وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کاشان⚡【سال1403】⭐️

یکی از مشکلاتی که در خانواده ممکن است رخ دهد، معضل طلاق است. این موضوع می تواند به دلیل وجود مشکلات مختلف ایجاد شود و عواقب بسیاری را نیز در پی داشته باشد. برای این که زوجین از یکدیگر جدا شوند باید گواهی عدم سازش از دادگاه را دریافت کنند. دریافت این گواهی نیازمند طی کردن مراحل مختلف می باشد. در واقع باید ابتدا دادخواست طلاق از طرف زوجین مطرح شده و پرونده توسط دادگاه مورد بررسی قرار بگیرد. وکیل خانواده نسبت به انجام این مراحل آگاهی دارد و می تواند به زوجین در این مسیر یاری برساند. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کاشان را به شما معرفی می نماییم. در صورت نیاز به چنین وکیلی، تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در کاشان چه کسی است؟

طلاق در حوزه دعاوی خانواده قرار دارد که نیازمند مراجعه به وکیل خانواده می باشد. وکیل خانواده کسی است که پس از دریافت پروانه وکالت خود، بیشتر به وکالت پرونده های این بخش و به ویژه پرونده های طلاق پرداخته است. این موضوع سبب شده ایشان تجربیات بسیاری را در خصوص مشکلات مختلف حوزه خانواده و راه حل های آن ها کسب نماید.

بهترین وکیل طلاق در کاشان، با مطالعات گسترده بر قوانین بخش خانواده و طلاق چیره شده است. وی می تواند با جستجو در بین قوانین و حتی استفاده ترکیبی از آن ها و تحلیل پرونده، بهترین دفاع را از موکل خود به عمل آورد. ناگفته نماند که گام نخست در پرونده های طلاق، تلاش برای سازش و بازگشت زوجین به زندگی مشترک است. در نتیجه بهترین وکیل کاشان، باید به اصول گفتگو و ایجاد توافقات هم مسلط باشد تا بتواند بهترین شرایط را برای توافق زوجین ایجاد نماید به نحوی که رضایت هر دو نفر حاصل شود.

بهترین وکیل طلاق در کاشان چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل طلاق

یک وکیل خوب، در زمینه تخصصی خود دارای تجربه و سابقه درخشانی می باشد. رزومه کاری قابل قبول از مهم ترین ویژگی های وکلا است. البته تنها تجربه وکالت پرونده های طلاق کافی نیست و باید این وکیل درصد بالایی از این پرونده ها را با پیروزی به انتها رسانده باشد. برقراری ارتباط خوب و دوستانه با موکل هم از دیگر ویژگی هایی است که برای وکیل ضروری است. این ارتباط منجر به کسب اطلاعات جزئی و دقیق پرونده و ایجاد حس همدلی در موکل می گردد.

صداقت یک خصیصه مهم است که در شغل وکالت حائز اهمیت است. وکلایی که با دادن وعده های دروغین به موکلین خود قصد جلب موکل را دارند، نمی توانند به موفقیت برسند. بهترین وکیل طلاق در کاشان در زمینه دریافت حق الوکاله منصف است و هزینه ای دریافت می کند که برای موکلین قابل پرداخت باشد. این موارد سبب جلب اعتماد موکلین و محبوبیت وکیل خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کاشان را بشناسید!

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته حوزه و دانشگاه، خبره و باتجربه در حل وفصل دعاوی مردم نیز می باشد.
ایشان با بیست سال سابقه مدیریت در موسسه حقوقی نسیم صبح سعادت، با سوابق درخشان در حصول نتیجه در پرونده های ملکی، تقسیم ارث، دیه، چک، خانواده و دیگر امور حقوقی وکیفری است و دارای گواهینامه داوری بین المللی هم می باشد. آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی دارای سوابق درخشان در قبول وکالت از اشخاص حقیقی و حقوقی متبحر در تنظیم انواع قراردادهای داخلی وبین المللی نیز است و معروف به حسن خلق در برخورد با ارباب رجوع و پاسخگویی بی وقفه به ایشان با انگیزه و پرتلاش برای احقاق حقوق موکلان، حضور هر روزه و مستمر در دفتر کار و پیگیری مداوم پرونده ها را نیز به بهترین شکل انجام می دهد.

آدرس: کاشان، فاز ۲ ناجی آباد، بلوار بوستان، مقابل دادگستری، نبش شبنم ۱۰، طبقه فوقانی فروشگاه عسل، پلاک ۱۸۲، واحد ۴

شماره همراه: 09124888492

شماره تماس: 03155433659

سمیرا قهرمانی

سمیرا قهرمانی

سرکار خانم سمیرا قهرمانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کاشان هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 48096 صادره از قوه قضاییه هستند. خانم قهرمانی سال ها است به انجام وکالت و ارائه خدمات حقوقی به مردم کاشان مشغول هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. این وکیل با تجربه تعداد زیادی از پرونده های مختلف را با پیروزی به سرانجام رسانده اند و سابقه درخشانی را ثبت کرده اند. وکیل سمیرا قهرمانی در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، تملک آپارتمان ها، شهرداری، مهاجرت و امور تجارت تخصص ویژه دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • مشاوره حقوقی تخصصی غیر حضوری و آنلاین

آدرس: کاشان، خیابان امیرکبیر، رو به روی بیمارستان متینی، ساختمان صابر، طبقه 5، واحد 504

محمد جواد پرویزی بابادی

محمد جواد پرویزی بابادی

جناب آقای پرویزی جزو وکلای معروف و توانمند شهر کاشان هستند. پروانه وکالت پایه یک صادره از قوه قضاییه به شماره 50337 متعلق به ایشان است. آقای عطائی عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند و در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند. کسب موفقیت در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت ایشان گویای مهارت ها و توانایی های بالای این وکیل کارکشته است. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است. آقای محمد جواد پرویزی بابادی توانسته اند عنوان بهترین وکیل طلاق در کاشان را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی
 • نگارش و تدوین دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها

آدرس: اصفهان، کاشان، بلوار دانش 12، ابتدای دانش 12

عبدالله تابنده

عبدالله تابنده

آقای عبدالله تابنده وکیل پایه یک دادگستری فعال در کاشان هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 2328 از قوه قضاییه شدند. جناب آقای تابنده با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند و بسیاری از پرونده ها را از این طریق به سرانجام رسانده اند. ایشان دارای مدرک رسمی دوره پیشرفته داوری از مرکز وکلای قوه قضاییه نیز هستند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، جعل و سرقت
 • پذیرش پرونده های خانواده، سرپرستی و قیومیت
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت و حق کسب و پیشه

آدرس: کاشان، بلوار دانش، جنب شیرینی یاس، دانش دوازدهم، ساختمان دفتر قضایی حمصیان، طبقه 2، واحد 7

زهرا امیری

زهرا امیری

سرکار خانم زهرا امیری وکیل پایه یک دادگستری کاشان هستند که با سابقه درخشان خود توانسته اند عنوان بهترین وکیل طلاق در کاشان را اخذ نمایند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک با شماره 32117 شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان می باشند. آخرین مدرک تحصیلی خانم امیری کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. ایشان حدود یک دهه است که به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند و پیروزی های ارزشمندی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. وکیل زهرا امیری در عرصه مشاوره حقوقی هم عملکرد قابل قبولی داشته اند و موفق به جلب اعتماد موکلین و مراجعین خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند نفقه و اجرت المثل
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، اختلافات مالی و سرقت
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و اختلاف در مالکیت

آدرس: کاشان، بلوار خاندائی، جنب امداد حوادث سازمان آب

سید حمید حسینی یزدلی

سید حمید حسینی یزدلی

جناب آقای سید حمید حسینی یزدلی وکیل و مشاوره حقوقی هستند که در کاشان ارائه خدمت می نمایند. ایشان دارنده پروانه وکالت شماره 16530 از قوه قضاییه و همچنین فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. آقای حسینی نتایج موفقیت آمیزی را در سال های اشتغال خود به دست آورده اند که سبب ایجاد یک رزومه کاری موفق گردیده است. آقای حسینی بسیار با اخلاق، متعهد، مسئولیت پذیر هستند و تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار می گیرند. موکلین و مراجعین ایشان از مشاوره های حقوقی این وکیل حاذق رضایت دارند و آن ها را مسبب حل مشکلات خود می دانند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، حضانت فرزندان و استرداد جهیزیه
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری مانند قراردادها، اختلافات مالی و چک
 • پذیرش پرونده های کلاهبراری، خیانت در امانت، جعل، تقلب و تزویر

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، جنب بانک سپه، ساختمان پزشکان نور، کوی آزادی، طبقه 2، واحد 14

منیرالسادات قندچی

منیرالسادات قندچی

سرکار خانم قندچی جزو وکلای خوب و باسابقه کاشان هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد حقوق و دریافت پروانه وکالت پایه یک فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. وکیل قندچی حدود دو دهه است که وکالت پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی را می پذیرند. مشاوره های حقوقی ایشان نتایج مثبتی به همراه داشته و دعاوی بسیاری را به سازش ختم نموده است که منجر به کسب عنوان بهترین وکیل طلاق در کاشان شده است. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های بارز ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، ثبت احوال و طلاق
 • وکالت پرونده های حوزه مالی مانند مناقصات، قراردادها و فاکتور
 • پذیرش پرونده های حوزه مالکیت معنوی، ثبت برند، ثبت شرکت و اختراع

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، مجتمع تجاری اداری صفویه، طبقه 4، واحد 4

سمیه سادات مقامی تکیه

سمیه سادات مقدمی تکیه

یکی دیگر از وکلای شناخته شده و پایه یک دادگستری کاشان سرکار خانم سمیه سادات مقامی تکیه هستند. ایشان موفق شده اند تعداد قابل توجهی از پرونده های تحت وکالت خود را با برد خاتمه دهند. خانم مقامی با به کار گیری علم و دانش خود توانسته اند سابقه درخشانی را ثبت نمایند. ایشان مشاور حقوقی متبحری هستند که بسیاری از پرونده ها را به صلح و سازش ختم کرده اند. ایشان در سال های وکالت خود با صداقت، رازداری و تلاش برای حمایت از موکلین خود اعتماد و رضایت مردم را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: کاشان، چهار راه آیت الله کاشانی، جنب تهران طب، ساختمان 110، طبقه فوقانی 

هزینه بهترین وکیل طلاق در کاشان چقدر است؟

برای برآورد هزینه وکیل طلاق باید به نوع طلاق دقت نمود. طلاق معمولا به صورت یک طرفه یعنی از طرف یکی از زوجین و یا به صورت توافقی انجام می شود. هزینه وکیل طلاق توافقی با طلاق یک طرفه متفاوت است و معمولا کمتر است. به دلیل این که در طلاق توافقی، زوجین خود بر سر موضوعات مختلف به توافق رسیده اند، پرونده ساده تر است و اقدامات وکیل هم کمتر می باشد.

تعرفه مشخصی برای هر دو نوع طلاق سالانه اعلام می شود که دارای میزان حداقل و حداکثری است. اما در نهایت هزینه ای که پرداخت می شود به توافق وکیل و موکل بستگی دارد. موضوع مهم در زمینه هزینه، رضایت و توافق طرفین است. چه بسا در برخی پرونده ها هزینه ای کمتر از تعرفه توسط وکیل دریافت شود و یا ممکن است وکیل پرونده را به صورت رایگان وکالت نماید.

هزینه بهترین وکیل در طلاق در کاشان

هزینه های طلاق به عهده چه کسی است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای افراد درگیر در پرونده های طلاق مطرح شود این است که هزینه های این پرونده به عهده چه کسی است. در پاسخ به این سوال باید گفت که معمولا هزینه های طلاق به عهده کسی است که دادخواست طلاق را مطرح می نماید. اما این هزینه ها مربوط به دادرسی پرونده است. هزینه وکیل بحث جداگانه ای است و هر یک از طرفین باید هزینه وکیل خود را بپردازد.

 اما در این خصوص هم توافق، تعیین کننده است، در صورتی که طلاق توافقی باشد، نسبت به این موضوع هم توافق شده است. در غیر این صورت اگر توافقی در خصوص هزینه ها انجام شده باشد، بر اساس توافق هزینه ها پرداخت می شود وگرنه فرد مطرح کننده دادخواست باید هزینه ها را پرداخت نماید.

کلام آخر

در این مقاله، بهترین وکیل طلاق در کاشان را به شما معرفی نمودیم تا بتوانید در مواقع لزوم به آن ها مراجعه نمایید. وکیل طلاق تجربه و تخصص بالایی در زمینه پرونده های طلاق دارد و می تواند به موکلین خود در جهت احقاق حق کمک نماید. نوع طلاق در مدت زمان به نتیجه رسیدن پرونده و هزینه وکیل تاثیرگذار است. ویژگی هایی مختلفی مانند صداقت، تجربه، سابقه موفق و اخلاق در موفقیت و محبوبیت وکیل موثر هستند. سعی می کردیم در این مقاله اطلاعات مفید و آموزنده ای را برای شما عزیزان جمع آوری کنیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا