وکیل

10 تا از بهترین وکیل کاشان⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کاشان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. وکالت یکی از ضروری ترین شغل ها برای جوامع می باشد. زیرا با توجه به گستردگی جوامع و افزایش رشد جمعیت ممکن است افراد با مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری مواجه شوند و قانون گذار نیز به منظور حفظ آرامش قوانینی را برای هر کدام از این مسائل و مشکلات تعیین نموده است که تسلط بر این قوانین تنها توسط بهترین وکیل امکان پذیر خواهد بود. اگر شما هم درگیر مشکلات حقوقی شده اید و به دنبال شناخت یک وکیل خوب هستید، تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کاشان چه کسی است؟

وکیل فردی است که در رشته حقوق تحصیل کرده و بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در یکی از حوزه های حقوقی به صورت تخصص شروع به فعالیت کند و به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور شود. به عبارتی دیگر بهترین وکیل کاشان شخصی حقوقی یا حقیقی است که در طی عقد قراردادی به عنوان نمایند موکل خود در مراجع قضایی حضور پیدا کرده و وظیفه دفاع از او را بر عهده دارد.

بهترین وکیل اصفهان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری به موکلین خود مشاوره می دهد و مناسب ترین راه حل قانونی برای دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه در کمترین زمان ممکن را به آنان پیشنهاد می دهد. این وکیل نسبت به قوانین حقوقی و مدنی کشور آگاهی کامل داشته و در به کارگیری آن ها هم توانا است. یک وکیل خوب با روال قانونی و مراحل دادرسی دعاوی مختلف آشنا است و برنامه وکالت خود را با توجه به این مراحل تعیین می نماید تا هر اقدامی را در زمان موثر خود انجام دهد.

وکیل با تجربه برای انجام وظایف خود و حمایت از موکل خود باید صبر بالای داشته باشد. همچنین لازم است با دقت به جزئیات پرونده، تلاش نماید به نکات کلیدی برای حل آن دست یابد. بهترین وکیل وقت شناس بوده و هر کاری را در زمان مناسب خود انجام می دهد و در جلسات دادگاه شرکت می نماید.

بهترین وکیل در کاشان چه کسی است؟

هزینه بهترین وکیل کاشان

موکل باید در قبال انجام امورات مختلفی که توسط وکیل انجام می شود، هزینه ای را به عنوان حق الوکاله به وی بپردازد. میزان این مبلغ برای دعاوی مختلف متفاوت است، برای مثال در دعاوی ملکی حق الوکاله وکیل بر اساس ارزش ملک تعیین می شود. به این صورت که مطابق تعرفه تعیین شده، درصد مشخصی از ارزش ملک به عنوان دست مزد به وکیل تعلق می گیرد. در نتیجه هر چه ارزش آن بیشتر باشد میزان حق الزحمه وکیل هم بیشتر خواهد بود.

شهری که خدمات مربوطه در آن انجام می شود هم در میزان حق الوکاله وکیل موثر است. زندگی در شهرهای بزرگ هزینه بیشتری دارد و دست مزدهای مختلف هم درچنین شهرهایی بالاتر می باشد. از دیگر موارد تاثیر گذار در هزینه وکیل می توان به تخصص و شهرت وی اشاره کرد. طبیعی است که هر چه وکیل با تجربه تر و ماهرتر باشد، احتمال کسب موفقیت بیشتر خواهد بود. چنین وکیلی مسلما شهرت زیادی نیز دارد و به همین دلیل دست مزد او هم بیشتر است.

اما مهم تر از همه این موارد، توافق طرفین است که میزان حق الوکاله را مشخص می نماید. ممکن است وکیل بنا به دلایل مختلف تمایل به دریافت هزینه کمتری داشته باشد و یا موکل بخواهد هزینه و دست مزد بیشتری به وکیل بپردازد. نکته مهم در این زمینه رضایت و توافق وکیل و موکل است.

وظایف بهترین وکیل کاشان

یک وکیل حرفه ای برای کسب درآمد بیشتر نیاز به مراجعین بیشتر دارد. برای جذب موکل هم وکیل باید با انجام وظایف خود و کسب نتیجه مطلوب در پرونده های مختلف رضایت موکلین خود را جلب نماید. برخی از وظایف یک وکیل خوب به شرح زیر است.

 • بهترین وکیل کاشان به مراجعه کنندگان خود در حوزه های مختلف قانونی باید مشاوره ارائه داه و راه حل هایی که برای پیگیری پرونده او مناسب است را به او پیشنهاد دهد.
 • وکیل موظف است بعد از تنظیم و امضای قرارداد وکالت به عنوان نماینده موکل خود در جلسات دادگاه حضور پیدا کند.
 • تهیه و تنظیم قراردادها، نامه های اداری و قضایی، پیش نویس ها و هرگونه مدارک و اسناد مورد نیاز برای درج در پرونده جهت پیشبرد امور حقوقی و قضایی از دیگر وظایف وکیل می باشد.
 • شرکت در جلسات و مذاکره ها به منظور کشف اطلاعات و جمع آوری مدارک و شواهد جهت ارائه به دادگاه و دفاع از موکل

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کاشان را بشناسید!

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته حوزه و دانشگاه، خبره و باتجربه در حل وفصل دعاوی مردم نیز می باشد.
ایشان با بیست سال سابقه مدیریت در موسسه حقوقی نسیم صبح سعادت، با سوابق درخشان در حصول نتیجه در پرونده های ملکی، تقسیم ارث، دیه، چک، خانواده و دیگر امور حقوقی وکیفری است و دارای گواهینامه داوری بین المللی هم می باشد. آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی دارای سوابق درخشان در قبول وکالت از اشخاص حقیقی و حقوقی متبحر در تنظیم انواع قراردادهای داخلی وبین المللی نیز است و معروف به حسن خلق در برخورد با ارباب رجوع و پاسخگویی بی وقفه به ایشان با انگیزه و پرتلاش برای احقاق حقوق موکلان، حضور هر روزه و مستمر در دفتر کار و پیگیری مداوم پرونده ها را نیز به بهترین شکل انجام می دهد.

آدرس: کاشان، فاز ۲ ناجی آباد، بلوار بوستان، مقابل دادگستری، نبش شبنم ۱۰، طبقه فوقانی فروشگاه عسل، پلاک ۱۸۲، واحد ۴

شماره همراه: 09124888492

شماره تماس: 03155433659

مهدی ذاکری

مهدی ذاکری

مهدی ذاکری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای مدرک گواهینامه داوری بین المللی و سوابق بالای وکالتی می‌باشد. با رضایتی که موکلین و مراجعین از ایشان داشته اند، به عنوان یکی از بهترین وکیل در کاشان از نگاه مردم انتخاب و شناخته شده است.

ایشان وکیلی باسواد، کار بلد و موفق در پرونده‌ های:

 • کلیه دعاوی خانوادگی
 • دعاوی حقوقی
 • اختلافات قردادی
 • کلیه دعاوی ارث
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی ثبتی
 • دیه چک
 • کلیه شکایات کیفری
 • تنظیم تخصصی انواع قراردادها
 • می باشدکه موفق به پرونده های زیادی دراین زمینه گردیده است.

آدرس: کاشان، بلواربوستان، مقابل دادگستری، نبش شبنم ۱۰، طبقه فوقانی فروشگاه عسل، طبقه اول، واحد۳، دفتروکالت مهدی ذاکری

شماره همراه: ۰۹۱۳۳۶۳۹۳۸۴

شماره تماس: ۰۳۱۵۵۴۳۳۶۵۹ _ ۰۳۱۵۵۴۳۳۶۵۸

زهرا امیری

زهرا امیری

زهرا امیری وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در کاشان هستند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، خانواده،کیفری، ملکی، امور ثبتی و قراردادها، شهرداری، تملک آپارتمان ها و بیمه ای سابقه وکالت دارند و جزو یکی از وکلای باتجربه در کاشان شناخته می شوند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نموده و از ایشان مشاوره دریافت نمایند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده هایی که وکالت آن ها را بر عهده داشته اند نشانه توانایی بالای ایشان در امر وکالت است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: کاشان، بلوار خاندائی، جنب امداد حوادث سازمان آب

نیره شیخ زاده

نیره شیخ زاده

نیره شیخ زاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهر کاشان می باشند. ایشان در بررسی و حل و فصل پرونده های حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به این پرونده ها دارند ضمن ارائه مشاوره، وکالت و پیگیری پرونده ها در مراجع قضایی را نیز بر عهده گرفته و آن را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود می رساند. سابقه همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: کاشان، چهارراه آیت اله کاشانی، بالاتر از پاساژ ملت، جنب تهران طب، ساختمان 110، طبقه فوقانی

محمد روحی نوش آبادی

محمد روحی نوش آبادی

محمد روحی نوش آبادی وکیل پایه یک در کاشان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود در زمینه ارائه مشاوره و قبول وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل کاشان معرفی می شوند. آقای روحی وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند اما در دعاوی خانواده، استرداد جهیزیه، کلاهبرداری، تقلب، خیانت در امانت و دعاوی املاک متخصص هستند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم قراردادها، دادخواست ها و لوایح

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، پاساژ صفویه، طبقه 2، واحد 32

منیر السادات قندچی

منیر السادات قندچی

منیرالسادات قندچی وکیل پایه یک و فعال در حوزه رسیدگی به پرونده های کیفری، ملکی، طلاق، مهریه، نفقه و غیره هستند. ایشان با تسلطی که بر قوانین و مقررات حقوقی و کیفری دارند توانسته اند با پشتکار و تلاش پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود برسانند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت درجه یک فعالیت در عرصه وکالت را آغاز نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، مجتمع تجاری اداری صفویه، طبقه 4، واحد 4

عبدالله تابنده

عبدالله تابنده

عبدالله تابنده وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در کاشان می باشند. ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری، بیمه ای و مالیاتی سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کاشان علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کاشان، خیابان آیت اله کاشانی، سه راه غزنوی، مجتمع نارون، طبقه دوم

الهه باسمه چی

الهه باسمه چی

الهه باسمه چی وکیل پایه یک در شهر کاشان می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین حقوقی و کیفری پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند. وکالت دعاوی مختلف مانند مهریه، اعسار، الزام به تنظیم سند، کلاهبرداری و بسیاری از دعاوی دیگر توسط ایشان پذیرفته می شود. مشکلات بسیاری از موکلین و مراجعین ایشان با مشاوره های خانم باسمه چی حل گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری

آدرس: کاشان، چهار راه شاهد، ابتدای خیابان جانبازان، ساختمان آقای استاد زاده، طبقه 3، واحد 7

حسام حسینی

حسام حسینی

حسام حسینی یکی از بهترین وکیل کاشان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در زمینه بررسی و حل و فصل دعاوی مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و با تجربه و پشتکار عالی و همچنین تسلطی که بر قوانین دارند توانسته اند با دریافت نتیجه مطلوب از پرونده هایی که وکالت آن را قبول کرده اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • تنظیم انواع اظهارنامه

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، خیابان شاهد، نبش کوچه شهید نجیب، پلاک 58

مرضیه کرباسی

مرضیه کرباسی

مرضیه کرباسی وکیل پایه یک و یکی از با سابقه ترین وکلای حرفه ای در شهر کاشان می باشند. ایشان سوابق درخشانی در پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه شناخته می شوند. هدف ایشان در کلیه دعاوی دفاع از حق و پایبندی به اصول اخلاقی است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، برات، چک و سفته

آدرس: کاشان، چهار راه آیت اله کاشانی، خیابان آیت اله کاشانی، مجتمع سجاد، طبقه سوم، واحد 17

ویژگی های بهترین وکیل کاشان

افرادی که به صورت تخصصی در حوزه وکالت فعالیت دارند لازم است که از ویژگی های متناسب با شغل خود برخوردار باشند که در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل کاشان اشاره می کنیم:

 • وکیل باید برای موفقیت در شغل وکالتی خود از ویژگی های مهرورزی و خدمت برخوردار باشد، در واقع وکیل باید تعهد و خدمت به موکلین خود را برای دستیابی به موفقیت در مشکل حقوقی که پیش رو دارند در سرلوحه کار خود قرار دهد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل کاشان برخورداری از مهارت های ارتباطی است به این معنا که وکیل باید به صورت دائم با موکل خود و هر فردی که به نوعی مخاطب پرونده در دست اقدام است ارتباط داشته باشد و توانایی بالایی در زمینه روش های ارتباطی از قبیل ارسال ودریافت ایمیل، مکاتبات رسمی و غیره را داشته باشند.
 • وکیل در هر حوزه ای از حقوقی و کیفری که فعالیت می کند باید بر قوانین و مقررات آن حوزه تسلط کاملی داشته باشد البته در این زمینه تجربه نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.
 • وکیل باید بتواند در حرفه خود خلاقیت نیز داشته باشد، زیرا هر فردی که درگیر پرونده های قضایی و حقوقی می شود مشکلات و مسائل خاص خود را دارد از این رو بهترین وکیل کاشان باید بتواند برای هر کدام از موکیلن خود راه حلی جدید متناسب با شخصیت و مشکل آن ها ارائه دهد.
ویژگی های بهترین وکیل در کاشان

مزایای مراجعه به بهترین وکیل در کاشان

هنگام کمک گرفتن از وکیل نیازی ندارید که وقت خود را در دادگاه ها و محاکم قضایی هدر رهید. از طرف دیگر خیال شما آسوده است که فردی با تجربه و ماهر در امور حقوقی از حق شما دفاع می نماید و از این بابت نگرانی ندارید. قرار گرفتن در محیط دادگاه خود سبب ایجاد استرس و نگرانی خواهد شد، با داشتن یک وکیل از این استرس ها در امان خواهید بود.

زمانی که شما ناچار هستید در محاکم قضایی حضور یابید، چه به عنوان شاکی باشید و چه به عنوان متشاکی، باید اوراقی از قبیل دادخواست، شکوائیه، دفاعیه و یا اوراق بسیار دیگری را تدوین نمایید. در صورتی که وکیل داشته باشید، انجام این امور به عهده وکیل شما خواهد بود. حتی گاهی نیاز است که برای پیگیری پرونده به سایر محاکم قضایی و یا ارگان های دیگر مراجعه نمایید که وکیل شما انجام این امور را به عهده دارد.

وکیل در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

 • برای حوزه فعالیتی وکلای هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و آن ها می توانند بعد از اخذ پروانه وکالت در هر کدام از حوزه ها که تمایل دارند فعالیت داشته باشند. همانطور که می دانید حوزه فعالیت وکیل پایه یک بسیار گسترده است که از آن جمله می توان به دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی امور ثبتی، دعاوی ثبت احوال و غیره اشاره کرد.

بهترین وکیل کاشان باید بتواند بر تمامی قوانین و مقررات این دعاوی تسلط و اشراف کاملی داشته باشد و در صورت قبول وکالت هر کدام از این حوزه ها پرونده مورد نظر را با استناد به قوانین و به نفع موکل خود با موفقیت پشت سر بگذارد.

 • البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که بهترین وکیل کاشان نیاز نیست که حتما در تمامی حوزه های وکالتی فعالیت داشته باشد بلکه با توجه به قوانین پیچیده و تبصره ها و آیین نامه هایی که برای هرکدام از حوزه های مختلف حقوقی و کیفری وجود دارد فعالیت در تمامی آن ها امری غیر ممکن خواهد بود.
 • لذا وکیل می تواند یک یا چند شاخه مرتبط را به عنوان حوزه فعالیت تخصصی خود انتخاب کرده و بر روی مسائل و قوانین آن ها تمرکز داشته باشد و از این طریق نه تنها کیفیت فعالیت وکالتی خود را افزایش داده بلکه با تجربه ای که کسب می کند موفقیت در اکثریت پرونده هایی که وکالت آن را قبول کرده حتمی خواهد بود.
وکیل در چه حوزه های فعالیت می کند؟

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل کاشان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

آیا وکیل پایه یک دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت می گیرد؟‌

خیر وکلا شماره قرارداد محصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

آیا وکیل پایه حیطه تخصصی نیز دارد؟

مسائل حقوقی بسیار گسترده و متنوع هستند وکلا نیز در زمینه‌های تخصصی فعالیت می‌کنند تا تجربه کسب کنند و بتوانند مسائل مربوط به یک زمینه را به خوبی حل و فصل کنند.

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه چیست؟

وکیل پایه یک دادگستری پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری دریافت کرده اما وکیل قوه قضاییه پروانه خود را از مرکز وکلا قوه قضاییه دریافت می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 1 =

دکمه بازگشت به بالا