وکیلوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج ⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. زمانی که زوجین به این نتیجه می رسند که ادامه زندگی مشترک آن ها امکان پذیر نبوده و هر دوی آن ها تمایل به جدایی دارند می توانند برای طلاق توافقی اقدام کنند که البته زوج و زوجه برای این نوع طلاق بایستی هر دو بر سر مسائل و مواردی نظیر حضانت فرزندان، مهریه و نفقه و هر گونه تعهد، دیون و تکالیف به توافق رسیده و آن را به همراه دادخواست طلاق به دادگاه ارائه دهند و به منظور تسریع در روند پیگیری و رسیدگی پرونده زوجین می توانند مراحل انجام امور طلاق را به بهترین وکیل طلاق توافقی بسپارند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج کیست؟

بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج شخصی است که به صورت تخصصی در حوزه طلاق توافقی فعالیت داشته و با توجه به مهارت و توانایی که در این زمینه دارد در کوتاه ترین زمان ممکن حکم طلاق را بدون نیاز به حضور زوجین از دادگاه دریافت می کند. با توجه به این که در این نوع طلاق زوجین از قبل در مورد کلیه مسائل و تعهدات به تفاهم و توافق رسیده اند لذا دادگاه ضمن بررسی این توافق نامه و تایید آن گواهی عدم سازش را برای آنان صادر خواهد کرد.

بهترین وکیل طلاق توافقی کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج

بهترین وکیل طلاق در کرج دارای تجربه و سابقه کافی در امور حقوقی و خانواده می باشد و از بضاعت علمی و آگاهی بر اساس قوانین روز برخوردار است. بهترین وکیل خانواده در کرج علاوه بر علم وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده مدارک و مستندات کافی را برای دفاع از موکل خود و ارائه به دادگاه از قبل جمع آوری کرده و بدین ترتیب سعی دارد نتیجه پرونده را به نفع موکل خود دریافت نماید. بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج دارای شخصیت پر انرژی و مثبت بوده و از علم روانشناسی نیز بهره مند می باشد و برای ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان و همچنین ارائه جلسات مشاوره محیط مناسبی با دسترسی آسان را فراهم می کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج را بشناسید!

لیلا زارعی

لیلا زارعی

لیلا زارعی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج شناخته می شوند و درصد بالایی از پرونده های طلاق توافقی که به ایشان واگذار شده را در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. ایشان همچنین در دعاوی دیگر نظیر ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، خیابان مطهری، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه اول، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09126487265

محیا رضایی

محیا رضایی

محیا رضایی وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشند که در دعاوی خانواده دارای تخصص بوده و تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه طلاق، طلاق توافقی، مهریه و نفقه به موفقیت رسانده اند و به عنوان یکی از مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای خانواده معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • کارشناس امور قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان ۷ تیر، خیابان طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم، واحد ۴

شماره تماس: 09124625346

محمد حسن کیالها

محمد حسن کیالها

محمدحسن کیالها وکیل پایه یک دادگستری با 5 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده می باشند که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی معرفی می شوند ایشان همچنین در زمینه دعاوی دیگر نظیر ثبت و حقوقی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان امید، واحد ۷۰۶

شماره تماس: 09122613759

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار وکیل پایه یک دادگستری با 5 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و غیره می باشند که در زمینه پرونده های خانواده دارای تخصص بالایی هستند و دعاوی مربوط به طلاق توافقی را در زمان کوتاهی به نتیجه مورد نظرموکل خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق اقتصادی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، بلوار امام خمینی، کوچه شقایق ۴، ساختمان بلوط ٣، طبقه ٣، واحد ١٢

شماره تماس: 09122715701

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، ملکی وکیفری می باشند ودرصد بالایی از پرونده های خانواده در زمینه طلاق توافقی را به نتیجه موفقیت آمیز رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، ۵ غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد ۴

شماره تماس: 09121400953

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای کرج می باشند ایشان در حوزه دعاوی خانواده از تخصص ویژه ای برخوردارند و پرونده های زیادی را در زمینه طلاق توافقی به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ·       13 سال سابقه وکالت
 • مدیر موسسه حقوقی صیانت پارسیان البرز

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09121675896

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج می باشند که 15 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی مختلف خانواده، ملکی و کیفری را دارند و جزو یکی از وکلای باتجربه و با تبحر در کرج شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09121543655

سیداحمد میرشاه

احمد میرشاه

سید احمد میرشاه وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری کرج می باشند ایشان بر قوانین مربوط به دعاوی طلاق توافقی تسلط کاملی دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

سعید صابر

سعید صابر

سعید صابر وکیل پایه یک دادگستری با 11 سال سابقه وکالت در کرج می باشند ایشان در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند و درصد بالایی از پرونده های طلاق توافقی را به نتیجه مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهارراه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

شماره تماس: 09123614187

غلامرضا تیموری

غلامرضا تیموری

غلامرضا تیموری وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشند ایشان بیش از 12 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و غیره را دارند و در پیگیری پرونده های طلاق توافقی از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09124389924

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه یکی از وکلای پایه یک دادگستری در کرج می باشند که 8 سال سابقه وکالت در زمینه پیگیری پرونده های بیمه ای را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج معرفی می شوند. خانم مهدوی پناه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند و با توجه به دانش حقوقی بالایی که دارند اکثریت پرونده هایی را که وکالت کرده اند به نتیجه مثبت و موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد 9

شماره تماس: 09124665440

مشاوره های اجباری طلاق توافقی به چه صورت است؟

بر اساس آنچه که در ماده 25 قانون ذکر شده مشاوره جزء الزامات و تکالیف دادگاه خانواده در طلاق توافقی می باشد در حقیقت دادگاه خانواده بدون تایید مشاوره خانواده در عدم سازش میان زوجین گواهی عدم امکان سازش را برای آنان صادر نخواهد کرد. با توجه به این که در ماده قانونی مربوط به طلاق توافقی کلمه باید برای انجام مشاوره خانواده ذکر شده لذا دادگاه در این مورد هیچگونه اختیاری نداشته و قبل از صدور رای بایستی مشاوره انجام گیرد. بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج روند پرونده در این مورد رادر مدت زمان کوتاهی انجام داده و زوجین تنها بایستی در این جلسات حضور یابند.

در بخشنامه جدید طلاق توافقی به این نکات بسیار بهتر اهمیت داده شده است و شما می توانید با خواندن این نکات، بهتر اقدام به طلاق کنید.

مشاوره های اجبای طلاق توافقی به چه صورت است؟

چند جلسه مشاوره برای طلاق توافقی الزامی است و چقدر زمان می برد؟

حداقل 5 جلسه مشاوره برای زوجین الزامی است که فاصله میان هر جلسه نیز به شلوغی و یا خلوتی مرکز مشاوره بستگی دارد که البته حداقل پروسه زمانی میان جلسات 45 روز و حداکثر 3 ماه می باشد اگر می خواهید فاصله زمانی میان جلسات اجباری مشاوره قبل از طلاق را کمتر کنید.

بهترین وکیل طلاق در تبریز می تواند به خوبی در این زمینه به موکلین خود کمک کند و جلسات مورد نیاز را برای زوجین برگزار می کند تا مشکلشان را برطرف کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل طلاق توافقی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص طلاق توافقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا امکان وکالت و مشاوره غیرحضوری با وکیل طلاق توافقی وجود دارد؟

بله، پیش بردن دعاوی مربوط به طلاق توافقی می‌تواند غیر حضوری نیز صورت بگیرد خصوصا در مراحل اولیه اقدام برای طلاق توافقی

چه مدارکی برای اقدام به طلاق توافقی نیاز است؟

اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی، اصل و فتوکپی عقد نامه، شناسنامه و فتوکپی آن، کارت ملی و فتوکپی آن، گواهی عدم بارداری، وکالت نامه محضری، وکالت نامه وکیل طرفین.

آیا در طلاق توافقی زوجین می توانند ی کوکیل داشته باشند؟

خیر؛ مانند هر دعوی دیگر، وکیل طلاق توافقی نمی تواند وکالت هر دو طرف رو بپذیرد. بنابراین، در طلاق توافقی، وکیل خانم و آقا باید متفاوت باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا