وکیل

10 تا از بهترین وکیل کاشان ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کاشان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. وکالت یکی از ضروری ترین شغل ها برای جوامع می باشد. زیرا با توجه به گستردگی جوامع و افزایش رشد جمعیت ممکن است افراد با مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری مواجه شوند و قانونگذار نیز به منظور حفظ آرامش قوانینی را برای هر کدام از این مسائل و مشکلات تعیین نموده است که تسلط بر این قوانین تنها توسط بهترین وکیل امکان پذیر خواهد بود.

بهترین وکیل کاشان چه کسی است؟

وکیل فردی است که در رشته حقوق تحصیل کرده و بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در یکی از حوزه های حقوقی به صورت تخصص شروع به فعالیت کند و به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور شود. به عبارتی دیگر بهترین وکیل کاشان شخصی حقوقی یا حقیقی است که در طی عقد قراردادی به عنوان نمایند موکل خود در مراجع قضایی حضور پیدا کرده و وظیفه دفاع از او را بر عهده دارد.

بهترین وکیل اصفهان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری به موکلین خود مشاوره می دهد و مناسب ترین راه حل قانونی برای دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه در کمترین زمان ممکن را به آنان پیشنهاد می دهد.

بهترین وکیل در کاشان چه کسی است؟

وظایف وکیل

 • بهترین وکیل کاشان به مراجعه کنندگان خود در حوزه های مختلف قانونی باید مشاوره ارائه داه و راه حل هایی که برای پیگیری پرونده او مناسب است را به او پیشنهاد دهد.
 • وکیل موظف است بعد از تنظیم و امضای قرارداد وکالت به عنوان نماینده موکل خود در جلسات دادگاه حضور پیدا کند.
 • تهیه و تنظیم قراردادها، نامه های اداری و قضایی، پیش نویس ها و هرگونه مدارک و اسناد مورد نیاز برای درج در پرونده جهت پیشبرد امور حقوقی و قضایی از دیگر وظایف وکیل می باشد.
 • شرکت در جلسات و مذاکره ها به منظور کشف اطلاعات و جمع آوری مدارک و شواهد جهت ارائه به دادگاه و دفاع از موکل

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کاشان را بشناسید!

محمدرضا خراط زاده

محمدرضا خراط زاده

محمدرضا خراط زاده وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر کاشان هستند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کاشان معرفی می شوند.

آقای خراط زاده دارای تخصص و سوابق بالایی در پیگیری و رسیدگی به پرونده هایی است که وکالت آن ها را بر عهده گرفته و درصد بالایی از این پرونده ها را نیز به نتیجه مثبت و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی و بانک صادرات

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، ساختمان پاساژ سفید، طبقه دوم، واحد ب 5

شماره تماس: 09104504588

سید حمید حسینی یزدلی

سید حمید حسینی یزدلی

سید حمید حسینی یزدلی یکی از وکلای پایه یک در شهر کاشان می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و باتجربه و تسلطی که بر قوانین دارند بهترین و مناسب ترین راه حل های قانونی را به موکلین خود پیشنهاد می دهند تا در مدت زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کاشان، خیابان بهشتی، کوچه آزادی 11، مجتمع نور، طبقه 2، واحد 14

شماره تماس: 09132622186

زهرا امیری

زهرا امیری

زهرا امیری وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران هستند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، خانواده،کیفری، ملکی، امور ثبتی و قراردادها، شهرداری، تملک آپارتمان ها و بیمه ای سابقه وکالت دارند و جزو یکی از وکلای باتجربه در کاشان شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: کاشان، بلوار خاندائی، جنب امداد حوادث سازمان آب

شماره تماس: 09136894414

نیره شیخ زاده

نیره شیخ زاده

نیره شیخ زاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهر کاشان می باشند. ایشان در بررسی و حل و فصل پرونده های حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به این پرونده ها دارند ضمن ارائه مشاوره، وکالت و پیگیری پرونده ها در مراجع قضایی را نیز بر عهده گرفته و آن را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود می رساند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: کاشان، چهارراه آیت اله کاشانی، بالاتر از پاساژ ملت، جنب تهران طب، ساختمان 110، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09133643747

محمد روحی نوش آبادی

محمد روحی نوش آبادی

محمد روحی نوش آبادی وکیل پایه یک در کاشان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود در زمینه ارائه مشاوره و قبول وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل کاشان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، پاساژ صفویه، طبقه 2، واحد 32

شماره تماس: 09135333694

منیر السادات قندچی

منیر السادات قندچی

منیرالسادات قندچی وکیل پایه یک و فعال در حوزه رسیدگی به پرونده های کیفری، ملکی، طلاق، مهریه، نفقه و غیره هستند. ایشان باتسلطی که بر قوانین و مقررات حقوقی و کیفری دارند توانسته اند با پشتکار و تلاش پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، مجتمع تجاری اداری صفویه، طبقه 4، واحد 4

شماره تماس: 09131631702

عبدالله تابنده

عبدالله تابنده

عبدالله تابنده وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در کاشان می باشند. ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری، بیمه ای و مالیاتی سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کاشان علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کاشان، خیابان آیت اله کاشانی، سه راه غزنوی، مجتمع نارون، طبقه دوم

شماره تماس: 09132767180

الهه باسمه چی

الهه باسمه چی

الهه باسمه چی وکیل پایه یک در شهر کاشان می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین حقوقی و کیفری پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: کاشان، چهار راه شاهد، ابتدای خیابان جانبازان، ساختمان آقای استاد زاده، طبقه 3، واحد 7

شماره تماس: 09132609407

حسام حسینی

حسام حسینی

حسام حسینی یکی از بهترین وکیل کاشان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در زمینه بررسی و حل و فصل دعاوی مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و با تجربه و پشتکار عالی و همچنین تسلطی که بر قوانین دارند توانسته اند با دریافت نتیجه مطلوب از پرونده هایی که وکالت آن را قبول کرده اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، خیابان شاهد، نبش کوچه شهید نجیب، پلاک 58

شماره تماس: 09133637140

مرضیه کرباسی

مرضیه کرباسی

مرضیه کرباسی وکیل پایه یک و یکی از با سابقه ترین وکلای حرفه ای در شهر کاشان می باشند. ایشان سوابق درخشانی در پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کاشان، چهار راه آیت اله کاشانی، خیابان آیت اله کاشانی، مجتمع سجاد، طبقه سوم، واحد 17

شماره تماس: 09133612190

ویژگی های بهترین وکیل کاشان

افرادی که به صورت تخصصی در حوزه وکالت فعالیت دارند لازم است که از ویژگی های متناسب با شغل خود برخوردار باشند که در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل کاشان اشاره می کنیم:

 • وکیل باید برای موفقیت در شغل وکالتی خود از ویژگی های مهرورزی و خدمت برخوردار باشد، در واقع وکیل باید تعهد و خدمت به موکلین خود را برای دستیابی به موفقیت در مشکل حقوقی که پیش رو دارند در سرلوحه کار خود قرار دهد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل کاشان برخورداری از مهارت های ارتباطی است به این معنا که وکیل باید به صورت دائم با موکل خود و هر فردی که به نوعی مخاطب پرونده در دست اقدام است ارتباط داشته باشد و توانایی بالایی در زمینه روش های ارتباطی از قبیل ارسال ودریافت ایمیل، مکاتبات رسمی و غیره را داشته باشند.
 • وکیل در هر حوزه ای از حقوقی و کیفری که فعالیت می کند باید بر قوانین و مقررات آن حوزه تسلط کاملی داشته باشد البته در این زمینه تجربه نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.
 • وکیل باید بتواند در حرفه خود خلاقیت نیز داشته باشد، زیرا هر فردی که درگیر پرونده های قضایی و حقوقی می شود مشکلات و مسائل خاص خود را دارد از این رو بهترین وکیل کاشان باید بتواند برای هر کدام از موکیلن خود راه حلی جدید متناسب با شخصیت و مشکل آن ها ارائه دهد.
ویژگی های بهترین وکیل در کاشان

وکیل در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

 • برای حوزه فعالیتی وکلای هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و ان ها می توانند بعد از اخذ پروانه وکالت در هر کدام از حوزه ها که تمایل دارند فعالیت داشته باشند. همانطور که می دانید حوزه فعالیت وکیل پایه یک بسیار گسترده است که از آن جمله می توان به دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی امور ثبتی، دعاوی ثبت احوال و غیره اشاره کرد.

بهترین وکیل کاشان باید بتواند بر تمامی قوانین و مقررات این دعاوی تسلط و اشراف کاملی داشته باشد و در صورت قبول وکالت هر کدام از این حوزه ها پرونده مورد نظر را با استناد به قوانین و به نفع موکل خود با موفقیت پشت سر بگذارد.

 • البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که بهترین وکیل کاشان نیاز نیست که حتما در تمامی حوزه های وکالتی فعالیت داشته باشد بلکه با توجه به قوانین پیچیده و تبصره ها و آیین نامه هایی که برای هرکدام از حوزه های مختلف حقوقی و کیفری وجود دارد فعالیت در تمامی آن ها امری غیر ممکن خواهد بود.
 • لذا وکیل می تواند یک یا چند شاخه مرتبط را به عنوان حوزه فعالیت تخصصی خود انتخاب کرده و بر روی مسائل و قوانین آن ها تمرکز داشته باشد و از این طریق نه تنها کیفیت فعالیت وکالتی خود را افزایش داده بلکه با تجربه ای که کسب می کند موفقیت در اکثریت پرونده هایی که وکالت آن را قبول کرده حتمی خواهد بود.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل کاشان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

آیا وکیل پایه یک دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت می گیرد؟‌

خیر وکلا شماره قرارداد محصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

آیا وکیل پایه حیطه تخصصی نیز دارد؟

مسائل حقوقی بسیار گسترده و متنوع هستند وکلا نیز در زمینه‌های تخصصی فعالیت می‌کنند تا تجربه کسب کنند و بتوانند مسائل مربوط به یک زمینه را به خوبی حل و فصل کنند.

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه چیست؟

وکیل پایه یک دادگستری پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری دریافت کرده اما وکیل قوه قضاییه پروانه خود را از مرکز وکلا قوه قضاییه دریافت می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا