وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شهریار❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در شهریار را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. به ندرت افرادی پیدا می شوند که خود، اطرافیان و یا نزدیکانشان با مشکلات قضایی مواجه نشده باشند. اکثریت مسائل حقوقی باید از طریق مرجع قضایی مربوطه رسیدگی شوند و با توجه به این که برای هر کدام از موضوعات حقوقی قوانین و تبصره های مختلفی توسط قانونگذار تعیین گردیده از این رو لازم است که حتما در زمان پیگیری این پرونده ها به منظور جلوگیری از اطاله دادرسی و یا هر گونه خسارت مادی و معنوی از بهترین وکیل کمک بگیرید.

بهترین وکیل در شهریار چه کسی است؟

وکیل فردی است که ضمن اخذ پروانه وکالت پایه یک در یکی از حوزه های حقوقی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کرده و تمام تمرکز خود را بر تسلط یافتن به قوانین و مقررات مربوطه به حوزه تخصصی خود قرار دهد. بهترین وکیل در شهریار در رسیدگی با مسائل قضایی با صبر، ملایمت و دقت و همچنین با تکیه بر مهارت و تجربه خود نسبت به پیگیری پرونده اقدام می کند و تمام تلاش خود را برای دستیابی به نتیجه موفق و مورد نظر موکلش به کار می گیرد.

یک وکیل با تجربه با توجه به آشنایی با روند دادرسی پرونده ها پیگیری آن ها را به عهده می گیرد و کلیه امورات لازم را انجام می دهد. وکیل با تجربه ابتدا پرونده را به صورت همه جانبه مورد بررسی قرار می دهد و سپس وکالت آن را می پذیرد. در واقع وکیل هر آن چه در دوران تحصیل آموخته و هر تجربه ای را کسب کرده در پرونده های خود به کار می گیرد تا بتواند با کسب موفقیت های هر چه بیشتر، در شغل خود شناخته شود.

ویژگی های یک وکیل خوب در شهریار

برخلاف تصور برخی افراد که انتخاب بهترین وکیل در شهریار را کار ساده ای می دانند به توجه به حساس بودن پرونده های حقوقی و خسارات مادی و معنوی که ممکن است افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین با آن مواجه شوند موجب شده تا انتخاب یک وکیل خوب که از هر گونه مشکل در مسیر پرونده حقوقی جلوگیری به عمل می آورد بسیار حائز اهمیت می باشد. برخی از معیارهای انتخاب بهترین وکیل در تهران به قرار ذیل است:

 • وکیل خوب، متخصص است: یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی وکیل خوب داشتن تخصص در حوزه فعالیتی خود است. افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند همواره به دنبال وکیلی هستند که از تخصص لازم براساس موضوع پرونده آن ها برخوردار بوده و در این زمینه اطلاعات زیادی داشته باشن و بتواند به بهترین نحو موکلین خود را راهنمایی کند.
 • وکیل خوب، تجربه بالایی دارد: یکی دیگر از معیارهایی که در زمان انتخاب بهترین وکیل در شهریار باید به آن توجه داشته باشید تجربه او در مسائل حقوقی مختلف است. در حقیقت وکیل با تجربه می تواند برای هر نوع مانع یا مشکلی که در مسیر پیگیری پرونده ممکن است قرار گیرد راهکار و راه حل مناسبی را ارائه دهد.
 • وکیل خوب، ارتباطات قوی دارد: از ویژگی های وکیل شهریار می توان به دایره ارتباطات گسترده او اشاره کرد. گاهی برخی مشکلات حقوقی به حدی پیچیده است که برای حل و فصل آن تنها تجربه و مهارت وکیل کافی نبوده و او می تواند از طریق رابطه ی خوبی که با همکاران خود در بخش های حقوقی دارد راه حل مناسبی را برای رسیدگی به پرونده مربوطه پیدا کند. در حقیقت وکلا با کمک روابط اجتماعی خوب می توانند استدلال های مورد نظر خود را به قاضی پرونده انتقال داده و از این طریق در جهت احقاق حقوق موکل خود به نحو احسن عمل کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

عوامل موثر بر حق الوکاله

در تعیین دست مزد یک وکیل عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که در این قسمت به بیان آن ها می پردازیم.

 • پیچیدگی پرونده: مسلما هر چه پرونده پیچیده تر و دشوارتر باشد دست مزدی که وکیل دریافت می کند هم بیشتر خواهد بود زیرا نیاز به تلاش و زحمت بیشتری برای کسب نتیجه دلخواه دارد.
 • شهر مورد نظر: این که پرونده مورد وکالت در چه شهری باشد هم در میزان هزینه وکیل موثر است. در شهرهای بزرگ هزینه وکالت بیشتر خواهد بود.
 • نوع پرونده: پرونده های قضایی در دسته های مختلفی قرار دارند که نوع این پرونده ها در حق الوکاله وکیل موثر است. در دعاوی مالی بر اساس میزان ارزش مالی پرونده دست مزد وکیل مشخص می شود.
 • تخصص و شهرت وکیل: هر چه وکیل با تجربه تر و حرفه ای تر باشد، هزینه بیشتری دارد و دستمزد بیشتری دریافت می کند.

تمامی این عوامل بر هزینه وکیل تاثیر دارند اما در نهایت مبلغی که ئکیل دریافت می کند بر اساس توافق طرفین می باشد، گاهی ممکن است یک وکیل بنا به دلایلی با هزینه بسیار کمتر وکالت پرونده را بپذیرد و یا موکل هزینه بیشتری را به وکیل پرداخت نماید.

10 تا از بهترین وکیل در شهریار را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل 2-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) 3- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز 4- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) 5- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران 6- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالش ها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

تلفن تماس:
02144969001
02144969002

وب سایت: iranvakeel.com

زهرا گودرزی

زهرا گودرزی

زهرا گودرزی وکیل دادگستری و در مرکز وکلا تهران می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت دارند و خانم گودرزی با استناد به قوانین و همچنین تلاش و پشتکار خود درصد بالایی از پرونده های خود را به نتیجه مورد نظر رسانده و سابقه درخشانی برای خود ایجاد نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تسلط کامل به امور ملکی و ثبتی
 • انجام پرونده های خانواده
 • سوابق پرونده های کیفری

آدرس: شهریار میدان امام

شماره تماس: 09125113473

محمد رسول ابراهیمی آزاد

از ویژگی های وکیل ابراهیمی آزاد تسلط کامل بر قانون و مسائل حقوقی و کیفری است. درجات علمی و سابقه قضایی طولانی وی در امر قضاوت پشتوانه ای ناب در آشنایی به انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی و … ایجاد نموده که این وجه تمایزی ویژه نسبت به وکلای دیگر بحساب میاید.

تخصص و مهارت:

 • قاضی بازنشسته دادگستری شهریار
 • وکیل پایه ۱ دادگستری
 • وکیل خبره در پرونده های حقوقی، ملکی و ثبتی و کیفری
 • سابقه طولانی در قضاوت و وکالت

آدرس: شهریار، روبروی دادگستری، مجتمع سینا

شماره تماس: 09390164141

وب سایت: iranamozeshgah

آرمان وکالت

گروه وکلای “آرمان وکالت” از برترین مجموعه های حقوقی، متشکل از مجموعه ای از وکلای زبده با مدیریت وکیل “مسعود پورنجاتی” و وکیل “علیرضا رضایی” است. ما به شما مشاوره و خدمات حقوقی را در بهترین حالت ممکن ارائه میدهیم.
تمرکز ما بر رسیدگی به پرونده ها در “کوتاه ترین زمان” ممکن است تا اضطراب و استرس موکلین عزیز در کمترین میزان باشد.
ما چه پرونده هایی را رسیدگی میکنیم؟

تخصص و مهارت:

 • انواع پرونده های حقوقی، کیفری، دعاوی وصول چک
 • دعاوی ملکی، ثبتی
 • دعاوی خانواده و طلاق
 • دعاوی شورای حل اختلاف و تمامی مشکلات حقوقی شما را رسیدگی خواهیم کرد.

آدرس: دفتر مرکزی: تهران، تجریش خیابان فناخسرو، جنب مجتمع قضایی عدالت، پلاک۴۳، واحد۱۰۳، طبقه‌اول

دفتر شهرقدس: شهریار، شهرقدس، روبروی دادگستری

برای مشاوره رایگان تلفنی با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس:

021911014048

آدرس سایت: armanvekalat

مسعود حکیمی مود

مسعود حکیمی مود

مسعود حکیمی مود یکی از باتجربه ترین وکلای پایه یک در شهریار می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت، استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه)، ملکی (خلع ید، فروش و واگذاری مال غیر، تنظیم سند) امور قرادادها، امور حسبی، کیفری و غیره سابقه وکالت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را به نتیجه مثبت و دلخواه موکلین خود رسانده اند. آقای حکیمی مود علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، یلوار شهدا اندیشه، بعد از دادگستری، نبش میدان شهید صیاد شیرازی، مجتمع صدر، طبقه اول، واحد 4

محمد هاشمی

محمد هاشمی

محمد هاشمی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در شهریار می باشند. ایشان 5 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و درصدبالایی از پرونده هایی که به ایشان سپرده شده را به نتیجه مثبت رسانده اند. آقای هاشمی در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار معرفی می شوند. همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در پرونده کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، ساختمان مدائن، طبقه 4، واحد 1

رسول علیپور

رسول علیپور

رسول علیپور یکی از وکلای پایه یک با 14 سال سابقه وکالت در شهریار می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از مرکز وکلای قوه قضایی در حوزه دعاوی خانواده، امور ثبتی، بیمه ای، مالیاتی، ملکی، امور حسبی و غیره شروع به فعالیت کردند و به عنوان یک از وکلای حرفه ای و با تجربه شناخته می شوند. آقای علیپور عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، مجتمع مدائن، طبقه ۴، واحد۳

مرجان تاجیک

مرجان تاجیک

مرجان تاجیک وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهریار می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، بیمه ای، مالیاتی، شرکت ها، شهرداری و غیره سابقه فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای موفق و با تجربه در شهریار شناخته می شوند. تلاش ایشان در طول سال های وکالت احقاق حق و حمایت از موکل بوده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، بلوار شهید کلهر، جنب بازار روز مهرگان، نبش کوچه شکیبا، پلاک 152، مجتمع مهتاب، طبقه سوم، واحد 9

طاهر زورقیان

طاهر زورقیان

طاهر زورقیان وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در شهریار می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و حرفه ای معرفی می شوند. دعاوی مهریه، طلاق، اعسار، کلاهبرداری، اختلافات مالی، چک و سفته توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر عج، میدان امام (ره)، کوچه یاسر، سینما سپهر، واحد ۸، طبقه 2

رقیه عسگری

رقیه عسگری

رقیه عسگری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهریار می باشند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، مالیاتی، شهرداری و اعسار سابقه وکالت دارند و پرونده های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده اند. خانم عسگری علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود در حوزه های مختلف حقوقی نیز مشاوره ارائه می دهند و جزو یکی از وکلای متخصص و حرفه ای در شهریار معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام، کوی یاسر، مجتمع اداری تجاری سپهر، طبقه فوقانی سینما سپهر، پلاک ۲۰، طبقه اول

بهترین وکیل در شهریار چه وظایفی برعهده دارد؟

 • اولین وظیفه وکیل این است که در جهت پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی به موکلین خود مشاوره حقوقی ارائه دهد.
 • بهترین وکیل در شهریار بعد از امضای قرارداد با شخص حقیقی و یا حقوقی، به عنوان نماینده قانونی او محسوب شده و باید به همراه موکل خود یا این که به نمایندگی از طرف او در جلسات دادرسی شرکت کند.
 • یک وکیل خوب در شهریار باید در صورت لزوم برای اثبات مدارک و دلایلی که به نفع موکل خود در دادگاه ارائه می دهد تحقیقات قانونی انجام دهد.
 • وکیل برای پیگیری پرونده بایستی برخی مدارک و اسناد مورد نیاز براساس موضوع پرونده مانند قرارداد، موافق نامه، تعهد کتبی، اظهارنامه و غیره را تهیه کند.
بهترین وکیل در شهریار چه وظایفی بر عهده دارد؟

توصیه هایی برای انتخاب بهترین وکیل

اگر شما به دنبال انتخاب بهترین وکیل در شهریار هستید باید به سابقه وکیل انتخاب خود دقت ویژه داشته باشید. سابقه یک وکیل یعنی میزان تجربه او، هر چه وکیل سابقه کاری بیشتری داشته باشد، به این معنی است که تجارب بیشتری را در طی این سال ها اندوحته است. تجربه بیشتر مساوی با احتمال موفقیت بیشتر است.

البته همواره باید به این نکته توجه کرد که وکیل مورد نظر در زمینه پرونده شما تجربه و تخصص بیشتری داشته باشد. مسلما وکیلی که بیشترین وکالت را در حوزه دعاوی خانواده داشته است نمی تواند در خصوص پرونده های مربوط به دعاوی ملکی هم به میزان دعاوی خانواده موفق باشد. زیرا تجربه کمتری در وکالت پرونده های این چنینی دارد.

نکته حائز اهمیت دیگر پروانه وکالت وکیل است. وکلای پایه دو در وکالت برخی پرونده ها محدودیت دارند. پس با توجه به نوع پرونده خود به درجه وکالت وکیل هم توجه داشته باشید. لازم به ذکر است که در کنار این موارد داشتن ایمان قوی در خصوص وکلا اهمیت زیادی دارد، زیرا فرد با ایمان هیچ گاه حق را به چیزی نمی فروشد و همواره برای احقاق حق تلاش می نماید.

یک وکیل خوب چه مهارت و دانشی باید داشته باشد؟

 • بهترین وکیل در شهریار بایستی بر کلیه قوانین و مقررات حقوقی تسلط و اشراف کاملی داشته باشد.
 • یک وکیل خوب و باتجربه باید بتواند در سخت ترین شرایط بهترین و مناسب ترین راه حل را انتخاب کرده و همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد.
 • بهترین وکیل باید مهارت بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل حقوقی و توجه به کوچکترین جزئیات پرونده را داشته باشد.
 • وکیل باید در گفتار و رفتار کاملا صادق بوده و محرم اسرار موکلین خود باشد.
 • وکیل با رعایت عدل و انصاف از ضایع شدن حقوق دیگران خودداری می کند.
 • بهترین وکیل در شهریار از مهارت کافی در سخنوری و جلب اعتماد و متقاعد کردن دیگران برخوردار است.
یک وکیل خوب چه مهارت و دانشی باید داشته باشد؟

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در شهریار را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

آیا در تبادل لوایح، حتما باید به لایحه اعتراض وکیل تجدیدنظر خواه پاسخ داده شود؟

در تبادل لوایح، پاسخ دادن به اعتراض تجدیدنظرخواه الزامی نیست، ولی چون تنها فرصت دفاع او در مرحله تجدیدنظر است و بعد از آن امکان ثبت لایحه نیست، تجدیدنظرخوانده می‌تواند به اعتراض تجدیدنظرخواه و موارد مطرح شده در آن پاسخ دهد.

عدم پیوست شهادت نامه در دادخواست اعسار چه حکمی دارد؟

در صورتی که به دادخواست اعسار، شهادت نامه پیوست نشده باشد، دعوا و دادخواست فاقد دلیل محسوب شده و حکم به بطلان صادر می شود.

اگر شخصی چکی را بابت تضمین گرفته باشد آیا می تواند وصول کند؟

چکی که بابت ضمانت انجام تعهد صادر شده و موضوع تعهد توسط متعهد انجام شده است قابل وصول نیست، مگر اینکه چک بابت تضمین تعهدی داده شده و آن تعهد انجام نشده باشد. در این صورت چک تضمین قابل وصول خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سه =

دکمه بازگشت به بالا