وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در پیروزی✅【سال1403】❤️

زوجین هنگام ازدواج، به امید خوشبختی و داشتن یک زندگی طولانی مدت وارد خانواده مستقل خود می شوند. اما گاهی اوقات این ازدواج انتظاراتی که یک زوج از آینده خود دارند را برای آن ها تداعی نمی کند. گاهی مشکلات بین آن ها به قدری زیاد می‌شود که جدایی تنها راه حل پیش روی شان می باشد. طلاق ممکن است به یک چالش بین زوجین تبدیل شود و به راحتی قابل انجام نباشد. در این میان، وکلا می توانند به آن ها برای دریافت حق و حقوق شان و جدایی زود هنگام کمک کنند. از این رو ما در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل طلاق در پیروزی را به اهالی این منطقه معرفی خواهیم کرد، تا پایان مقاله همراه ما باشید.

طلاق و انواع آن

در دادگاه های هر شهر مراکزی وجود دارد که به دعاوی خانواده اختصاص یافته است. طلاق از جمله رایج ترین دعاوی مربوط به حوزه خانواده می باشد. قانون حمایت از خانواده، قوانین و مقررات و تبصره های جداگانه ای را برای پیشگیری از سستی و از هم گسستگی بنیان خانواده به تصویب رسانده است. از این رو برای طلاق انواع مختلفی در نظر گرفته می شود که هر کدام مراحل و شرایط متفاوتی دارند. انواع طلاق هم بر اساس قوانین و هم شرع طبقه بندی می شوند. اگر بخواهیم طلاق را در انواع مختلف دسته بندی کنیم باید بگوییم طلاق از دو نظر تقسیم می شود، یکی از لحاظ نحوه درخواست و دیگری نوع طلاق و شرایط بعد از آن.

انواع طلاق بر اساس نوع درخواست عبارتند از: درخواست طلاق از طرف مرد، درخواست طلاق از طرف زن و طلاق توافقی. بهترین وکیل طلاق در پیروزی می تواند به تمامی این امور رسیدگی نماید. درخواست از طرف مرد، نوعی از طلاق است که از جانب مرد مطرح شده و با توجه به این که حق طلاق با اوست، مراحل کمی راحت تر است و تنها نیاز دارد که تمامی حقوق و مطالبات زن را پرداخت کند و یا این که رضایت او را برای بخشش آن جلب نماید.

طلاق از طرف زن کمی سخت تر از درخواست مرد است، چرا که حق طلاق با مرد بوده و تنها تحت شرایط خاصی می تواند درخواست طلاق نماید که اگر شرایط عسر و حرج برای او برقرار باشد، می تواند با استناد به آن ها از همسرش جدا شود. طلاق توافقی نیز راحت ترین نوع طلاق محسوب می‌ شود. چرا که زوجین پیش از ارائه دادخواست بر سر هر چیزی با یکدیگر به تفاهم می رسند و بدون چالش و مشکل برای جدایی اقدام می کنند. وکلایی همچون بهترین وکیل طلاق در تهران می تواند این درخواست را در کم ترین زمان ممکن به سرانجام برساند.

طلاق و انواع آن

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در پیروزی

ویژگی هایی که برای بررسی وکلا و انتخاب بهترین وکیل طلاق در پیروزی از بین آن ها وجود دارد، خصوصیات مشترک تمامی وکلای برجسته حوزه طلاق و دعاوی خانواده در هر کجای کشور است. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشند:

 • تسلط به قوانین مدنی و مواد مربوط به قانون حمایت از خانواده، طلاق و قدرت تجزیه و تحلیل آن ها
 • داشتن تجربه لازم در خصوص دفاع از موکلین در پرونده هایی با موضوعات طلاق یک طرفه و دو طرفه
 • برخورداری از علم روانشناسی برای القای حس آرامش به موکل و تلاش برای برقراری صلح بین زوجین و یا توافق با طرف مقابل
 • پیگیر بودن و تلاش مداوم برای کسب بهترین نتیجه از پرونده و تحقق حقوق موکل خود
 • پرهیز از سودجویی و منفعت طلبی

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

 10 تا از بهترین وکیل طلاق در پیروزی را بشناسید!

مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

مریم خداوردیان یکی از وکلای برجسته و مطرح در شرق تهران است که غالبا وکالت پرونده های خانواده و طلاق را برعهده می‌گیرد، چرا که ایشان در زمینه این گونه دعاوی دارای تجربه بالایی بوده و حوزه تخصصی ایشان می باشد. از این رو خانم خداوردیان یکی از بهترین وکیل طلاق در پیروزی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه راهکارهای مفید با درصد موفقیت بالا
 • تنظیم انواع اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری یا غیر حضوری
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

آدرس: پیروزی، بلوار ابوذر، نبرد جنوبی، خیابان ده حقی، جنب 35 متری شاهد، پلاک 91، طبقه 2، واحد 3

نفیسه سپهری پور

نفیسه سپهری پور

خانم نفیسه سپهری پور از جمله کسانی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در پیروزی محسوب می شود. شماره پروانه وکالت ایشان 17285 است که از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز به ایشان اعطا گردید است.خانم سپهری پور در تنظیم و نگارش انواع دادخواست ها و لایحه ها بسیار ماهر بوده و با اصطلاحات حقوقی کاملا آشنا می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • تخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: پیروزی، خیابان 17 شهریور، خیابان گوته، پلاک 8

شایان دادجوی

شایان دادجوی

از دیگر وکلایی که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در پیروزی به شمار می رود، آقای شایان دادجوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان در انواع دعاوی خانواده و دعاوی حقوقی مانند طلاق، مهریه، دعاوی بانکی، چک و سفته و دعاوی ملکی دارای تجربه و تخصص می باشد.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن انواع لوایح قضایی و دادخواست و شکایت نامه ها
 • وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ثبتی

آدرس: پیروزی، نبرد جنوبی، قبل از دادگاه خانواده شماره یک، تقاطع خیابان ده حقی، پلاک 246، طبقه 4

اسماعیل سلوکی

اسماعیل سلوکی

آقای اسماعیل سلوکی یکی از بهترین وکیل طلاق در پیروزی می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و ملکی، ثبتی و کیفری و خانواده را دارد. از ویژگی‌های ایشان، قدرت تجزیه و تحلیل مطالب و قوانین و تسلط به آن ها، قدرت بیان قوی و پشتکار و ممارست فراوان است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی
 • متخصص در دعاوی خانواده، ملکی و بانکی

آدرس: پیروزی، خیابان شکوفه، کوچه صابری، پلاک یک، واحد 5

علی اصغر فلاح

علی اصغر فلاح

علی اصغر فلاح از جمله وکلای برجسته در زمینه دعاوی خانواده، خدمات مهاجرتی و ارائه وکالت به ایرانیان مقیم خارج از کشور می باشد. ایشان در خصوص دعاوی طلاق و مهریه دارای تجربه و موفقیت‌های زیادی می باشد. از این رو، یکی از بهترین وکیل طلاق در پیروزی به شمار می رود. آقای فلاح به قوانین مدنی مسلط بوده و به خوبی می داند که با استفاده از کدام یک از مواد و تبصره ها می تواند گره پرونده را باز کند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه دهنده مشاور حضوری و غیر حضوری در زمینه موضوعات مختلف
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • نوشتن لایحه ها و انواع دادخواست ها و دیگر اوراق قضایی
 • وکالت پرونده های حقوقی کیفری و ثبتی

آدرس: پیروزی، خیابان دماوند، روبروی خیابان افشاری

طلاق خلع چه نوع طلاقی است؟

خلع در لغت به معنی جدا شدن و کنده شدن می باشد و طلاق خلع نیز به این معنی است که زن از همسرش جدا شده و خود را از وضعیتی که دارد نجات می دهد. طلاق خلع نوعی طلاق توافقی بین زن و شوهر است که به درخواست زن انجام می شود. این توافق به گونه ای است که در این شرایط کسی که متقاضی طلاق می باشد، تنها زن است و باید به هر نحوی شده همسرش را برای جدایی راضی کند.

همان طور که می دانیم به طور پیش فرض در عقد دائم حق طلاق به مرد تعلق می گیرد و زن نیز به عنوان مهریه حقوقی را می تواند از همسرش درخواست کند. زمانی که زن در زندگی مشترک به این نتیجه می‌رسد که دیگر نمی تواند این زندگی را تحمل کند و علت آن نیز تنفر از همسرش و عدم تحمل اوست، می تواند درخواست طلاق خلع را به صورت فردی و یا به کمک بهترین وکیل طلاق در پیروزی به مراجع قضایی ارائه دهد‌. اما آنچه که در طلاق خلع مهم است و مورد بحث قرار می‌گیرد، نحوه رضایت مرد برای طلاق است.‌

طبق قانون و شرع در صورت عدم موافقت مرد، زن باید فدیه ای را به همسرش ببخشد که اغلب به اندازه مبلغ مهریه می باشد. آقایان در برخی موارد نیز برابر موافقت با طلاق مبلغی بیش از مهریه می‌خواهند. یعنی علاوه بر بخشش مهریه زن مجبور به پرداخت مبلغی مازاد به مرد برای موافقت با طلاق می شود. در این شرایط زن آزادی و رهایی خود را به مادیات ترجیح می دهد.

طلاق خلع چه نوع طلاقی است؟

مدت عده چقدر است؟

طبق ماده 1152 قانون مدنی کشور، مدت عده طلاق و ابطال عقد، مدت سه طهر می باشد. عده به مدت زمانی گفته می شود که به زوجین برای برگشت به زندگی مشترک و ابطال طلاق شان فرصت داده می شود.اگر در این مدت طلاق باطل می شود که مرد با نیت برگشتن به زندگی مشترک به زن برگردد.

در مواردی که طلاق از نوع رجعی باشد، زن بعد از سه بار پاکی از دوران عادت ماهانه با رجوع مردقادر است به زندگی مشترک بازگردد. در صورتی که زن در دوران یائسگی باشد، این مدت سه ماه در نظر گرفته می شود. همچنین در صورتی که باکره باشد برای او عده در نظر گرفته نمی شود و طلاق از نوع طلاق بائن محسوب می شود. همچنین در صورت فوت مرد، زن باید مدت عده را نگه دارد که مهم ترین علت آن جلوگیری از اختلاط نسل می باشد.

کلام آخر

سعی داشتیم در این مقاله طلاق و انواع آن را برای شما شرح دهیم، همچنین 5 تا از بهترین وکیل طلاق در پیروزی را با ذکر آدرس واطلاعات برای شما معرفی نمودیم. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات سازنده شما در سایت وکیل چی هستیم.

اگر زنی عده نگه ندارد چه می شود؟

عقد او باطل است و از شش تا دو سال یا از سه تا دوازده میلیون ریال محکوم خواهد شد.

آیا طلاق عسر و حرج نیازی به دادن مهریه دارد؟

 طلاق به دلیل عسر و حرج شرعیت ندارد بلکه فقط در موارد خاصی حاکم شرع یا وکیل خاص او می توانند طلاق دهند.

چه زمانی، زن می تواند از حاکم شرع، در خواست طلاق کند؟

اگر شوهری از انجام حقوق همسرش خود‌داری کند وپس از اجبار حاکم شرع به رعایت یکی از دو امر (طلاق و یا حسن معاشرت) نتیجه گرفته نشود زن می تواند از حاکم شرع درخواست طلاق کند.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا