وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد❤️【سال1403】⚖️

با توجه به آثار منفی و مخربی که طلاق بر سلامت روان افراد خانواده دارد، دارای محدودیت ها و شرایط حقوقی بسیار سخت گیرانه ای است تا زوجین با پیش آمد کوچک ترین اختلافات اقدام به درخواست طلاق نکنند. اما گاهی اوقات تنها راه رهایی از مشکلات زندگی زناشویی، طلاق است. در ادامه همراه ما باشید تا 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد را به شما معرفی کنیم. همچنین در این مقاله نکاتی را درباره طلاق توافقی و مزایای داشتن وکیل طلاق به شما ارائه می کنیم.

طلاق توافقی چیست؟

در طلاق توافقی زن و مرد هر دو خواستار جدایی می باشند و در خصوص مواردی مانند: مهریه، نفقه، لوازم خانه، حضانت فرزندان و دیگر موارد توافق نظر دارند. توجه داشته باشید توافقی که روی این موارد انجام شود قابل ثبت است و شما پس از آن حقی برای شکایت و عدم رضایت در این باره نخواهید داشت.

معمولا طلاق توافقی پروسه پیچیده و زمانبری دارد‌. از این رو زوجین با دادن حق وکالت به بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد در زمانی بسیار کوتاه تر و بدون حضور در دادگاه، طلاق توافقی خود را انجام می دهند.

پس از انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد ابتدا توافقات خود در خصوص طلاق را به صورت مکتوب شده به ایشان تحویل دهید تا وکالت نامه ای برای شما تنظیم و ارائه کند. لازم به ذکر است این مرحله نیازی به حضور شما ندارد و می توانید به وسیله سامانه ثنا به وکیل مربوطه حق وکالت دهید. به این ترتیب دیگر نیازی به شرکت در جلسات غربالگری و مشاوره دادگاه نخواهید داشت و تمامی امور مربوط به طلاق شما در مدت کوتاهی انجام خواهد شد.

داشتن وکیل طلاق چه مزایایی دارد؟

یکی از سؤالات رایج میان زوجین این است که انجام فرایند طلاق چقدر طول می کشد. در پاسخ باید بگوییم که انجام این فرایند بستگی به این دارد که این کار توسط بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد یا توسط خود زوجین انجام شود. معمولا این پروسه ممکن است بین 6 تا 9 ماه زمان ببرد.

در حالتی که زوجین خود گواهی عدم سازش را تحویل بگیرند. پس از آن به مدت سه ماه فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر طلاق نسبت به جاری شدن صیغه طلاق اقدام کنند. اما در صورت داشتن وکیل شرایط تغییر می کند. در این حالت روند انجام طلاق توافقی با توجه به تخصص و تبحر وکیل سریع تر انجام می شود. از این رو توصیه می شود بادقت بیشتری به انتخاب بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد بپردازید.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

اگر قصد انتخاب بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد را دارید در این مقاله همراه ما باشید تا بهترین وکلای طلاق در سعادت آباد را به شما معرفی کنیم. جناب دکتر از وکلای زبده و نام آشنای این حرفه است. ایشان همچنین دارای مقالات علمی و پژوهشی بسیاری در رزومه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حضوری و غیر حضوری
  • تنظیم و انعقاد انواع شکوائیه و دادخواست

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32 ، پلاک116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد4

شماره تماس: 09211722464

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت

از دیگر وکلای برجسته دادگستری خانم سمیه حسینی دخت را می توان نام برد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق می باشد. خانم حسینی از وکلای توانمند و به نام در سعادت آباد و دارای 10 سال سابقه کاری حرفه ای در زمینه وکالت می باشد. خانم سمیه حسینی دخت دارای تخصص و مهارت حرفه ای در پرونده های کیفری، حقوقی و خانواده می باشند.

تخصص و مهارت:

  • وکیل پایه یک دادگستری
  • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: سعادت آباد، بلوار مديريت، ميدان فرهنگ، كوچه قوام شهيدی، جنب برج آبی، پلاک 29، طبقه 4، واحد 25

شماره تماس: 09123965729

مونا ترابی

مونا ترابی

خانم مونا ترابی از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای 10 سال سابقه کاری درخشان در زمینه وکالت و از اعضای کانون وکلای مرکزی می باشد. خانم ترابی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و همچنین مدیر موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی‌ می باشد. ایشان با تیم توانمند خود در این موسسه مفتخر است تا امور حقوقی، جزایی و تجاری افراد حقیقی و حقوقی را بررسی و رفع نماید. خانم مونا ترابی در تمامی امور حقوقی، جرایم رایانه ای، ملکی، ارث، طلاق، ابطال و انعقاد قرارداد، تنظیم اسناد، تخلیه املاک تجاری و مسکونی و بسیاری از موارد دیگر در حال فعالیت است.

تخصص و مهارت:

  • وکیل پایه یک دادگستری
  • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک129، طبقه5، واحد505

شماره تماس: 09121979750

احسان عابدین

احسان عابدین

احسان عابدین از برترین مشاوران حقوقی و جزو بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد هستند. ایشان در حل پرونده های مربوط به امور حقوقی طلاق، کیفری، دعاوی ملکی، ابطال قرارداد و بسیار از موارد دیگر بسیار خبره و توانمند هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند.

تخصص و مهارت:

  • ابطال و انعقاد انواع قرارداد
  • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، پلاک ۱۱، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دو نیم، واحد ۱۷

شماره تماس: 09123956043

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری می باشند. دفتر وکالت روزبهانی با سابقه ۱۰ سال کار صادقانه در امور حقوقی ملکی کیفری و خانواده در تهران در خدمت شماست. قبول پرونده در سایر شهرهای کشور نیز پذیرش می گردد. مشاوره حقوقی تلفنی با آقای سجاد روزبهانی رایگان می باشد.

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ضلع جنوب غربی چهارراه پاکنژاد پلاک ۱۹۲ طبقه چهارم

مراحل قانونی تقاضای طلاق

مردان دارای این حق هستند که بدون دلایل موجه و ارائه مدارک لازم همچون عقد نامه یا کپی آن به دفاتر خدمات قضای مراجعه کنند و اقدام به طلاق کنند. پس از آن، این درخواست به یکی از شعبه های دادگاه خانواده ارجاع می شود. در پی آن دادگاه، زوجین را مشاوره و به صلح و سازش دعوت می کند.

چنانچه پس از سه ماه گواهی عدم امکان سازش به دفتر خانه رسمی ازدواج و طلاق صادر شود، درخواست برای پرداخت مطالبات مالی زوجه مانند مهریه، نفقه و غیره و همچنین توافق بر سر جاری شدن صیقه طلاق انجام می شود.

در صورت داشتن بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد، تمامی امور در مراحل دادرسی با اطلاعات و آگاهی کامل انجام می شود. با داشتن وکیل نیازی به حضور زن و مرد در دادگاه نمی باشد و به این ترتیب از ایجاد تنش های احتمالی میان آن ها جلوگیری می شود. از طرفی داشتن وکیل موجب می شود که روند رسیدگی و انجام پرونده طلاق سریع تر انجام شود.

آیا می توان به حکم دادگاه در خصوص طلاق اعتراض کرد؟

لازم به ذکر است که زن حق این را دارد که به رأی دادگاه اعتراض کند و درخواست تجدید نظر نماید. توجه داشته باشید که مدت زمان لازم جهت این اعتراض تا 20 روز پس از تاریخ صدور رای دادگاه اول می باشد.

به طور معمول در صورتی که درخواست طلاق توسط زن انجام شود، در صورت موجود بودن دلایل و اثبات آن ها با سند، طی مراحلی دادگاه به صدور حکم الزام زوج به طلاق می پردازد. در طلاق توافقی نیازی به تعیین داور و ارجاع به داوری نمی باشد. زوجین ابتدا باید اقدام به ثبت نام در سامانه تصمیم کنند و سپس تاریخی را جهت مراجعه به مرکز غربالگری انتخاب کنند.

در مرکز غربالگری پس از انجام اقدامات لازم زوجین به مراکز انتخابی جهت مشاوره معرفی می شوند. پس از آن زوجین باید به دفتر خدمات قضایی مراجعه کرده و دادخواست طلاق را ثبت کنند. در ادامه پس از تعیین شعبه دادگاه، زوجین باید در جلسه رسیدگی حضور یابند و چنانچه حق تجدید نظر ساقط شود رای دادگاه نهایی می شود.

آیا می توان به حکم دادگاه در خصوص طلاق اعتراض کرد؟

کلام آخر

پیدا کردن و انتخاب وکیل خوب، اهمیت فراوانی دارد. توصیه می کنیم ابتدا از اطرافیان و نزدیکان خود که شرایط مشابه شما را داشته اند، در مورد وکیل انتخابی آن ها تحقیق کرده و وکیل خود را انتخاب کنید. در این مطلب از وکیل چی سعی کردیم لیستی از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد را به شما معرفی کنیم تا شما را در این امر هر چند کوچک یاری دهیم. به نظر شما داشتن وکیل در روند پرونده های طلاق تا چه اندازه می تواند مؤثر باشد؟

آیا خانم می تواند در طلاق توافقی به شوهر خود وکالت دهد؟

خیر، خانم تنها در مورد انجام وکالت می تواند به وکیل خود وکالت طلاق دهد نه همسر.

در طلاق توافقی شرایط مهریه قسطی به چه صورت است؟

با توجه به این که طلاق توافقی بر پایه توافق زوجین انجام می شود. مهریه را می توان با توافق هر دو یا کامل پرداخت کرد یا یا می توان آن را بخشیده یا همچنین به صورت قسطی پرداخت کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا