کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر❤️【آپدیت1402】⚖️

هدف از تهیه این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر است. اگر به دادگستری های استان های مختلف نگاهی بیندازیم می بینیم که هر روزه تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی در این محاکم گشوده می شود. در هر یک از این پرونده ها افرادی از جامعه درگیر مشکلات مختلف شده اند. اما باید گفت پیگیری این شکایات با موضوعات مختلف از عهده افراد عادی خارج است. زیرا آگاهی و استفاده از قوانین حقوقی یک موضوع کاملا تخصصی است. بهتر است در دعاوی حقوقی به یک وکیل خوب و با تجربه مراجعه کنیم. اگر درگیر پرونده های حقوقی هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در اسلامشهر کیست؟

برای اعطای وکالت پرونده خود به یک وکیل باید از تبحر آن وکیل مطمئن باشیم. زیرا انتخاب نادرست نه تنها کمکی به ما نمی کند بلکه سبب ایجاد مشکلات بیش تر هم خواهد شد. با توجه به افزایش تعداد وکلا در هر شهر و استان انتخاب یک وکیل خوب بسیار دشوار است. اما باید نهایت دقت خود را به کار بگیریم تا بتوانیم بهترین وکیل در اسلامشهر را بیابیم.

 یک وکیل خوب در درجه اول دارای پروانه وکالت پایه یک می باشد. این وکیل در رشته حقوق و یا سایر رشته های مرتبط تحصیل نموده و در خصوص قوانین حقوقی کشور تخصص دارد. اما داشتن تخصص به تنهایی کافی نیست، بهترین وکیل باید در حوزه پرونده های تحت وکالت خود تجربه و سابقه کاری هم داشته باشد. برای انتخاب بهترین وکیل تهران باید سابقه وکالت وکیل را بررسی نماییم. در واقع باید بدانیم که میزان موفقیت وکیل در دعاوی سابق وی چگونه بوده است. سابقه درخشان و موفقیت بالای وکیل در گذشته نشانه تبحر و دانش بالای اوست. چنین وکیلی باید دارای قدرت بیان بالا باشد تا بتواند در دادگاه و در مقابل قاضی به خوبی از موکل خود دفاع نماید.

بهترین وکیل در اسلامشهر کیست؟

وظایف بهترین وکیل در اسلامشهر

وکلا پس از قبول وکالت موکل خود موظف هستند هر کاری که برای گرفتن حق موکل لازم است را انجام دهند. برای رسیدن به موفقیت در پرونده های حقوقی وکیل وظایف مختلفی را به عهده دارد. در اولین قدم وکیل موظف است پرونده را به طور کامل و با دقت مطالعه نماید. در صورت نیاز سوالات لازم را از موکل بپرسد تا به طور کامل در جریان پرونده قرار داشته باشد.

بهترین وکیل باید دادخواست های لازم را تهیه و به دادگاه ارائه دهد. پس از آن وکیل می بایست پرونده های مشابه را مورد بررسی قرار دهد تا راه حل هایی را برای حل و فصل پرونده موکل خود پیدا کند. وی همچنین باید با انجام تحقیقات لازم مدارک و مستندات لازم را برای اثبات حق موکل جمع آوری نماید.

وکیل باید در تمام جلسات دادگاه حضور داشته باشد حتی اگر موکل هم در دادگاه باشد. هر لایحه، دادخواست و شکوائیه ای که لازم باشد باید توسط وکیل تهیه و ارائه شود. وکیل موظف است موکل خود را در جریان تمامی امور پرونده قرار دهد و در صورت صدور هر گونه حکم و یا ابلاغیه ای باید به موکل اطلاع دهد. همچنین وی باید پاسخگوی تمام سوالات و ابهامات موکل خود باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
⚡ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

آیا سن و جنسیت وکیل در عملکرد وی تاثیر گذار است؟

ممکن است برای برخی افراد این سوال پیش بیاید که وکیل خانم بهتر است یا وکیل آقا؟ آیا سن وکیل در نحوه کار او موثر است؟ در این قسمت قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم. طبیعتا جنسیت وکیل در امر وکالت کوچکترین تاثیری نخواهد داشت. آن چه سبب می شود یک وکیل بتواند پرونده را با پیروزی خود به پایان برساند، آشنایی با قوانین و نحوه دادرسی پرونده ها است. پس اگر درگیر پرونده ای هستید و قصد مراجعه به وکیل را دارید، توصیه می کنیم وکیلی را انتخاب نمایید که سابقه خوبی در امر وکالت داشته باشد و در این مسیر توجهی به جنسیت وکیل که زن باشد یا مرد نداشته باشید.

سن وکیل می تواند مورد توجه قرار بگیرد اما تاثیر این موضوع بستگی به وکیل دارد. وکلای مسن تر مدت زمان بیشتری را به وکالت مشغول بوده اند. به همین دلیل تجربیات بیشتری را کسب نموده و با پرونده های بیشتری درگیر بوده اند. اما نمی توان صد در صد عنوان کرد که وکیلی که سن بیشتری دارد قطعا موفق تر خواهد بود. بسیاری از وکلا ممکن است در سن بیشتری شروع به وکالت کرده باشند و سابقه آن ها از وکلای جوان هم کمتر باشد. یا وکلای جوانی هستند که به دلیل پیگیری زیاد و مطالعه مستمر موفق به کسب اطلاعات و تجارب زیادی شده اند. چنین وکیلی می تواند موفق تر از وکلای با سابقه بیشتر عمل نماید.

10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر را بشناسید!

آقای عباس مرادی

آقای عباس مرادی

آقای عباس مرادی یکی از بهترین و مجرب ترین وکیل حقوقی در منطقه جنوب تهران می باشد. ایشان مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای داگستری مرکز می باشند. شما می توانید برای پرونده های دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و مهاجرتی به ایشان مراجعه کنید و از ایشان مشاوره حقوقی دریافت نمایید. آقای مرادی در سوابق درخشان خود هزاران پرونده موفق دارند که سبب می شود افراد با خیال آسوده وکالت پرونده های خود را به ایشان بسپارند.

تخصص و مهارت:

 • سازماندهی مشارکت وسرمایه گذاری مشترک بین تجار ایرانی
 • حضانت و نفقه
 • قانون اموال
 • دعاوی حقوقی

آدرس دفتر: اسلامشهر، شهرک مهدیه، جنب مجتمع گلستان، پلاک 625

شماره تماس: 09123030741

حسن وحدانی

حسن وحدانی

آقای وحدانی جزو بهترین وکیل در اسلامشهر هستند . ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. وی پس از قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوران کارآموزی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده است. آقای وحدانی وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی را می پذیرند. ایشان در طول 10 سال وکالت خود در پرونده های حقوقی 94 درصد و در پرونده های کیفری 86 درصد موفقیت کسب نموده اند. این درصد موفقیت در کار وکالت قابل توجه است و همین موضوع باعث جلب اعتماد مردم به ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظبم قراردادها
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی شامل قراردادها و لوایح

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان زرافشان، ابتدای کوچه 11، پلاک 5، طبقه 3

شماره تماس: 09127976041

معصومه رضایی

معصومه رضایی

خانم رضایی از وکلای خوب پایه یک دادگستری استان تهران و عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی می باشند. خانم رضایی سال ها است که در اسلامشهر به وکالت مشغول می باشند. ایشان وکالت دعاوی مختلف خانواده، مهریه، طلاق، کلاهبرداری، دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص و تجربه بالای ایشان و همچنین عدالت خواهی و تلاش مستمر برای احقاق حق موکل سبب جلب رضایت موکلین خانم رضایی شده است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده
 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان دانشگاه آزاد اسلامی، نبش کوچه ثبت احوال

شماره تماس: 09121798675

مهدی جوانمردی

مهدی جوانمردی

یکی دیگر از بهترین وکیل در اسلامشهر آقای مهدی جوانمردی هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق و دارای پروانه وکالت درجه یک و همچنین عضو کانون وکلا می باشند. آقای جوانمردی در حال حاضر در اسلامشهر به فعالیت مشغول هستند. ایشان وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده را به عهده می گیرند. سابقه درخشان ایشان و درصد بالای موفقیت این وکیل در پرونده های تحت وکالت شان نشانه تخصص و تبحر ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان امام حسن مجتبی، کوچه شهید سالاروندیان، پلاک 3

شماره تماس: 09123338603

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی

خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری  دارای پروانه وکالت به شماره 21109 می باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری شامل طلاق، خانواده، کلاهبرداری، تنظیم سند، چک و سفته توسط ایشان پذیرفته می شود. خانم ابراهیمی طی سال های وکالت خود همواره تلاش کرده اند از حق موکل خود دفاع نموده و بر سوگند خود پایبند باشند. داشتن ویژگی های اخلاقی خوب سبب شده است که ایشان به عنوان بهترین وکیل در اسلامشهر شناخته شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، رو به روی اتوبوس رانی، خیابان تعاون، ساختمان سپید، واحد9

شماره تماس: 09125274300

قرارداد وکالت بهترین وکیل در اسلامشهر

پس از برگزاری یک جلسه معارفه بین وکیل و موکل و ایجاد توافق بین آن ها لازم است که یک قرارداد فی ما بین طرفین منعقد گردد. این قرارداد برای پیگیری امور محوله توسط وکیل در محاکم قضایی لازم است. از طرف دیگر این قرارداد یک سند رسمی و قابل اتکا برای موارد مختلف می باشد.

این قرارداد باید به دو صورت الکترونیکی و دستی تنظیم گردد. نسخه الکترونیکی در سامانه قضایی ثبت می شود. اما لازم است که قرارداد دستی در دو نسخه تهیه شده و به امضای هر دو طرف قرارداد برسد. لازم است که هر یک از طرفین یک نسخه از این قرارداد را داشته باشند. در این قرارداد باید مشخصات هویتی وکیل و موکل قید شود. نکته مهم دیگری که باید حتما در قرارداد وکالت نوشته شود حیطه اختیارات وکیل است. این اختیارات با توجه به پرونده و اموراتی که توسط وکیل باید انجام شود مشخص می شود. میزان حق الوکاله وکیل و نحوه پرداخت آن هم باید در قرارداد ذکر شود. اگر شرایط خاصی در قرارداد وجود دارد باید حتما به صورت مکتوب در قرارداد ذکر شود و از هر گونه توافق شفاهی خودداری شود.

قرارداد وکالت بهترین وکیل در اسلامشهر

استخدام وکلا

بسیاری از افرادی جامعه به دلیل پرستیژ شغل وکالت و همچنین درآمد این شغل، تمایل دارند که در رشته های مرتبط با وکالت تحصیل نموده و به این شغل مشغول شوند. اما لازم است بدانید که وکلا نمی توانند به استخدام شرکت ها و سازمان های دولتی درآیند. این افراد می توانند به عنوان وکیل و یا مشاور با چنین ارگان هایی همکاری کنند اما نمی توانند به صورت رسمی استخدام شوند. مشاوران حقوقی یعنی افرادی که پروانه وکالت دریافت نکرده اند این امکان را دارند که در ارگان ها دولتی به صورت رسمی و یا غیر رسمی استخدام شوند.

عدم امکان استخدام وکلا سبب می شود این افراد از امکانات استخدام بی بهره باشند. از جمله این که وکیل از طریق هیچ ارگان و نهادی بیمه نمی شود، اگر فرد تمایل داشته باشد می تواند به صورت اختیاری خود را بیمه نماید اما از طریق استخدام این امکان وجود ندارد. همین امر سبب ایجاد مشکلات بازنشستگی برای افراد شاغل در این شغل خواهد بود. به همین دلیل به افرادی که قصد دارند وارد این حرفه شوند توصیه می شود ابتدا به این موضوعات و مشکلات شغل هم دقت نموده و سپس اقدام به انتخاب نمایند.

 وکیل معاضدتی چیست؟

معاضدت در لغت به معنی یاری رساندن و کمک کردن است. وکیل معاضدتی یعنی وکیلی که به افرادی که توانایی مالی برای گرفتن وکیل ندارند کمک می کند. در واقع این نوع وکیل خدمتی از طرف دولت و کانون وکلا برای افرادی است که درگیر مشکلات حقوقی شده اند و توان مالی لازم برای مراجعه به وکیل را ندارند.

برای گرفتن وکیل معاضدتی شرایط خاصی وجود دارد. یعنی وکیل معاضدتی زمانی قابل استفاده است که دعوا در امور حقوقی باشد. در ثانی فرد ذی نفع باید درخواست وکیل معاضدتی داشته باشد. شرط دیگر هم این است که خواهان وکیل معاضدتی توان مالی برای گرفتن وکیل نداشته باشد. نکته مهم در این خصوص این است که فرد باید مدارک کافی برای ادعای خود باشد و وی تنها قصد احقاق حق خود را داشته باشد.

وکیل معاضدتی چیست؟

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر را به شما معرفی نمودیم. پیگیری پرونده های حقوقی و دفاع از حق مراحل مختلفی دارد که باید به صورت تخصصی پیگیری شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد. به همین دلیل باید به یک وکیل خوب و با تجربه مراجعه کرد که نسبت به وظایف خود آگاهی داشته و آن ها را به درستی انجام دهد. برای این موضوع باید یک قرارداد وکالت تنظیم نمود و تمام نکات لازم را در آن قید کرد. هر دو طرف باید این قرارداد را امضا کرده و یک نسخه از آن را داشته باشند. امیدواریم این مطالب برای شما آموزنده و مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا