وکیل

10 تا از بهترین وکیل در خانی آباد⭐【سال1403】⚖️

همه افراد در هر کجای دنیا که باشند ممکن است دچار مشکلات مختلف قانونی شوند که حل آن ها تنها از طریق مراجع قانونی امکان پذیر است. برای این منظور باید پرونده تشکیل شده و مراحل آن پیگیری شود که یک موضوع تخصصی می باشد. به همین دلیل احتمال این که خود افراد نتوانند به شکل درست و اصولی پرونده را پیگیری نمایند، وجود دارد. به این افراد توصیه می شود برای کسب بهترین نتیجه ممکن، پرونده را به یک وکیل با تجربه بسپارند. اما یکی از مسائل مهم انتخاب وکیل است، به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در خانی آباد را به شما معرفی نماییم، لطفا تا انتهای متن با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در خانی آباد کیست؟ 

وکیل فردی است که کار و امور مشخصی را به نیابت از موکل خود انجام دهد. وکیل قضایی به پیگیری پرونده های حقوقی و دفاع از موکل خود در محاکم قضایی می پردازد. برای انجام این امر، وکیل باید مورد تایید قوه قضاییه باشد و این نهاد برای ایفای نقش وکیل او را به رسمیت بشناسد. داشتن تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت این رسمیت قانونی را برای وکیل ایجاد می نماید. 

بهترین وکیل در خانی آباد حق الوکاله منصفانه ای دارد و با موکلین در زمینه هزینه سازگار است. وی می داند که باید رضایت و اعتماد موکلین خود را جلب نماید تا به محبوبیت برسد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار می گیرد. وکیل خوب دارای اعتماد به نفس بالایی است و از همین رو می تواند دفاعیه های خود را به همراه مدارک و مستندات به دادگاه ارائه نماید. 

بهترین وکیل تهران جسارت و شجاعت دارد و از مشکلاتی که ممکن است سر راه او قرار بگیرد نمی هراسد. هدف این وکیل تنها احقاق حق و رساندن حق به صاحب آن می باشد. بهترین وکیل در شرق تهران به بهترین شکل ممکن از عهده وظایف خود بر می آید.

بهترین وکیل حقوقی در خانی آباد کیست؟

مراجع ذی صلاح رسیدگی به دعاوی  

در دادگاه ها و محاکم قضایی کشور، هر روزه پرونده های متفاوتی مفتوح می گردد که دارای موضوعات مختلفی هستند. هر یک از دادخواست ها و شکوائیه ها باید از به مراجع دارای صلاحیت خاص ارسال گردند تا مورد بررسی قرار بگیرند. پرونده ها در مراجع غیر مرتبط بررسی نخواهند شد و به همین دلیل سبب اتلاف وقت، انرژی و هزینه فرد می شوند. 

دادگاه های خانواده، همان طور که از نامشان مشخص است به پرونده های حوزه خانواده رسیدگی می کنند. اختلافات خانوادگی، موضوعات طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و موارد این چنینی در دادگاه خانواده مورد بررسی قرار می گیرد. برخی پرونده ها که احتمال سازش در آن وجود داشته باشد را شورای حل اختلاف نیز می تواند بررسی نماید. 

دادگاه های حقوقی به پرونده های حقوقی که در آن ها حقوق فردی و یا اجتماعی اشخاص مورد تعرض قرار گرفته است، رسیدگی می کنند. دادگاه های کیفری هم وظیفه بررسی پرونده های که طی آن ها جرمی رخ داده باشد را بر عهده دارند. دیوان عدالت اداری مرجعی است که صلاحیت رسیدگی به شکایت از ادارات، سازمان ها و کارکنان آن ها را دارد. جرایمی مانند مواد مخدر و جرایم امنیتی هم در دادگاه انقلاب مورد بررسی و صدور حکم قرار می گیرند. 

10 تا از بهترین وکیل در خانی آباد را بشناسید! 

محمد مومن زاده 

محمد مومن زاده

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران هستند که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه قم هستند. ایشان عضو کانون وکلای مرکز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای دادگستری هستند. آقای مومن زاده بیش از 300 پرونده حقوقی و کیفری را در 7 سال وکالت خود پیگیری نموده اند که در درصد بالایی از آن ها به موفقیت دست یافته اند. ایشان توان و سواد کافی برای وکالت کلیه دعاوی را دارا می باشند اما در برخی امور متخصص تر بوده و بر قوانین مسلط می باشند.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی 

آدرس: خانی آباد جنوبی، عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحد 7 

شماره تماس: 02186122587 

ابوالحسن ابراهیمی 

ابوالحسن ابراهیمی

آقای ابراهیمی از دیگر وکلای شناخته شده در استان تهران هستند که توانسته اند عنوان بهترین وکیل در خانی آباد را کسب نمایند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود پروانه وکالت پایه یک را دریافت نموده و شروع به وکالت کردند. جناب آقای ابوالحسن ابراهیمی با تکیه بر دانش و علم خود در وکالت پرونده های مختلف به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین گردیده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه قراردادها 
 • نگارش دادخواست ها و لوایح 
 • تخصص در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: خانی آباد نو، شهرک شریعتی، خیابان ماهان، نرسیده به دخانی آباد نو، خیابان مهران، پلاک 75، طبقه 3 

شماره تماس: 09122014951 

ندا فلاح 

ندا فلاح

سرار خانم ندا فلاح، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. خانم فلاح با کسب موفقیت در تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود توانسته اند سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. اخلاق خوب، تعهد، مسئولیت پذیری، انصاف و تلاش مستمر از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه و نفقه 
 • پذیرش دعاوی مختلف ملکی مانند شهرداری و اختلاف در مالکیت 
 • قبول پرونده های کیفری از جمله، خیانت در امانت، کلاهبرداری و کسب مال از طریق نامشروع 

آدرس: خانی آباد جنوب، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2 

شماره تماس: 09121321023 

مباحعلی اسکندری مجدر 

مباحعلی اسکندری مجدری

جناب آقای اسکندری حقوق دان برجسته و شناخته شده در استان تهران هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق هستند که به دلیل کسب پیروزی های متعدد عنوان بهترین وکیل در خانی آباد را به خود اختصاص داده اند. ایشان بیش از 15 سال است که به وکالت مشغول هستند و در دعاوی خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، تملک آپارتمان ها، سرقت، کلاهبرداری و چک و سفته تخصص و تجربه کسب کرده اند. از موفقیت های ایشان در زمینه مشاوره حقوقی نمی توان چشم پوشی کرد. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • اخذ پرونده های حقوقی، ملکی، ثبتی و خانوادگی 

آدرس: خانی آباد نو، سه راه شریعتی، تقاطع لطیفی و مهران، پلاک 7، ساختمان تاج، طبقه 2، واحد 4 

شماره تماس: 02155022871   

علی سلمان زاده 

علی سلمان زاده

آقای سلمان زاده از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در تهران هستند که در حال حاضر در خانی آباد فعالیت می کنند. ایشان سال ها سابقه وکالت دارند و توانسته اند پروانه وکالت درجه یک از قوه قضاییه را کسب نمایند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم بسیار متخصص هستند و بسیاری از پرونده ها را به سازش ختم نموده اند. حسن خلق، پشتکار، صداقت و ذکاوت از ویژگی های برجسته این وکیل خبره و با تجربه است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی حوزه خانواده 
 • تخصص در پرونده های مالی، تجاری، چک و سفته 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری  

آدرس: خانی آباد نو، خیابان میثاق جنوبی، شهرک بوستان، کوچه محمد تقی قزوینیان، پلاک 48، طبقه 3 

شماره تماس: 09121593674 

آثار مراجعه به بهترین وکیل در خانی آباد 

ممکن است برخی افراد با این سوال رو به رو شوند که مراجعه به وکیل چه آثاری را می تواند برای آن ها به دنبال داشته باشد. طبیعتا پیگیری امور حقوقی توسط فردی که دارای مهارت و سواد حقوقی است نتایج بهتر و مثبت تری را به همراه دارد.  

بهترین وکیل در خانی آباد به دلیل تجربیات بالا نسبت به مراحل کار پرونده شما کاملا آگاهی و تسلط دارد و می داند که باید از کدام مسیر پرونده را پیش ببرد. وی حتی می تواند مسیر دادگاه را به سمت و سوی که بیشتر به نفع موکل خود باشد هدایت کند. مسلما در چنین شرایطی احتمال موفقیت شما افزایش می باید.  

با داشتن وکیل نیازی به حضور موکل در دادگاه نمی باشد، مگر در شرایط خاص که قاضی حضور او را الزامی بداند. در این حالت موکل می تواند از زمان خود استفاده بهینه داشته باشد. یکی از مهم ترین آثاری که حضور وکیل در پرونده دارد، ایجاد آرامش و آسودگی برای موکل است. هنگامی که موکل می داند یک فرد خبره پرونده او را پیش می برد، از استرس ونگرانی دور خواهد بود.

آثار مراجعه به بهترین وکیل در خانی آباد

قرارداد وکالت 

هر گونه اقدام به معامله و توافقی نیاز به عقد قرارداد دارد که موضوع وکالت هم از این قاعده مستثنی نیست. برای این که یک وکیل وکالت موکل خود را به عهده بگیرد باید قرارداد وکالت میان آن ها منعقد گردد. در دادگاه هم ارائه قرارداد و وکالت نامه برای انجام امور توسط وکیل لازم و ضروری است.  

اطلاعاتی از قبیل مشخصات هویتی و آدرس طرفین قرارداد، موضوع وکالت، حق الزحمه وکیل و حیطه اختیارات او باید در این قرارداد ذکر شود. قرارداد بدون امضا فاقد ارزش قانونی است، پس هر دو طرف باید قرارداد را امضا نموده تا از این طریق مطالب آن را تایید نماید. اگر شرط خاصی برای انجام وکالت و یا پرداخت هزینه های آن وجود داشته باشد باید در قرارداد قید گردد. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در خانی آباد به شما عزیزان معرفی شد. گفتیم که وکیل برای پذیرفتن وکالت باید دارای مدرک تحصیلی و پروانه وکالت باشد. از طرف دیگر، داشتن تجربه و سابقه وکالت هم برای این امر ضروری است. پرونده حقوقی باید در مرجع صالح مورد بررسی قرار بگیرد تا حکم صادره دارای اعتبار باشد. کمک گرفتن از یک وکیل خوب نتایج مثبتی از جمله صرفه جویی در زمان و کسب نتیجه مطلوب را به همراه دارد. امیدواریم این مقاله به افزایش دانش حقوقی شما خوانندگان محترم کمک کرده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.       

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا