وکیل

10 تا از بهترین وکیل تغییر نام در تهران⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل تغییر نام در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. افراد در زمان معرفی خود ابتدا نامشان را بیان می کنند، در واقع نام را می توان برای تشخیص و تابلوی معرفی هر فرد دانست اما در این میان ممکن است برخی افراد از نامی که والدینشان برای آن ها نتخاب کرده اند رضایت نداشته و تمایل به تغییر نام داشته باشند. این افراد می توانند با مراجعه به بهترین وکیل تغییرنام برای پیگیری این پروسه به صورت قانونی اقدام کنند و نام دلخواهشان را در شناسنامه به جای نام قبلی ثبت کنند.

بهترین وکیل تغییر نام در تهران کیست؟

بهترین وکیل تغییر نام در تهران با سایر وکلای دیگر هیچگونه تفاوتی ندارد و در واقع وظیفه اصلی این وکیل این است که فرایند و پروسه حقوقی موکل خود را برای تغییر نام انجام دهد. زیرا در زمان مراجعه افراد برای تغییر نام با توجه به قوانینی که در اداره ثبت احوال وجود دارد ممکن است با درخواست آن ها برای این امر موافقت نشود و نیاز باشد که طرح دادخواست در دادگاه حقوقی انجام گیرد و از طریق دستور و صدور حکم از مراجع قضایی برای تغییر نام اقدام کنند که در چنین موردی قبل از هر گونه اقدامی لازم است که به بهترین وکیل در ایران که در حوزه پرونده های تغییر نام فعالیت دارد مراجعه نمایند و از مشاوره و راهنمایی های او بهره مند شوند.

بهترین وکیل تغییر نام در تهران کیست؟

نحوه طرح دادخواست برای تغییر نام

در صورتی که نام متقاضی نامتعارف و یا غیر مرسوم و یا حاوی الفاظ زشت باشد با مراجعه به اداره ثبت احوال می توان برای تغییر نام اقدام کند. ولیکن در موردی که نام فعلی متقاضی مرسوم و متداول بوده و تنها مورد پسند او نباشد اداره ثبت احوال تنها با حکم قضایی برای انجام این خواسته اقدام می کند. لذا متقاضی بایستی برای طرح دادخواست در دادگاه عمومی حقوقی محل صدور شناسنامه اقدام کند.

بهترین وکیل در تهران برای پرونده ابتدا دادخواستی را با نام موکل خود تنظیم کرده و از طریق دفاتر خدمات قضایی برای ثبت آن اقدام می کند. به این نکته توجه داشته باشید که در این دادخواست اداره ثبت احوال به عنوان خوانده دعوا می باشد. مدارک هویتی شناسایی متقاضی بایستی ضمیمه دادخواست شود و همچنین مدارک و مستنداتی که به عنوان دلیل تغییر نام در دادخواست قید کرده اید نیز باید حتما ضمیمه گردد.

در دادخواستی که به دادگاه ارائه می شود حتما نام جدید انتخابی خود را قید کنید زیرا در صورت صدور حکم، شناسنامه جدید با این نام صادر می شود. قابل ذکر است که مراحل حقوقی فوق تنها با بهره مندی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران در سریع ترین زمان ممکن و با نتیجه ای مطلوب انجام خواهدگرفت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل تغییر نام در تهران را بشناسید!

امیررضا خوش آیین

امیررضا خوش آیین

امیررضا خوش آیین وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا قوه قضایی و جزو بهترین وکیل تغییر نام در تهران می باشند. ایشان 14 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی نظییر کیفری، ملکی و خانواده را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • معاون حقوقی و امور مجلس
 • رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت
 • کارشناس حقوقی اداره کل راه و شهرسازی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، نبش خیابان پاسداران، خیابان دولت، بین دیباجی و اختیاریه، بن بست هروی، ساختمان پزشکان هدیه، طبقه همکف، واحد اول

شماره تماس: 09122482590

امیر والایی باشیز

امیر والایی باشیز

امیروالایی باشیز وکیل پایه یک، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های تغییر نام را دارند و همچنین در دیگر زمینه های حقوقی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شرکت های تجاری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان دولت، سه راه نشاط، پلاک 50، واحد 10

شماره تماس: 09123481002

دکتر مهدی اسماعیلی

دکتر مهدی اسماعیلی

دکتر مهدی اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های مربوط به تغییر نام فعالیت می کنند. ایشان 14 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها را نیز دارند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی

آدرس: تهران، استاد مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک 5، واحد 303

شماره تماس: 09124510900

فرانک عباسلو

فرانک عباسلو

فرانک عباسلو وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل تغییر نام در تهران معرفی کرد. ایشان 8 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در زمینه پرونده های تغییر نام تسلط کاملی بر قوانین آن دارند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان سجاد، برج سعدی، طبقه 8، واحد 2

شماره تماس: 09122774379

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی وکیل پایه یک دادگستری جزو بهترین وکیل تغییر نام در تهران می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوق کیفری، خانواده، ملکی، امور ثبتی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا
 • مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا
 • مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، شهرری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

شماره تماس: 09125175535

روح انگیز قهرمانی ارشد

روح انگیز قهرمانی ارشد

روح انگیز قهرمانی ارشد وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای  دادگستری تهران می باشند. ایشان 12 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در دیگر زمینه های حقوقی اعسار، امور ثبتی، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری و غیره نیز فعالیت می کنند و پرونده های تغییر نام را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم

شماره تماس: 09122844127

علی اکبر یزدانی خوزانی

علی اکبر یزدانی خوزانی

علی اکبر یزدانی خوزانی یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی از جمله پیگیری پرونده های تغییر نام فعالیت می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تغییر نام در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، نبش ناطق نوری، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

شماره تماس: 09128989638

سیده نازنین ابراهیم نیا

سیده نازنین ابراهیم نیا

سیده نازنین ابراهیم نیا از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و 5 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی کیفری، خانواده، ملکی، امور قراردادها را دارند و پرونده های مربوط به تغییرنام را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان میرشریفی، پلاک 9، واحد 54

شماره تماس: 09121784204

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی تغییر نام را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق بین الملل عمومی

آدرس: تهران، شهرک غرب، کوچه عباس اناری، پلاک 17، وحد 10

شماره تماس: 02188664190

وحید بهزادی اصل

وحید بهزادی اصل

وحید بهزادی اصل وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری با 13 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری و پیگیری پرونده های تغییر نام را می توان به عنوان یکی از بهترین وکلای با تحربه و تبحر بالا معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی پروژه های نفت و گاز
 • مشاور حقوقی قراردادهای بین المللی
 • وکیل و مشاور حقوقی صنعت موادغذایی و قراردادهای فرانچایز
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، فاطمی، ساختمان آچاچی، طبقه 7

شماره تماس: 09126714173

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل تغییر نام در تهران

همان طور که پیشتر نیز گفتیم فرایند تغییر نام دارای پروسه طولانی می باشد که نیازمند حضور بهترین وکیل تغییر نام در تهران برای پیگیری آن است زیرا ثبت احوال به راحتی تغییر نام افراد را قبول نمی کند و لازم است که فرد برای تقاضای خود دلایل و مستندات کافی داشته باشد که البته بایستی دلایل خود را در دادگاه حقوقی محل صدور شناسنامه به اثبات برساند که این امر بیانگر دشواری و طولانی بودن فرایند مربوطه می باشد.

در صورتی که متقاضی نتواند شواهد و مستندات کافی رابه دادگاه ارائه دهد و یا اینکه به دلیل عدم آگاهی از روند رسیدگی پرونده نتواند دلایل خود را به اثبات برساند نه تنها درخواست او رد می شود بلکه زمان و هزینه زیادی را نیز از دست خواهد داد. ولیکن با بهره مندی از مشاوره و راهنمایی های بهترین وکیل تغییر نام در تهران علاوه بر این که رای دادگاه را به نفع خود دریافت خواهید کرد بلکه بعد از صدور حکم برای تغییر نام، فرد بایستی برای تعویض مدارک و اسنادی که به نام قبلی او ثبت شده مانند مدرک تحصیلی، سند ملک و غیره اقدام کند که انجام این امور نیز توسط وکیل در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل تغییر نام در تهران

هزینه بهترین وکیل تغییر نام

هزینه بهترین وکیل تغییر نام در تهران به دشواری و پیچیدگی روند و مراحل پیگیری پرونده متقاضی بستگی دارد به عنوان مثال اگر اسم فرد مشکلی نداشته و تنها به دلایل سلیقه ای قصد تعویض نام را داشته باشد در این حالت دریافت رای دادگاه به نفع خود بسیار دشوار می باشد. از سوی دیگر بعد از دریافت رای موافق از دادگاه، تغییرنام مدارک متقاضی از قبیل مدرک تحصیلی، گواهینامه، مدارک شغلی و غیره نیز به زمان زیادی نیاز خواهد داشت که تمامی این موارد در هزینه حق الوکاله وکیل تغییر نام تاثیر گذار خواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل تغییر نام در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل تغییر نام در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل تغییر سن در تهران کلیک کنید.

شرایط تغییر نام کوچک افراد چیست؟

در صورتی ‌که نام فرد مستهجن و زننده باشد، توهین به مقدسات باشد، با جنس فرد مغایرت داشته باشد، از القابی باشد که در زمان‌های گذشته استفاده می‌شده است یا با دیگر اعضای خانواده یکسان باشد، می‌تواند تغییر داده شود.

مدارک لازم برای تغییر نام فامیلی چیست؟

مدارکی که جهت تغییر نام فامیلی لازم است، عبارت‌اند از: اصل و کپی شناسنامه و اجازه‌نامه تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی از پدر یا جد پدری یا کسانی که دارای حق‌تقدم خانوادگی هستند.

چه نام‌هایی را نمی‌توان تغییر داد؟

تغییر نام‌های معصومین نظیر محمد، علی، زهرا، فاطمه و غیره ممکن نیست.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =

دکمه بازگشت به بالا