وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل زن در بیرجند⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل زن در بیرجند را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. قانون برای افرادی که درگیر دعاوی حقوقی و کیفری شده اند و بایستی از طریق مراجعه به مراجع قضایی مربوطه به پیگیری این دعاوی بپردازند آن ها را در انتخاب نماینده قانونی خود آزاد گذاشته است. به عبارتی دیگر انتخاب وکیل برای رسیدگی به امور قضایی برای افراد آزاد بوده و قانون در این زمینه هیچگونه دخالتی ندارند. در بسیاری از پرونده های حقوقی حضور وکلای زن بیشتر از مردان است و اغلب افراد تمایل دارند به دلیل خصوصیات بارزی که بهترین وکیل زن از آن برخوردار است وکالت و پیگیری پرونده خود را به این دسته از وکلا بسپارند.

بهترین وکیل زن در بیرجند چه کسی است؟

وکیل زن فردی است که به موجب عقد وکالت انجام امور قضایی و اداری شخص حقیقی و یا حقوقی را بر عهده می گیرد. بهترین وکیل زن در بیرجند به عنوان نماینده قانونی موکل خود در دادگاه های کیفری و حقوقی براساس موضوع پرونده مربوطه، حضور پیدا کرده و از حقوق موکل خویش دفاع می کند.

بهترین وکیل در خراسان رضوی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری به موکلین خود مشاوره ارائه می دهد و برای دستیابی به نتیجه موفق در کوتاه ترین زمان بهترین و مناسب راهکارهای حقوقی را برای آنان انتخاب می کند.

وکیل زن پرونده موکل خود را به صورت دقیق مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد و با جمع آوری اسناد و ادله های قابل اثبات و ارائه آن به دادگاه در کنار ارائه دفاعیه شفاهی تمام تلاش خود را برای پیشبرد پرونده در مسیر قانونی و جلب رضایت موکل خود به کار می برد.

بهترین وکیل زن در بیرجند چه کسی است؟

مزیت های همکاری با وکیل زن

اغلب خانم هایی که به هر دلیل درگیر پرونده های قضایی می شوند به خصوص دعاوی مربوط به حوزه خانواده، برای پیگیری امور قضایی خود به بهترین وکیل زن در بیرجند مراجعه می کنند. زیرا وکیل زن را هم فکر خویش دانسته و برقراری ارتباط با وکلای خانم برای آنان راحت تر از وکیل مرد می باشد. وکلای زن با دقت و ریزبینی بیشتری پرونده را مورد بررسی قرار می دهند و پیچیدگی های پرونده را تشخیص و راه حل مناسب را انتخاب می کنند.

بهترین وکیل زن در بیرجند به دلیل ویژگی های عاطفی که از آن برخوردارند افرادی که به هر نحوی مورد ظلم قرار گرفته اند را بهتر درک کرده و تمام توان و تلاش خود را برای دفاع از آنان به کار می برند و با توجه به درک بالای که دارد به موکل خود کمک می کند تا به حقوق خود دست یابد.

به عنوان مثل خانمی را تصور کنید که قصد دارد برای طلاق و جدایی از همسر خود اقدام کند. همان طور که می دانید درخواست طلاق از طرف زن باید با دلایل قابل اثبات همراه باشد لذا این خانم برای تشریح مشکلاتی که با همسر خود دارد و بیان جزئیات زندگی خود با بهترین وکیل زن در بیرجند در مقاتسه با وکیل مرد راحت تر خواهد بود. به همین دلیل اغلب دعاوی خانوادگی مانند طلاق، مطالبه مهریه و نفقه و غیره که خواهان آن زوجه باشد وکالت آن توسط وکیل زن انجام می گیرد.

10 تا از بهترین وکیل زن در بیرجند را بشناسید!

مریم کمیلی

مریم کمیلی

مریم کمیلی یکی از وکلای پایه یک در بیرجند می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و با توجه به موفقیت هایی که در پیگیری پرونده های مختلف کسب نموده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در بیرجند شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: بیرجند، بین طالقانی ۱۶و۱۸، طبقه اول

مهسا مودی

مهسا مودی

مهسا مودی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، بیمه ای، مالیانی، شهرداری، امور ثبتی، امور حسبی و غیره سابقه وکالت دارند و سوابق درخشانی در پیگیری پرونده های مختلف را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، کوچه ۱۵، پلاک ۳

الهام خدا بخشی

الهام خدا بخشی

الهام خدابخشی جزو بهترین وکیل زن در بیرجند معرفی می شوند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بیش از 10 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • پذیرش دعاوی حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، روبروی اداره برق، ساختمان نجلا، طبقه 4، واحد 16

مریم آرین پور

مریم آرین پور

مریم آرین پور وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، امور ثبتی، ملکی، کیفری، بیمه ای و مالیاتی بیش از 7 سال سابقه وکالت دارند. ایشان به موکلین خود مشاوره های حقوقی تخصصی نیز ارائه می دهند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: بیرجند، فلکه طالقانی، روبروی دادگستری، ساختمان اسما، طبقه 1، واحد 202

مریم استانستی

مریم استانستی

مریم استانستی یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جرام و جرم شناسی در بیرجند می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه ارائه خدمات حقوقی از قبیل ارائه مشاوره حقوقی، تنظیم شکوائیه، تنظیم اوراق قضایی، وکالت دعاوی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای زن با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم اوراق قضایی
 • پذیرش و وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: بیرجند، ابتدای بلوار شهدای عبادی، مقابل دادگستری

تعهدات وکیل زن و موکل نسبت به هم چیست؟

قرارداد وکالت مانند هر قرارداد دیگری طرفین آن در برابر هم مسئولیت و تعهداتی دارند، لذا بهترین وکیل زن در بیرجند و موکل نیز باید به کلیه تعهدات خود که در قرارداد ذکر گردیده عمل کنند، از جمله این تعهدات به قرار ذیل است:

اگر در جریان رسیدگی پرونده حقوقی از جانب وکیل زن به موکل خسارتی وارد شود به گونه ای که مسبب اصلی زیان وارده بهترین وکیل زن در بیرجند باشد در این حالت وکیل باید رضایت موکل را جلب کند. همچنین وکیل زن باید در انجام اقدامات قانونی خود در رسیدگی پرونده همواره مصلحت موکل را در اولویت قرار دهد و هرگز از اختیاراتی که براساس قرارداد وکالت با او محول شده تجاوز نکند.

اگر طرف دیگر پرونده حقوقی به منظور جلوگیری از پیشبرد پرونده به نفع موکل، چیزی را به وکیل دهد، وکیل زن باید آن را رد کند زیرا این امر برخلاف اخلاق حرفه ای او خواهد بود و بهترین وکیل زن در بیرجند باید همواره امین موکل خود باشد.

اگر برای رسیدگی به پرونده ای بیش از یک وکیل انتخاب شده باشد وکیل زن باید برای انجام هر گونه اقدامی جهت پیشبرد پرونده به دیگر وکلا اطلاع دهد.

موکل نیز در برابر وکیل زن تعهداتی دارد که از جمله می توان به پرداخت هزینه وکالت براساس آنچه که در قرارداد وکالت بیان شده، اشاره کرد.

همچنین موکل باید هر گونه هزینه ای که وکیل در انجام امور قضایی پرداخت می کند مانند باطل نمودن تمبر، هزینه ثبت دادخواست و غیره را به او بپردازد. موکل موظف است که اسناد و مدارک لازم جهت پیشبرد پرونده را در اختیار وکیل زن قرار دهد.

تعهدات وکیل زن و موکل نسبت به هم چیست؟

خصوصیات بهترین وکیل زن در بیرجند

وکیل زن باید از تخصص کافی در انواع دعاوی حقوقی برخوردار باشد. همان طور که می دانید اغلب وکلا بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک به صورت تخصصی در یکی از حوزه های حقوقی شروع به فعالیت می کنند، به عبارتی دیگر هر کدام از انواع دعاوی حقوقی که در مراجع قضایی پیگیری می شوند باید به دست وکیل متخصص همان حوزه سپرده شود از این رو یکی از خصوصیات بهترین وکیل زن در بیرجند داشتن تخصص کافی در حوزه فعالیتی خود است.

وکیل زن باید از تجربه و مهارت کافی در رسیدگی به امور قضایی برخوردار باشد و کلیه مراحل پرونده را به صورت کاملا حرفه ای پیگیری نماید. وفاداری و صداقت نیز در زمره دیگر خصوصیات بهترین وکیل زن در بیرجند قرار دارد.

وکیل زن باید تسلط و اشراف کاملی بر قوانین و مقررات داشته و همواره از جدیدترین تغییرات در قوانین و اطلاعات حقوقی روز مطلع باشد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل زن در بیرجند را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا