وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شهرک غرب ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در شهرک غرب را به شما معرفی نماییم. اگر به مراکز قضایی مراجعه کنیم می بینیم که هر روز تعداد زیادی پرونده حقوقی در این مراجع باز می شود. هر کدام از این پرونده ها مربوط به مسائل مختلف مانند دعوا، قتل، سرقت، ارث و میراث، طلاق، نفقه و بسیاری از موضوعات دیگر است. پیگیری و به نتیجه رساندن این دعاوی بدون راهنمایی و دانش یک وکیل خوب بسیار دشوار است. اما افزایش تعداد وکلا در تمام شهرها و استان ها باعث شده انتخاب یک وکیل خوب یک چالش باشد. برای شناخت بهترین وکیل تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در شهرک غرب کیست؟

کسانی که درگیر پرونده های قضایی می شوند اغلب به دلیل هزینه مراجعه به وکیل سعی می کنند تا خودشان پرونده را پیگیری نمایند. اما باید به این نکته توجه کرد که انتخاب یک وکیل خوب سبب کاهش زمان و هزینه های دیگر شما می شود.

بهترین وکیل در شهرک غرب، ابتدا سعی می کند به شما مشاوره دهد و تا حد امکان مشکل شما را بدون نیاز به مراجعه به دادگاه حل و فصل نماید. علاوه بر آن وکیل با تجربه، قبل از قاضی با توجه به تجربه و دانش خود پرونده را قضاوت نموه و میزان موفقیت شما را پیش بینی می نماید. در صورتی که از نظر او در طرح دعوا منفعتی برای شما نباشد، شما را از ادامه پیگیری دعوا منع می نماید. اگر قرار باشد طرح دعوا و پیگیری پرونده به سود شما نباشد، ادامه آن منطقی نیست.

بهترین وکیل در تهران بسیار صبور و با حوصله است. وی با دقت و شکیبایی به تمام صحبت های موکل خود گوش می دهد. وکیل خوب با دقت در جزئیات پرونده و مدارک بررسی های لازم را انجام می دهد، سپس هر آن چه لازم است را برای دفاع از موکل خود انجام می دهد.

بهترین وکیل در شهرک غرب کیست؟

 مشکلات شغلی بهترین وکیل در شهرک غرب

درست است که شغل وکالت کلاس کاری بالایی دارد و آرزوی بسیاری از جوانان است اما مشکلات بسیاری هم در این شغل وجود دارد که در این قسمت به بیان آن ها می پردازیم.

مهم ترین مشکل و مسئله ای که وکلا با آن رو به رو هستند عدم امنیت جانی است. وکالت شغلی است که ممکن است سبب وارد شدن ضرر به فردی شود. در واقع برنده شدن یک وکیل در یک پرونده، لازمه شکست طرف مقابل است و آن فرد متحمل زیان می شود. از آن جا که بسیاری از افراد این دعاوی، بزه کار هستند ممکن است در جهت تلافی، به وکلا آسیب برسانند. بسیار شنیده ایم که وکلای بسیاری مورد ضرب و جرح، تهدید و یا سو قصد قرار گرفته باشند.

یکی دیگر از نکات منفی شغل وکالت، عدم برخورداری از خدمات درمانی است. وکلا از طریق ارگان خاصی بیمه نمی شوند و باید به صورت خویش فرما برای خود بیمه بگیرند. از سوی دیگر استرس این شغل به سبب مواجهه با افراد متخلف، برخورد با قاضی، رقابت با هم کاران و بسیاری مسائل دیگر بسیار بسیار بالا است. علاوه بر این مشکلات، وکلا ثبات شغلی ندارند و نگران جذب موکل هستند. تضمینی برای وکالت پرونده در آینده وجود ندارد و وکلا از این جهت ممکن است نگرانی های مالی داشته باشند.

10 تا از بهترین وکیل در شهرک غرب را بشناسید!

محمد الماسی

محمد الماسی

آقای محمد الماسی دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی و همچنین دانشجوی دوره پسا دکترا هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با سابقه دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه می باشند. در سوابق ایشان تدریس در دانشگاه، پژوهشگری در زمینه حقوقی و معاون قضایی سازمان حقوق دانان دیده می شود. ایشان حدود 12 سال است که در حوزه وکالت فعالیت دارند و در این مدت پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی بسیاری را وکالت کرده اند. تخصص ایشان در دعاوی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، موجر و مستاجر، مطالبه وجه و عقود و معاملات است.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حقوقی
  • تنظیم قراردادها

آدرس: تهران،  شهرک غرب، بلوار دادمان، پلاک 156

شماره تماس: 02122024445

سمیه یزدانی

سمیه یزدانی

خانم سمیه یزدانی از وکلای خوب و مورد اعتماد در تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک و دارای پروانه وکالت هستند. خانم یزدانی وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، چک و وصول مطالبات را از هر شهری می پذیرند. ایشان تلاش می کنند با تکیه بر دانش و تجربه خود و همچنین تسلط بر قوانین حقوقی و مدنی کشور از موکل خود دفاع کرده و پرونده را با موفقیت مختومه نمایند. متقاضیان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

  • تنظیم لوایح و دادخواست ها
  • قبول وکالت پرونده های مختلف

آدرس: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از نیایش، کوچه گلستان دوم، ساختمان گلستان، طبقه 5، واحد 15

شماره تماس: 09127998679 – 09123263672

فرزانه رحیم خراسانی

فرزانه رحیم خراسانی

ایشان جزو وکلای پایه یک دادگستری استان تهران و همچنین عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان در حال حاضر در شهرک غرب به وکالت مشغول می باشند. خانم رحیم خراسانی همواره برای احقاق حق جنگیده اند و تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل خود به کار می گیرند. اخلاق نیکو، صبر و بردباری ایشان سبب رضایت موکلین شده است. ایشان به دلیل موفقیت بالا  سابقه درخشانی در امر وکالت دارند. افراد می توانند به صورت آنلاین از ایشان مشاوره حقوقی دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره آنلاین
  • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی وکیفری

آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز 3، مجتمع تجاری شهرک غرب، طبقه 3 شرقی، واحد 1

شماره تماس: 09123773428

سید مهدی خضرایی افضلی

سید مهدی خضرایی افضلی

از وکلای خوب پایه یک تهران می توان آقای سید مهدی خضرایی افضلی را نام برد. ایشان عضو کانون وکلای مرکز می باشند. تخصص ایشان دعاوی مختلف حقوقی و کیفری است. آقای خضرایی وکالت دعاوی کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، ارث و میراث، موجر و مستاجر و دعاوی تملک را می پذیرند. این وکیل به دلیل توان بالا در امر وکالت به عنوان بهترین وکیل در شهرک غرب شناخته شده اند. کسانی که قصد دارند وکالت پرونده های خود را به ایشان بسپارند می توانند هم به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کنند و هم به صورت آنلاین و تلفنی با این وکیل با تجربه ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز یک، خیابان ایران زمین، خیابان یکم، پلاک 24، طبقه1

شماره تماس:09131414420

عباس سرائیان

عباس سرائیان

از دیگر وکلای خوب تهران در محله شهرک غرب می توان به آقای عباس سرائیان اشاره کرد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند. آقای سرائیان وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را در سر تا سر ایران می پذیرند. تخصص ایشان در زمینه خدمات مهاجرت، خروج از کشور و دعاوی مالی است. امکان ارتباط و مشاوره غیر حضوری هم برای متقاضیان فراهم است. دانش و تخصص، جلب اعتماد موکلین و اخلاق پسندیده ایشان سبب شناخته شدن این وکیل شده است.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حقوقی
  • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز 3،ابتدای خیابان سیف، پشت مسجد جامع، مجتمع تجاری غرب

شماره تماس:02188573561

اهمیت مشاوره حقوقی

مشاور حقوقی شخصی است که مانند وکلا تحصیلات رشته حقوق را دارد فقط پروانه وکالت ندارد. این مشاور قدرت تحلیل و استدلال بسیار بالایی دارد. این افراد در زمینه های مختلف دارای اطلاعات و دانش هستند. همیشه می گوییم پیشگیری بهتر از درمان است. در مورد مباحث حقوقی نیز این موضوع صادق است. اگر قبل از انجام امور مهم مانند تنظیم قرارداد و یا ثبت سند از یک مشاوره حقوقی کمک بگیریم بعدها دیگر نیازی به طرح دعوا، شکایت، مراجعه به وکیل و هزینه های مربوط به این مشکلات نداریم.

حتی در هنگام بروز مشکل هم ابتدا باید با یک مشاور حقوقی مشورت نمود. این مشاورین صدها پرونده شبیه پرونده های ما را قبلا بررسی کرده اند و راه حل هایی برای این پرونده ها دارند. همچنین درصد موفقیت در هر پرونده را پیش بینی می کنند. به همین دلیل بهتر است قبل از هر گونه اقدام به انجام امور مختلف و حتی طرح شکایت ابتدا مشورت کرده و سپس با توجه به موارد ذکر شده اقدام نماییم.

اهمیت مشاوره حقوقی

درآمد بهترین وکیل در شهرک غرب

شاید همه ما کنجکاو باشیم که درآمد یک وکیل چقدر است؟ باید گفت که میزان دقیق و مشخصی برای میزان درآمد یک وکیل وجود ندارد. اما تحصیلات، دانش و تجربه بهترین وکیل درشهرک غرب میزان درآمد او تاثیر گذار است. طبیعتا هر چقدر این مشخصات در یک وکیل بیش تر باشد، احتمال موفقیت او در پرونده ها بیش تر است و به سبب آن وکیل بیش تر شناخته می شود و درآمد بیش تری دارد.

از سمت دیگر توجه زیاد به سابقه وکیل برای بسیاری از وکلا سبب بروز مشکلاتی می شود. اگر متقاضیان فقط به افراد مشهور مراجعه کنند طبیعتا وکلای تازه کار نمی توانند پرونده های زیادی را وکالت کنند و قطعا درآمد آن ها کم تر می باشد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم 10 تا از بهترین وکیل در شهرک غرب را به شما معرفی کنیم. همچنین گفتیم مراجعه به مشاوره حقوقی می تواند منجر به کاهش بسیاری از مشکلات حقوقی شود. میزان درآمد یک وکیل به سابقه و تجربه وی بستگی دارد. امیدواریم از مطالب ارائه شده استفاده برده باشید، از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بدید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی در مورد مطالب ذکر شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

آیا شهر در میزان حق الوکاله تاثیر دارد؟

بله در کلان شهر به دلیل بالا بودن تعداد شهروندان و به طبع بالا بودن تعداد پرونده ها مبلغ حق الوکاله بیش تر است.

کدام پرونده ها درآمد بیش تری دارند؟

پرونده های مربوط به دعاوی خانواده و ملک و اموال درآمد بیش تری دارند.

آیا درآمد وکلای زن و مرد تفاوتی با هم دارد؟

خیر درآمد وکیل به تخصص او بستگی دارد و جنسیت نقشی در آن ندارد.    

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا