وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان⭐【سال1403】⚖️

تعدادی از بهترین وکیل ملکی در کاشان طبق تحقیقات وکیل چی:

  • امیرحسین حیدرزاده دماوندی (فاز ۲ ناجی آباد)
  • مهدی علی بیگی (میدان امام خمینی)
  • سید حسام الدین میرعظیمی (کاشان)
  • نیره شیخ زاده (چهار راه آیت الله کاشانی)
  • رضا اسکندری لپری (کاشان)
  • حجت اله محلوجی (خیابان شهید بهشتی)
  • سید مصطفی میری خزاقی (بلوار امام رضا)
  • حسن شعبانی (خیابان بهشتی)

هدف از تهیه این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان است. دعاوی مربوط به املاک و اختلافات این بخش در دسته پرونده های ملکی قرار دارند. این دعاوی ممکن است حقوقی و یا کیفری باشند که باید در دادگاه های ذی صلاح مورد بررسی قرار بگیرند. پیگیری هر یک از این انواع دعاوی متفاوت بوده و نیاز به تجربه و تسلط بر قوانین دارد. در برخی موارد، ارزش مالی پرونده های ملکی بسیار بالا است و کوچکترین اشتباه منجر به خسارات مالی فراوانی می شود. از این رو بهتر است برای کسب نتایج خوب از یک وکیل ملکی حرفه ای کمک بگیریم. در صورتی که شما هم نیاز به یافتن یک وکیل ملکی دارید، تا انتهای این مقاله با ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در کاشان چه کسی است؟

وکیل ملکی به کسی گفته می شود که در پیگیری دعاوی ملکی تخصص دارد. دعاوی ملکی هم به آن دسته از پرونده ها گفته می شود که مربوط به ملک و املاک می باشد. وکیل ملکی پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق و کسب پروانه وکالت، فعالیت حقوقی خود را آغاز می نماید. چنین وکیلی مدت زمان زیادی را صرف مطالعات حقوقی در زمینه املاک نموده و تعداد بیشتری از این پرونده ها را وکالت نموده است.

بهترین وکیل ملکی در کاشان، سابقه درخشانی را در دعاوی ملکی کسب نموده و درصد بالایی از این پرونده ها را با موفقیت به سرانجام می رساند. فنون مذاکره، روابط متقابل اصولی و توجه به وظایف محوله از جمله نکاتی است که مورد توجه وکیل قرار دارد. در امورات ملکی، تنظیم قراردادها و مبایعه نامه اهمیت زیادی دارد که با کمک بهترین وکیل خانواده در کاشان به بهترین شکل انجام می شود و از ایجاد مشکلات آتی جلوگیری می نماید.

بهترین وکیل ملکی در کاشان چه کسی است؟

نحوه فعالیت بهترین وکیل ملکی در کاشان

وکیل ملکی باید ابتدا یک جلسه معارفه را با موکل ترتیب دهد و پرونده را به صورت همه جانبه مورد بررسی قرار بدهد. در صورتی که پرونده در حیطه تخصص و کار او باشد، پس از انجام توافقات لازم، وکالت پرونده را بپذیرد. در این مرحله باید، وکیل نوع پرونده را مشخص نماید که در دسته دعاوی حقوقی قرار دارد یا کیفری. سپس با توجه به این موضوع دادخواست و یا شکوائیه لازم را تنظیم نموده و ارائه دهد.

بهترین وکیل ملکی در کاشان، باید ماده و تبصره های مورد استفاده در پرونده را مشخص نموده و در جهت آن ها اقدام به جمع آوری مدارک و مستندات لازم نماید. وی در کلیه جلسات دادگاه شرکت می نماید و دفاعیه های قرا و مفید خود را به محضر دادگاه ارائه می نماید. وکیل ملکی باید درخواست تجدید نظر و واخواهی را نیز در صورت نیاز انجام دهد. وکیل موظف است تا به نتیجه رساندن پرونده به انجام وظایف خود بپردازد.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان را بشناسید!

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته حوزه و دانشگاه، خبره و باتجربه در حل وفصل دعاوی مردم نیز می باشد.
ایشان با بیست سال سابقه مدیریت در موسسه حقوقی نسیم صبح سعادت، با سوابق درخشان در حصول نتیجه در پرونده های ملکی، تقسیم ارث، دیه، چک، خانواده و دیگر امور حقوقی وکیفری است و دارای گواهینامه داوری بین المللی هم می باشد. آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی دارای سوابق درخشان در قبول وکالت از اشخاص حقیقی و حقوقی متبحر در تنظیم انواع قراردادهای داخلی وبین المللی نیز است و معروف به حسن خلق در برخورد با ارباب رجوع و پاسخگویی بی وقفه به ایشان با انگیزه و پرتلاش برای احقاق حقوق موکلان، حضور هر روزه و مستمر در دفتر کار و پیگیری مداوم پرونده ها را نیز به بهترین شکل انجام می دهد.

آدرس: کاشان، فاز ۲ ناجی آباد، بلوار بوستان، مقابل دادگستری، نبش شبنم ۱۰، طبقه فوقانی فروشگاه عسل، پلاک ۱۸۲، واحد ۴

شماره همراه: 09124888492

شماره تماس: 03155433659

مهدی علی بیگی

مهدی علی بیگی

جناب آقای مهدی علی بیگی از وکلای توانمند استان اصفهان هستند که در حال حاضر در به ارائه خدمات حقوقی به مردم کاشان می پردازند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق و گرایش حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 860 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای مهدی علی بیگی در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و در حوزه املاک هم فعالیت دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های خانواده، ارث و وصیت و طلاق
 • تخصص در دعاوی اموال منقول مانند خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله احختلاف در مالکیت، زمین شهری و تخلیه

آدرس: کاشان، میدان امام خمینی، خیابان اباذر2، جنب بیمه البرز، شعبه مرکزی، پلاک 32، طبقه اول

سید حسام الدین میرعظیمی

سید حسام الدین میر عظیمی

از وکلای توانا و معروف استان اصفهان می توان از آقای میرعظیمی نام برد که در حال حاضر در شهر کاشان فعالیت می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 24291 از کانون وکلا هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. جناب آقای سید حسام الدین میرعظیمی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. ایشان در زمینه دعاوی ملکی تخصص ویژه دارند و به همین دلیل هم توانسته اند لقب بهترین وکیل ملکی در کاشان را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: کاشان

نیره شیخ زاده

نیره شیخ زاده

سرکار خانم نیره شیخ زاده وکیل و مشاور حقوقی استان اصفهان هستند که در کاشان فعالیت می نمایند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارنده پروانه وکالت صادره از قوه قضاییه به شماره 17561 می باشند. خانم شیخ زاده حدود یک دهه سابقه حقوقی در وکالت دعاوی مختلف را در کارنامه کاری خود دارند. درصد بالای موفقیت های این وکیل در پرونده های تحت وکالت خود، نشانه سواد بالا و توانمندی های ایشان است. صداقت، تلاش و پاسخگویی درست و مناسب به سوالات حقوقی مراجعین از ویژگی های برجسته وکیل نیره شیخ زاده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده
 • قبول وکالت دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت و سرقفلی

آدرس: کاشان، چهار راه آیت الله کاشانی، بالاتر از پاساژ ملت، جنب تهران طب، ساختمان 110، طبقه فوقانی

رضا اسکندری لپری

رضا اسکندری لپری

آقای اسکندری هم از دیگر وکلای خوب و شناخته شده اصفهان هستند که موفق شده اند پروانه وکالت پایه یک به شماره 50336 را دریافت نمایند. ایشان با آشنایی با مراحل و نحوه پیگیری پرونده های مختلف توانسته اند موفقیت های قابل قبولی را کسب نمایند. وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود اما در پرونده های کلاهبرداری، سرقت، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر تخصص دارند. جناب آقای رضا اسکندی لپری موفق شدند عنوان بهترین وکیل ملکی در کاشان را به دست آورند. مشاوره های ایشان هم منجر به حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تهیه اوراق قضایی مختلف
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی

آدرس: اصفهان، کاشان

حجت اله محلوجی

حجت اله محلوجی

از دیگر وکلایی که در استان اصفهان فعال هستند می توان از آقای محلوجی نام برد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکترای این رشته هستند. جناب آقای حجت اله محلوجی  سابقه دریافت پروانه وکالت به شماره 2336 از کانون وکلا را دارند. ایشان سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های ثبتی، کیفری، خانواده و غیره را دارند. تخصص ایشان در پرونده های مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی، دعاوی مربوط به جواهرات و اشیاء گرانبها، املاک، الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه است. ایشان با بانک سپه و شرکت های بازرگانی و تجاری سابقه همکاری داشته اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی حقوقی
 • ارائه مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، خیابان زین العابدین، مجتمع نیکان، طبقه زیرزمین، واحد 8

سید مصطفی میری خزاقی

سید مصطفی میر خزاقی

آقای سید مصطفی میری خزاقی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در کاشان به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک را از قوه قضاییه دریافت کردند و پس از آن شروع به وکالت نمودند. آقای میری به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. ایشان به دلیل کسب پیروزی های متعدد در پرونده های ملکی، عنوان بهترین وکیل ملکی در کاشان را کسب نموده اند. علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و سواد حقوقی این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند

آدرس: کاشان، بلوار امام رضا، مجتمع سیمان، بلوک 3، واحد 13

حسن شعبانی

حسن شعبانی

جناب آقای حسن شعبانی جزو وکلای خوب هستند که سال ها است در عرصه وکالت در کاشان فعالیت دارند. پرونده های زیادی توسط ایشان تحت وکالت قرار گرفته اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین انجامیده اند. کارنامه کاری آقای شعبانی با پیروزی های متعدد و اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل با تجربه، درخشان شده است. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار تاثیرگذار است و سبب حل و فصل مشکلات بسیاری شده است. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و تلاش ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین این وکیل شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: کاشان، خیابان بهشتی، رو به روی خیابان زیارتی، خیابان زین العابدین کاشانی، ساختمان نیکان، طبقه 2، واحد 5

ویژگی های بهترین وکیل ملکی

یک وکیل برای کسب موفقیت در شغل و حرفه خود نیاز به داشتن ویژگی های بسیاری دارد. بهترین وکیل شدن در حوزه کاری خود کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تلاش و کسب مهارت های بسیاری دارد. مهم ترین نکته ای که مردم برای انتخاب وکیل به آن دقت می کنند، سواد حقوقی و تجربه است که میزان موفقیت وکیل در پرونده های قبلی گویای این توانایی ها است. 

 یک وکیل خوب اعتماد به نفس بالایی دارد و با این ویژگی خود می تواند از دانش خود بهترین بهره برداری را نماید. از دگیر ویژگی های مهم وکیل ملکی، قدرت تحلیل شرایط، قوانین و مدارک پرونده است. این توانایی به وکیل کمک می کند با تحلیل مدارک موجود و همچنین استدالال از قوانین نتایج موافق با منافع موکل خود را به دست آورد.

 سخنور بودن وکیل هم از مواردی است که منجر به کسب نتایج مطلوب خواهد شد. اخلاق خوب و حرفه ای وکیل هم از از دیگر ویژگی هایی است که برای وکیل اهمیت زیادی دارد.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی

وکیل سرقفلی

سرقفلی یکی از موارد موجود در بحث ملک و املاک است که به صورت اختصاصی به املاک تجاری مربوط می باشد. این مقوله در گذشته با عنوان حق کسب و پیشه مطرح بوده است اما امروزه تفاوت هایی با آن دارد. ممکن است فردی ملک تجاری را اجاره نماید و با تلاش فراوان شغل خود را رونق دهد. ممکن است پس از پایان مدت قرارداد، مالک، ملک خود را پس بگیرد. این قانون برای حمایت از مستاجرین و برای پیشگیری از چنین مشکلاتی ایجاد شده است.

مطابق قوانین مربوط به سرقفلی، مالک نمی تواند پس از پایان قرارداد ملک تجاری، مستاجر را از آن بیرون کند. اگر به هر دلیلی و بدون رضایت مستاجر، موجر بخواهد چنین اقدامی انجام دهد، باید حق کسب و پیشه را پرداخت نماید.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کاشان را به شما معرفی نمودیم. وکیل ملکی در زمینه دعاوی ملکی اطلاعات حقوقی و تجربه بالا دارد. پیگیری چنین پرونده هایی نیازمند داشتن ویژگی های خاص از جمله اعتماد به نفس می باشد. پیگیری پرونده های ملکی نیازمند انجام مراحل و اقدامات مختلفی است که باید توسط وکیل انجام شود. سرقفلی یکی از مباحث بخش املاک است که در جهت حفظ منافع مستاجر و در خصوص املاک تجاری مطرح است. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید و آموزنده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا