وکیل

10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر❤️【سال1403】⚖️

هدف از تهیه این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر است. اگر به دادگستری های استان های مختلف نگاهی بیندازیم می بینیم که هر روزه تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی در این محاکم گشوده می شود. در هر یک از این پرونده ها افرادی از جامعه درگیر مشکلات مختلف شده اند. اما باید گفت پیگیری این شکایات با موضوعات مختلف از عهده افراد عادی خارج است. زیرا آگاهی و استفاده از قوانین حقوقی یک موضوع کاملا تخصصی است. بهتر است در دعاوی حقوقی به یک وکیل خوب و با تجربه مراجعه کنیم. اگر درگیر پرونده های حقوقی هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در اسلامشهر کیست؟

برای اعطای وکالت پرونده خود به یک وکیل باید از تبحر آن وکیل مطمئن باشیم. زیرا انتخاب نادرست نه تنها کمکی به ما نمی کند بلکه سبب ایجاد مشکلات بیش تر هم خواهد شد. با توجه به افزایش تعداد وکلا در هر شهر و استان انتخاب یک وکیل خوب بسیار دشوار است. اما باید نهایت دقت خود را به کار بگیریم تا بتوانیم بهترین وکیل در اسلامشهر را بیابیم.

 یک وکیل خوب در درجه اول دارای پروانه وکالت پایه یک می باشد. این وکیل در رشته حقوق و یا سایر رشته های مرتبط تحصیل نموده و در خصوص قوانین حقوقی کشور تخصص دارد. اما داشتن تخصص به تنهایی کافی نیست، بهترین وکیل باید در حوزه پرونده های تحت وکالت خود تجربه و سابقه کاری هم داشته باشد. برای انتخاب بهترین وکیل تهران باید سابقه وکالت وکیل را بررسی نماییم. در واقع باید بدانیم که میزان موفقیت وکیل در دعاوی سابق وی چگونه بوده است. سابقه درخشان و موفقیت بالای وکیل در گذشته نشانه تبحر و دانش بالای اوست. چنین وکیلی باید دارای قدرت بیان بالا باشد تا بتواند در دادگاه و در مقابل قاضی به خوبی از موکل خود دفاع نماید.

بهترین وکیل در اسلامشهر کیست؟

وظایف بهترین وکیل در اسلامشهر

وکلا پس از قبول وکالت موکل خود موظف هستند هر کاری که برای گرفتن حق موکل لازم است را انجام دهند. برای رسیدن به موفقیت در پرونده های حقوقی وکیل وظایف مختلفی را به عهده دارد. در اولین قدم وکیل موظف است پرونده را به طور کامل و با دقت مطالعه نماید. در صورت نیاز سوالات لازم را از موکل بپرسد تا به طور کامل در جریان پرونده قرار داشته باشد.

بهترین وکیل باید دادخواست های لازم را تهیه و به دادگاه ارائه دهد. پس از آن وکیل می بایست پرونده های مشابه را مورد بررسی قرار دهد تا راه حل هایی را برای حل و فصل پرونده موکل خود پیدا کند. وی همچنین باید با انجام تحقیقات لازم مدارک و مستندات لازم را برای اثبات حق موکل جمع آوری نماید.

وکیل باید در تمام جلسات دادگاه حضور داشته باشد حتی اگر موکل هم در دادگاه باشد. هر لایحه، دادخواست و شکوائیه ای که لازم باشد باید توسط وکیل تهیه و ارائه شود. وکیل موظف است موکل خود را در جریان تمامی امور پرونده قرار دهد و در صورت صدور هر گونه حکم و یا ابلاغیه ای باید به موکل اطلاع دهد. همچنین وی باید پاسخگوی تمام سوالات و ابهامات موکل خود باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
⚡ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

آیا سن و جنسیت وکیل در عملکرد وی تاثیر گذار است؟

ممکن است برای برخی افراد این سوال پیش بیاید که وکیل خانم بهتر است یا وکیل آقا؟ آیا سن وکیل در نحوه کار او موثر است؟ در این قسمت قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم. طبیعتا جنسیت وکیل در امر وکالت کوچکترین تاثیری نخواهد داشت. آن چه سبب می شود یک وکیل بتواند پرونده را با پیروزی خود به پایان برساند، آشنایی با قوانین و نحوه دادرسی پرونده ها است. پس اگر درگیر پرونده ای هستید و قصد مراجعه به وکیل را دارید، توصیه می کنیم وکیلی را انتخاب نمایید که سابقه خوبی در امر وکالت داشته باشد و در این مسیر توجهی به جنسیت وکیل که زن باشد یا مرد نداشته باشید.

سن وکیل می تواند مورد توجه قرار بگیرد اما تاثیر این موضوع بستگی به وکیل دارد. وکلای مسن تر مدت زمان بیشتری را به وکالت مشغول بوده اند. به همین دلیل تجربیات بیشتری را کسب نموده و با پرونده های بیشتری درگیر بوده اند. اما نمی توان صد در صد عنوان کرد که وکیلی که سن بیشتری دارد قطعا موفق تر خواهد بود. بسیاری از وکلا ممکن است در سن بیشتری شروع به وکالت کرده باشند و سابقه آن ها از وکلای جوان هم کمتر باشد. یا وکلای جوانی هستند که به دلیل پیگیری زیاد و مطالعه مستمر موفق به کسب اطلاعات و تجارب زیادی شده اند. چنین وکیلی می تواند موفق تر از وکلای با سابقه بیشتر عمل نماید.

10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر را بشناسید!

آقای عباس مرادی

آقای عباس مرادی

آقای عباس مرادی یکی از بهترین و مجرب ترین وکیل حقوقی در منطقه جنوب تهران می باشد. ایشان مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای داگستری مرکز می باشند. شما می توانید برای پرونده های دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و مهاجرتی به ایشان مراجعه کنید و از ایشان مشاوره حقوقی دریافت نمایید. آقای مرادی در سوابق درخشان خود هزاران پرونده موفق دارند که سبب می شود افراد با خیال آسوده وکالت پرونده های خود را به ایشان بسپارند.

تخصص و مهارت:

 • سازماندهی مشارکت وسرمایه گذاری مشترک بین تجار ایرانی
 • حضانت و نفقه
 • قانون اموال
 • دعاوی حقوقی

آدرس دفتر: اسلامشهر، شهرک مهدیه، جنب مجتمع گلستان، پلاک 625

شماره تماس: 09123030741

سرکار خانم سمیه ابراهیمی

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری میباشند ایشان بیش از ۱۳ سال میباشد که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی فعالیت دارند؛دعاوی خانوادگی جزو آن دسته از دعاوی میباشد که مرتبط با روابط خانوادگی و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار میباشد لذا خانم سمیه ابراهیمی با تسلط بسیار بالایی که حاصل تجربیات چندین ساله ایشان میباشد ضمن حفظ اسرار موکلین خود و پیگیریهای مستمرشان همواره استراتژی مناسب و خاص هر موکل را در رسیدن به حقوق شان ترسیم مینمایند و بین موکلین خود به خوش نامی و صبوری و وکیل خبره به شهرت رسیده اند.

از جمله خدمات خانم سمیه ابراهیمی عبارتند از :

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی ، تنظیم سند ، ابطال قرارداد ، فسخ قرارداد ، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه ، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری ، خلع ید ، رفع تصرف ، مطالبه خسارت ، مطالبه وجه ، هبه ،
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج ، طلاق از ناحیه زوجه ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه زوجه ، مطالبه نفقه فرزند ، حضانت، ملاقات ، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …مطالبه وجه چک و سفته
 • ..
 • متخصص در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، ارث، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • آدرس: میدان نماز خیابان صیاد شیرازی خیابان مدافعان سلامت (تعاون)روبه روی سازمان اتوبوسرانی ساختمان سپید طبقه دوم واحد نه دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

آدرس: میدان نماز خیابان صیاد شیرازی خیابان مدافعان سلامت (تعاون)روبه روی سازمان اتوبوسرانی ساختمان سپید طبقه دوم واحد نه دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

شماره تماس:

09125274300

وب سایت: ebrahimi-advisor

خانم نرگس نقدی

خانم نرگس نقدی

سرکار خانم نرگس نقدی، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک با 12 سال وکالت در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی و با تبحری منحصر به فرد وکالت می پذیرد. ایشان چندین پرونده را با رعایت قوانین وکالت و دانش حقوقی خود به موفقیت رسانده است. وی کارگاه های وکالت متعددی را برگزار کرده و همچنین می توان از ویژگی های فردی او به فن بیان شیوا و صبوری اشاره کرد. خانم نقدی همه روزه به جز ایام تعطیل به دو صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانوادگی
 • دعاوی تجاری
 • تنظیم قراردادها
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی بانکی
 • دعاوی کیفری

آدرس: شهران فلکه دوم کوچه پالیک نبش بنفشه شرقی پاک یک طبقه سوم واحد ۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۴۸۸۱۷

وب سایت: nargesnaghdi.com

آقای وحید عزیزی

جناب آقای وحید عزیزی

از دیگر وکلای دادگستری در اسلامشهر می توان از جناب آقای وحید عزیزی نام برد. ایشان به مدت 5 سال در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند. آقای وحید عزیزی دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 30310 از کانون وکلای دادگستری مرکز هستند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند. خصوصیات اخلاقی ایشان در کنار دانش و مهارت سبب ثبت سابقه درخشانی شده است و همچنین منجر به جلب اعتماد موکلین گردیده است. مشاوره های ایشان نیز بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری شده است.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی : ۱- کیفری ۲- حقوقی ( ملکی) ۳- ثبتی

آدرس: اسلامشهر – خیابان دادگستری -کوچه زاهدی حق-بلوک آ یک-طبقه دوم -واحد ۴

تماس همراه: 09122267617
تماس ثابت:‏ 02156351962‬‏

جناب آقای مهدی اسدی

وکیل جناب آقای مهدی اسدی با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دیوان عالی کشور ، دادگاه های عمومی و انقلاب وکالت انجام می‌دهند

 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری ، اختلاس ، ارتشا، خیانت در امانت ، توهین ، ضرب و جرح ، دیه ، قتل ، سرقت ، رابطه نامشروع ، پولشویی ، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه ، جرایم رایانه ای ، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج ، طلاق از ناحیه زوجه ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه زوجه ، مطالبه نفقه فرزند ، حضانت، ملاقات ، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …

آدرس: نسیم شهر ، بین بانک مسکن و کلانتری ، داخل کوچه ، اولین ساختمان ، پلاک ۵ ، طبقه ۱

شماره تماس:

09122580096

عباس کوچ نژاد

عباس کوچ نژاد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت به شماره 8494 می باشند که در حال حاضر در اسلامشهر فعالیت می نمایند. آقای کوچ نژاد پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود در مقطع دکترا و کسب پروانه وکالت فعالیت خود را آغاز نمودند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده هایی که وکالت نموده اند گواه تخصص و تجربه بالای ایشان می باشد. ایشان به دلیل پشتکار، تلاش برای حمایت از حقوق موکل و مسئولیت پذیری در بین مردم شناخته شده هستند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود و مشاوره های کارسازی نیز به مراجعین ارائه می نمایند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری  تلفنی 
 • تنظیم لوایح و قراردادها به صورت تخصصی 

آدرس: سرخ نوری، بعدازپل عابرپیاده، پاساژ ولیعصر، طبقه سوم

شماره تماس: 09125780446

شیوا ناصری پویا

شیوا ناصری پویا

خانم ناصری پویا از وکلای پایه یک دادگستری اسلامشهر هستند که دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت پایه یک می باشند. ایشان با کسب موفقیت در بسیاری از پرونده های حقوقی و کیفری جزو بهترین وکیل در اسلامشهر شناخته شده اند. عضویت در کانون وکلای دادگستری هم در سابقه ایشان به چشم می خورد و سابقه درخشان این وکیل با تجربه سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است. خانم شیوا ناصری پویا در زمینه مشاوره حقوقی هم متخصص بوده و مشاوره های کارسازی را به موکلین و مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی از جمله قراردادها 
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل اعسار، مهریه، جهیزیه و نفقه 
 • وکالت در دعاوی ملکی مانند موجر و مستاجر، الزام به تنظیم سند و اختلاف در مالکیت

آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه 10، پلاک 23

شماره تماس: 09127970247

قرارداد وکالت بهترین وکیل در اسلامشهر

پس از برگزاری یک جلسه معارفه بین وکیل و موکل و ایجاد توافق بین آن ها لازم است که یک قرارداد فی ما بین طرفین منعقد گردد. این قرارداد برای پیگیری امور محوله توسط وکیل در محاکم قضایی لازم است. از طرف دیگر این قرارداد یک سند رسمی و قابل اتکا برای موارد مختلف می باشد.

این قرارداد باید به دو صورت الکترونیکی و دستی تنظیم گردد. نسخه الکترونیکی در سامانه قضایی ثبت می شود. اما لازم است که قرارداد دستی در دو نسخه تهیه شده و به امضای هر دو طرف قرارداد برسد. لازم است که هر یک از طرفین یک نسخه از این قرارداد را داشته باشند. در این قرارداد باید مشخصات هویتی وکیل و موکل قید شود. نکته مهم دیگری که باید حتما در قرارداد وکالت نوشته شود حیطه اختیارات وکیل است. این اختیارات با توجه به پرونده و اموراتی که توسط وکیل باید انجام شود مشخص می شود. میزان حق الوکاله وکیل و نحوه پرداخت آن هم باید در قرارداد ذکر شود. اگر شرایط خاصی در قرارداد وجود دارد باید حتما به صورت مکتوب در قرارداد ذکر شود و از هر گونه توافق شفاهی خودداری شود.

قرارداد وکالت بهترین وکیل در اسلامشهر

استخدام وکلا

بسیاری از افرادی جامعه به دلیل پرستیژ شغل وکالت و همچنین درآمد این شغل، تمایل دارند که در رشته های مرتبط با وکالت تحصیل نموده و به این شغل مشغول شوند. اما لازم است بدانید که وکلا نمی توانند به استخدام شرکت ها و سازمان های دولتی درآیند. این افراد می توانند به عنوان وکیل و یا مشاور با چنین ارگان هایی همکاری کنند اما نمی توانند به صورت رسمی استخدام شوند. مشاوران حقوقی یعنی افرادی که پروانه وکالت دریافت نکرده اند این امکان را دارند که در ارگان ها دولتی به صورت رسمی و یا غیر رسمی استخدام شوند.

عدم امکان استخدام وکلا سبب می شود این افراد از امکانات استخدام بی بهره باشند. از جمله این که وکیل از طریق هیچ ارگان و نهادی بیمه نمی شود، اگر فرد تمایل داشته باشد می تواند به صورت اختیاری خود را بیمه نماید اما از طریق استخدام این امکان وجود ندارد. همین امر سبب ایجاد مشکلات بازنشستگی برای افراد شاغل در این شغل خواهد بود. به همین دلیل به افرادی که قصد دارند وارد این حرفه شوند توصیه می شود ابتدا به این موضوعات و مشکلات شغل هم دقت نموده و سپس اقدام به انتخاب نمایند.

 وکیل معاضدتی چیست؟

معاضدت در لغت به معنی یاری رساندن و کمک کردن است. وکیل معاضدتی یعنی وکیلی که به افرادی که توانایی مالی برای گرفتن وکیل ندارند کمک می کند. در واقع این نوع وکیل خدمتی از طرف دولت و کانون وکلا برای افرادی است که درگیر مشکلات حقوقی شده اند و توان مالی لازم برای مراجعه به وکیل را ندارند.

برای گرفتن وکیل معاضدتی شرایط خاصی وجود دارد. یعنی وکیل معاضدتی زمانی قابل استفاده است که دعوا در امور حقوقی باشد. در ثانی فرد ذی نفع باید درخواست وکیل معاضدتی داشته باشد. شرط دیگر هم این است که خواهان وکیل معاضدتی توان مالی برای گرفتن وکیل نداشته باشد. نکته مهم در این خصوص این است که فرد باید مدارک کافی برای ادعای خود باشد و وی تنها قصد احقاق حق خود را داشته باشد.

وکیل معاضدتی چیست؟

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در اسلامشهر را به شما معرفی نمودیم. پیگیری پرونده های حقوقی و دفاع از حق مراحل مختلفی دارد که باید به صورت تخصصی پیگیری شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد. به همین دلیل باید به یک وکیل خوب و با تجربه مراجعه کرد که نسبت به وظایف خود آگاهی داشته و آن ها را به درستی انجام دهد. برای این موضوع باید یک قرارداد وکالت تنظیم نمود و تمام نکات لازم را در آن قید کرد. هر دو طرف باید این قرارداد را امضا کرده و یک نسخه از آن را داشته باشند. امیدواریم این مطالب برای شما آموزنده و مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا