وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل در مهریه در کاشان❤️【سال1403】⭐

 مهریه مهم ترین حق زن در زندگی مشترک است که به عنوان دین است و باید توسط زوج پرداخت شود. در صورت دادخواست زوجه مبنی بر دریافت مهریه، پرونده ای در این زمینه تشکیل می شود. دعاوی این حوزه، پیچیدگی های خاص خود را دارند که بهتر است برای کسب نتیجه دلخواه از یک فرد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک گرفت. اما شناسایی وکلای خبره در زمینه خانواده و مهریه، یکی از چالش های این افراد است. هدف از نگارش این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کاشان است. اگر شما هم درگیر پرونده طلاق و مهریه هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در کاشان چه کسی است؟

وکیل فردی است که از طرف فردی دیگر وکالت برای انجام امور مشخصی دارد. وکیل مدافع برای دفاع از موکل در برابر قانون وکالت دارد. این وکیل در صورتی اجازه وکالت در دادگاه را دارد که پروانه وکالت پایه یک دریافت کرده باشد. وکیل مهریه در دعاوی این بخش تعداد زیادی پرونده ها را وکالت کرده و به نتیجه رسانده است و به همین دلیل هم تجربه بالایی دارد.

بهترین وکیل مهریه در کاشان به کلیه قوانین حوزه خانواده و طلاق اشراف دارد. لازم است که وکیل فعال در این زمینه با قوانین اسلامی و فقه هم آشنایی داشته باشد تا بتواند به خوبی از موکل خود دفاع کند. وکیل مهریه می تواند وکالت زوج و یا زوجه را به عهده داشته باشد و در هر کدام از این حالت ها وظایف متفاوتی را بر عهده خواهد داشت.

بهترین وکیل طلاق در کاشان باید بتواند در صورت عدم پرداخت مهریه توسط زوج، از راه های مختلف حقوق زوجه را احیا نماید. از طرف دیگر وی باید توانایی اثبات دلایل محکه پسند برای طلاق از طرف مرد را داشته باشد تا زوج از پرداخت نفقه و اجرت المثل معاف گردد.

بهترین وکیل مهریه در کاشان چه کسی است؟

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مهریه

پرونده های حوزه خانواده و مهریه جزو دعاوی هستند که دریافت مشاوره حقوقی در آن ها اهمیت ویژه ای دارد. حتی در بسیاری از موارد، مشاوره سبب منصرف شدن زوج از تصمیم دریافت مهریه است. مهریه حق زن است و او می تواند هر زمان بخواهد حق خود را طلب نماید، اما معمولا این درخواست در زمان طلاق مطرح خواهد شد. مشاوره باعث می شود که زوجین نسبت به عواقب قانونی تصمیم خود مطلع شوند و امکان سازش بین آن ها افزایش می یابد.

بهترین وکیل مهریه در کاشان، می تواند باعث آشتی زوجین شود. در صورتی که زن و شوهر بخواهند به مسیر خود ادامه دهند، مشاور می تواند بهترین و کوتاه ترین مسیر را به آن ها نشان دهد. امکان تدوین دادخواست، شکوائیه و کلیه اوراق قضایی توسط وکیل مهریه بدون اعطای وکالت هم وجود دارد. در این روش می توان با پرداخت هزینه ای کمتر از راهنمایی های حقوقی یک فرد متخصص بهره مند شد.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کاشان را بشناسید!

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته حوزه و دانشگاه، خبره و باتجربه در حل وفصل دعاوی مردم نیز می باشد.
ایشان با بیست سال سابقه مدیریت در موسسه حقوقی نسیم صبح سعادت، با سوابق درخشان در حصول نتیجه در پرونده های ملکی، تقسیم ارث، دیه، چک، خانواده و دیگر امور حقوقی وکیفری است و دارای گواهینامه داوری بین المللی هم می باشد. آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی دارای سوابق درخشان در قبول وکالت از اشخاص حقیقی و حقوقی متبحر در تنظیم انواع قراردادهای داخلی وبین المللی نیز است و معروف به حسن خلق در برخورد با ارباب رجوع و پاسخگویی بی وقفه به ایشان با انگیزه و پرتلاش برای احقاق حقوق موکلان، حضور هر روزه و مستمر در دفتر کار و پیگیری مداوم پرونده ها را نیز به بهترین شکل انجام می دهد.

آدرس: کاشان، فاز ۲ ناجی آباد، بلوار بوستان، مقابل دادگستری، نبش شبنم ۱۰، طبقه فوقانی فروشگاه عسل، پلاک ۱۸۲، واحد ۴

شماره همراه: 09124888492

شماره تماس: 03155433659

نصرت اله غزالی

نصرت اله غزالی

از وکلای توانا و معروف استان اصفهان می توان از آقای نصرت اله غزالی نام برد که در حال حاضر در کاشان فعالیت می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 8455 هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. جناب آقای غزالی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. ایشان در زمینه دعاوی ملکی تخصص ویژه دارند و به همین دلیل هم توانسته اند اعتماد موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده، طلاق و مهریه
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند شکوائیه ها

آدرس: کاشان، میدان معلم، خیابان بهشتی، خیابان زیارتی

زهره صباغیان

زهره صباغیان

سرکار خانم صباغیان وکیل و مشاور حقوقی استان اصفهان هستند که در کاشان به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 2273 شدند و فعالیت خود را آغاز نمودند. خانم صباغیان در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری توانا هستند اما در بخش پرونده های خانواده، مهریه و طلاق تخصص ویژه دارند و به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل مهریه در کاشان شناخته شده اند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان نشانه سواد حقوقی، تجربه و توانایی های این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و لایحه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: کاشان، میدان امام حسین، خیابان ملا محسن، مجتمع الماس شهر، طبقه 3، واحد 304

مرضیه کرباسی

مرضیه کرباسی

سرکار خانم مرضیه کرباسی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان اصفهان و شهر کاشان هستند. ایشان موفق شدند پروانه وکالت شماره 1100 را دریافت نمایند. خانم کرباسی به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. در کارنامه کاری خانم کرباسی همکاری با شرکت ها و سازمان های مختلف دیده می شود. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و سواد حقوقی این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: کاشان، چهار راه آیت الله کاشانی، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع سجاد، طبقه 3، واحد 17

سید میثم رضویه

سید میثم رضویه

آقای رضویه یکی دیگر از وکلای دادگستری بنام استان اصفهان هستند که سال ها است در کاشان فعالیت می کنند. ایشان بسیار تلاش گر، صادق، با اخلاق و منصف هستند. جناب آقای سید میثم رضویه پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 47869 از قوه قضاییه شدند. وکالت پرونده های خانواده، ارث و میراث، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، مناقصات و چک توسط ایشان پذیرفته می شود. به دلیل کسب پیروزی در دعاوی خانواده ایشان عنوان بهترین وکیل مهریه در کاشان را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی

آدرس: کاشان، بلوار دانش، دانش 23، مجتمع امین، طبقه 4، واحد 3

علیرضا نقدی

علیرضا نقدی

یکی دیگر از وکلای خوب و فعال در استان اصفهان جناب آقای علیرضا نقدی می باشند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارند. آقای نقدی چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان با وکالت پرونده های خود ثابت نموده اند توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند، اما در بخش خانواده و مهریه بر قوانین مسلط تر هستند. وکیل علیرضا نقدی همچنین توانسته اند تعدادی از دعاوی را نیز با مشاوره حقوقی به صلح سازش برسانند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری، غیر حضوری و آنلاین

آدرس: کاشان، خیابان آیت الله کاشانی، جنب بانک دی، مجتمع اخوان، طبقه اول، واحد 7

رضا الیاسی

رضا الیاسی

جناب آقای رضا الیاسی جزو وکلای معروف و توانمند کاشان است که سال ها است به وکالت پرونده های حقوقی و کیفری می پردازد. تعداد پرونده های موفق بسیاری در حوزه های مختلف در رزومه ایشان به چشم می خورد اما به دلیل فعالیت و موفقیت بیشتر در حوزه خانواده، عنوان بهترین وکیل مهریه در کاشان به این وکیل با تجربه اختصاص داده شده است. آقای الیاسی مشاور حقوقی موفقی هستند و در این زمینه موفقیت های چشم گیری را نیز کسب کرده اند. ایشان دارای ویژگی های بارزی از جمله صداقت، تعهد، مسئولیت پذیری و پشتکار هستند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در وکالت پرونده های ملکی مانند منابع طبیعی و شهرداری
 • پذیرش دعاوی حوزه خانواده مانند استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و مهریه

آدرس: کاشان، مهرگان، خیابان ام البنین

محسن خیری

محسن خیری

آقای محسن خیری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران هستند و دکترای تخصصی خود را نیز در همین رشته کسب نموده اند. ایشان سال ها است به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در کاشان فعالیت می نمایند. آقای خیری از سواد حقوقی و تجربه لازم برای وکالت دعاوی مختلف برخوردار هستند اما در برخی زمینه ها به خصوص بخش خانواده بر قوانین مسلط تر بوده و موفق عمل نموده اند. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره ها و راهنمایی های ایشان حل  فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند.

تخصص و مهارت:

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی گوناگون

آدرس: کاشان، بلوار دانش، نبش دانش 21، طبقه دوم

هزینه بهترین وکیل مهریه در کاشان

حق الوکاله، مبلغی که وکلا به عنوان دست مزد پیگیری پرونده دریافت می کنند. این مبلغ به نوع پرونده بستگی دارد و در عاوی مختلف متفاوت است. پرونده های موجود در دادگاه ها به دو دسته مالی و غیر مالی تقسیم می شوند. در پرونده های مهریه که در دسته دعاوی مالی قرار دارد هزینه وکیل بستگی به میزان مال پرونده دارد. به این صورت که درصد مشخصی از ارزش مالی پرونده، دست مزد وکیل خواهد بود. در واقع دست مزد وکیل به مبلغ مهریه بستگی دارد و به صورت درصد مشخصی از میزان مهریه است.

 اما در نهایت این وکیل و موکل هستند که باید میزان دست مزد را تعیین کنند و در خصوص به توافق برسند. این مبلغ باید به میزانی باشد که رضایت وکیل را به همراه داشته باشد و همچنین برای موکل هم قابل پرداخت باشد. تخصص و توانمندی وکیل هم از دیگر مواردی است که در مبلغ توافق شده تاثیر می گذارد. طبیعی است که هزینه وکیل حرفه ای بالاتر باشد.

هزینه بهترین وکیل مهریه در کاشان

نکات مهم در خصوص طلب مهریه

زوجه برای مطالبه مهریه خود، می تواند از طریق اداره ثبت و دادگاه اقدام نماید. هر یک از این روش ها، مراحل خاص خود را دارد، اما نکاتی در خصوص این دو مرجع وجود دارد که توجه به آن ها ضروری است. در صورتی که مهریه از طریق اداره ثبت پیگیری شود، نرخ سکه با توجه به قیمت زمان درخواست تعیین می شود و اگر در فاصله زمانی درخواست و پرداخت مهریه، قیمت سکه تغییر نماید، تغییری در مهریه ایجاد نمی شود. اما در دادگاه مهریه به نرخ روز تعیین و پرداخت می شود.

درخواست مهریه از طریق اداره ثبت، امکان بازداشت زوج را فراهم نمی کند، در صورتی که در دادگاه می تواند شوهر را بازداشت نمود. معمولا دریافت مهریه از طریق اداره ثبت زمان و هزینه کمتری را نسبت به دریافت مهریه از دادگاه را به دنبال دارد.

کلام آخر

 در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کاشان را به شما معرفی کردیم. وکیل مهریه فردی است که از طرف زوجه برای دریافت مهریه و یا از طرف زوج برای کمک به او انتخاب می شود. این فرد دارای دانش حقوقی برای پیگیری چنین پرونده هایی می باشد. هر یک از زوجین در مسیر پرونده مهریه می توانند مشاوره حقوقی دریافت کنند و از این طریق بهترین نتایج را کسب کنند. هزینه وکیل مهریه به میزان مهریه و تخصص وکیل دارد. راه های مختلفی برای مطالبه مهریه وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان آموزنده و کاربردی بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا