وکیل

10 تا از بهترین وکیل در رفسنجان⭐️【سال1403】❤️

بسیاری از ما ممکن است با این سوال رو به رو شویم که بهترین وکیل در رفسنجان چه کسی است؟ یا این که فواید مراجعه به بهترین وکیل چیست؟ در این متن به چنین سوالاتی پاسخ داده می شود تا شما بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. در برخی از موارد به دلیل نداشتن آگاهی کافی و طی کردن مسیرهای اشتباه در مسیر پرونده، هزینه و وقت شخص هم به هدر خواهد رفت. پس بهتر است که انجام چنین اموراتی را به فرد متخصص بسپاریم. برای شناسایی یک وکیل خوب تا انتهای این مقاله در سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در رفسنجان چه کسی است؟

وکیل خوب کسی است که بتواند به بهترین نحو به وظایف خود عمل نماید و بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد. لازمه این امر این است که وکیل با وظایف خود آشنایی کامل داشته باشد و شرایط لازم برای انجام آن ها را فراهم نماید. در همین راستا وی باید به تحصیل در رشته حقوق و سایر رشته های مرتبط پرداخته باشد. تحصیلات مربوطه منجر به فراگیری قوانین کشور و احاطه کامل بر آن ها خواهد شد.

در مرحله بعد لازم است که بهترین وکیل در رفسنجان در آزمون وکالت شرکت نماید. برای یادگیری نحوه استفاده از قوانین برای دفاع از موکل نیاز به تجربه می باشد که از طریق دوران کارآموزی این تجربه به دست خواهد آمد. حال این فرد می تواند پروانه وکالت دریافت نموده و عنوان وکیل را کسب نماید. لازم است که هر وکیل برای موفقیت در یک یا چند شاخه حقوقی فعالیت خود را بیشتر نموده و تجربیات بیشتری کسب نماید. برای افزایش اطلاعات حقوقی خود می توانید سایر مقالات ما مانند بهترین وکیل ملکی در کرمان را در سایت وکیل چی مطالعه بفرمایید.

بهترین وکیل در رفسنجان چه کسی است؟

فواید مراجعه به بهترین وکیل

انتخاب وکیل و سپردن پرونه به وی هزینه هایی قابل توجهی را به موکلین تحمیل می نماید. طبیعتا این انتخاب باید آثار مثبتی را برای موکل به همراه داشته باشد تا صرف این هزینه را توجیه نماید. این موضوع که سطح اطلاعات و تجربه وکیل نسبت به افراد درگیر در پرونده بیشتر است موضوعی غیر قابل انکار است. طبیعتا داشتن آگاهی و تجربیات مشابه منجر به قرار گرفتن در مسیر درست خواهد بود. در نتیجه زمان پرونده کوتاه تر شده و شانس موفقییت هم افزایش می یابد.

حضور بهترین وکیل در رفسنجان سبب می شود که موکل احساس آرامش و آسودگی بیشتری داشته باشد. از طرف دیگر نیازی نیست که موکل درگیر رفت و آمدهای زمان بر به محاکم قضایی شود. تمامی مراحل کار توسط وکیل انجام می شود و به جز در مواقعی که دادگاه حضور وی را الزامی بداند، نیازی به حضور موکل نخواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل در رفسنجان را بشناسید!

حسین راکی

حسین راکی

جناب آقای حسین راکی وکیل و مشاور حقوقی استان کرمان هستند که در هم اکنون در رفسنجان  به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. آقای راکی با شهرداری، فرمانداری، بنیاد شهید و شورای شهر به عنوان مشاور حقوقی همکاری داشته اند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 2519 از کانون وکلا شدند و پس از آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. وکیل حسین راکی در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری توانا هستند اما در بخش پرونده های خانواده، مهریه و طلاق تخصص ویژه دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و شکوائیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی،  خارجی و بین المللی

آدرس: رفسنجان، خیابان شهید محمدی نژاد، مجتمع ستاره، طبقه دوم

مجید قاری زاده عباس آبادی

مجید قاری زاده عباس ابادی

آقای قاری زاده راد فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی در مقطع کارشناسی هستند. ایشان حدود یک دهه است که در رفسنجان به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. پروانه وکالت درجه یک به شماره 22284 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب آقای مجید قاری زاده عباس آبادی در سالیان وکالت خود موفق به کسب پیروزی های بسیاری در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری شده اند. ایشان همکاری با شرکت های مس سرچشمه، ارفع سازان، سبا فام و بسیاری از شرکت ها دیگر را در رزومه کاری خود دارند. این وکیل با تجربه در زمینه مشاوره های حقوقی هم بسیار موفق عمل نموده اند و توانسته اند پرونده های متعددی را به صلح و سازش برسانند و عنوان بهترین وکیل در رفسنجان را کسب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی

آدرس: رفسنجان، خیابان کارگر شمالی، کارگر 42، داخل کوچه، سمت راست، درب دوم

علی روح الامینی

علی روح الامینی

آقای علی روح الامینی یکی دیگر از وکلای سرشناس دادگستری استان کرمان هستند که سال ها است در رفسنجان فعالیت می کنند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 49158 از قوه قضاییه شده اند. جناب آقای روح الامینی بسیار تلاش گر، صادق، باهوش و نکته سنج هستند. ایشان در زمینه وکالت پرونده های خانواده، ارث و میراث، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، مناقصات و چک تسلط بالایی بر قوانین دارند. این وکیل عضو رسمی کانون وکلای دادگستری بوده و توانسته اند اعتماد موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • وکالت دعاوی زمین شهری و اوقاف و کلاهبرداری

آدرس: کرمان، رفسنجان

سیاوش آقاسی نیا

سیاوش آقاسی نیا

از دیگر وکلای توانمند در استان کرمان و رفسنجان می توان از جناب آقای سیاوش آقاسی نیا نام برد. ایشان کارشناس حقوق قضایی هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. پروانه وکالت شماره 51460  صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب آقای آقاسی نیا با به کارگیری دانش و تخصص خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مطلوب رسانده اند. به همین دلیل مردم ایشان را به عنوان بهترین وکیل در رفسنجان می شناسند. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعالیت بوده و برای حل و فصل مشکلات موکلین راه کارهای بسیاری را ارائه نموده اند. 

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل
 • وکالت دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، موجر و مستاجر و تخلیه

آدرس: رفسنجان، خیابان مدرس، رو به روی تالار عقیق

فاطمه ادیب نیا

فاطمه ادیب نیا

خانم ادیب نیا وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمان و شهر رفسنجان هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شدند. سرکار خانم فاطمه ادیب نیا با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند و برای بسیاری از مشکلات مردم چاره اندیشی نموده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی، کلیه اوراق قضایی
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت و شهرداری

آدرس: کرمان، رفسنجان، خیابان امام، رو به روی دادگستری سابق

محسن ارجمندی

محسن ارجمندی

جناب آقای ارجمندی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که سال ها است در رفسنجان به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند و به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر توانسته اند عنوان بهترین وکیل در رفسنجان را به دست آورند. آقای محسن ارجمندی با تکیه بر سواد حقوقی و مهارت های خود موفق به کسب نتایج مطلوب در پرونده های تحت وکالت خود شده اند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار مورد رضایت موکلین قرار گرفته است. این وکیل بسیار با اخلاق، منصف و تلاش گر هستند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی خانواده مانند نفقه و طلاق
 • تنظیم قراردادهای تجاری، داخلی، خارجی و بین المللی
 • تخصص در دعاوی جهاد کشاورزی، موجر و مستاجر و غیره

آدرس: رفسنجان، خیابان آذر، چهار راه آذر، ساختمان سحر، طبقه اول مبل آنتیک

نغمه ایرانمنش

نغمه ایرانمنش

سرکار خانم نغمه ایرانمنش وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در رفسنجان به فعتایت های حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و عضو کانون وکلای نیز می باشند. خانم ایرانمنش با کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان چندین سال است که به وکالت مشغول هستند و پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: کرمان، رفسنجان، خیابان بنفشه، کوچه شماره 14، انتهای کوچه

بایدها و نبایدهای کاری بهترین وکیل در رفسنجان

هر کار و حرفه ای دارای اصول و قواعد خاص خود می باشد که باید رعایت شود. وکلا نیز برای کسب موفقیت در حرفه خود بایدها و نبایدهایی دارند. از جمله بایدهای ای شغل این است که یک وکیل همواره باید به سوگند خود در زمینه احقاق حق پایبند باشد و از آن عدول نکند. وکیل موظف است با موکلین خود در نهایت احترام برخورد کند، حتی اگر آن ها متهم باشند. وی متعهد می باشد که تمام تلاش خود را برای کمک به موکل خود به کار بگیرد.

از طرف دیگر، یک وکیل حرفه ای هیچ گاه موفقیت پرونده را ضمانت نمی کند، زیرا هر چقدر هم که وکیل خبره باشد، ممکن است اتفاقات غیر قابل پیش بینی در مسیر پرونده رخ دهد. وکیل نباید با همکاران خود برخورد نامناسب داشته باشد، بلکه داشتن رفتار محترمانه در کنار رقابت سالم می تواند منجر به کسب محبوبیت گردد. وکیل باید از خیانت به موکل خود بپرهیزد و همواره به او وفادار باشد.

بایدها و نبایدهای کاری بهترین وکیل در رفسنجان

قانون مدنی چیست؟

هر کشوری برای بقای خود نیازمند تعریف قواعد و قوانین می باشد. مجموعه ای قوانینی که بر ارتباطات مردم یک جامعه با یکدیگر حاکم است را قانون مدنی می گویند. این قوانین معمولا قدمت بسیاری دارند و چارچوب اصلی حقوق کشور را خواهند ساخت. این قوانین مربوط به روابط قراردادی و غیر قراردادی افراد هستند و در عمل بر کلیه موارد حقوقی تاثیرگذار هستند.

قانون مدنی به مسائلی همچون طلاق، ازدواج، قراردادها، معملات و کلیه مواردی که در زندگی اجتماعیی احتمال رخداد دارند می پردازد. اساس کار محاکم قضایی نیز همین قانون می باشد و با توجه به حقوق افراد به پرونده های مختلف رسیدگی می شود.

کلام آخر

یک وکیل خوب می تواند با به کارگیری دانش و تخصص خود بهترین نتیجه را در پرونده به دست آورد. حضور یک وکیل کارکشته آثار مثبت بسیاری را به دنبال خواهد داشت. از جمله این که شانس موفقیت افزایش پیدا می کند و نیازی به حضور موکل نخواهد بود. اصولی و قواعدی در شغل وکالت وجود دارد که باید مورد توجه وکلا قرار بگیرد تا بتوانند به موفقیت شغلی دست یابند. اساس کار در کلیه پرونده ها قانون کشور از جمله قانون مدنی است. این قانون حقوق افراد جامعه را در ارتباط با یکدیگر تعیین می کند. امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله صمیمانه سپاس گزاریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات شما خوانندگان گرامی هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا