وکیل

10 تا از بهترین وکیل در دهکده المپیک⭐【سال1403】⚖️

زندگی انسان ها امروزه با توجه به حجم مشکلات بسیار پیچیده شده است. در کنار این مسائل گاهی برخی افراد دچار مشکلات قانونی می شوند. برای حل این مشکلات ناگزیر به مراجعه به دادگاه ها و محاکم قضایی می شوند. اما پیگیری چنین مواردی نیاز به تسلط بر قوانین حقوقی و مدنی کشور دارد. مردم عادی در این خصوص اطلاعات تخصصی ندارند، پس بهتر است به وکیلی که دارای دانش و تجربه است مراجعه نمایند. یافتن بهترین وکیل نکته مهمی در این خصوص است، در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در دهکده المپیک را به شما معرفی نماییم. 

بهترین وکیل در دهکده المپیک کیست؟ 

زمانی که هر یک از ما به دلایل مختلف درگیر پرونده های قضایی می شویم، به دلیل نا آگاهی از قوانین و مراحل انجام کار تصمیم می گیریم به یک وکیل مراجعه کرده و از او کمک بگیریم. بهترین وکیل در دهکده المپیک فردی است که از نظر قانونی مجوزهای لازم برای انجام وکالت را دارا باشد. این شخص نسبت به موضوعات مختلف حقوقی اطلاعات کافی دارد و با روند دادرسی به پرونده ها هم آشنایی دارد. 

بهترین وکیل ایران، تجربه حضور در دادگاه های مختلف و ارائه دفاعیه از موکل خود را دارد. این وکیل سعی می کند با تحقیق و بررسی شرایط مختلف، ادله کافی را برای اثبات حق موکل خود جمع آوری نماید. وی حتی می تواند در صورت تشکیل جلسات بازجویی برای فرد مقابل در این جلسات شرکت نموده تا در جریان اطلاعات و جزئیات پرونده قرار بگیرد. 

ایجاد احساس آرامش و دوری از تنش در موکل جزو نکاتی است که وکیل باید به آن ها توجه نماید. این حس با نشان دادن توانایی ها و به کار گیری تلاش برای کمک به موکل در او ایجاد می شود. در این حالت می تواند جزئیاتی را بازگو کند که ممکن است در روند پرونده تاثیر مثبت داشته باشد.

بهترین وکیل در دهکده المپیک کیست؟

مبلغ حق الوکاله بهترین وکیل در دهکده المپیک 

هر وکیل برای انجام امور مختلف برای وکالت پرونده مبلغی را به عنوان دست مزد دریافت می کند که به آن حق الوکاله می گویند. هر ساله کانون وکلا تعرفه مشخصی را برای وکالت دعاوی مختلف تعیین می نماید. اما اصولا این مبلغ به رضایت هر دو طرف بستگی دارد. مبلغی که به عنوان حق الوکاله مشخص می شد باید منصفانه بوده و برای وکیل و موکل قابل قبول باشد. 

مواردی مانند نوع پرونده در میزان دست مزد وکیل موثر است. هر چه پرونده پیچیده تر باشد و حاوی موارد مختلف، هزینه وکالت آن هم بیشتر می شود. گاهی ممکن است برخی پرونده ها در دل خود چندین پرونده کوچک و بزرگ دیگر داشته باشند. به نتیجه رساندن چنین دعاوی بسیار دشوار خواهد بود، به همین دلیل دست مزد بیشتری هم دارند. 

نوع پرونده هم در حق الوکاله وکیل تاثیر دارد. دعاوی املاک معمولا دارای حق الوکاله زیادی هستند زیرا منافعی که از دعاوی حاصل می شود از نظر مالی ارزش زیادی دارند. از طرف دیگر پرونده های مربوط به حوزه خانواده ساده تر بوده و به همین دلیل هم جزو دعاوی کم هزینه هستند. بهترین وکیل خانواده در خصوص دعاوی خانواده هزینه کمتری دارد.

10 تا از بهترین وکیل در دهکده المپیک را بشناسید! 

محبوبه عابدی 

محبوبه عابدی

خانم محبوبه عابدی، دارای مدرک تحصیلی لیسانس حقوق و دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند. ایشان با 6 سال سابقه وکالت، جزو بهترین وکیل در تهران هستند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. تخصص ایشان دعاوی جرایم اقتصادی، اخاذی، صدور چک بلا محل، الزام به تنظیم سند، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، جهیزیه و مهریه است. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • اخذ وکالت دعاوی در حوزه های مختلف 

آدرس: تهران، دهکده المپیک، زیبادشت پایین، خیابان سوم، پلاک 34 

ابوالفضل اسلامی 

ابوالفضل اسلامی

ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران هستند. آقای اسلامی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 1344 شده اند. وکالت تمامی دعاوی در حوزه های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. اما تخصص آقای ابوالفضل اسلامی دعاوی الزام به تنظیم سند، ابطال سند مالکیت، ابطال قرارداد، ابطال مراحل ثبتی، عملیات اجرایی، ازدواج مجدد، نفقه زوجه و اجرت المثل است. 

تخصص و مهارت: 

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی  
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش پرونده های مختلف ملکی، کیفری و حقوقی 

آدرس: تهران، دهکده المپیک، زیبادشت 

علی سیدآبادی 

علی سیدآبادی

یکی از بهترین وکیل در دهکده المپیک آقای علی سیدآبادی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در حوزه حقوق موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 25467 شده اند. تجربه و تخصص آقای سیدآبادی باعث موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت ایشان شده است. وکالت پرونده های ثبتی، ملکی و خانواده توسط این وکیل با تجربه انجام می شود. ایشان امکان مراجعه حضوری و همچنین دریافت مشاوره تلفنی و آنلاین را برای مراجعه کنندگان خود فراهم نموده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی 
 • اخذ وکالت دعاوی الزام به تنظیم سند، ابطال سند رسمی و اختلاف در مالکیت 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند ازدواج مجدد، نامزدی، استرداد جهیزیه و عقد نکاح 

آدرس: تهران، دهکده المپیک 

حمید ایرانشاهی 

حمید ایرانشاهی

آقای حمید ایرانشاهی دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز هستند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت تلفنی و آنلاین هم با ایشان ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت کنند. تخصص آقای ایرانشاهی در زمینه پرونده های خانواده، اجرت المثل ایام زوجیت، اذن نکاح، استرداد اموال منقول، ابطال سهام شرکت، رشا و ارتشا، جرایم انتخاباتی و چک می باشد.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 
 • اخذ وکالت در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری 

آدرس: تهران، دهکده المپیک زیبادشت 

عبدالحسین محمدی آکردی 

عبدالحسین محمدی آکردی

ایشان از وکلای خوب و شناخته شده استان تهران هستند. آقای آکردی دارای تحصیلات در رشته حقوق بوده و عضو کانون وکلا نیز می باشند. شماره پروانه وکالت آقای عبدالحسین محمدی آکردی  17110 می باشد. وکالت دعاوی مختلف در حوزه های متفاوت توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت آقای محمدی در پرونده های تحت وکالت ایشان نشانه دانش و تخصص بالای این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی 
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • وکالت دعاوی حقوقی، خانواده و کیفری 

آدرس: تهران، بین 20 متری  و 15 متری 1 و2، رو به روی بانک سپه، پلاک 500، طبقه 1 

نکات مهم در خصوص انعقاد قرارداد وکیل در دهکده المپیک 

پس از این که مراجعه کننده و وکیل نسبت به امور مختلف با یکدیگر به توافق می رسند باید قرارداد وکالت بین آن ها منعقد شود. وکلا خود در زمینه تنظیم قرارداد خبره هستند و طبیعتا نکات مهم را در نظر دارند. اما بهتر است موکل هم به تمامی مواردی که در قرارداد نوشته می شود دقت نماید. زیرا وی به اندازه وکیل در این زمینه مهارت ندارد و ممکن است وکیل قرارداد را به نفع خود تنظیم نماید. 

موکل باید قبل از امضا قرارداد به طور کامل آن را مطالعه کند. در صورتی که ابهاماتی در خصوص هر اطلاعاتی که در قرارداد قید شده دارد، باید از وکیل سوال نماید. اگر نسبت به نحوه پرداخت و یا مبلغ حق الزحمه با شرایط خاصی توافق نموده اند، حتما شرایط در قرارداد قید شود. موکل باید حتما یک نسخه از قرارداد امضا شده را از وکیل تحویل بگیرد و به هیچ وجه این موضوع را به بعد موکول ننماید. 

نکات مهم در خصوص انعقاد قرارداد با بهترین وکیل در دهکده المپیک

مرجع صدور پروانه وکالت 

کسانی که قصد دارند به شغل وکالت بپردازند باید پروانه وکالت دریافت کنند. این پروانه از طریق کانون وکلا و قوه قضاییه قابل دریافت است. اما در هر دو حالت افراد باید در آزمون وکالت شرکت نمایند و پس از قبولی در این آزمون و گذراندن سایر مراحل پروانه خود را دریافت نمایند. 

البته امروزه با کمک سامانه ملی مجوزها دریافت پروانه ها ساده تر شده است. هر یک از پروانه های صادر شده توسط کانون وکلا و قوه قضاییه دارای شناسه مربوط به خود می باشند. اما از نظر کاربرد و ارزش تفاوتی میان این دو نوع پروانه وجود ندارد.   

کلام آخر 

در این مقاله بهترین وکیل در دهکده المپیک را به شما عزیزان معرفی نمودیم. برای انتخاب وکیل باید توجه نمود که او جزو بهترین های حرفه خود باشد تا بتواند به شما در کسب نتیجه دلخواه کمک نماید. داشتن ویژگی های خوب حرفه ای و اخلاقی از جمله نشانه های یک وکیل خوب است. افراد باید در هنگام عقد قرارداد وکالت دقت زیادی داشته باشند تا در آینده دچار مشکلات جدیدتری نشوند.

وکلا برای دریافت پروانه وکالت می توانند از طریق کانون وکلای دادگستری و همچنین قوه قضاییه اقدام نمایند. امیدواریم اطلاعات ذکر شده برای عزیزانی که قصد مراجعه به یک وکیل با تجربه را دارند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا