وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پرونده های خانواده بیشترین حجم دعاوی در مراجع قضایی را به خود اختصاص داده است و قانونگذار نیز به منظور حفظ بنیان خانواده و جلوگیری از هرگونه مشکلات و مسائل در این حوزه حقوقی، قوانین و مقرراتی را تعیین نموده است که به دلیل تبصره ها و آیین نامه های زیادی که برای هرکدام از این قوانین نیز در نظر گرفته شده افراد عادی قادر به درک آن نبوده و در پیگیری پرونده خانواده دچار سردرگمی می شوند لذا توصیه می کنیم که در صورت مواجه با هر کدام از موضوعات دعاوی خانواده به بهترین وکیل خانواده مراجعه نمایید.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران چه کسی است؟

قوانین مربوط به خانواده براساس مباحث فقهی و شرعی تعیین شده و بهترین وکیل خانواده در غرب تهران با تسلط بر این قوانین به پیگیری و وکالت در این حوزه به صورت تخصصی می پردازد. دعاوی خانواده شامل موضوعات مختلفی از قبیل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره می شود که وکیل خانواده با آشنایی و اشراف بر قوانین حقوقی و مدنی در این حوزه، می تواند مسیر پرونده را به نفع موکل خود پیش برده و به بهترین نحو ممکن از حقوق موکل خود دفاع کند.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران به واسطه تجربه ای که در این حوزه حقوقی کسب نموده از مسائل و مشکلاتی که در مسیر پرونده ها خانواده وجود دارد کاملا آگاه می باشد و با اتکا بر تجربه و مهارت خود از بروز این مشکلات جلوگیری به عمل می آورد و مانع از پیچیدگی و طولانی تر شدن روند پرونده خواهد شد.

متاسفانه اغلب افراد تصور می کنند در صورتی که احتمال آن وجود دارد که پرونده با شکست مواجه شود باید از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران کمک بگیریم اما این امر کاملا اشتباه بوده و در دعاوی پرونده بهتر است از همان شروع دادخواست و قبل از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل خانواده در تهران مشاوره داشته باشید و روند پرونده در مرجع قضایی را به او بسپارید و بدین ترتیب احتمال موفقیت شما در این دعوا با ارائه دادخواستی که از سوی وکیل تنظیم شده و همچنین دفاع او از شما در جلسات دادگاه افزایش می یابد.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران چه کسی است؟

 مسئولیت های وکیل خانواده

پیشتر در مورد وکیل خانواده متخصص و تاثیری که در روند و پیگیری پرونده های این حوزه حقوقی دارد مطالبی را بیان کردیم، اما موضوع مهمی که در مورد این وکلا وجود دارد این است که بهترین وکیل خانواده در غرب تهران چه مسئولیت ها و تکالیفی را بر عهده دارد؟ که در ادامه این موضوع را مورد بررسی قرار می دهیم:

 • اولین و مهمترین وظیفه بهترین وکیل خانواده این است که به صورت تخصصی و با استناد به قوانین از موکل خود در مراجع قضایی دفاع کند، به عنوان مثال زنی که برای دریافت نفقه و مهریه دادخواست حقوقی تنظیم و به دادگاه خانواده ارائه داده است و قصد دارد در پیگیری این پرونده از همسر خود طلاق گرفته و حضانت فرزندان را عهده دار شود لازم است که از وکیل خانواده کمک بگیرد و این وکیل باید با در نظر گرفتن تمام ابعاد پرونده مربوطه بتواند به صورت کاملا تخصصی از موکل خود دفاع کرده و تلاش خود را برای دستیابی به نتیجه دلخواه او به کار برد.
 • از دیگر مسئولیت های وکیل خانواده پیگیری پرونده در مرجع قضایی و ارائه آخرین اطلاعات در این خصوص به موکل است. بهترین وکیل خانواده در غرب تهران باید علاوه بر رسیدگی و پیگیری پرونده در دادگاه با برگزاری جلساتی در زمان های مناسب پاسخ تمام سوالات حقوقی موکل خود در زمینه پرونده را داده و روند امور را به او اطلاع دهد.
 • بهترین وکیل خانواده در غرب تهران موظف است که اسرار موکل خود را پیش خود نگه داشته و از بازگو کردن آن نزد دیگران حتی بعد از اتمام و دریافت نتیجه نهایی خودداری کند. توجه داشته باشید که قابل اعتماد بودن، صداقت و رازداری از جمله مهم ترین تعهداتی است که وکیل در قبال موکل دارد.
 • یکی دیگر از مسئولیت های مهمی که بر عهده بهترین وکیل خانواده در غرب تهران قرار دارد این است که در وهله اول سعی کند به منظور جلوگیری از فروپاشی خانواده، در دعاوی طلاق طرفین را به صلح و سازش دعوت کند و تمام توان خود را برای جلوگیری از تشدید اختلافات میان زوجین به کار برد و هرگز در این دعاوی منافع مالی و مادی خود را در اولویت قرار ندهد.

 10 تا از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را بشناسید!

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست،تنظیم لوایح
 • شکوائیه طلاق توافقی

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

شماره تماس:

۰۲۱۴۴۱۳۹۱۴۱

۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

۰۹۱۲۴۹۶۳۵۹۶

وب سایت: vakilketabi.ir

بهزاد گروسی

بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری میباشند. دفتر وکالت گروسی با سابقه ۱۰ سال کار تخصصی در امور حقوقی و ملکی و ارث خانواده در تهران در خدمت شماست. برای تنظیم قراردادهای ملکی و همراهی در جهت خرید ملک در تهران و شمال کشور و تنظیم قرارداد مشارکت و کلیه موضوعات ملکی . پرونده در سایر شهرهای کشور نیز پذیرش میگردد .مشاوره حقوقی تلفنی با آقای بهزاد گروسی رایگان می باشد .

تخصص و مهارت:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ضلع جنوب غربی چهارراه پاکنژاد پلاک ۱۹۲ طبقه چهارم

شماره تماس: 09124710597

فاطمه یعقوبی

فاطمه یعقوبی

فاطمه یعقوبی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت موفق در پیگیری پرونده های خانواده را دارند و درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و اکنون به عنوان یکی از وکلای متخصص در حوزه خانواده در غرب تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • 10 سال سابقه وکالت
 • تخصص در حوزه دعاوی خانواده: طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی یکی از وکلای پایه یک و متخصص در رسیدگی به دعاوی طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و غیره می باشند. ایشان با توجه به سوابق درخشانی که در این حوزه حقوقی در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در دعاوی حقوقی: طلاق، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، پلاک 78، واحد 2

حسین صفائی

حسین صفائی

حسن صفائی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در تهران می باشند. ایشان در پیگیری پرونده های خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارند و تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه موفق رسانده اند. آقای صفائی علاوه  بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعال هستند و راهکارهای مناسبی را موکلین و مراجعین خود در پیگیری این پرونده های حقوقی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • متخصص در دعاوی حقوقی: انحصار وراثت، ارث و وصیت، طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، الزام به تنظیم سند رسمی، مستاجر و موجر

آدرس: تهران، میدان پونک، خیابان مخبری، پلاک 10، واحد 13

خصوصیات بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

با توجه به این که وکلای خانواده با یکی از حساس ترین و در عین حال با اهمیت ترین پرونده های حقوقی سرو کار دارند از این رو لازم است که از برخی ویژگی های شخصیتی در مقایسه با وکلای سایر حوزه دیگر برخوردار باشند و در زمان انتخاب وکیل خانواده حتما باید به این ویژگی ها که به قرار ذیل است دقت شود:

 • بهترین وکیل خانواده در غرب تهران قبل از هر چیز باید شنونده خوبی باشد و تمام حرف های موکل خود در خصوص مشکلاتی که با خواهان و یا خوانده دعوا دارد را بشنود و سعی کند قبل از هرگونه اقدامی برای طرح دعوا و یا پیگیری پرونده حقوقی در دادگاه آنان را به صلح و آرامش دعوت کند.

توجه داشته باشید که مسائل خانواده با تنش ها و استرس های زیادی همراه است لذا وکیل خانواده باید بتواند ضمن گوش دادن به دردل های موکل خود با او همدردی کند.

 • وکیل خانواده مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد و در تمامی مراحل پرونده با در نظر گرفتن این موضوع سعی در دریافت نتیجه مطلوب را دارد.
 • تجربه و تخصص از دیگر خصوصیات مهم بهترین وکیل خانواده در غرب تهران به شمار می آید. لذا در زمان انتخاب این وکلا با در نظر گرفتن این موضوع دقت لازم را به کار برید که وکیل موردنظرتان از مهارت کافی برخوردار باشد.
 • باتوجه به پیچیدگی هایی که ممکن است در مقررات و قوانین مربوط به مسائل و مشکلات خانواده وجود داشته باشد از این رو وکیل خانواده بایستی بتواند تمامی مسائل را به درستی مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و با استناد به قوانین و تبصره های آن نتایج و پیامدهای احتمالی در مسیر پیشبرد پرونده را برای موکل خود بازگو کند.
 • از دیگر خصوصیات ممتاز بهترین وکیل خانواده در غرب تهران پیگیری مستمر و منظم دعاوی خانواده در دادگاه و گزارش روند پرونده به موکل است.
 • وکیل خانواده باید مورد اعتماد بوده و مسائل خصوصی که موکل با او در میان گذاشته و ممکن است با آبروی او در میان باشد نزد کسی بازگو نکرده و تحت هیچ شرایطی از اعتماد موکل خود سو استفاده نکند.
خصوصیات بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

حضانت فرزند با وکیل خانواده

طبق ماده 1168 قانون مدنی درخصوص حضانت فرزندان، نگهداری و مراقبت از فرزندان حق و تکلیف والدین بوده و نمی توانند از این مسئولیت سرباز بزنند. همچنین طبق ماده 1171 قانون مدنی اگر یکی از والدین فوت کند والد دیگر مسئولیت نگهداری از فرزندان را بر عهده دارد.

ماده 43 قانون حمایت از خانواده نیز در مورد فرزندانی که پدر آن ها فوت شده، حضانت را به مادر واگذار می کند مگر در مواردی که دادگاه خانواده با در نظر گرفتن مصلحت فرزندان، مادر را مناسب برای نگهداری از آنان تشخیص ندهد.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران در مبحث حضانت در مواردی که والدین از هم جدا شده اند اعلام می دارد که طبق قانون حضانت کودک دختر و پسر تا سن 7 سالگی با مادر بوده و بعد از 7 سالگی تا زمانی که فرزندان به سن بلوغ برسند که برای دختر 9 سال و برای پسر 15 سال است حضانت بر عهده پدر قرار دارد. توجه داشته باشید که فرزندان بعد از رسیدن به سن بلوغ خود حق انتخاب برای زندگی با هرکدام از والدینشان را بر عهده دارند.

بهترین وکیل خانواده در تهران در مورد حضانت فرزندان با استناد به قوانین می تواند حق حضانت کودک را از هر کدام از والدین سلب نماید و مراقبت و نگهداری کودک را به والد دیگر بسپارد که البته در این مورد لازم است که ادله و مدارک قابل اثبات در مورد مناسب نبودن والدی که حضانت بر عهده او است را به دادگاه ارائه دهد.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا