وکیل

10 تا از بهترین وکیل فردیس⭐【سال1403】⚖️

هر فردی در طول زندگی خود ممکن است با برخی مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی رو به رو شود. اختلافات در معاملات، مشکلات خانوادگی و زناشویی، مسائل مالی مانند چک و سفته و بسیاری از موارد دیگر ممکن است برای افراد ایجاد شود. برای حل و فصل این موارد نیاز است که به مراجع ذی صلاح رجوع نماییم. اما تشکیل پرونده و پیگیری آن در محاکم قضایی نیازمند داشتن دانش حقوقی می باشد که افراد عادی از آن بی بهره هستند. در این مواقع، راه درست مراجعه به یک فرد متخصص در زمینه حقوقی است که بتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل فردیس را به شما معرفی می نماییم، پس با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل فردیس کیست؟ 

فرد پس از این که تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع کارشناسی و یا بالاتر پشت سر بگذارد؛ در آزمون وکالت شرکت می کند و در صورت قبولی و گذراندن دوره های مربوطه به وکیلی ماهر تبدیل می شود. وی پس از گذراندن 18 ماه کارآموزی در دفتر وکالت یک وکیل با تجربه و حرفه ای، پروانه وکالت پایه یک دریافت کرده است و تجارب بسیاری را در وکالت دعاوی مختلف کسب کرده است. 

بهترین وکیل فردیس دادگاه صالح برای رسیدگی به دعاوی مختلف را می شناسد و با نحوه رسیدگی آن ها هم آشنا است. این وکیل باید مناسب ترین زمان را برای اقدامات مختلف از قبیل: اعتراض و تجدیدنظر را بداند و سعی کند تمام امورات را به موقع انجام دهد تا موکل را به حق خود برساند. 

بهترین وکیل کرج با تمام قوانین کشور از جمله آئین دادرسی و قانون مجازات اسلامی آشنا است و به درستی آن ها را به کار می گیرد. این وکیل باید تلاش کند تا پرونده و حمایت از حقوق موکل خود را به نحو احسن انجام دهد.

بهترین وکیل در فردیس کیست؟

تخصص بهترین وکیل در فردیس 

تمام افرادی که پروانه وکالت دریافت می کنند و به عنوان وکیل مشغول به کار می شوند به تمام قوانین حقوقی در تمام حوزه ها مسلط هستند و می توانند هر پرونده ای را وکالت کنند. اما وکالت شغلی است که نیاز به کسب تجربه بسیار دارد و بخش های مختلفی دارد که هر کدام قوانین مخصوص به خود را دارند. 

  وکیلی که در تمام حوزه ها فعالیت می کند نمی تواند عملکرد خوبی را در کلیه پرونده ها داشته باشد زیرا تجارب وی در بخش های مختلف است. به همین دلیل وکلای مختلف سعی می کنند در یک یا چند حوزه بیشتر فعالیت نمایند تا تجارب خوبی را در همین حوزه ها کسب کنند و بتوانند بهترین نتیجه را به دست آورند. موکلین هم باید به وکیلی که در زمینه پرونده آن ها تخصص دارند مراجعه نمایند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.  

بهترین وکیل فردیس ممکن است در پرونده های خانواده و طلاق تخصص داشته باشد و یا در زمینه دعاوی ملکی و یا ثبتی متخصص باشد. در واقع بهترین وکیل باید در حوزه تخصصی خود مشخص شود. 

ویژگی های یک وکیل خوب

در این قسمت به ویژگی های اخلاقی، شخصیتی و حرفه ای یک وکیل خوب می پردازیم. در واقع یک وکیل برای کسب موفقیت باید دارای چنین ویژگی هایی باشد.

 • وقت شناسی: از جمله ویژگی های یک وکیل خوب وقت شناسی است که با داشتن این ویژگی امورات را در زمان لازم خود انجام می دهد. زمان درست در کار وکالت و پیگیری پرونده های حقوقی اهمیت زیادی دارد و منجر به نتایج مهم خواهد شد.
 • مردم داری: بهترین وکیل در فردیس دارای خصلت مردم داری است. وی با اخلاق خوب و منطقی با موکلین خود رفتار می کند و از هیچ تلاش برای کمک به آن ها فروگذار نیست. دریافت حق الوکاله منصفانه هم به دلیل دارا بودن همین اخلاق است.
 • اطلاعات و تجربه: طبیعتا یک وکیل با به کار گیری قوانین حقوقی و تجربه خود باید در دادگاه عمل نماید. هر چه سواد حقوقی فرد بیشتر باشد و تجارب بیشتری را کسب کرده باشد احتمال موفقیت او نیز بیشتر خواهد بود.
 • ایمان: وکیل خوب با ایمان است و به همین دلیل هیچ گاه از مسیر حق منحرف نمی شود. وی در کار خود کوتاهی نکرده و خیانت نمی کند.

10 تا از بهترین وکیل فردیس را بشناسید! 

زهرا گودرزی

زهرا گودرزی

زهرا گودرزی وکیل دادگستری و در مرکز وکلا می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت دارند و خانم گودرزی با استناد به قوانین و همچنین تلاش و پشتکار خود درصد بالایی از پرونده های خود را به نتیجه مورد نظر رسانده و سابقه درخشانی برای خود ایجاد نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تسلط کامل به امور ملکی و ثبتی
 • انجام پرونده های خانواده
 • سوابق پرونده های کیفری

شماره تماس: 09125113473

رامین مرادقلی 

رامین مرادقلی 

آقای رامین مرادقلی وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلای قوه قضائیه، کارشناس ارشد حقوق، حوزه قضایی فردیس، موفق به کسب رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و در عین حال رتبه تک رقمی آزمون اختبار شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی توسط ایشان انجام می شود.
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع و …
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم

آدرس: فردیس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک کشاورزی، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 5 

شماره تماس: 09126839089 

امیر عبدالتاجدینی

امیر عبدالتاجدینی بهترین وکیل ملارد

آقای امیر عبدالتاجدینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه، دارای دکترای حقوق، دارای بیش از 5 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی ملکی و انجام بیش از 200 پرونده ملکی به صورت تخصصی و یکی از وکلای خبره در ملارد هستند.

آدرس دفتر: ملارد

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای امیر عبدالتاجدینی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127159538

فاطمه محمدی

طلاق توافقی در کوتاهترین زمان ممکن انجام داده میشود.

 سرکار خانم فاطمه محمدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری با بیش از 8 سال سابقه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و رتبه 40 آزمون وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل  کرج + تهران + فردیس مشغول فعالیت هستند.

محدوده وکالت :  فردیس +اندیشه + محمدشهر + شهریار +شهرقدس+ گرمدره + وردآورد + ملارد + مارلیک + تهرانسر و تمامی نواحی غرب تهران

تخصص ها ، مهارت و سوابق :

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • بیش از 7 سال سابقه وکالت فشرده
 • موفقیت بالای 90% پرونده ها (علت این موضوع این است که خانم محمدی پرونده های با شانس پایین را قبول نمیکنند)
 • انجام تعداد بیشماری پرونده ملکی از جمله : تغییر کاربری اراضی + ماده 100 و تخریب + کلاهبرداری های ملکی و…
 • انجام تعداد بیشماری پرونده های کیفری قبیل : کلاهبرداری + سرقت + جعل + قتل و…
 • ارائه دهنده کلیه خدمات حقوقی خانواده : طلاق + مهریه + حضانت و…
 • رتبه 40 آزمون وکالت

آدرس: دفتر فردیس ۳راه حافظیه ساختمان پارسیان طبقه ۶

دفتر شهریار روبروي دادگستري شهريار ساختمان سينا ط٤ واحد ٤٠٥

شماره تماس:

09123109369

09303723773

آدرس وب سایت: fatemeh-mohammadi

مهدی سید عسگری

قبول دعاوی حقوقی شامل خانواده. ملکی. تجاری و ثبتی و کیفری با تضمین در پیگیری مجدانه در پرونده
تخصص در زمینه امور قراردادها و شرکتهای تجاری

آدرس: شهر قدس بلوار امام خمینی نرسیده به میدان مصلی جنب بانک ملی ساختمان کیمیا طبقه اول

شماره تماس: 09127239230

آقای محمدعلی نیک خوی متین

آقای محمدعلی نیک خوی متین با ۱۶ سال سابقه برجسته در زمینه وکالت و مشاوره حقوقی فعالیت می‌کند. او دارای تجربه‌ای گسترده در رسیدگی به پرونده‌های متنوع حقوقی و کیفری از جمله پرونده‌های ، ملکی،تجاری، خانواده، مالی و ثبتی و است. آقای نیک خوی متین با اخلاق حرفه‌ای خود توانسته است اعتماد بسیاری از موکلین خود را جلب کند.
او با ارائه مشاوره حقوقی دقیق و کارآمد به موکلین خود، آن‌ها را در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی خود یاری می‌رساند. ایشان تلاش می‌کند تا با بهره‌گیری از دانش و تجربه حقوقی خود، بهترین نتیجه را برای موکلین به ارمغان بیاورد.
با توجه به تعهد و حرفه‌ای بودن آقای محمدعلی نیک خوی متین، او توانسته است جایگاه مناسبی در زمینه وکالت کسب کند و از اعضای فعال و مورد اعتماد کانون وکلای البرز و مرکز باشد.

آدرس: فردیس بین فلکه سوم و چهارم بین خ ۳۹ و ۴۱ جدید غربی ساختمان روناش ،طبقه دوم واحد ۲

شماره تماس: 09121389771

اکبر قربانی علمدار 

اکبر قربانی علمدار

آقای قربانی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار هستند. ایشان حدود 16 سال است که به انجام وکالت در دعاوی مختلف مشغول می باشند و موفقیت های بسیاری را به دست آورند. اکبر قربانی علمدار عضو کانون وکلای دادگستری هستند و بیش از 1200 پرونده را وکالت نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • پذیرش وکالت پرونده های کیفری شامل سرقت، قتل و کلاهبرداری 
 • تخصص در وکالت دعاوی طلاق توافقی، حضانت فرزندان و ارث و میراث 

آدرس: فردیس، ما بین سه راه حافظیه و فلکه اول، رو به روی مسجد الزهرا، ساختمان حافظ، واحد 10

حمیدرضا وثوق پور 

حمیدرضا وثوق پور

آقای وثوق پور وکیل پایه یک دادگستری البرز می باشند که می توان ایشان را جزو بهترین وکیل فردیس قرار داد. ایشان با تکیه بر علم و دانش خود و همچنین به کارگیری تجربیات گذشته، درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. مشاوره های حقوقی آقای حمیدرضا وثوق پور بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است و به همین دلیل هم رضایت آن ها را جلب نموده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی ملکی مانند تغییر کاربری، ابطال اسناد و موضوع 49  
 • پذیرش دعاوی امور ثبتی قبل از اخذ سند، افراز، تقسیم، اصلاح اشتباهات ثبتی   
 • تخصص در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، اختلاس، انتقال مال غیر و جعل 

آدرس: جاده ملارد، نرسیده به کانال فردیس، ساختمان البرز، طبقه 5، واحد 20 

سید محسن خوشدل 

سید محسن خوشدل

آقای خوشدل یکی از بهترین وکیل فردیس هستند که می توانند با مهارت خود پرونده های مختلف را به نتیجه دلخواه موکل خود برسانند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناس حقوق هستند که پروانه وکالت پایه یک کسب کرده اند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. مردم به دلیل اخلاق خوب، تعهد و حق الوکاله منصفانه به آقای خوشدل اعتماد دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف 

آدرس: فردیس، بین فلکه اول و دوم، رو به روی بانک ملی 

مجید زمان زاده 

مجید زمان زاده

آقای زمان زاده کارشناسی حقوق هستند که دارای پروانه وکالت به شماره 2370 صادره از کانون وکلا هستند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود  اما در دعاوی جعل، تقلب، ربا، داوری، چک، فروش اموال غیر منقول، زمین شهری و تخلیه تخصص ویژه دارند. ایشان همچنین در ارائه مشاوره هم موفق عمل کرده اند و امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری را هم برای موکلین خود فراهم نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تدوین کلیه دادخواست ها و لوایح 

آدرس: البرز، فردیس 

عوامل موفقیت بهترین وکیل فردیس  

یک وکیل باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا رضایت موکل را جلب نماید و به واسطه آن شهرت و تبحر بیشتری نیز به دست آورد. برای به دست آوردن چنین موقعیتی عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که شامل تلاش خود فرد است. وکیل خوب همیشه برای به دست آوردن تجربه و یافتن راه حل برای پرونده های مختلف کوشش می کند. برای رسیدن به این نتیجه، وی پرونده های همکاران خود را دنبال می نماید و از این طریق با راه های جدیدی آشنا می شود. 

بهترین وکیل فردیس، دست از مطالعات حقوقی متفرقه بر نمی دارد تا همیشه اطلاعات به روز داشته باشد. وی شیوه درست برخورد با موکلین را می آموزد و از این طریق می تواند ارتباط موثری با آن ها برقرار کند. اعتماد و اطمینان موکلین مهم ترین سرمایه یک وکیل است که از طریق همین ارتباطات و کسب پیروزی در پرونده های مختلف به دست می آید.  

عوامل موفقیت بهترین وکیل در فردیس

مراجع ذی صلاح برای رسیدگی به دعاوی

قطعا مرجع صالح رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری مختلف دادگاه ها و محاکم قضایی هستند. اما این محاکم هم دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها صلاحیت رسیدگی به پرونده های خاصی با موضوعات مشخص را دارند. در واقع قانون گذار برای هر یک از مراجع پرونده های مشخصی را تعیین نموده که به آن ها رسیدگی می کنند و با توجه به مدارک و قراین موجود حکم لازم را صادر می نمایند. در راستای همین قوانین، دادگاه ها اجازه بررسی و رسیدگی به سایر دعاوی که در حوزه کار آن ها نیست را ندارند.

به عنوان مثال دادگاه های خانواده برای بررسی به دعاوی حوزه خانواده مانند انواع طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، ارث و میراث و سرپرستی و قیومیت تعریف شده اند. این دادگاه در حیطه پنین موضوعاتی اجازه ورود و صدور حکم را دارد. اما این دادگاه نمی تواند در مورد پرونده های املاک و یا ثبت دعاوی را بپذیرد و یا حکمی را صادر نماید. صدور حکم خلاف قانون بوده و در صورت انجام، حکم باطل خواهد بود.

قانون مجازات اسلامی چیست؟ 

هر کشوری برای برقراری نظم نیازمند قوانین مختلفی است که قانون مجازات اسلامی یکی از این قوانین است. این قانون به جرم، مجازات جرم، امور جزایی و کیفری می پردازد که جزو مهمترین قوانین کیفری ایران است.

در این قانون کلیه جرم ها مشخص و به طور واضح تعریف شده است تا هیچ گونه ابهامی در آن به وجود نیاید. همچنین نحوه اثبات یک جرم و یا طریقه کاهش و یا افزایش دادن مجازات جرایم را می توان در این قانون مشاهده نمود. در این قانون مجازات حدود، قصاص، دیات، تعزیرات و اقدامات تامینی و تربیتی مشخص شده است. 

قانون مجازات اسلامی چیست؟

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل فردیس را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز بتوانید به این وکلا مراجعه نمایید. همچنین ویژگی ها و مهارت های یک وکیل حرفه ای را عنوان نمودیم تا بتوانید از این طریق بهترین وکیل در زمینه پرونده مورد نظر در شهر خود را بشناسید.

هر وکیل متخصص در زمینه برخی پرونده ها دارای اطلاعات و تجربه بیشتری است و می تواند در آن حوزه به موفقیت دست یابد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی نظرات خود را با ما در میان بگذارید.   

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا