وکیل

10 تا از بهترین وکیل مازندران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مازندران را به شما معرفی کنیم. هر فردی در دوران زندگی ممکن است دچار اختلافات خانوادگی، دعوای ارث و میراث، مشکلات ملکی و یا ثبتی بشود. هر کدام از این مشکلات باید توسط محاکم قضایی حل و فصل شود. اما مراجعه به دادگاه و  طرح دعوا قوانین و مقررات خاص خود را دارد که افراد عادی با این قوانین نا آشنا هستند، به همین دلیل به وکیل مراجعه می کنند. در این مقاله نکات مهمی را در مورد انتخاب بهترین وکیل بیان می کنیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مازندران چه کسی است؟

به افرادی که به دنبال یافتن بهترین وکیل هستند توصیه می شود که با توجه به موضوع پرونده خود وکیل را انتخاب نمایند. هر یک از وکلا در زمینه خاصی دارای تخصص و مهارت هستند. بهترین وکیل مازندران، کسی است که در یک حوزه خاص تبحر و تخصص بالایی داشته باشد.

 یک وکیل خوب در پرونده های قبلی خود موفقیت بالایی داشته و دعاوی تحت وکالت خود را به نفع موکل خود به سرانجام رسانده است. وکیل خوب همواره در طول وکالت خود به سوگند خود پایبند می ماند و هرگز به خاطر منافع شخصی حقی را ضایع نمی کند. از نکاتی که یک وکیل خوب به آن توجه دارد این است که ابتدا با دقت و ریز بینی پرونده را مطالعه نموده و بعد شرایط و میزان موفقیت دعوا را برای موکل توضیح می دهد. سپس با بررسی همه جانبه وکالت پرونده را می پذیرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل گیلان

بهترین وکیل زن در مازندران کیست؟

مهارت های مورد نیاز بهترین وکیل مازندران

برخی افراد ممکن است فکر کنند که پیدا کردن وکیل کار ساده ای است و در هر خیابان چندین تابلو وکالت وجود دارد که می توان به این دفاتر مراجعه کرد. اما باید توجه کرد که باید انتخاب درستی انجام دهیم تا بتوانیم نتیجه مطلوب را به دست آوریم. بهترین وکیل ساری باید دارای مهارت های زیر باشد:

مهارت های اجنماعی بالا: یک وکیل باید دارای روابط اجتماعی بالایی باشد در غیر این صورت نمی تواند در مقابل قاضی از حقوق موکل خود دفاع کند.

قدرت داوری: از جمله مهارت های مورد نیاز یک وکیل موفق داشتن قدرت داوری است. با این مهارت وکیل می تواند شرایط پرونده و میزان موفقیت آن را تا حدودی تخمین بزند.

مهارت تحقیق: یکی از وظایف بهترین وکیل مازندران تحقیق درباره شواهد و مدارک پرونده است تا بتواند با استناد به آن ها از موکل خود دفاع نماید. وکیلی که این مهارت را نداشته باشد قطعا نمی تواند موفقیتی کسب کند.

شکست ناپذیری: یک موکیل موفق به راحتی شکست را نمی پذیرد و تا لحظه آخر برای موفق شدن تلاش می کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مازندران را بشناسید!

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

خانم اخلاقی از بهترین وکیل مازندران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 51705 عضو کانون وکلا می باشند. روجا اخلاقی بسیار عدالت خواه و مسلط بر امور حقوقی است. اکثریت پرونده های این وکیل خبره با موفقیت همراه بوده و رضایت مراجعین را در پی داشته است. خانم روجا اخلاقی مدرک لیسانس خود را از دانشگاه شهید بهشتی و ارشد حقوق شان را از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، مالی و ملکی
 • متخصص در حل پرونده های مهاجرت، طلاق، نفقه

آدرس: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهر آفرین، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 091111253766 – 09020656649

مسلم عباس پور ریکنده

مسلم عباس پور ریکنده

ایشان یکی از وکلای پایه یک حرفه ای در مازندران محسوب می شوند. جناب آقای عباس پور سابقه چندین سال وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند. ویژگی های شجاعت، ذکاوت، عدالت طلبی و راز داری ایشان بسیار مورد قبول موکلین شان است. مسلم عباس پور ریکنده سابقه وکالت شرکت های خصوصی و دولتی، بانک صادرات و سازمان های معتبر را دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و مالی
 • تنظیم قرارداد های تجاری، دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و تعهدنامه

آدرس: مازندران، ساری، میدان شهرداری، خیابان فرهنگ، نبش پانزدهم خرداد، ساختمان خورشید، طبقه سوم

شماره تماس: 09111551785

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی

خانم ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، سابقه 9 ساله در کلیه امور حقوقی دارند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی داشته و بر زبان انگلیسی تسلط کامل دارند. فعالیت های خانم آزاده ابراهیمی اسکی توام با صبر، خرد، تفکر، هوشمندی و اجرای عدالت بوده و ایشان را به بهترین وکیل مازندران تبدیل کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت حقوقی، کیفری، خانواده، مالی و ملکی
 • متخصص در تنظیم و بررسی انواع قرارداد های حقوقی

آدرس: مازندران، آمل، خیابان معلم، قدس، اباذر ششم

شماره تماس: 09112270901

کتایون عسکری

کتایون عسکری

سرکار خانم کتایون عسکری، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان عضو کانون وکلا دادگستری مازندران بوده و 11 سال سابقه وکالت در رزومه خود دارند. کتایون عسکری از بهترین وکیل مازندران هستند. صدور پروانه وکالت خانم عسکری با شماره 22076 توسط کانون وکلا صورت گرفته است. تعداد کثیری از مراجعین ایشان با دریافت مشاوره موفق به کسب نتیجه دلخواه شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • وکالت جرائم علیه اموال و اسناد، دعاوی مالی و کیفری

آدرس: مازندران، ساری، خیابان مازیار، مازیار 2، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09127322249

محمد کلانتری

محمد کلانتری

وکیل پایه یک دادگستری آقای محمد کلانتری از بهترین وکیل مازندران هستند. عضو کانون وکلا بوده و سابقه چندین ساله در انجام وکالت دارند. محمد کلانتری خدمات حقوقی مطلوبی را به مراجعین خود ارائه می کند. ایشان به واسطه وکیل مدافع بودن، بسیار خوش خلق، با تجربه، حرفه ای در وکالت، راهنما و صادق هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • دفاع همه جانبه و مستحکم در دادگاه
 • وکالت دعاوی ملکی، ثبتی، مالی، خانواده و حقوقی

آدرس: مازندران، ساری، خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه 5

شماره تماس: 09111510717

معصومه حسین زاده

معصومه حسین زاده

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت هستند. خانم حسین زاده بهترین وکیل مازندران شناخته شده و در زمینه وکالت سابقه درخشانی دارند. پرونده های وکالتی معصومه حسین زاده با پیروزی وی مختومه شده است. از دیگر فعالیت های ایشان می توان به مشاور حقوقی بانک ها اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی
 • وکالت جرائم سایبری، کلاهبرداری، سرقت و جعل اسناد به صورت تخصصی

آدرس: مازندران، بابل، خیابان مدرس، نرسیده به سینما آزادی، ساختمان بندگان، طبقه اول

شماره تماس: 09111152024

غلامرضا میرزایی نژاد

غلام رضا میرزایی نژاد

آقای میرزایی نژاد با آخرین مدرک تحصیلی خود در مقطع دکتری تخصصی حقوق کیفری از بهترین وکیل مازندران شمرده می شوند. ایشان جایگاه علمی بالایی داشته و تحصیلات دکتری تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی نیز دارا می باشند. غلام رضا میرزایی نژاد در رسیدگی به دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، مالی و تجاری نقش ایفا کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • دارای دانشنامه تخصصی و مقاله های مختلف
 • مشاوره حقوقی از طریق فضای مجازی و آنلاین
 • مشاوره و ارائه وکالت به صورت حضوری و در دفتر

آدرس: مازندران، ساری، خیابان امیر مازندرانی

شماره تماس: 09113775684

معصومه غلامی مجاوری

معصومه غلامی مجاوری

خانم غلامی مجاوری از سال 1393 به حوزه وکالت ورود کرده و تا به کنون مشغول به کار هستند. پروانه وکالت ایشان با شماره 24926 صادر شده است. حسن سابقه این وکیل با مهارت توجه بسیاری از موکلین را به خود جلب کرده است. پایبندی به زمان، انصاف، فن بیان و دفاع، مهارت بحث و پاسخگویی از خصوصیات بارز معصومه غلامی مجاوری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی
 • حرفه ای در حل پرونده های خانوادگی، طلاق، نفقه، حق حضانت و …

آدرس: مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، ترک محله، ورزش 24

شماره تماس: 09113163678

راضیه فلاح خورشیدی

راضیه فلاح خورشیدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با تجربه 20 سال خدمت حقوقی در حال اشتغال هستند. خانم فلاح خورشیدی در سال 1388 پروانه وکالت خود را به شماره 7871 ثبت کرده اند. امین، باهوش، زبردست، مدافع عدالت، درستکار، محرم اسرار و جسور از خصلت هایی است که می توان به خانم راضیه فلاح خورشیدی نسبت داد. ایشان درصد بالایی ار رضایت موکلین خود را جلب نموده و از بهترین وکیل مازندران شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره حقوقی آنلاین از شبکه های اجتماعی گوناگون
 • دارای تخصص حل پرونده های مربوط به دعاوی خانواده
 • وکالت ماهرانه دعاوی کیفری، حقوقی، مالی – تجاری و ملکی

آدرس: مازندران، بابل، میدان اوقاف، رو به روی درب روغن نباتی شکوفه، ساختمان مهندسین پارس، طبقه سوم غربی

شماره تماس: 09111181401

چرا انتخاب بهترین وکیل مازندران اهمیت دارد؟

طبیعتا هدف شخصی که به وکیل مراجعه می کند این است که وکیل بتواند حق وی را بستاند و یا در مقابل شکایتی که به اشتباه بر علیه او انجام شده است از وی دفاع کند. اگر انتخاب وکیل به درستی انجام نشود یعنی وکیل نمی تواند این وظیفه را انجام دهد.

گاهی ممکن است حق با شما باشد و حقی از شما ضایع شده باشد، اما شواهد و مدارک عکس این موضوع را نشان دهد. در چنین شرایطی تنها یک وکیل خوب است که می تواند با دقت و تیز بینی و همچنین تسلط بر قوانین حقوقی و مدنی کشور حق شما را احیا کند. حتی در شرایطی که شکایتی بر علیه شما مطرح شده است در صورتی که شما مرتکب هیچ جرمی نشده اید.

باید یک وکیل خوب را در کنار خود داشته باشید تا بتوانید ثابت کنید که جرمی را انجام نداده اید. در غیر این صورت ممکن است شما مجرم شناخته شده و حکم هم برای شما صادر شود. به همین دلیل باید سعی کنید بهترین وکیل را در حوزه دعوای خود انتخاب کنید.

چرا انتخاب بهترین وکیل در مازندران اهمیت دارد؟

تفاوت مشاور حقوقی و وکیل حقوقی

ممکن است برای برخی افراد این سوال پیش بیاید که آیا مشاور حقوقی همان وکیل است؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که:

وکیل حقوقی فردی است که پس از فارغ التحصیل شدن در رشته حقوق پروانه وکالت را دریافت می کند. این فرد می تواند وکالت پرونده ها را بر عهده گرفته و  در دادگاه حضور یابد و از حق موکل خود دفاع کند. اما مشاور حقوقی کسی است که در زمینه قوانین حقوقی دانش بالا دارد و می تواند در زمینه مسائل حقوقی مختلف مشاوره دهد. مشاور حقوقی پروانه وکالت ندارد و به همین دلیل قادر به وکالت و دفاع از موکل نیست.

تفاوت دیگر مشاور و وکیل حقوقی در این است که وکلایی که پروانه وکالت می گیرند نمی توانند به استخدام شرکت ها و سازمان های دیگر شوند. اما مشاوران حقوقی می توانند هم زمان با ارائه مشاوره، در هر سازمان و یا ارگان خصوصی و دولتی استخدام و مشغول به کار شوند.

تفاوت مشاور حقوقی و وکیل حقوقی

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مازندران را به شما معرفی نمودیم. همچنین اطلاعاتی درباره اهمیت انتخاب وکیل خوب و شرایط و خصوصیات چنین وکیلی را برای شما گرد آوری نمودیم. باید بدانیم که نمی توانیم به مشاوره حقوقی برای اعطای وکالت مراجعه نماییم زیرا پروانه وکالت ندارند. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

قرارداد وکالت الکترونیک چیست؟

قراردادی است که در سامانه قوه قضاییه وجود دارد و جهت اعطای وکالت باید توسط وکیل تکمیل شده و به تایید موکل برسد.

مواردی که باید در قرارداد وکالت ذکر شود کدام اند؟

 مشخصات طرفین قرارداد، میزان حق الوکاله، حیطه اختیارات وکیل و شرایط مد نظر هر یک از طرفین باید در قرارداد وکالت نوشته شود.

آیا وکیل در زمینه ای خارج از تخصص خود می تواند وکالت کند؟

بله هر وکیل در کلیه دعاوی امکان انجام وکالت را دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا