وکیل

10 تا از بهترین وکیل در چیتگر⭐【سال1403】⚖️

شخصی که برای طرح دعوا و یا دفاع از خود به دادگاه و قانون مراجعه می کند نسبت به قوانین نا آگاه است. به همین دلیل نمی تواند به خوبی از حق خود دفاع نماید. امکان این که این فرد بخواهد در مدت زمان کوتاهی اقدام به فراگیری قوانین مرتبط با دعوای خود بپردازد هم وجود ندارد. راه حل این مشکل، مراجعه به یک وکیل با تجربه و متخصص در حوزه دعوا است. از این رو شناخت یک وکیل خوب بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در چیتگر را به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در چیتگر کیست؟

اگر شما به فردی که تخصص کافی برای حل پرونده شما را ندارد مراجعه کنید دچار دردسرهای بزرگ تری می شوید. بهترین وکیل در چیتگر می تواند با به کار گرفتن تجربیات خود در پرونده های مشابه قبلی ساده ترین و کم هزینه ترین راه حل ها را برای پرونده شما پیدا کند.

بهترین وکیل در زعفرانیه در طی مسیر پیگیری پرونده تمام اقدامات خود را به اطلاع موکل می رساند تا او هم در جریان پرونده قرار بگیرد. قدرت سخنوری از جمله مهارت های قابل توجه یک وکیل خوب است. داشتن مدارک و مستندات برای دفاع از موکل شرط لازم است اما برای احقاق حق موکل، وکیل باید بتواند با قدرت بیان خود از مدارک خود دفاع کرده و قاضی را متقاعد نماید. وکیل قوی، همیشه راه حل های جایگزین را برای پرونده در نظر می گیرد تا اگر از راه پیش رو نتیجه مطلوب به دست نیاید، راه حل دیگری برای پرونده در دست داشته باشد.

بهترین وکیل در چیتگر کیست؟

مزایای داشتن بهترین وکیل

درست است که کمک گرفتن از بهترین وکیل در تهران باعث ایجاد هزینه می شود اما داشتن یک وکیل در کنار خود مزایای بسیاری دارد. محاسن داشتن وکیل به شرح زیر است:

 • کم شدن استرس و نگرانی: زمانی که شما می دانید یک وکیل خبره و با تجربه را در کنار خود دارید استرس شما کاهش می باید.
 • افزایش احتمال موفقیت: وکلا با توجه به آگاهی و تسلط برای قوانین کشور بهتر می توانند از حق موکل خود دفاع کنند، پس احتمال موفقیت بیش تر می شود.
 • صرفه جویی در زمان: با واگذاری وکالت پرونده خود به وکیلتان، دیگر نیازی به حضور شما در جلسات دادگاه نمی باشد.
 • بالا رفتن سرعت کار: هر چه فرد متخصص تری پیگیری امور پرونده را به عهده داشته باشد سرعت دادرسی هم بیش تر شده و زودتر به نتیجه خواهید رسید.
 • کاهش هزینه: مراجعه به یک وکیل سبب می شود پرونده شما در همان مرحله اول حل و فصل شود. در این شرایط نیازی به هزینه برای طرح مجدد دعوا و یا درخواست تجدید نظر نخواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

نکات قابل توجه در انتخاب بهترین وکیل

امروزه در هر شهر و استانی، در هر کوچه و خیابان تعداد زیادی تابلو وکالت به چشم می خورد. همین موضوع باعث می شود که انتخاب یک وکیل خوب از میان این افراد کاری دشوار باشد. اما باید توجه کرد که نکات بسیاری برای انتخاب بهترین وکیل وجود دارد که باید همواره آن ها را مد نظر قرار داد. در این قسمت به برخی از این عوامل اشاره می نماییم.

 • سابقه وکیل جزو مهم ترین موارد برای انتخاب یک وکیل خوب است. شغل وکالت از آن دسته از مشاغل است که تجربه در آن بسیار موثر است. هر چه پرونده های بیشتری توسط وکیل پیگیری شده باشد، تجارب بیشتری کسب شده و در نتیجه وکیل عملکرد بهتری خواهد داشت.
 • اخلاق مداری از دیگر نکات مهم در وجود یک وکیل است که در انتخاب وی اثرگذار خواهد بود. وکیلی که به اصول اخلاقی پایبند باشد قابل اعتماد و مسئولیت پذیر است و تمام تلاش خود را برای موکل خود به کار می گیرد.
 • شهرت وکیل نشانه تخصص و تبحر وکیل در شغل خود می باشد. هنگامی که یک وکیل به شهرت می رسد یعنی کار خود را درست انجام داده و تمام اصول مربوط به حرفه خود را به کار گرفته است.

10 تا از بهترین وکیل در چیتگر را بشناسید!

حسن افراسیابی

حسن افراسیابی

آقای افراسیابی از وکلای پایه یک تهران هستند. ایشان دکترای حقوق و عضو کانون وکلا نیز می باشند. دکتر افراسیابی در حوزه های مختلف مانند دعاوی حقوقی و کیفری، طلاق، چک و سفته، اجاره و سرقفلی تخصص و فعالیت دارند. ایشان در سالیان خدمت خود کوشیده اند با دانش و تجربه خود از موکلین خود دفاع کنند. درصد بالای موفقیت و پیروزی پرونده های ایشان کارنامه کاری درخشانی را برای ایشان به ثبت رسانده است. امکان مراجعه حضوری و غیر حضوری در دفتر ایشان برای موکلین فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف
 • تنظیم و ثبت انواع دادخواست و قرارداد

آدرس: تهران، اندیشه، میدان الغدیر، خیابان آشوری، خیابان کاشانی، پلاک 40

حمید سادات

حمید سادات

از دیگر وکلای پایه یک برجسته و شناخته شده استان تهران آقای حمید سادات هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 567 می باشند. تخصص ایشان در حوزه پرونده های مناقصات و پیمانکاری است. حسن خلق و وجدان کاری ایشان سبب رضایت تعداد زیادی از موکلین آقای حمید سادات شده است. سابقه خوب و درخشان ایشان با پرونده های موفق نشانه ای از اطلاعات علمی ایشان است.  امکان دریافت مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی هم در دفتر وکالت ایشان وجود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: تهران، همت غرب، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بعد از چهاراه هاشم زاده، پلاک 289، طبقه همکف

حمید ایرانشاهی

حمید ایرانشاهی

آقای ایرانشاهی از جمله وکلای پایه یک دارای تحصیلات دکترا هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 21133 هستند که عضو کانون وکلا می باشند. دکتر حمید ایرانشاهی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری، خدمات مهاجرت و خروج از کشور را می پذیرند. می توانید به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و وکالت خود را به ایشان بسپارید. همچنین امکان برقراری ارتباط تلفنی و مشاوره آنلاین هم برای شما عزیزان وجود دارد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • ثبت تمامی اوراق قضایی

آدرس: تهران، هوانیروز، بلوار کاج، خیابان هوانیروز

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

ایشان هم از وکلای پایه یک دادگستری استان تهران هستند که دارای پرواه وکالت می باشند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی فعالیت دارند. در پرونده های حقوقی، سابقه 90 درصد موفقیت، در پرونده های کیفری 85 درصد، در پرونده های مربوط به ثبت شرکت ها 95 درصد و در دعاوی خانوادگی هم 70 درصد موفقیت داشته اند.  ایشان در تلاش هستند با تکیه بر دانش و مهارت خود بهترین دفاعیه ها را از موکلین خود  داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم تمام قراردادهای حقوقی و تجاری
 • اخذ سند رسمی برای املاک بدون سند
 • تنظیم انواع لوایح، دادخواست و شکوائیه
 • انجام کلیه امور مربوط به داوری

آدرس: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع تجاری اترک، ورودی اداری، طبقه 6، واحد 609

شماره تماس: 09123057975

محمد طاها عزتی

محمد طاها عزتی

وکیل پایه یک دارای پروانه وکالت به شماره 22314 هستند. وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را می پذیرند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره های ایشان استفاده نمایند. سابقه خوب و رضایت موکلین ایشان نشانه دانش و تخصص این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: ابتدای بلوار شورای جنوبی، روبروی دادگستری، پلاک 27، طبقه 3، واحد 7

علی عارفی کیا

علی عارفی کیا

جناب آقای علی عارفی کیا را می توان از وکلای توانمند تهران معرفی نمود که در دسته بهترین وکیل در چیتگر قرار می گیرند. ایشان دانش آموخته رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک از قوه قضاییه شده اند. ایشان در سال های فعالیت خود با موسسات مختلفی همکاری نموده اند و همچنین سابقه تدریس در دانشگاه را نیز دارند. وکالت پرونده های سرپرستی و قیومیت، تصادفات، قتل، جرایم پزشکی، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و تخلیه تخصص دارند. مشاوره های ایشان هم بسیار راه گشا بوده و منجر به حل اختلافات بسیاری از مشکلات موکلین شده است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نگارش و تنظیم قراردادها و دادخواست های قضایی 

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، پلاک 91 ، واحد 2

مهناز رجبی

مهناز رجبی

خانم مهناز رجبی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند که در حال حاضر در تهران به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند. ایشان با پروانه وکالت درجه یک حدود 9 سال است سابقه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. سرکار خانم مهناز رجبی با به کار گیری دانش و اطلاعات حقوقی خود پرونده های بسیاری را در زمینه های مختلف به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اند. ایشان وکالت پرونده های خانواده، اعسار، چک و سفته، املاک و بیاری از دعاوی دیگر را به صورت تخصصی دنبال می کنند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • ارئه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت
 • پذیرش پرونده های علیه افراد مانند افترا، هتک حرمت، نشر اکاذیب

آدرس: تهران، شاد آباد، میدان شاد آباد، نبش میدان، ساختمان نگین، طبقه 4، واحد 18

نادر پدرام

نادر پدرام

آقای پدرام را می توان به عنوان یکی از وکلای معروف و شناخته شده در تهران معرفی کرد که به عنوان بهترین وکیل در چیتگر شناخته شده اند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک می باشند و همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز هستند. جناب آقای نادر پدرام سال ها در عرصه وکالت فعالیت نموده و سابقه درخشانی را نیز به ثبت رسانده اند ایشان به دلیل حسن خلق، تلاش، تعهد و مسئولیت پذیری و همچنین ارائه مشاوره های حقوقی موثر توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق توافقی و مهریه 
 • وکالت پرونده های املاک مانند تملک آپارتمان ها و الزام به تنظیم سند
 • تخصص در وکالت دعاوی کلاهبرداری، چک و سفته، اختلافات مالی و غیره

آدرس: میدان فاطمی، رو به روی سازمان آب، پلاک 187، طبقه 5، واحد 14

مریم مرادی

مریم مرادی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت به شماره 1202می باشند. خانم مریم مرادی در استان تهران به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده هایی که وکالت نموده اند گواه تخصص و تجربه بالای ایشان می باشد که سبب جلب رضایت موکلین شده است. ایشان به دلیل پشتکار، تلاش برای حمایت از حقوق موکل و مسئولیت پذیری در بین مردم شناخته شده هستند و همچنین وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می پذیرند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری  تلفنی 
 • تنظیم لوایح و قراردادها به صورت تخصصی 

آدرس: تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک پاسارگاد، پلاک 433، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 09121785948

وکالت بلاعزل چیست؟

وکالت بلاعزل یک نوع وکالت است که طی آن یک فرد شخصی دیگری را نماینده خود قرار می دهد. طبق قرارداد وکیل موظف به انجام امور محوله از سمت موکل است. اما تفاوتی که وکالت بلاعزل با سایر وکالت ها دارد در این است که در این نوع قرارداد، موکل نمی تواند وکیل را عزل نماید. در واقع موکل حق فسخ قرارداد و عزل وکیل را از خود می گیرد.

این نوع وکالت در صورت فوت وکیل یا موکل و یا پایان یافتن موضوع وکالت از بین می رود. در شرایطی که هر یک از طرفین قرارداد، یعنی وکیل یا موکل، به جنون دچار شوند، پس از اثبات آن به صورتی که قانون تعیین کرده است وکالت بلاعزل منتفی می شود.

اگر برای وکالت بلاعزل زمان تعیین شده باشد هم با اتمام مدت آن این وکالت هم پایان می یابد. یا ممکن است که وکیل کاری را که برای آن به وی وکالت بلاعزل داده شده است را به پایان برساند در این شرایط هم وکالت به اتمام رسیده است.

وکالت بلاعزل چیست؟

نحوه تنظیم وکالت نامه

اشخاص ممکن است به دلایل مختلف برای اهداف مختلف به افراد دیگر وکالت دهند. لازم است که وکالت نامه از هر نوعی که باشد در دفتر خانه اسناد رسمی تنظیم شده تا دارای اعتبار قانونی باشد. ممکن است کسی برای انجام امورات بانکی خود وکالت نامه تنظیم نماید و فردی دیگر برای انجام یک معامله اقدام به اعطای وکالت نماید. نکته مهم این است که در وکالت نامه نوع انجام کار ذکر شود. در صورت قید ننمودن حیطه وکالت، ممکن است سوء استفاده از وکالت نامه صورت بگیرد. می توانید برای تنظیم انواع وکالت نامه ها هم از یک وکیل مشاوره بگیرید.

اما اگر برای پیگیری پرونده حقوقی وکالت می دهید باید با یک وکیل قرارداد منعقد کرده و وکالت نامه حقوقی تنظیم نمایید. وکیل شما برای حضور در دادگاه نیاز به ارائه وکالت نامه از جانب شما دارد. اما فراموش نکنید که تمام نکات لازم و اختیارات وکیل را در قرارداد خود بنویسید. مواردی از قبیل مشخصات هویتی و آدرس طرفین در قرارداد نوشته شود. حتما مبلغ حق الوکاله و نحوه پرداخت آن را هم در برگه قرارداد ثبت کنید و اگر پیش پرداختی رد و بدل شد رسید آن را هم ضمیمه نمایید.

تحصیلات بهترین وکیل در چیتگر

شخصی که قصد دارد به عنوان یک وکیل مشغول به فعالیت شود باید در مقطع کارشناسی و یا بالاتر در رشته حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی فارغ التحصیل شود. پس از کسب مدرک دانشگاهی، متقاضی وکالت باید در آزمون کانون وکلا شرکت نماید. اگر فرد در این آزمون حد نصاب نمره را کسب نماید در مرحله بعد باید دوران کار آموزی را پشت سر بگذارد.

دوران کار آموزی وکالت 18 ماه است که باید تحت نظر یک وکیل پایه یک طی شود تا فرد تجربه لازم برای حضور در دادگاه و انجام وکالت را کسب نماید.

در مرحله آخر، این فرد باید در آزمون اختبار که دارای دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی است شرکت نماید و در این آزمون قبول شود.

تحصیلات بهترین وکیل در چیتگر

کلام آخر

یک وکیل خوب کسی است که تمام مراحل قانونی برای کسب پروانه وکالت را انجام دهد و پس از آن به وکالت مشغول شود. در هنگام قرارداد باید توجه داشته باشیم که چه نوع قرارداد وکالتی را منعقد می نماییم. در این مقاله سعی کردیم 10 تا از بهترین وکیل در چیتگر و نکات لازم در مورد وکیل را برای شما عنوان کنیم.

از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص این مطالب دارید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

 وکالت بلاعزل را باید در کجا تنطیم کرد؟

به دلیل رسمی بودن این نوع وکالت باید حتما در دفتر خانه انجام شود.

مدارک لازم برای اعطای وکالت بلاعزل کدام اند؟

مدارک شناسایی وکیل و موکل و همچنین در صورت خرید و فروش خودرو و ملک سند و مدارک مالکیت لازم است.

در صورتی که وکیل ممنوع الکار شود تکلیف وکالت بلاعزل چیست؟

وکالت خود به خود فسخ خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا