وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد⭐【سال1403】⚖️

زوجین ممکن است به دلایل متعددی هم چون کمبود و یا عدم وجود روابط عاطفی و عشق و علاقه، مشکلات مالی، خیانت، ناباروری، اعتیاد و بد اخلاقی و بد رفتاری همسرشان تصمیم به جدایی بگیرند. معمولا اختلافات این چنینی اگر به مراحل جدی برسند، به آسانی قابل حل نخواهند بود و زوجین را به سمت انتخاب یک وکیل طلاق زبده سوق می دهند. از این رو ما در این مقاله برای ساکنین منطقه 6 تهران و حومه آن قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد را معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

انواع طلاق

طلاق می تواند به صورت توافقی و یا از طریق درخواست های یک طرفه زوجین به مراجع قضایی ابلاغ شود. برنامه ریزی و نظارت بر این دعاوی در دادگاه خانواده توسط بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد و یا به صورت خصوصی و انفرادی قابل انجام است. در هر یک از موارد فوق، نحوه رسیدگی به پرونده طلاق کمی تفاوت دارد. بنابراین همراهی بهترین وکیل خانواده می تواند بسیار تاثیر گذار و مفید باشد، چنان چه از مرحله درخواست طلاق اینترنتی تا دریافت گواهی عدم امکان سازش، امور را می توان به او واگذار کرد. طلاق بر اساس نوع درخواست انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر می شود:

طلاق توافقی: زوجین می توانند قبل از ارائه دادخواست طلاق، بر سر مشترکات مانند مهریه، نفقه، جهیزیه و حضانت فرزندان به تفاهم برسند و بعد از آن اقدام به طلاق نمایند. اما آنچه که مهم است، نقش بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد است که می تواند زوجین را برای انجام توافقات صحیح همراهی کند و برای تحقق حق و حقوق طرفین اقدام نماید. در ضمن نقش دیگر یک وکیل خانواده در پرونده های طلاق، انجام مراحل طلاق در زمان کوتاه است.

درخواست طلاق از طرف مرد: درخواست طلاق از طرف مرد شرایط آسان تری دارد. مرد می تواند تنها با اثبات عدم تمکین زن از پرداخت حقوقی هم چون نفقه و اجرت المثل امتناع نماید. اما مهریه جزو حقوق اصلی و قطعی و غیر قابل چشم پوشی زن است و در صورت رضایت زن در این مورد مرد می تواند از همسرش جدا شود.

درخواست طلاق از طرف زن: این نوع طلاق برای زن دشوار است و در این راه مسئولیت بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد بیش تر از انواع دیگر طلاق است، چرا که باید بتواند شرایط دشوار زندگی زن و عدم تحمل او را در دادگاه ثابت کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تهران

انواع طلاق

ملاک انتخاب بهترین وکیل طلاق دریوسف آباد

برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد، باید معیارهای انتخاب وکیل را سنجید و بر اساس آن گام برداشت. افراد راه های مختلفی را برای انتخاب وکیل برمی گزینند. برخی افراد از دوستان و آشنایان خود که تجربه حضور در مراجع قضایی و انواع دعاوی خانواده را دارند پرس و جو می کنند، برخی دیگر ترجیح می دهند در سایت های مختلف به صورت اینترنتی وکیل مورد نظر خود را بیابند و برخی دیگر به صورت حضوری به دفاتر حقوقی محل زندگی خود مراجعه می کنند و با بررسی نظرات مراجعین و موکلین، وکیل مورد نظر را انتخاب می کنند. بعضی دیگر نیز طی جلسه مشاوره تصمیم به سپردن پرونده خود به یک وکیل می گیرند. اما آنچه که مشترک است داشتن معیارهای انتخاب وکیل مورد نظر است که برای تمامی وکلا مانند بهترین وکیل طلاق در ایران نیز مشترک است. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • داشتن تجربه و سوابق کاری مرتبط در زمینه وکالت پرونده های طلاق و خانواده
 • داشتن پروانه وکالت و برخورداری از دانش حقوقی در سطح بالا
 • اخلاق حرفه ای و وجدان بالا و اختصاص وقت لازم بر هریک از موکلین و مراجعین خود
 • شرکت در جلسات دادگاه و برداشتن استرس و مسئولیت از گردن موکل خود

10 تا از بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

موسسه آرمان ایرانیان

موسسه آرمان ایرانیان

موسسه آرمان ایرانیان با گردآوری جمعی از وکلای برجسته و مطرح در تهران، اقدام به ارائه خدمات وکالتی و حقوقی به مراجعین و موکلین منطقه 6 تهران و اطراف آن می نماید. این موسسه در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی با داشتن وکلا و مشاورین حقوقی برجسته مشغول به فعالیت می باشد. کسانی که به دنبال یک وکیل برای دعاوی خانواده و طلاق هستند می‌توانند در این موسسه یکی از بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد را بیابند و از کمک‌های او بهره مند شوند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت انواع دعاوی حقوقی کیفری و ثبتی از نوع ساده و پیچیده
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری در تمام روزهای ایام هفته
 • نوشتن انواع اوراق قضایی به صورت تخصصی و حرفه ای

آدرس: یوسف آباد، خیابان 33، جنب خیابان اکبری، ساختمان 2، طبقه اول غربی

جلال معینیان

جلال معینیان

یکی دیگر از وکلای برجسته و مطرح در تهران که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد به ارائه خدمات مشغول می باشد، آقای جلال معینیان با شماره پروانه وکالت 5731 از کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان در سال 1388 پروانه وکالت خود را دریافت نموده است و تاکنون بیش از 13 سال است که به صورت تخصصی و حرفه ای مشغول به فعالیت است.

تخصص و مهارت:

 • دارای 14 سال سابقه وکالت
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • قبول وکالت انواع پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: یوسف آباد،بعد از خیابان زرتشت، کوچه جاوید، پلاک 25

حمید کاویانی

حمید کاویانی

آقای حمید کاویانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و دارای دفتر وکالت می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد است که به صورت تخصصی به این گونه موضوعات رسیدگی می نماید و دارای تجربه و موفقیت های بی شماری می باشد. آقای کاویانی با ویژگی های اخلاقی همچون صبوری و دلسوزی، منصف بودن و حفظ مصلحت موکل، همراهی او در تمامی مراحل و حضور در جلسات دادگاه و داشتن تجربه کافی، همواره بهترین راه حل ها را در اختیار موکل خود قرار داده و او را از نتیجه به دست آمده راضی می کند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در تفهیم مطالب و متقاعد نمودن طرف مقابل
 • دعاوی کیفری و حقوقی به خصوص انواع دعاوی خانواده
 • نوشتن لایحه و دادخواست

آدرس: یوسف آباد، بعد از خیابان میرزای شیرازی، پلاک 378، واحد 14

طلاق بائن چیست؟

طلاق های انجام شده در انواع طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن به دو صورت بائن و رجعی قابل انجام است. منظور از این دو اصطلاح، نحوه برخورد زوجین با یکدیگر بعد از جاری شدن خطبه طلاق است. در طلاق رجعی، مرد بعد از جدایی در مدت زمان عده این امکان را دارد که در صورت پشیمانی با نیت برگشت به زندگی مجدد به زن رجوع کند و در این صورت طلاق انجام شده به خودی خود باطل می گردد. اما در طلاق بائن از لحظه جدایی رسمی، دیگر مرد حق رجوع به زن را نخواهد داشت.

البته باید بگویم اگر رجوع مرد به زن بر اثر هوس و با نیتی غیر از بازگشت به زندگی باشد، درست نیست. دوره عده زن نیز سه بار پاکیزگی از عادت ماهیانه می باشد تا هم فرصتی برای پشیمانی بوده باشد و هم بحث اختلال نسل منتفی گردد. طلاق بائن زمانی اتفاق می افتد که در آن زن یائسه و یا باکره باشد. در هر صورت برای انجام مراحل طلاق بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد می تواند راهنمایی‌ها و آگاهی لازم را در خصوص هریک از موارد به افراد ارائه دهد.

طلاق بائن چیست؟

مراحل انجام طلاق

مراحل ثبت درخواست طلاق و انجام آن به صورت مستقل و یا به کمک بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد عبارتند از:

 • ثبت درخواست در سامانه تصمیم
 • گذراندن جلسات مشاوره اجباری
 • ارائه درخواست طلاق به دفتر خدمات الکترونیک قضایی
 • شرکت در جلسات دادگاه
 • گرفتن تاییدیه پزشکی قانون برای عدم بارداری یا باکرگی
 • صدور رای دادگاه و مراجعه به دفتر ازدواج و طلاق

کلام آخر

در این مقاله در مورد طلاق و نحوه درخواست آن صحبت کردیم و برای اهالی منطقه یوسف آباد و اطراف آن 5 تا از بهترین وکیل طلاق در یوسف آباد را معرفی نمودیم. از همراهی شما کمال تشکر را داریم. باعث خرسندی ماست اگر نظرات خودتان را در سایت وکیل چی و در انتهای مقالات با ما در میان بگذارید.

نحوه طلاق به استناد بیماری های صعب العلاج چگونه است ؟

خواهان طلاق که معمولا خانم ها هستند می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات قضایی دادخواست طلاق تنظیم کرده و مدارک و مستندات راجع به بیماری صعب العلاج همسر را به دادگاه ارائه نمایند.

 شرایط ابطال طلاق غیابی چیست؟

جاری شدن صیغه طلاق غیابی در حضور شهودی که شرایط قانونی شاهد طلاق بودن را نداشته یا جاری شدن آن در زمانی که زن در حالت عادت ماهیانه به سر می برد از جمله شرایط ابطال طلاق غیابی هستند.

مراحل و نحوه طلاق خلع بدون رضایت زوج به چه صورت می باشد؟

مراحل و نحوه طلاق خلع بدون رضایت زوج بدین صورت بوده که زوجه پس از اخذ وکالت در طلاق خلع و بذل مهریه از شوهر باید برای ثبت دادخواست طلاق به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا