وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شهریار ❤️【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در شهریار را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. به ندرت افرادی پیدا می شوند که خود، اطرافیان و یا نزدیکانشان با مشکلات قضایی مواجه نشده باشند. اکثریت مسائل حقوقی باید از طریق مرجع قضایی مربوطه رسیدگی شوند و با توجه به این که برای هر کدام از موضوعات حقوقی قوانین و تبصره های مختلفی توسط قانونگذار تعیین گردیده از این رو لازم است که حتما در زمان پیگیری این پرونده ها به منظور جلوگیری از اطاله دادرسی و یا هر گونه خسارت مادی و معنوی از بهترین وکیل کمک بگیرید.

بهترین وکیل در شهریار چه کسی است؟

وکیل فردی است که ضمن اخذ پروانه وکالت پایه یک در یکی از حوزه های حقوقی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کرده و تمام تمرکز خود را بر تسلط یافتن به قوانین و مقررات مربوطه به حوزه تخصصی خود قرار دهد. بهترین وکیل در شهریار در رسیدگی با مسائل قضایی با صبر، ملایمت و دقت و همچنین با تکیه بر مهارت و تجربه خود نسبت به پیگیری پرونده اقدام می کند و تمام تلاش خود را برای دستیابی به نتیجه موفق و مورد نظر موکلش به کار می گیرد.

ویژگی های یک وکیل خوب در شهریار

برخلاف تصور برخی افراد که انتخاب بهترین وکیل در شهریار را کار ساده ای می دانند به توجه به حساس بودن پرونده های حقوقی و خسارات مادی و معنوی که ممکن است افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین با آن مواجه شوند موجب شده تا انتخاب یک وکیل خوب که از هر گونه مشکل در مسیر پرونده حقوقی جلوگیری به عمل می آورد بسیار حائز اهمیت می باشد. برخی از معیارهای انتخاب بهترین وکیل در تهران به قرار ذیل است:

 • وکیل خوب، متخصص است: یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی وکیل خوب داشتن تخصص در حوزه فعالیتی خود است. افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند همواره به دنبال وکیلی هستند که از تخصص لازم براساس موضوع پرونده آن ها برخوردار بوده و در این زمینه اطلاعات زیادی داشته باشن و بتواند به بهترین نحو موکلین خود را راهنمایی کند.
 • وکیل خوب، تجربه بالایی دارد: یکی دیگر از معیارهایی که در زمان انتخاب بهترین وکیل در شهریار باید به آن توجه داشته باشید تجربه او در مسائل حقوقی مختلف است. در حقیقت وکیل با تجربه می تواند برای هر نوع مانع یا مشکلی که در مسیر پیگیری پرونده ممکن است قرار گیرد راهکار و راه حل مناسبی را ارائه دهد.
 • وکیل خوب، ارتباطات قوی دارد: از ویژگی های وکیل شهریار می توان به دایره ارتباطات گسترده او اشاره کرد. گاهی برخی مشکلات حقوقی به حدی پیچیده است که برای حل و فصل آن تنها تجربه و مهارت وکیل کافی نبوده و او می تواند از طریق رابطه ی خوبی که با همکاران خود در بخش های حقوقی دارد راه حل مناسبی را برای رسیدگی به پرونده مربوطه پیدا کند. در حقیقت وکلا با کمک روابط اجتماعی خوب می توانند استدلال های مورد نظر خود را به قاضی پرونده انتقال داده و از این طریق در جهت احقاق حقوق موکل خود به نحو احسن عمل کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در شهریار را بشناسید!

میر مهرداد حسینی

میر مهرداد حسینی

میر مهرداد حسینی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در شهریار می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، شهرداری، امور ثبتی و قرادادها، اعسار و تملک آپارتمان ها را دارند. آقای حسینی در جلسات مشاوره ای که با موکلین خود برگزار می کنند با دقت پرونده آن ها را مورد بررسی قرار داده و با توجه به شرایط موکل و جزئیات پرونده بهترین و مناسب ترین راهکار قانونی را برای آنان انتخاب می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، برج سعدی، طبقه 3، واحد 4

شماره تماس: 09123879405

سمیرا کرمی نژاد

سمیرا کرمی نژاد

سمیرا کرمی نژاد وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهریار می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود در حوزه دعاوی خانواده، امور قرارداد، امور ثبتی، انحصار وراثت، ملکی و غیره شروع به فعالیت کردند و درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، امیریه، خیابان امام خمینی، روبروی داروخانه مرکزی، ساختمان کاج، طبقه اول

شماره تماس: 09194351971

اکبر سلیمی

اکبر سلیمی

اکبر سلیمی جزو یکی از بهترین وکیل در شهریار می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک خود از کانون وکلای دادگستری در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی، امور حسبی، کیفری و غیره شروع به فعالیت کردند و با توجه به مهارت و تجربه ای که در طی سالیان وکات خود کسب نموده اند توانسته اند درصدبالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، اندیشه فاز یک، ابتدای شاهد شرقی، مجتمع اداری کیمیا، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09123665207

مسعود حکیمی مود

مسعود حکیمی مود

مسعود حکیمی مود یکی از باتجربه ترین وکلای پایه یک در شهریار می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت، استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه)، ملکی (خلع ید، فروش و واگذاری مال غیر، تنظیم سند) امور قرادادها، امور حسبی، کیفری و غیره سابقه وکالت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را به نتیجه مثبت و دلخواه موکلین خود رسانده اند. آقای حکیمی مود علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، یلوار شهدا اندیشه، بعد از دادگستری، نبش میدان شهید صیاد شیرازی، مجتمع صدر، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09122119185

محمد هاشمی

محمد هاشمی

محمد هاشمی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در شهریار می باشند. ایشان 5 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و درصدبالایی از پرونده هایی که به ایشان سپرده شده را به نتیجه مثبت رسانده اند. آقای هاشمی در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، ساختمان مدائن، طبقه 4، واحد 1

شماره تماس: 09125611369

رسول علیپور

رسول علیپور

رسول علیپور یکی از وکلای پایه یک با 14 سال سابقه وکالت در شهریار می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از مرکز وکلای قوه قضایی در حوزه دعاوی خانواده، امور ثبتی، بیمه ای، مالیاتی، ملکی، امور حسبی و غیره شروع به فعالیت کردند و به عنوان یک از وکلای حرفه ای و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، مجتمع مدائن، طبقه ۴، واحد۳

شماره تماس: 09123657332

مرجان تاجیک

مرجان تاجیک

مرجان تاجیک وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهریار می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، بیمه ای، مالیاتی، شرکت ها، شهرداری و غیره سابقه فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای موفق و با تجربه در شهریار شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، بلوار شهید کلهر، جنب بازار روز مهرگان، نبش کوچه شکیبا، پلاک 152، مجتمع مهتاب، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 09126627082

امیر حسین احمدوند

امیر حسین احمدوند

امیر حسین احمدوند یکی از وکلای پایه یک با بیش از 15 سال سابقه وکالت در شهریار می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و موفقیت در درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. آقای احمدوند با تجربه بالا و مهارتی که در پیگیری و رسیدگی به مسائل قضایی دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل شهریار معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، سر فاز ۱ شهرک اندیشه، به سمت بانک ملی، جنب لاستیک فروشی و جوراب بافی، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۲، واحد ۸

شماره تماس: 09123963312

طاهر زورقیان

طاهر زورقیان

طاهر زورقیان وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در شهریار می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و حرفه ای معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر عج، میدان امام (ره)، کوچه یاسر، سینما سپهر، واحد ۸، طبقه 2

شماره تماس: 09125450183

رقیه عسگری

رقیه عسگری

رقیه عسگری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهریار می باشند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، مالیاتی، شهرداری و اعسار سابقه وکالت دارند و پرونده های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده اند. خانم عسگری علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود در حوزه های مختلف حقوقی نیز مشاوره ارائه می دهند و جزو یکی از وکلای متخصص و حرفه ای در شهریار معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام، کوی یاسر، مجتمع اداری تجاری سپهر، طبقه فوقانی سینما سپهر، پلاک ۲۰، طبقه اول

شماره تماس: 09121542419

بهترین وکیل در شهریار چه وظایفی برعهده دارد؟

 • اولین وظیفه وکیل این است که در جهت پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی به موکلین خود مشاوره حقوقی ارائه دهد.
 • بهترین وکیل در شهریار بعد از امضای قرارداد با شخص حقیقی و یا حقوقی، به عنوان نماینده قانونی او محسوب شده و باید به همراه موکل خود یا این که به نمایندگی از طرف او در جلسات دادرسی شرکت کند.
 • یک وکیل خوب در شهریار باید در صورت لزوم برای اثبات مدارک و دلایلی که به نفع موکل خود در دادگاه ارائه می دهد تحقیقات قانونی انجام دهد.
 • وکیل برای پیگیری پرونده بایستی برخی مدارک و اسناد مورد نیاز براساس موضوع پرونده مانند قرارداد، موافق نامه، تعهد کتبی، اظهارنامه و غیره را تهیه کند.
بهترین وکیل در شهریار چه وظایفی بر عهده دارد؟

یک وکیل خوب چه مهارت و دانشی باید داشته باشد؟

 • بهترین وکیل در شهریار بایستی بر کلیه قوانین و مقررات حقوقی تسلط و اشراف کاملی داشته باشد.
 • یک وکیل خوب و باتجربه باید بتواند در سخت ترین شرایط بهترین و مناسب ترین راه حل را انتخاب کرده و همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد.
 • بهترین وکیل باید مهارت بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل حقوقی و توجه به کوچکترین جزئیات پرونده را داشته باشد.
 • وکیل باید در گفتار و رفتار کاملا صادق بوده و محرم اسرار موکلین خود باشد.
 • وکیل با رعایت عدل و انصاف از ضایع شدن حقوق دیگران خودداری می کند.
 • بهترین وکیل در شهریار از مهارت کافی در سخنوری و جلب اعتماد و متقاعد کردن دیگران برخوردار است.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در شهریار را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

آیا در تبادل لوایح، حتما باید به لایحه اعتراض وکیل تجدیدنظر خواه پاسخ داده شود؟

در تبادل لوایح، پاسخ دادن به اعتراض تجدیدنظرخواه الزامی نیست، ولی چون تنها فرصت دفاع او در مرحله تجدیدنظر است و بعد از آن امکان ثبت لایحه نیست، تجدیدنظرخوانده می‌تواند به اعتراض تجدیدنظرخواه و موارد مطرح شده در آن پاسخ دهد.

عدم پیوست شهادت نامه در دادخواست اعسار چه حکمی دارد؟

در صورتی که به دادخواست اعسار، شهادت نامه پیوست نشده باشد، دعوا و دادخواست فاقد دلیل محسوب شده و حکم به بطلان صادر می شود.

اگر شخصی چکی را بابت تضمین گرفته باشد آیا می تواند وصول کند؟

چکی که بابت ضمانت انجام تعهد صادر شده و موضوع تعهد توسط متعهد انجام شده است قابل وصول نیست، مگر اینکه چک بابت تضمین تعهدی داده شده و آن تعهد انجام نشده باشد. در این صورت چک تضمین قابل وصول خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا