وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کاشان❤️【سال1403】⭐

یکی از دسته های حقوقی حوزه خانواده است که شامل طیف گسترده ای از موضوعات مختلف می باشند. انواع طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، ارث و وصیت و بسیاری از اختلافات دیگر در این حوزه قرار دارند. حل مشکلات این بخش نیاز به کمک یک فرد دارد که با دانش خود سبب پیشبرد پرونده در مسیر درست شود. این فرد متخصص وکیل است که در زمینه دعاوی خانواده فعالیت می نماید. لازم است افرادی که با چنین مشکلاتی درگیر هستند وکلای توانمند و فعال در این زمینه را بشناسند. انتخاب وکیل، یک موضوع مهم و تاثیرگذار است که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد. به دلیل اهمیت این موضوع، تصمیم گرفتیم در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کاشان را به شما معرفی نماییم، پس لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در کاشان کیست؟

وکیل خانواده یک وکیل دادگستری با پروانه وکالت پایه یک است که تمرکز خود را بر پرونده های این حوزه قرار داده است. وی با وکالت تعداد زیادی از پرونده های خانواده، تجربه بالایی در زمینه چنین پرونده هایی کسب کرده است. به سبب همین تجارب، ایشان بهترین راه ها را برای کسب نتیجه دلخواه در پرونده را می شناسند.

بهترین وکیل خانواده در کاشان، در خصوص تمام پرونده ها مانند طلاق، مهریه، نفقه و غیره دانش حقوقی بالایی دارد. این وکیل تنها برای حمایت از موکل خود تلاش می کند و به سوگند خود در این زمینه پایبند است. یک وکیل خوب، به هیچ عنوان، اقدامی خارج از قانون انجام نمی دهد اما در چارچوب قانون هر اقدامی که به مصلحت موکل باشد را انجام خواهد داد.

بهترین وکیل مهریه در کاشان، باید در زمینه چگونگی ارائه دادخواست هم توانمند باشد. در واقع نحوه بیان درخواست می تواند مسیر پرونده را تغییر دهد. استراتژی یک وکیل حرفه ای، قرار دادن پرونده در مسیر درست و تامین منافع موکل است.

بهترین وکیل خانواده در کاشان کیست؟

نقش بهترین وکیل خانواده در پیگیری دعاوی

وکیل خانواده در به نتیجه رساندن دعاوی خانواده نقش پررنگ و موثری دارند. چنین پرونده هایی به دلیل خانوادگی بودن حساسیت های بالایی دارند و وکیل می تواند بهترین مدیریت را در کنترل آن ها داشته باشد. حضور بهترین وکیل خانواده می تواند سبب کاهش تنش ها و مشکلات جانبی شود.

وکیل خانواده با به کارگیری دانش و تجربه خود و همچنین آشنایی با روال پیگیری این پرونده ها، می تواند شانس موفقیت موکل را افزایش دهد. از طرف دیگر، به دلیل عدم نیاز به حضور موکل، در وقت و هزینه او صرفه جویی می شود و می تواند از وقت خود استفاده بهینه نماید.

وکلای خانواده تخصص بالایی در برقراری سازش میان طرفین دارند. در برخی موارد ممکن است توافقاتی که منجر به سازش شده اند توسط یکی از طرفین رعایت نشود. حضور وکیل به عنوان فردی که بر روند توافقات و ثبت آن ها به صورت اصولی نظارت می کند، سبب کاهش بروز چنین مشکلاتی خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کاشان را بشناسید!

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته حوزه و دانشگاه، خبره و باتجربه در حل وفصل دعاوی مردم نیز می باشد.
ایشان با بیست سال سابقه مدیریت در موسسه حقوقی نسیم صبح سعادت، با سوابق درخشان در حصول نتیجه در پرونده های ملکی، تقسیم ارث، دیه، چک، خانواده و دیگر امور حقوقی وکیفری است و دارای گواهینامه داوری بین المللی هم می باشد. آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی دارای سوابق درخشان در قبول وکالت از اشخاص حقیقی و حقوقی متبحر در تنظیم انواع قراردادهای داخلی وبین المللی نیز است و معروف به حسن خلق در برخورد با ارباب رجوع و پاسخگویی بی وقفه به ایشان با انگیزه و پرتلاش برای احقاق حقوق موکلان، حضور هر روزه و مستمر در دفتر کار و پیگیری مداوم پرونده ها را نیز به بهترین شکل انجام می دهد.

آدرس: کاشان، فاز ۲ ناجی آباد، بلوار بوستان، مقابل دادگستری، نبش شبنم ۱۰، طبقه فوقانی فروشگاه عسل، پلاک ۱۸۲، واحد ۴

شماره همراه: 09124888492

شماره تماس: 03155433659

مرجان پری طاهری

مرجان پری طاهری

سرکار خانم پری طاهری جزو وکلای توانمند استان اصفهان هستند که در حال حاضر در کاشان به فعالیت حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود توانسته اند پروانه وکالت پایه به شماره 16525 را از کانون وکلا دریافت نمایند. خانم مرجان پری طاهری با کسب موفقیت های بسیار در بین مردم شناخته شده اند و جایگاه ویژه ای را به دست آورده اند. ایشان حدود یک دهه سال که به وکالت مشغول هستند و در این سال ها پرونده های بسیاری را وکالت نموده اند. کسب موفقیت در درصد بالایی از این دعاوی نشانه مهارت، توانایی و تجربه بالای این وکیل مجرب است.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • ارائه مشاوره های حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در پرونده های ملکی،  حقوقی و ثبتی مختلف

آدرس: کاشان، خیابان بهشتی، نبش مسجد شامخی، اول کوچه، طبقه 3، مجتمع پزشکی آریا

محمد روحی

محمد روحی

آقای محمد روحی از وکلای معروف و توانمند کاشان هستند. ایشان پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در رشته حقوق و اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 47566 از کانون وکلا، وکالت خود را آغاز نمودند. جناب آقای محمد روحی با تکیه بر سواد حقوقی، مهارت و تجربه خود در پرونده های بسیاری را وکالت نموده و موفقیت های چشم گیری کسب کرده اند. ایشان در دعاوی خانواده تسلط کاملی بر قوانین دارند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل خانواده در کاشان را به خود اختصاص داده اند. این وکیل باتجربه در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشته اند و نتایج مطلوبی را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، ثبتی و کیفری

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، پاساژ صفویه، طبقه 2، واحد 32

علی رحیمی

علی رحیمی

جناب آقای علی رحیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز می باشند. آقای رحیمی حدود یک دهه است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم کاشان مشغول هستند. ایشان با تکیه بر دانش و معلومات حقوقی خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت را با موفقیت به پایان رسانده اند. مراجعین و موکلین ایشان از راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی ایشان رضایت دارند و آن ها را عامل حل مشکلات خود می دانند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش کلیه اوراق قضایی مانند لوایح و شکوائیه
 •  قبول وکالت دعاوی طلاق توافقی و حضانت فرزندان

آدرس: کاشان، خیابان امیرکبیر، کوچه سیلک 18، کوچه چشمه 6 فرعی

هاشم رحیم زاده

هاشم رحیم زاده

جناب آقای رحیم زاده را می توان از وکلای به نام استان اصفهان معرفی کرد که در شهر کاشان به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت 1995هستند که پس از دریافت آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای هاشم رحیم زاده عضو رسمی کانون وکلای دادگستری اصفهان هستند. ایشان با کسب موفقیت های چشم گیر، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و به عنوان بهترین وکیل خانواده در کاشان شناخته شده اند. ایشان همواره برای احقاق حق موکل خود تلاش می نمایند و از هیچ اقدامی فرو گذار نیستند. صداقت، تعهد، ذکاوت و پشتکار از خصایص برجسته این وکیل حاذق می باشد.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن دادخواست و دفاعیه
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • وکالت دعاوی کیفری از جمله سرقت و کلاهبرداری

آدرس: کاشان، میدان معلم، ساختمان کرمانی، طبقه اول، واحد 6

مریم نادری

مریم نادری

خانم مریم نادری وکیل پایه یک دادگستری در کاشان هستند که سال ها است به فعالیت حقوقی و وکالت مشغول می باشند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 2740 می باشند. سرکار خانم نادری در خصوص پرونده های ثبتی، ملکی و خانواده تسلط دارند و حدود 5 سال است که به وکالت مشغول هستند. ایشان طی سالیان وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده را در حوزه های مختلف را وکالت کرده اند و در درصد بالایی از آن ها توانسته اند به پیروزی برسند. ایشان در عرصه ارائه مشاوره حقوقی هم عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و نفقه

آدرس: اصفهان، کاشان

مهدی فراست نیا

مهدی فراست نیا

آقای فراست نیا را می توان در دسته وکلای خوب استان اصفهان و شهر کاشان قرارداد. پروانه وکالت درجه یک به شماره 761 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان می باشد. وکیل مهدی فراست نیا وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، جعل، تقلب، قتل، طلاق، استرداد جهیزیه و پرونده های ملکی می باشد. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل مشکلات حقوقی بسیاری از مردم شده است. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف هم در کارنامه کاری این وکیل حاذق دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کیفری مختلف
 • مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، لوایح، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، مجتمع صفویه، طبقه 4

اصغر قانع

اصغر قانع

آقای اصغر قانع وکیل فعال در استان اصفهان هستند که در حال حاضر در کاشان به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند. جناب آقای قانع طی سال های وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی را وکالت نمودند اما در برخی حوزه ها از جمله دعاوی خانواده تسلط بیشتری بر قوانین دارند. درصد قابل توجهی از دعاوی تحت وکالت ایشان با نتایج مطلوب و مورد نظر موکل به سرانجام رسیده اند. همکاری با موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق و مهریه
 • وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و شهرداری
 • تنظیم و تدوین انواع قراردادها، اجاره نامه ها و مبایعه نامه ها

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، کوی قدمگاه، مجتمع فرادیس، طبقه 3، واحد 2

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده

در پیگیری هر پرونده حقوقی، انتخاب وکیل یک از مهم ترین اقدامات است. انتخاب درست شما را به نتیجه دلخواه نزدیک تر می نماید. در خصوص پرونده های خانواده هم این موضوع صادق است. با توجه به افزایش تعداد وکلا هم این انتخاب بسیار دشوار شده است. اما راه های مختلفی برای کمک به انتخاب درست وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده نمایید.

شما عزیزان می توانید از دوستان و آشنایانی که درگیر چنین پرونده هایی بوده اند و اطلاعاتی در خصوص وکلای خانواده دارند، مشورت بگیرید. موسسات حقوقی مختلف هم گزینه های خوبی برای انتخاب وکیل هستند. در این موسسات افرادی با تخصص های مختلف وجود دارند و امکان استفاده از دانش جمعی تعدادی از وکلا وجود دارد.

کسب اطلاعات در مورد زمینه های تخصصی وکلا و سابقه آن ها از طریق سایت های اینترنتی هم فراهم است. ترتیب دادن یک جلسه معارفه با برخی از وکلا هم از دیگر مواردی است که می تواند به کسب اطلاعات در خصوص وکیل به شما کمک کند. در این جلسات باید نظر وکیل را در مورد پرونده جویا شد و در رابطه با حق الوکاله او هم اطلاعاتی دریافت کرد. انتخاب بهترین وکیل با استناد به نتایج مجموعه این تحقیقات، بهترین انتخاب خواهد بود.

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده

وکیل خانواده خانم بهتر است یا آقا؟

برخی افراد ممکن است در انتخاب وکیل درگیر این موضوع شوند که آیا وکیل خانم انتخاب نمایند یا وکیل آقا؟ جنسیت وکیل تاثیری در نتیجه پرونده شما نخواهد داشت. در واقع شما نباید در انتخاب وکیل تمرکز خود را بر چنین موضوعات حاشیه ای قرار دهید. باید تلاش کنید وکیلی انتخاب نمایید که دانش بالا، تخصص و تجربه خوبی داشته باشد.

البته در خصوص پرونده های خانواده، به خصوص زمانی که موکل خانم باشد، ممکن است فرد ترجیح دهد که وکیل خانم انتخاب نماید. اما این انتخاب به دلیل ایجاد احساس همدلی و درک متقابل است و تفاوتی میان وکیل خانم و آقا وجود ندارد.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کاشان را به شما عزیزان معرفی نمودیم تا در مواقع لزوم بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود هم به دفاتر این وکلا مراجعه نمایید. وکیل خانواده تسلط کاملی بر قوانین دعاوی این حوزه دارد و می تواند به تکیه بر مهارت ها و توانایی های خود، بهترین نتیجه را برای موکل به ارمغان آورد. برای انتخاب این وکیل باید تحقیقات مختلف را انجام داد و از طرق مختلف اطلاعاتی را در خصوص وکلا به دست آورد. تفاوتی میان وکیل زن و مرد وجود ندارد و آن چه باید در انتخاب وکیل خانواده مورد توجه قرار بگیرد سواد، تجربه و اخلاق وکیل است. از همراهی شما تا پایان مقاله صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای پیشنهادات، نظرات و انتقادات شما همراهان گرامی هستیم.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا