وکیل

10 تا از بهترین وکیل مازندران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مازندران را به شما معرفی کنیم. هر فردی در دوران زندگی ممکن است دچار اختلافات خانوادگی، دعوای ارث و میراث، مشکلات ملکی و یا ثبتی بشود. هر کدام از این مشکلات باید توسط محاکم قضایی حل و فصل شود. اما مراجعه به دادگاه و  طرح دعوا قوانین و مقررات خاص خود را دارد که افراد عادی با این قوانین نا آشنا هستند، به همین دلیل به وکیل مراجعه می کنند. در این مقاله نکات مهمی را در مورد انتخاب بهترین وکیل بیان می کنیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مازندران چه کسی است؟

به افرادی که به دنبال یافتن بهترین وکیل هستند توصیه می شود که با توجه به موضوع پرونده خود وکیل را انتخاب نمایند. هر یک از وکلا در زمینه خاصی دارای تخصص و مهارت هستند. بهترین وکیل مازندران، کسی است که در یک حوزه خاص تبحر و تخصص بالایی داشته باشد.

 یک وکیل خوب در پرونده های قبلی خود موفقیت بالایی داشته و دعاوی تحت وکالت خود را به نفع موکل خود به سرانجام رسانده است. وکیل خوب همواره در طول وکالت خود به سوگند خود پایبند می ماند و هرگز به خاطر منافع شخصی حقی را ضایع نمی کند. از نکاتی که یک وکیل خوب به آن توجه دارد این است که ابتدا با دقت و ریز بینی پرونده را مطالعه نموده و بعد شرایط و میزان موفقیت دعوا را برای موکل توضیح می دهد. سپس با بررسی همه جانبه وکالت پرونده را می پذیرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل چمستان

بهترین وکیل زن در مازندران کیست؟

مهارت های مورد نیاز بهترین وکیل مازندران

برخی افراد ممکن است فکر کنند که پیدا کردن وکیل کار ساده ای است و در هر خیابان چندین تابلو وکالت وجود دارد که می توان به این دفاتر مراجعه کرد. اما باید توجه کرد که باید انتخاب درستی انجام دهیم تا بتوانیم نتیجه مطلوب را به دست آوریم. بهترین وکیل ساری باید دارای مهارت های زیر باشد:

مهارت های اجتماعی بالا: یک وکیل باید دارای روابط اجتماعی بالایی باشد در غیر این صورت نمی تواند در مقابل قاضی از حقوق موکل خود دفاع کند.

قدرت داوری: از جمله مهارت های مورد نیاز یک وکیل موفق داشتن قدرت داوری است. با این مهارت وکیل می تواند شرایط پرونده و میزان موفقیت آن را تا حدودی تخمین بزند.

مهارت تحقیق: یکی از وظایف بهترین وکیل مازندران تحقیق درباره شواهد و مدارک پرونده است تا بتواند با استناد به آن ها از موکل خود دفاع نماید. وکیلی که این مهارت را نداشته باشد قطعا نمی تواند موفقیتی کسب کند.

شکست ناپذیری: یک موکیل موفق به راحتی شکست را نمی پذیرد و تا لحظه آخر برای موفق شدن تلاش می کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مازندران را بشناسید!

عارف محمدی برنتی

عارف محمدی برنتی

آقای عارف محمدی برنتی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای مدرک مشاور حقوقی بین المللی از اتحادیه آموزش اروپا ( european association for education ) و یکی از بهترین وکلای مازندران بوده و موفقیت در بزرگترین پرونده های ملکی استان مازندران و شمال کشور نشان از سابقه ی درخشان ایشان در حوزه تخصصی وکالت در دعاوی ملکی داشته که موجب می گردد، ایشان به عنوان وکیل متمایز در حوزه ی تخصص ملکی معرفی گردد.
همچنین ایشان دارای تیم حقوقی مجرب متشکل از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه های تخصصی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای تجربه ی متعدد و موفق در پرونده های تخصصی از جمله دعاوی ملکی ، ثبتی ، اعتراض به تشخیص اراضی ملی ، تغییر کاربری ، منابع طبیعی و …
 • سابقه همکاری با هلدینگ های تجاری و بازرگانی
 • عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران
 • متخصص در تنظیم قراردادهای شرکت های تجاری
 • میزان موفقیت در بیش از ۹۰ درصد پرونده ها
  آدرس: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱، دفتر وکالت عارف محمدی برنتی

آدرس: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱، دفتر وکالت عارف محمدی برنتی

شماره تماس: 09112589550

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).
قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد. بگذارید تجربه ی ما راهنمای شما باشد.
جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.
تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر: 09114745803
آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی

خانم زهرا احمدی

خانم زهرا احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دکتری حقوق خصوصی، دارای سوابق درخشان در نتایج پرونده ها و یکی از بهترین وکلای شهر گرگان محسوب می شوند.
برخی از سوابق تخصص خانم زهرا احمدی:

 • وکیل بانک رفاه
 • وکیل بانک ملی ایران
 • قبول دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده (مهریه ،نفقه،استردادجهیزیه و…)
 • تخصص در پرونده های ملکی، ارث، تنظیم قراردادها، مطالبات مالی من جمله چک و سفته و …
 • دعاوی کیفری: قتل، موادمخدر و …

آدرس: گرگان، بلوار ناهارخوران، روبروی سازمان آب، مجتمع رازی، طبقه ۳

جهت اعطای وکالت به خانم زهرا احمدی و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09112974008

معصومه حسین زاده

معصومه حسین زاده

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت هستند. خانم حسین زاده بهترین وکیل مازندران شناخته شده و در زمینه وکالت سابقه درخشانی دارند. پرونده های وکالتی معصومه حسین زاده با پیروزی وی مختومه شده است. از دیگر فعالیت های ایشان می توان به مشاور حقوقی بانک ها اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی
 • وکالت جرائم سایبری، کلاهبرداری، سرقت و جعل اسناد به صورت تخصصی

آدرس: مازندران، بابل، خیابان مدرس، نرسیده به سینما آزادی، ساختمان بندگان، طبقه اول

غلامرضا میرزایی نژاد

غلام رضا میرزایی نژاد

آقای میرزایی نژاد با آخرین مدرک تحصیلی خود در مقطع دکتری تخصصی حقوق کیفری از بهترین وکیل مازندران شمرده می شوند. ایشان جایگاه علمی بالایی داشته و تحصیلات دکتری تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی نیز دارا می باشند. غلام رضا میرزایی نژاد در رسیدگی به دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، مالی و تجاری نقش ایفا کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • دارای دانشنامه تخصصی و مقاله های مختلف
 • مشاوره حقوقی از طریق فضای مجازی و آنلاین
 • مشاوره و ارائه وکالت به صورت حضوری و در دفتر

آدرس: مازندران، ساری، خیابان امیر مازندرانی

معصومه غلامی مجاوری

معصومه غلامی مجاوری

خانم غلامی مجاوری از سال 1393 به حوزه وکالت ورود کرده و تا به کنون مشغول به کار هستند. پروانه وکالت ایشان با شماره 24926 صادر شده است. حسن سابقه این وکیل با مهارت توجه بسیاری از موکلین را به خود جلب کرده است. پایبندی به زمان، انصاف، فن بیان و دفاع، مهارت بحث و پاسخگویی از خصوصیات بارز معصومه غلامی مجاوری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی
 • حرفه ای در حل پرونده های خانوادگی، طلاق، نفقه، حق حضانت و …

آدرس: مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، ترک محله، ورزش 24

راضیه فلاح خورشیدی

راضیه فلاح خورشیدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با تجربه 20 سال خدمت حقوقی در حال اشتغال هستند. خانم فلاح خورشیدی در سال 1388 پروانه وکالت خود را به شماره 7871 ثبت کرده اند. امین، باهوش، زبردست، مدافع عدالت، درستکار، محرم اسرار و جسور از خصلت هایی است که می توان به خانم راضیه فلاح خورشیدی نسبت داد. ایشان درصد بالایی ار رضایت موکلین خود را جلب نموده و از بهترین وکیل مازندران شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره حقوقی آنلاین از شبکه های اجتماعی گوناگون
 • دارای تخصص حل پرونده های مربوط به دعاوی خانواده
 • وکالت ماهرانه دعاوی کیفری، حقوقی، مالی – تجاری و ملکی

آدرس: مازندران، بابل، میدان اوقاف، رو به روی درب روغن نباتی شکوفه، ساختمان مهندسین پارس، طبقه سوم غربی

الهام پیشگر

الهام پیشگر

خانم پیشگر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق می باشند که عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. ایشان با پروانه وکالت درجه یک به شماره 1297 صائره از کانون وکلا حدود یک دهه است که در استان مازندران به وکالت مشغول می باشند. خانم االهام پیشگر با به کار گیری دانش و اطلاعات حقوقی خود پرونده های بسیاری را در زمینه های مختلف به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اندو سبب جلب اعتماد آن ها شده اند. ایشان به دلیل مسئولیت پذیری، تلاش مستمر، عدات خواهی و شهامت در پیگیری پرونده ها مورد اعتماد مردم می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • ارئه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تخصص در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری  

آدرس: ساری، میدان شهرداری، خیابان مازیار، مازیار2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد17

طاهر جاویدانی

طاهر جاویدانی

آقای طاهر جاویدانی از وکلای پایه یک دادگستری مازندران هستند که در این شهر به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی حقوق و پروانه وکالت پایه یک به شماره 47606 می باشند. آقای جاویدانی با کسب موفقیت در بسیاری از پرونده های حقوقی و کیفری جزو بهترین وکیل در مازندران شناخته شده اند. سابقه درخشان این وکیل با تجربه به دلیل آشنایی با قوانین حقوقی و همچنین تسلط بر روند دادرسی پرونده ها می باشد. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم متخصص بوده و مشاوره های موفقیت آمیزی را به موکلین و مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی از جمله قراردادها 
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل اعسار، مهریه، جهیزیه و نفقه 
 • وکالت در دعاوی ملکی مانند موجر و مستاجر، الزام به تنظیم سند و اختلاف در مالکیت

آدرس: دابودشت قبل از میدان هزار سنگر ساختمان خزر الکتریک

فاطمه دلک آبادی

فاطمه دلک آبادی

فاطمه دلک آبادی از وکلای پایه یک دادگستری استان مازندران هستند که در حال حاضر در ساری فعالیت می کنند. پروانه وکالت شماره 2143 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. وکیل دلک آبادی با به کارگیری دانش و تخصص خود بسیاری از پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. تلاش ایشان برای احقاق حق موکل و پایبندی به اصول اخلاقی باعث شده است که ایشان مورد اعتماد مردم قرار بگیرند. خانم دلک آبادی در زمینه ارائه مشاوره هم موفق عمل نموده و عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده اعم از طلاق توافقی، مهریه و نفقه 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی مانند الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و تخلیه 

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای 15 خرداد، ساختمان خورشید، طبقه 4، واحد 13

چرا انتخاب بهترین وکیل مازندران اهمیت دارد؟

طبیعتا هدف شخصی که به وکیل مراجعه می کند این است که وکیل بتواند حق وی را بستاند و یا در مقابل شکایتی که به اشتباه بر علیه او انجام شده است از وی دفاع کند. اگر انتخاب وکیل به درستی انجام نشود یعنی وکیل نمی تواند این وظیفه را انجام دهد.

گاهی ممکن است حق با شما باشد و حقی از شما ضایع شده باشد، اما شواهد و مدارک عکس این موضوع را نشان دهد. در چنین شرایطی تنها یک وکیل خوب است که می تواند با دقت و تیز بینی و همچنین تسلط بر قوانین حقوقی و مدنی کشور حق شما را احیا کند. حتی در شرایطی که شکایتی بر علیه شما مطرح شده است در صورتی که شما مرتکب هیچ جرمی نشده اید.

باید یک وکیل خوب را در کنار خود داشته باشید تا بتوانید ثابت کنید که جرمی را انجام نداده اید. در غیر این صورت ممکن است شما مجرم شناخته شده و حکم هم برای شما صادر شود. به همین دلیل باید سعی کنید بهترین وکیل را در حوزه دعوای خود انتخاب کنید.

چرا انتخاب بهترین وکیل در مازندران اهمیت دارد؟

تفاوت مشاور حقوقی و وکیل حقوقی

ممکن است برای برخی افراد این سوال پیش بیاید که آیا مشاور حقوقی همان وکیل است؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که:

وکیل حقوقی فردی است که پس از فارغ التحصیل شدن در رشته حقوق پروانه وکالت را دریافت می کند. این فرد می تواند وکالت پرونده ها را بر عهده گرفته و  در دادگاه حضور یابد و از حق موکل خود دفاع کند. اما مشاور حقوقی کسی است که در زمینه قوانین حقوقی دانش بالا دارد و می تواند در زمینه مسائل حقوقی مختلف مشاوره دهد. مشاور حقوقی پروانه وکالت ندارد و به همین دلیل قادر به وکالت و دفاع از موکل نیست.

تفاوت دیگر مشاور و وکیل حقوقی در این است که وکلایی که پروانه وکالت می گیرند نمی توانند به استخدام شرکت ها و سازمان های دیگر شوند. اما مشاوران حقوقی می توانند هم زمان با ارائه مشاوره، در هر سازمان و یا ارگان خصوصی و دولتی استخدام و مشغول به کار شوند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بابلسر

تفاوت مشاور حقوقی و وکیل حقوقی

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مازندران را به شما معرفی نمودیم. همچنین اطلاعاتی درباره اهمیت انتخاب وکیل خوب و شرایط و خصوصیات چنین وکیلی را برای شما گرد آوری نمودیم. باید بدانیم که نمی توانیم به مشاوره حقوقی برای اعطای وکالت مراجعه نماییم زیرا پروانه وکالت ندارند. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

قرارداد وکالت الکترونیک چیست؟

قراردادی است که در سامانه قوه قضاییه وجود دارد و جهت اعطای وکالت باید توسط وکیل تکمیل شده و به تایید موکل برسد.

مواردی که باید در قرارداد وکالت ذکر شود کدام اند؟

 مشخصات طرفین قرارداد، میزان حق الوکاله، حیطه اختیارات وکیل و شرایط مد نظر هر یک از طرفین باید در قرارداد وکالت نوشته شود.

آیا وکیل در زمینه ای خارج از تخصص خود می تواند وکالت کند؟

بله هر وکیل در کلیه دعاوی امکان انجام وکالت را دارد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا