وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ونک✅【سال1403】⚖️

در این مقاله تصمیم داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ونک را به شما معرفی کنیم، پس ادامه این مقاله را از دست ندهید و همراه ما باشید. طلاق از جمله دعاوی است که در دادگاه های خانواده پیگیری می شود و پرونده های بسیاری را به خود اختصاص داده است و طبق آمار، روز به روز بر تعداد متقاضیان آن اضافه می شود. بسیاری از افراد آگاهی کافی نسبت به قوانین و حقوق خود ندارند، وکلا می توانند به افراد در این مسیر کمک کنند و آن ها را به آگاهی برسانند.

بهترین وکیل طلاق در ونک کیست؟

بهترین وکیل طلاق در ونک به وکیلی اطلاق می گردد که دارای تحصیلات آکادمیک در رشته حقوق و یا فقه و حقوق باشد و پس از گذر از این مرحله، در آزمون وکالت نیز شرکت کرده باشد. فردی که فقط دارای مدرک تحصیلی باشد، تنها می تواند به عنوان مشاوره حقوقی فعالیت کند. ممکن است وکلا در زمینه های مختلفی فعال باشند. علت این موضوع ممکن است علاقه شخصی و میزان استعداد و توانایی آن ها در وکالت حوزه مورد نظر باشد. گاهی بعضی از وکلا دعاوی کیفری را به دعاوی حقوقی ترجیح می دهند و در نهایت با توجه به توانایی‌ ها و موفقیت های شان، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری شناخته می شوند.

یکی دیگر از این حوزه ها، مربوط به دعاوی خانواده به خصوص طلاق می باشد. بهترین وکیل طلاق در ونک، پرونده های بسیاری را در این زمینه وکالت نموده است و به خوبی می داند که چه وظایفی بر عهده دارد. وی موکل خود را از تمامی حقوق خود آگاه نموده و تلاشش را برای احقاق حقوق او به کار می گیرد. بهترین وکیل طلاق در تهران با تسلطی به قوانین و موضوعات مربوط به دعاوی خانواده دارد، در کم ترین زمان ممکن رای دادگاه را به نفع موکل خود می گیرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مهریه در ونک

بهترین وکیل طلاق در ونک کیست؟

اقدامات لازم برای ثبت درخواست طلاق

برای این که درخواست طلاق به طور رسمی به ثبت برسد، باید مراحل خاصی طی شود که عبارتند از:

ثبت نام در سامانه رسمی قوه قضاییه: در وهله اول برای ثبت درخواست طلاق لازم است وارد سامانه تصمیم شده و درخواست اولیه به ثبت برسد که غالبا در این مرحله زوجین ملزم به گذراندن جلسات مشاوره می شوند.

ارائه درخواست: در صورتی که جلسه مشاوره به پایان رسیده باشد و زوجین تصمیم شان برای جدایی جدی باشد، باید دادخواست طلاق خود را به کمک بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک تنظیم کرده و به دفتر خدمات الکترونیک قضایی ارائه دهند. در این مرحله باید تمامی مدارک نیز همچون سند ازدواج، گواهی عدم انصراف از طلاق و مدارک شناسایی بارگذاری شوند.

حضور در دادگاه: پس از ثبت نام های اولیه، ابلاغیه ای به زوجین جهت اطلاع رسانی از تاریخ و زمان دقیق و محل دادگاه ارسال می شود. شعبه دادگاه مورد نظر غالبا نزدیک به محل سکونت زن است و حتی در صورتی که درخواست طلاق از طرف زن نیز نباشد، دادگاه شعبه ای را که نزدیک به سکونت زن است انتخاب می کند.

صدور رای دادگاه: بعد از این که زوجین توانستند از نظر حق و حقوق و مطالبات یکدیگر را راضی کنند، قاضی حکم طلاق را صادر می کند و زوجین می توانند با در دست داشتن گواهی مورد نظر به یکی از دفترخانه ها برای جاری شدن طلاق و ابطال ازدواج شان مراجعه کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ونک را بشناسید!

پروانه شالی

پروانه شالی

خانم پروانه شالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و از وکلای برتر در زمینه انواع دعاوی حقوقی به خصوص موضوعات مربوط به طلاق است. با توجه به سابقه درخشان ایشان در دفاع از موکلین و کسب نتایج مطلوب آن ها، می توان گفت خانم شالی یکی از بهترین وکیل طلاق در ونک محسوب می شود. وی با قدرت کلام و نفوذ بالا، صبوری، داشتن شرافت و وجدان کاری و حفظ مصلحت موکلین خود سعی در جلب رضایت آن ها می نماید.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی مختلف حقوقی
 • مهارت در انواع دعاوی ملکی و اراضی
 • ارائه مشاوره

آدرس: ونک، ملاصدرا، مابین خیابان شیرازی و شیخ بهایی، پلاک 109، طبقه 4، واحد 401

هوشیار منصوری

هوشیار منصوری

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در ونک محسوب می‌شود، آقای هوشیار منصوری با شماره پروانه وکالت 1523 صادره از کانون وکلای دادگستری می باشد. وی در انواع دعاوی خانواده، طلاق مهریه، حضانت فرزندان و ولایت های قهری دارای تجربه و تخصص است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه دهنده مشاوره در انواع در زمینه دعاوی خانواده به صورت حضوری و تلفنی
 • متخصص در دعاوی ملکی و ثبتی

آدرس: ونک، قبل از چهارراه جهان کودک، پلاک 59، طبقه 3

سید مهدی محمدیان

سید مهدی محمدیان

آقای سید مهدی محمدیان با شماره پروانه وکالت 12278 صادره از کانون وکلای دادگستری، از جمله کسانی است که با صبوری و پشتکاری که دارد موکلین را به نتایج مطلوب و دلخواه شان می رساند. از این رو وی در بین رقبا از جایگاه و محبوبیت مناسبی برخوردار است. تخصص اصلی ایشان انواع موضوعات و پرونده های خانواده است. ولی علاوه بر آن، در انواع دعاوی حقوقی و کیفری نیز دارای سابقه فراوان و چشمگیری نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم و انواع نگارش انواع اوراق قضایی
 • دعاوی ملکی، سرقفلی، تخلیه ملک، افراز املاک مشاع و امور مربوط به شهرداری

آدرس: ونک، ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 183، واحد اول

سارا عسکریان مقدم

سارا عسکریان مقدم

از دیگر وکلایی که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در ونک مشغول به فعالیت است، خانم عسکریان مقدم با شماره پروانه وکالت 10167 می باشد که در زمینه های مختلف حقوقی و خانواده دارای تجربه است و با این حساب، کارنامه درخشانی را برای خود تنظیم نموده است. خانم عسکریان مقدم همواره مورد تایید بسیاری از افرادی که در جستجوی یک وکیل زبده هستند قرار می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه دهنده راهکارها و روش های موثر برای حل پرونده داشتن سرعت عمل بالا در دستیابی به مدارک و ادله
 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی ملکی و انواع دعاوی خانواده

آدرس: ونک، کوچه شهید صانعی، پلاک 23، واحد 14

شرایط درخواست طلاق از طرف زن

درخواست طلاق می تواند به صورت توافقی و یا یک طرفه باشد. مطابق با قانونی که در حمایت از خانواده وجود دارد و برگرفته از قوانین شرع است، حق طلاق با مرد می باشد. اما در شرایطی نیز زن می تواند درخواست طلاق را ارائه دهد. مواردی که اجازه ارائه درخواست طلاق را به زن می دهد، داشتن شرایط عسر و حرج و یا وجود یکی از شروط طلاق مندرج در عقدنامه است. قاضی پرونده از متقاضی طلاق می خواهد که شرایط خود را در دادگاه اثبات کند و زوجه می تواند به کمک بهترین وکیل حضانت در تهران این مرحله را پشت سر بگذارد.

از جمله مواردی که می تواند بیانگر شرایط عسر و حرج برای زن باشد، اعتیاد شدید مرد، عدم پرداخت نفقه به مدت طولانی، مفقودالاثری و داشتن بیماری های واگیردار و صعب العلاج و موارد این چنینی است. البته در برخی موارد نیز بدون داشتن دلیل و تنها به خاطر نفرت و کراهتی که زن از مرد دارد، می تواند درخواست طلاق خلع نماید.

شرایط درخواست طلاق از طرف زن

حضانت فرزندان بعد از طلاق

یکی از موارد اختلاف بین زوجین بعد از جدایی، مشکل حضانت فرزندان می باشد. مطابق با قوانین و طبق اصول روانشناسی این گونه تصمیم گرفته شده است که کودکان تا سن 7 سالگی با مادر خود می توانند زندگی کنند. در این دوره که حضانت فرزند با مادر است، تمام هزینه ها و نفقه بر عهده پدر می باشد. پس از 7 سالگی تا سن بلوغ، حضانت با پدر خانواده است. سن بلوغ برای دختران 9 سال بوده و برای پسران 15 سال می باشد. بعد از آن به دلیل این که خود فرزندان توانایی تصمیم گیری دارند می توانند در حضور دادگاه یکی از والدین شان را برای زندگی انتخاب کنند.

کلام آخر

در این مقاله به طور ویژه در مورد طلاق و انواع آن مطالبی را عنوان کردیم. همچنین برای ساکنین مناطقی از تهران، 5 تا از بهترین وکیل طلاق در ونک را معرفی نمودیم. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای دریافت مطالب بیش‌ تر و آشنایی با وکلای فعال در هر منطقه می توانید به سایت وکیل چی مراجعه کنید.

اگر مرد طلاق ندهد زن می‌تواند از طریق درخواست مهریه طلاق بگیرد؟

خیر، مهریه تأثیری در گرفتن طلاق ندارد، تنها از مهریه می‌توان در توافقات میان زوجین استفاده کرد، بنابراین مهریه به تنهایی و از طریق قانون برای طلاق مؤثر نخواهد بود.

آیا ازدواج مجدد مرد موجب واگذاری حق طلاق به زن می ‌شود؟

در صورتی که مرد بدون رضایت همسر شرعی و قانونی خود همسر دیگری اختیار کند و یا بین همسران خود عدالت برقرار نکند، حق طلاق به خانم انتقال پیدا خواهد کرد.

نحوه در خواست طلاق توافقی با دیگر انواع طلاق متفاوت است ؟

خیر از نظر تشریفات خاص طلاق با دیگر انواع طلاق متفاوت نیست

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا