نیز در رابطه با انتخاب بهترین وکیل خدمت شما عنوان کردیم. امید داریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمودید از شما سپاس گزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید، می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

چه مواردی در تعیین حق الوکاله تاثیر دارد؟

تخصص وکیل، شهر مد نظر، شرایط و موضوع پرونده و در نهایت توافق طرفین از جمله موارد مهم در میزان حق الوکاله است.

آیا یک وکیل می تواند هم در زمینه دعاوی کیفری و هم دعاوی حقوقی وکالت کند؟

بله هر وکیل می تواند در کلیه پرونده ها وکالت نماید اما در زمینه تخصصی خود موفق تر عمل می کند.

آیا وکیل پایه دو می تواند وکالت کند؟

در صورتی که موضوع پرونده جزو موضوعات قانونی برای وکالت ایشان باشد بله.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا