وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج⭐【سال1403】⚖️

طلاق توافقی روشی مسالمت آمیز برای پایان دادن به ازدواج است که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. این اقدام معمولا زمانی صورت می گیرد که هر دو طرف تصمیم به طلاق گرفته‌اند و تمایل به جدایی همراه با حفظ آرامش و دوری از هرگونه تنش دارند. هدف اصلی این مقاله، بررسی نقش و اهمیت وکیل در طلاق توافقی است. در این متن، به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج از قبیل: امیرعباس سوری، الهه قنبری، محمد حسن کیالها و محمدرضا افشار و … پرداخته ایم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج کیست؟

بهترین وکیل در گوهردشت کرج شخصی است که به صورت تخصصی در حوزه طلاق توافقی فعالیت داشته و با توجه به مهارت و توانایی که در این زمینه دارد در کوتاه ترین زمان ممکن حکم طلاق را بدون نیاز به حضور زوجین از دادگاه دریافت می کند. با توجه به این که در این نوع طلاق زوجین از قبل در مورد کلیه مسائل و تعهدات به تفاهم و توافق رسیده اند لذا دادگاه ضمن بررسی این توافق نامه و تایید آن گواهی عدم سازش را برای آنان صادر خواهد کرد. در خصوص طلاق توافقی، توافقات زوجین نسبت به امور اهمیت دارد و اولویت دادگاه می باشد.

بهترین وکیل طلاق توافقی کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج

بهترین وکیل طلاق توافقی دارای تجربه و سابقه کافی در امور حقوقی و خانواده می باشد و از بضاعت علمی و آگاهی بر اساس قوانین روز برخوردار است. بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج دارای شخصیت پر انرژی و مثبت بوده و از علم روانشناسی نیز بهره مند می باشد و برای ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان و همچنین ارائه جلسات مشاوره محیط مناسبی با دسترسی آسان را فراهم می کند.

از مهم ترین ویژگی های وکیل خانواده و به خصوص وکیل طلاق، این است که توانایی برقراری صلح را میان زوجین داشته باشد. از هم پاشیدگی خانواده عواقب زیادی را برای زوجین و بیشتر از همه برای فرزندان خانواده دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

شرایط طلاق توافقی به چه صورت است؟

همانطور که گفتیم طلاق توافقی به طلاقی گفته می شود که زوجین برای جدایی تفاهم دارند و هرگونه توافقی که در زمینه مسائل مالی و غیرمالی از قبیل حضانت فرزندان، مهریه، نفقه و غیره داشته باشند دادگاه آن را محترم دانسته و می پذیرد. البته به شرطی که توافقات فوق الذکر کاملا مکتوب بوده و به امضای طرفین رسیده باشد.

به عنوان مثال زوجین در این توافقنامه اعلام می کنند که زن مهریه خود را در ازای حق طلاق می بخشد و یا بالعکس این که زوجه تمام مهریه خود را به صورت یک جا و کامل از مرد دریافت می کند و یا در این مورد زوجین برای نحوه پرداخت با هم به توافق می رسند.

زوجینی که برای طلاق تفاهمی به بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج مراجعه می کنند در اولین مرحله وکیل در مورد توافقات میان زوجین از آن ها سوال کرده و بعد از تشکیل صورتجلسه در این مورد از زوجین تقاضا می کند که ذیل آن را امضا کنند. در مرحله بعد وکیل طلاق توافقی به وکالت از جانب زوجین برای ثبت دادخواست اقدام می کند و رای عدم سازش براساس توافق میان زوجین از جانب دادگاه خانواده صادر می شود.

شرایط طلاق توافقی به چه صورت است؟

حقوق زن در طلاق توافقی

زن در طلاق دارای حقوقی از جمله مهریه، نفقه، اجرت المثل و بسیاری حقوق دیگر است. اما همان طور که گفته شد، طلاق توافقی یعنی طلاقی که با توافق طرفین رخ می دهد. در این نوع طلاق، زن و مرد نسبت به همه موارد با یکدیگر به توافق می رسند. ممکن است زن با رضایت حقوق خود را ببخشد و یا همه را طلب نماید. اما از نظر قانونی تمام حقوق وی به او تعلق می گیرد. آن چه اهمیت دارد این است که موضوع مورد رضایت و توافق زن و مرد باشد.

اما در برخی موارد ممکن است توافق به این صورت باشد که زن در مقابل برخی از حقوق خود، حق دیگری را بگیرد. مثلا مرد در ازای بخشش مهریه، راضی به طلاق می شود یا زن برای گرفتن حضانت فرزندان از حق مهریه و نفقه خود بگذرد. گاهی هم ممکن است زوجین به این توافق برسند که زن مهریه خود را به صورت اقساطی و ماهیانه دریافت نماید. اما بهتر است که چنین تصمیماتی به صورت رسمی ثبت گردند تا پس از طلاق طرف مقابل نتواند نسبت به تعهدات خود بی توجهی و بی مسئولیتی نماید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در کرج

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج را بشناسید!

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

الهه قنبری

قنبری

الهه قنبری وکیل پایه 1 کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از 8 سال سابقه کار در حوزه وکالت و امور حقوقی در کرج و تهران می درخشد، رتبه برتر کانون وکلای دادگستری مرکز(سخت ترین کانون در ایران) و رتبه تک رقمی اختبار.

سوابق درخشان وکیل الهه قنبری:

کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و عضو هیئت علمی انتشارات اندیشه ارشد ،مولف کتاب اصول فقه نموداری از انتشارات اندیشه ارشد، مولف کتب آیین دادرسی مدنی و حقوق تجارت ،مشاور حقوقی شهرداری منطقه 22 تهران ،وکیل شرکت تجاری عراقی کرم المرتضی و شرکت داناک و صنایع الوان حیات تهران، با بیش از 500 پرونده با موفقیت 99درصد ،وکیل تعدادی از پیمانکاران بزرگ شهرداری تهران

تخصص های وکیل:

دعاوی حقوقی از جمله:

الزام به تنظیم سند /الزام به تحویل و تکمیل مبیع /مطالبه خسارت قراردادی/دعاوی تجاری/چک و سفته/تغییر نام و نام خانوادگی تضمینی/حذف نام همسر سابق از شناسنامه تضمینی

دعاوی ارث از جمله:

گواهی انحصار وراثت/تحریر ترکه/تقسیم ترکه و…

دعاوی خانواده از جمله:

بهترین وکیل طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن در کرج و تهران/نفقه/مهریه/اجرت المثل/نحله/طلاق یک طرفه و…

دعاوی کیفری از جمله :

خیانت در امانت/تغییر کاربری اراضی/رابطه نامشروع/کلاهبرداری/قتل غیر عمدی ناشی از تصادفات رانندگی/جعل/سرقت و…

تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی به صورت تخصصی و حرفه ای

آدرس: کرج

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۱۳۵۰۸

وب سایت: vakilyekta.com

Vakil-me.com

محمد حسن کیالها

محمد حسن کیالها

محمدحسن کیالها وکیل پایه یک دادگستری با 5 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده می باشند که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی معرفی می شوند ایشان همچنین در زمینه دعاوی دیگر نظیر ثبت و حقوقی نیز فعالیت دارند. وکالت دعاوی تملک آپارتمان ها، الزام به تنظیم سند، منابع طبیعی، دعاوی مالی و تجاری، فاکتو و برات توسط این وکیل کار آزموده پذیرفته می شود. ایشان دارای سابقه درخشانی در امر وکالت هستند که از طریق پشتکار و سواد بالای ایشان به دست آمده است.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید، واحد ۷۰۶

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار وکیل پایه یک دادگستری با 5 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و غیره می باشند که در زمینه پرونده های خانواده دارای تخصص بالایی هستند و دعاوی مربوط به طلاق توافقی را در زمان کوتاهی به نتیجه مورد نظرموکل خود می رسانند. ایشان با مشاوه های خود زوجین بسیاری را به آشتی ترغیب نموده اند و دعاوی آن ها را مختومه کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق اقتصادی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، بلوار امام خمینی، کوچه شقایق ۴، ساختمان بلوط ٣، طبقه ٣، واحد ١٢

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، ملکی وکیفری می باشند و درصد بالایی از پرونده های خانواده در زمینه طلاق توافقی را به نتیجه موفقیت آمیز رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج شناخته می شوند. داشتن سواد، آشنایی با روال دادگاه ها به خصوص دادگاه خانواده و تجارب بسیار از دلایل موفقیت ایشان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، ۵ غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد ۴

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی

خانم بحرکاظمی پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت شدند. ایشان سال ها است که در زمینه وکالت سابقه دارند و پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را نیز وکالت کرده و به پیروزی ختم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ·       13 سال سابقه وکالت
 • مدیر موسسه حقوقی صیانت پارسیان البرز

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج می باشند که 15 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی مختلف خانواده، ملکی و کیفری را دارند و جزو یکی از وکلای باتجربه و با تبحر در کرج شناخته می شوند. مراجعین ایشان از راهنمایی ها و مشاوره های این وکیل رضایت دارند و آن ها را مسبب حل مشکلات خود می دانند. کسب موفقیت در تعداد زیادی از پرونده های ایشان گواه اطلاعات حقوقی بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

سید احمد میرشاه

احمد میرشاه

سید احمد میرشاه وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری کرج می باشند ایشان بر قوانین مربوط به دعاوی طلاق توافقی تسلط کاملی دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده اند. ایشان سواد حقوقی کافی برای وکالت دعاوی مختلف ملکی، حقوقی، ثبتی و کیفری را دارند اما در حوزه خانواده بر قوانین تسلط بیشتری دارند و موفقیت های بیشتری کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

سعید صابر

سعید صابر

سعید صابر وکیل پایه یک دادگستری با 11 سال سابقه وکالت در کرج می باشند ایشان در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند و درصد بالایی از پرونده های طلاق توافقی را به نتیجه مثبت رسانده اند. جناب آقای صابر در طول سال های وکالت خود همواره در جهت حمایت از حقوق موکل خود تلاش نموده اند و همین موضوع سبب اعتماد مردم به ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهارراه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

غلامرضا تیموری

غلامرضا تیموری

غلامرضا تیموری وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشند ایشان بیش از 12 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و غیره را دارند و در پیگیری پرونده های طلاق توافقی از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند. وکیل غلامرضا تیموری تخصص ویژه ای در پیگیری پرونده های ارث و میراث، اعسار، سرپرستی و قیومیت، خرید و فروش اموال غیر منقول و دعاوی تجاری دارند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه یکی از وکلای پایه یک دادگستری در کرج می باشند که 8 سال سابقه وکالت در زمینه پیگیری پرونده های بیمه ای را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد 9

مشاوره های اجباری طلاق توافقی به چه صورت است؟

بر اساس آنچه که در ماده 25 قانون ذکر شده مشاوره جزء الزامات و تکالیف دادگاه خانواده در طلاق توافقی می باشد در حقیقت دادگاه خانواده بدون تایید مشاوره خانواده در عدم سازش میان زوجین گواهی عدم امکان سازش را برای آنان صادر نخواهد کرد. با توجه به این که در ماده قانونی مربوط به طلاق توافقی کلمه باید برای انجام مشاوره خانواده ذکر شده لذا دادگاه در این مورد هیچگونه اختیاری نداشته و قبل از صدور رای بایستی مشاوره انجام گیرد.

بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج روند پرونده در این مورد رادر مدت زمان کوتاهی انجام داده و زوجین تنها بایستی در این جلسات حضور یابند. در بخشنامه جدید طلاق توافقی به این نکات بسیار بهتر اهمیت داده شده است و شما می توانید با خواندن این نکات، بهتر اقدام به طلاق کنید.

مشاوره های اجبای طلاق توافقی به چه صورت است؟

چند جلسه مشاوره برای طلاق توافقی الزامی است و چقدر زمان می برد؟

حداقل 5 جلسه مشاوره برای زوجین الزامی است که فاصله میان هر جلسه نیز به شلوغی و یا خلوتی مرکز مشاوره بستگی دارد که البته حداقل پروسه زمانی میان جلسات 45 روز و حداکثر 3 ماه می باشد اگر می خواهید فاصله زمانی میان جلسات اجباری مشاوره قبل از طلاق را کمتر کنید.

بهترین وکیل طلاق در تبریز می تواند به خوبی در این زمینه به موکلین خود کمک کند و جلسات مورد نیاز را برای زوجین برگزار می کند تا مشکلشان را برطرف کند.

کلام آخر

با توجه به اهمیت بالا و تأثیری که طلاق توافقی بر زندگی افراد دارد، آشنایی با بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج امری ضروری و حیاتی است و سبب آرامش خاطر این گونه افراد می شود. در این مقاله ما هم سعی کردیم اطلاعاتی درباره ویژگی های بهترین وکیل، چند جلسه مشاوره برای طلاق توافقی الزامی است و چقدر زمان می برد؟ و … را در اختیارتان قرار دهیم تا با مراجعه به این مقاله از سایت وکیل چی، آگاهی کاملی در این زمینه داشته باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =

دکمه بازگشت به بالا